Marco Kadlec Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Više
2017/2018
2016/2017
Iznad je statistika karijere za Marco Kadlec. Marco Kadlec odigrao je ukupno 154 utakmica, postigao 19 golova i skupio 0 asistencija. Marco Kadlec je odigrao najveći broj utakmica na Regionalna liga s 154 nastupima u Austrija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u 2. Liga
2. Liga Statistika za Marco Kadlec
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 19 | N/A | 50 |
| min. | 1173 | 62 minuta po utakmici | 51 |
| Utakmice su počele | 13 | N/A | 52 |
| Podudara se s pretplatom | 6 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 2 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 41 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.08 | 34 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 55 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 59 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.69 | 0.05 | 51 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.69 | 0.05 | 53 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Marco Kadlec do sada nije postigao nijedan gol u sezoni 2. Liga 2025/2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 0.08 | 32 |
| Šutevi u okvir | 1/ 1 | 0.08 | 61 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 1 | 0.00 | 31 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 95 |
| Stopa pretvorbe udarca | 100.00% | N/A | 92 |
| Preciznost udarca | 100.00% | N/A | 99 |
| Udarci po postignutom golu | 1.00 | N/A | N/A |
Marco Kadlec uzeo je 1 šuteva u 19 utakmicama do sada u 2. Liga 2025/2026 sezoni. Od 1 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 0 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Marco Kadlec 100.00%. Postižu gol za svaki 1.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.08 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.08 | 59 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.71 | 0.05 | 50 |
| Ukupno dodavanja | 59 | 4.49 | 33 |
| Uspješna dodavanja | 36/ 59 | 2.74 | 28 |
| Stopa dodavanja | 61.02% | N/A | 17 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 31 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 39 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 50 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 50 |
| Minuta po asistenciji | 1173 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Marco Kadlec je asistirao 1 asistencija u 19 utakmicama do sada u 2. Liga 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Marco Kadlec dodaje loptu otprilike 4.49 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 61.02. također postigne 0.00 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Marco Kadlec xA (očekivane asistencije) je 0.05 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 50 posto igrača u 2. Liga
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 38 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 43 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 43 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.08 | 43 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 70 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 12 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 12 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 14 |
| Počinjeni prekršaji | 2 | 0.15 | 36 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 18 |
Marco Kadlec nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove 2. Liga sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 16 | 1.23 | 55 |
| Minuta po primljenom golu | 73 Min' | N/A | 55 |
| Bez gola | 2 | 11% | 20 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 33 |
| Presječene lopte | 6 | 0.46 | 78 |
| Dvoboji na zemlji | 26 | 1.98 | 41 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 4 | 0.30 | 26 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 2 | 0.15 | 35 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 0.08 | 33 |
| Prekid napada | 3 | 0.23 | 45 |
| Blokirani šutevi | 2 | 0.15 | 89 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Marco Kadlec još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Austrijski kup Statistika za Marco Kadlec
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 16 | 16 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 62 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 44 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 91 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 70 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.05 | 0.06 | 54 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.05 | 0.06 | 54 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 1.11 | 82 |
| Šutevi u okvir | 0/ 1 | 0.00 | 57 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 1 | 1.11 | 93 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 98 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 66 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 57 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 67 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.05 | 0.06 | 57 |
| Ukupno dodavanja | 8 | 8.89 | 28 |
| Uspješna dodavanja | 6/ 8 | 6.67 | 27 |
| Stopa dodavanja | 75.00% | N/A | 28 |
| Ključna dodavanja | 1 | 1.11 | 89 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 44 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 60 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 1.11 | 86 |
| Uspješni driblinzi | 1 | 1.11 | 89 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 100.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 81 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 57 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 57 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 61 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 1.11 | 89 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 37 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 4 |
| Bez gola | 0 | 0% | 9 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 76 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 35 |
| Dvoboji na zemlji | 4 | 4.44 | 56 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 1 | 1.11 | 37 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 37 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 44 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 86 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Marco Kadlec je Veznjak koji se pojavio u 19 utakmicama ove sezone u 2. Liga, igrajući ukupno 1173 minuta. Marco Kadlec ima prosječno 0.08 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Marco Kadlec je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 20 u Kapfenberger SV popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 1173 minuta
Kartoniran svakih 0 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.2 Golovi
0.2 Asistencije
0 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.66 Golovi
0 Asistencije
0.11 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.17 Golovi
0.35 Asistencije
0 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.12 Golovi
0 Asistencije
0.06 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije