Igor Silva Portrait

Igor Silva Stats

Pozicija : Obrana - Desni bek
Nacionalnost : Brazil
Noga : Desna noga
Broj dresa : #2
Godine (rođendan) : 30 (21 August 1996)
Visina : 173cm
Težina : 66kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Više

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015

2026/2027 i statistika karijere- Igor Silva

6.50
Prosječna ocjena u Ruska Premier ligaRang primljenih golova : 88 / 116 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026/2027

4

0

6

1

2
0

360'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

57

1

63

13

9

1

3498'

57

1

38

28

19

0

4652'

25

0

14

12

6

0

1870'

20

1

11

9

7

0

1638'

13

0

14

6

5

0

1159'

9

0

3

0

1

0

173'

7

0

5

3

0

0

601'

2

0

2

0

1

0

102'

Ukupno 2025/2026

227

4

185

85

58
1

16443'

Iznad je statistika karijere za Igor Silva. Igor Silva odigrao je ukupno 227 utakmica, postigao 4 golova i skupio 0 asistencija. Igor Silva je odigrao najveći broj utakmica na Ligue 1 s 227 nastupima u Francuska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Ruska Premier liga

1.50Primljeni / 90'
6 golovi u 4 ut.
24th Postotak
25%Bez gola
1 čistih u 4 ut.
51st Postotak
0.50Kartoni na 90
2 Ukupno kartona
91st Postotak

Igor Silva Statistika - Detaljno

Ruska Premier liga Statistika za Igor Silva

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice4N/A
3
min.36090 minuta po utakmici
12
Utakmice su počele4N/A
19
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi61.5
24
Minuta po primljenom golu60 Min'N/A
24
Bez gola125%
51
Uklizavanja51.25
47
Presječene lopte51.25
70
Dvoboji na zemlji369.00
42
Osvojeni dvoboji na zemlji184.50
42
Osvojeni zračni dvoboji61.50
56
Prolaznost driblinga30.75
25
Prekid napada225.50
91
Blokirani šutevi10.25
56
Dodjeljeni penali10.25
1

Kao branič, Igor Silva je primio 6 golova i zadržao 1 golove u 4 utakmicama Ruska Premier liga 2026/2027 sezone. To znači da kada je Igor Silva na terenu, njihov tim prima gol svake 60 minuti. Štoviše, napravili su 1.25 tackles i 1.25 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Igor Silva također skuplja oko 5.50 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni2N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona20.5
91
Minuta po Kartonu180 min' / kartonN/A
33
Kartoni preko 0,5250%
99
Počinjeni prekršaji71.75
73
Fauliran protiv30.75
31

Igor Silva je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 4 utakmicama Ruska Premier liga 2026/2027 sezone. Počine 1.75 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
53
Doprinos Golu00
35
Golovi kod kuće00
68
Golovi u gostima00
68
Očekivani golovi (xG)0.050.01
17
Bez penala xG (npxG)0.050.01
18
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Igor Silva do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Ruska Premier liga 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci10.25
16
Šutevi u okvir
0/ 1
0.00
24
Šutevi izvan okvira
1/ 1
0.25
19
Pogodio okvir gola0 puta0.00
81
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
52
Preciznost udarca0.00%N/A
24
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Igor Silva uzeo je 1 šuteva u 4 utakmicama do sada u Ruska Premier liga 2026/2027 sezoni. Od 1 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Igor Silva 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.25 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
55
Očekivane asistencije (xA)0.330.08
30
Ukupno dodavanja13934.75
52
Uspješna dodavanja
100/ 139
25.00
50
Stopa dodavanja71.94%N/A
38
Ključna dodavanja30.75
48
Ubačaji123.00
82
Uspješni Ubačaji
1/ 12
0.25
52
Izvršeni ubačaji8.33%N/A
38
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Igor Silva nije postigao nijedan gol tijekom ove Ruska Premier liga sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling82.00
78
Uspješni driblinzi41.00
87
Stopa uspješnosti driblinga50.00%N/A
75
Izgubljene lopte20.50
53
Ofsajdi00.00
51

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Igor Silva još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Igor Silva

Igor Silva je Obrana koji se pojavio u 4 utakmicama ove sezone u Ruska Premier liga, igrajući ukupno 360 minuta. Igor Silva prima u prosjeku 1.5 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 25%. To znači da je Igor Silva zadržao čistu mrežu u 1 utakmicama od 4 u kojima je igrao.

Igor Silva je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 27 u FK Rodina Moskva popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

260 / 260 Igrača

Rang primljenih golova

88 / 116 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

17

1

20

5

1

0

1211'

2

0

1

1

0

0

180'

Ukupno 2025/2026

19

1

21

6

1
0

1391'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.07 Golovi

1.49
 Primio

0.07  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

25

0

14

12

6

0

1870'

2

0

2

1

0

0

151'

Ukupno 2024/2025

29

0

17

13

6
0

2201'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.67
 Primio

0.29  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

5

0

8

0

2

0

259'

Ukupno 2023/2024

5

0

8

0

2
0

259'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.78
 Primio

0.69  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

7

0

5

2

3

1

457'

3

0

2

1

0

0

270'

Ukupno 2022/2023

10

0

7

3

3
1

727'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.98
 Primio

0.79  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

28

0

30

6

3

0

1571'

Ukupno 2021/2022

28

0

30

6

3
0

1571'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.72
 Primio

0.17  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

30

0

19

15

8

0

2439'

Ukupno 2020/2021

32

0

22

15

10
0

2573'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.7
 Primio

0.3  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

27

1

19

13

11

0

2213'

Ukupno 2019/2020

30

1

22

15

12
0

2405'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

0.77
 Primio

0.45  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

20

1

11

9

7

0

1638'

12

0

12

6

4

0

1069'

2

0

2

0

1

0

102'

Ukupno 2018/2019

34

1

25

15

12
0

2809'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.05 Golovi

0.6
 Primio

0.38  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2017/2018

14

0

8

8

4
0

936'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.77
 Primio

0.38  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2016/2017

15

1

17

3

2
0

1218'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.07 Golovi

1.26
 Primio

0.15  Rezervacije

2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

9

0

3

0

1

0

173'

Ukupno 2015

9

0

3

0

1
0

173'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.56
 Primio

0.52  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.