Aaron Pike Stats

Pozicija : Forward
Nacionalnost : Australia
Broj dresa : #14
Godine (rođendan) : 32 (22 November 1993)

2026

2026 i statistika karijere- Aaron Pike

6.52
Prosječna ocjena u Zapadna Australija NPLRang golova : 40 / 80 Igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026

5

0

1

0
0

0

450'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026

5

0

1

0
0

0

450'

Iznad je statistika karijere za Aaron Pike. Aaron Pike odigrao je ukupno 5 utakmica, postigao 0 golova i skupio 1 asistencija. Aaron Pike je odigrao najveći broj utakmica na Zapadna Australija NPL s 5 nastupima u Australija. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Zapadna Australija NPL

0.00Golovi na 90
0 Ukupno golova
54 Postotak
0.20Asistencije na 90
1 Ukupno asistencija
87 Postotak
0.20G+A prema 90
1 Ukupno doprinosa za gol
66 Postotak
0.16xG na 90'
0.79 Očekivani golovi
59 Postotak
0.16xA Po 90
0.81 Očekivane asistencije
64 Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
66 Postotak

Aaron Pike Statistika - Detaljno

Zapadna Australija NPL Statistika za Aaron Pike

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice5N/A
27
min.45090 minuta po utakmici
27
Utakmice su počele5N/A
41
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
54
Doprinos Golu10.2
66
Golovi kod kuće00
71
Golovi u gostima00
67
Očekivani golovi (xG)0.790.16
59
Bez penala xG (npxG)0.790.16
59
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Aaron Pike do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Zapadna Australija NPL 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci122.40
83
Šutevi u okvir
1/ 12
0.20
45
Šutevi izvan okvira
11/ 12
2.20
93
Pogodio okvir gola2 puta0.40
99
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
47
Preciznost udarca8.33%N/A
25
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Aaron Pike uzeo je 12 šuteva u 5 utakmicama do sada u Zapadna Australija NPL 2026 sezoni. Od 12 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 11 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Aaron Pike 8.33%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 2.40 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.2
87
Očekivane asistencije (xA)0.810.16
64
Ukupno dodavanja9719.40
13
Uspješna dodavanja
67/ 97
13.40
11
Stopa dodavanja69.07%N/A
21
Ključna dodavanja20.40
37
Ubačaji163.20
92
Uspješni Ubačaji
7/ 16
1.40
95
Izvršeni ubačaji43.75%N/A
76
Minuta po asistenciji450 Minuta po asistencijiN/AN/A

Aaron Pike je asistirao 1 asistencija u 5 utakmicama do sada u Zapadna Australija NPL 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Aaron Pike dodaje loptu otprilike 19.40 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 69.07. također postigne 0.40 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Aaron Pike xA (očekivane asistencije) je 0.16 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 64 posto igrača u Zapadna Australija NPL

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling163.20
84
Uspješni driblinzi102.00
79
Stopa uspješnosti driblinga62.50%N/A
47
Izgubljene lopte91.80
16
Ofsajdi61.20
98

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
66
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
66
Kartoni preko 0,500%
72
Počinjeni prekršaji132.60
98
Fauliran protiv40.80
54

Aaron Pike nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Zapadna Australija NPL sezone.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi81.6
43
Minuta po primljenom golu56 Min'N/A
43
Bez gola240%
89
Uklizavanja00.00
28
Presječene lopte30.60
20
Dvoboji na zemlji13126.20
94
Osvojeni dvoboji na zemlji377.40
71
Osvojeni zračni dvoboji102.00
62
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada10.20
14
Blokirani šutevi00.00
33
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Aaron Pike još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Aaron Pike

Aaron Pike je Napad koji se pojavio u 5 utakmicama ove sezone u Zapadna Australija NPL, igrajući ukupno 450 minuta. Aaron Pike zabija u prosjeku 0 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 40 od 80 igrača u Zapadna Australija NPL koji su odigrali najmanje 3 utakmice .

Postigao je ukupno 0 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 13 u Zapadna Australija NPL popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Asistira svakih 450 minuta

Kartoniran svakih 0 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

40 / 80 Igrača

Rang asistencija

16 / 80 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.