Thiago Chavez Stats
2026
2025
Iznad je statistika karijere za Thiago Chavez. Thiago Chavez odigrao je ukupno 34 utakmica, postigao 1 golova i skupio 0 asistencija. Thiago Chavez je odigrao najveći broj utakmica na LFPB s 34 nastupima u Bolivija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u LFPB
LFPB Statistika za Thiago Chavez
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 8 | N/A | 14 |
| min. | 351 | 44 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 5 | N/A | 16 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 3 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 48 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 34 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 56 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 66 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.08 | 0.02 | 20 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.08 | 0.02 | 20 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Thiago Chavez do sada nije postigao nijedan gol u sezoni LFPB 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 2 | 0.54 | 33 |
| Šutevi u okvir | 0/ 2 | 0.00 | 18 |
| Šutevi izvan okvira | 2/ 2 | 0.54 | 43 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 71 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 48 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 18 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Thiago Chavez uzeo je 2 šuteva u 8 utakmicama do sada u LFPB 2026 sezoni. Od 2 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 2 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Thiago Chavez 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.54 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 53 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.22 | 0.06 | 21 |
| Ukupno dodavanja | 80 | 21.62 | 19 |
| Uspješna dodavanja | 59/ 80 | 15.95 | 19 |
| Stopa dodavanja | 73.75% | N/A | 20 |
| Ključna dodavanja | 2 | 0.54 | 35 |
| Ubačaji | 2 | 0.54 | 41 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 2 | 0.27 | 61 |
| Izvršeni ubačaji | 50.00% | N/A | 96 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Thiago Chavez nije postigao nijedan gol tijekom ove LFPB sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 4 | 1.08 | 59 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 0.54 | 66 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 50.00% | N/A | 67 |
| Izgubljene lopte | 5 | 1.35 | 9 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 44 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 12 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 12 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 16 |
| Počinjeni prekršaji | 8 | 2.16 | 91 |
| Fauliran protiv | 7 | 1.89 | 91 |
Thiago Chavez nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove LFPB sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 17 | 4.36 | 0 |
| Minuta po primljenom golu | 21 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 0 | 0% | 6 |
| Uklizavanja | 6 | 1.62 | 75 |
| Presječene lopte | 3 | 0.81 | 60 |
| Dvoboji na zemlji | 35 | 9.46 | 87 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 17 | 4.59 | 87 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 2 | 0.54 | 61 |
| Prolaznost driblinga | 3 | 0.81 | 20 |
| Prekid napada | 6 | 1.62 | 63 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.27 | 60 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Thiago Chavez još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Copa de la División Profesional Statistika za Thiago Chavez
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 7 | N/A | 88 |
| min. | 449 | 64 minuta po utakmici | 72 |
| Utakmice su počele | 6 | N/A | 91 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.2 | 68 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.2 | 53 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.45 | 83 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 81 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.36 | 0.27 | 70 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.36 | 0.27 | 73 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 449 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 10 | 2.00 | 70 |
| Šutevi u okvir | 3/ 10 | 0.60 | 65 |
| Šutevi izvan okvira | 7/ 10 | 1.40 | 75 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 88 |
| Stopa pretvorbe udarca | 10.00% | N/A | 68 |
| Preciznost udarca | 30.00% | N/A | 52 |
| Udarci po postignutom golu | 10.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 66 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.19 | 0.04 | 11 |
| Ukupno dodavanja | 115 | 23.05 | 21 |
| Uspješna dodavanja | 87/ 115 | 17.44 | 22 |
| Stopa dodavanja | 75.65% | N/A | 23 |
| Ključna dodavanja | 1 | 0.20 | 19 |
| Ubačaji | 3 | 0.60 | 48 |
| Uspješni Ubačaji | 2/ 3 | 0.40 | 68 |
| Izvršeni ubačaji | 66.67% | N/A | 94 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 13 | 2.61 | 88 |
| Uspješni driblinzi | 8 | 1.60 | 94 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 61.54% | N/A | 75 |
| Izgubljene lopte | 4 | 0.80 | 29 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 62 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.4 | 80 |
| Minuta po Kartonu | 225 min' / karton | N/A | 67 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 29% | 83 |
| Počinjeni prekršaji | 12 | 2.41 | 93 |
| Fauliran protiv | 12 | 2.41 | 93 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 8 | 1.6 | 39 |
| Minuta po primljenom golu | 56 Min' | N/A | 40 |
| Bez gola | 0 | 0% | 32 |
| Uklizavanja | 13 | 2.61 | 94 |
| Presječene lopte | 7 | 1.40 | 85 |
| Dvoboji na zemlji | 62 | 12.43 | 96 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 36 | 7.22 | 97 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 3 | 0.60 | 68 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 2 | 0.40 | 26 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.20 | 58 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Thiago Chavez je Veznjak koji se pojavio u 8 utakmicama ove sezone u LFPB, igrajući ukupno 351 minuta. Thiago Chavez ima prosječno 0 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Thiago Chavez je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 21 u CD Guabira popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.32 Rezervacije