Gary Rea Stats
2026
2025
Iznad je statistika karijere za Gary Rea. Gary Rea odigrao je ukupno 50 utakmica, postigao 9 golova i skupio 3 asistencija. Gary Rea je odigrao najveći broj utakmica na LFPB s 50 nastupima u Bolivija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u LFPB
LFPB Statistika za Gary Rea
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 8 | N/A | 14 |
| min. | 216 | 27 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 2 | N/A | 1 |
| Podudara se s pretplatom | 6 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 47 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 35 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 56 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 66 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.15 | 0.06 | 38 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.15 | 0.06 | 39 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Gary Rea do sada nije postigao nijedan gol u sezoni LFPB 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 0.42 | 27 |
| Šutevi u okvir | 1/ 1 | 0.42 | 61 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 1 | 0.00 | 12 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 71 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 48 |
| Preciznost udarca | 100.00% | N/A | 99 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Gary Rea uzeo je 1 šuteva u 8 utakmicama do sada u LFPB 2026 sezoni. Od 1 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 0 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Gary Rea 100.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.42 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 53 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.14 | 0.06 | 22 |
| Ukupno dodavanja | 69 | 28.75 | 45 |
| Uspješna dodavanja | 54/ 69 | 22.50 | 44 |
| Stopa dodavanja | 78.26% | N/A | 40 |
| Ključna dodavanja | 1 | 0.42 | 29 |
| Ubačaji | 4 | 1.67 | 67 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 4 | 0.42 | 70 |
| Izvršeni ubačaji | 25.00% | N/A | 65 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Gary Rea nije postigao nijedan gol tijekom ove LFPB sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 2 | 0.83 | 49 |
| Uspješni driblinzi | 3 | 1.25 | 92 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 150.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 2 | 0.83 | 30 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 44 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.83 | 96 |
| Minuta po Kartonu | 108 min' / karton | N/A | 15 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 12% | 46 |
| Počinjeni prekršaji | 6 | 2.50 | 95 |
| Fauliran protiv | 4 | 1.67 | 86 |
Gary Rea je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 8 utakmicama LFPB 2026 sezone. Počine 2.50 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 2 | 0.83 | 86 |
| Minuta po primljenom golu | 108 Min' | N/A | 86 |
| Bez gola | 0 | 0% | 6 |
| Uklizavanja | 5 | 2.08 | 89 |
| Presječene lopte | 1 | 0.42 | 36 |
| Dvoboji na zemlji | 25 | 10.42 | 90 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 14 | 5.83 | 96 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 2 | 0.83 | 79 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 4 | 1.67 | 63 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.42 | 76 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Gary Rea još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Copa de la División Profesional Statistika za Gary Rea
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 7 | N/A | 88 |
| min. | 358 | 51 minuta po utakmici | 49 |
| Utakmice su počele | 4 | N/A | 57 |
| Podudara se s pretplatom | 3 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 2 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 2 | 0.5 | 90 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.5 | 80 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 70 |
| Golovi u gostima | 2 | 0.91 | 96 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.96 | 0.49 | 89 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.56 | 0.14 | 58 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 179 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 8 | 2.01 | 70 |
| Šutevi u okvir | 5/ 8 | 1.26 | 89 |
| Šutevi izvan okvira | 3/ 8 | 0.75 | 53 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 88 |
| Stopa pretvorbe udarca | 25.00% | N/A | 91 |
| Preciznost udarca | 62.50% | N/A | 91 |
| Udarci po postignutom golu | 4.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 66 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.33 | 0.08 | 44 |
| Ukupno dodavanja | 96 | 24.13 | 26 |
| Uspješna dodavanja | 81/ 96 | 20.36 | 33 |
| Stopa dodavanja | 84.38% | N/A | 69 |
| Ključna dodavanja | 5 | 1.26 | 65 |
| Ubačaji | 5 | 1.26 | 65 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 5 | 0.00 | 46 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 46 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 13 | 3.27 | 94 |
| Uspješni driblinzi | 3 | 0.75 | 70 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 23.08% | N/A | 33 |
| Izgubljene lopte | 3 | 0.75 | 35 |
| Ofsajdi | 2 | 0.50 | 89 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.5 | 85 |
| Minuta po Kartonu | 179 min' / karton | N/A | 62 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 29% | 83 |
| Počinjeni prekršaji | 8 | 2.01 | 85 |
| Fauliran protiv | 6 | 1.51 | 75 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 3 | 0.75 | 92 |
| Minuta po primljenom golu | 119 Min' | N/A | 91 |
| Bez gola | 1 | 14% | 36 |
| Uklizavanja | 2 | 0.50 | 22 |
| Presječene lopte | 2 | 0.50 | 49 |
| Dvoboji na zemlji | 34 | 8.55 | 75 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 12 | 3.02 | 44 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.25 | 40 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 1 | 0.25 | 18 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 51 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Gary Rea je Napad koji se pojavio u 8 utakmicama ove sezone u LFPB, igrajući ukupno 216 minuta. Gary Rea zabija u prosjeku 0 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na -1 od 366 igrača u LFPB koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 0 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 16 u LFPB popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.26 Golovi
0.16 Asistencije
0.63 Rezervacije