Daniel Carrasco Stats
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2019/2020
2018/2019
Više
2017/2018
2016/2017
2016
2015
Iznad je statistika karijere za Daniel Carrasco. Daniel Carrasco odigrao je ukupno 244 utakmica, postigao 18 golova i skupio 1 asistencija. Daniel Carrasco je odigrao najveći broj utakmica na Torneo Federal A s 244 nastupima u Argentina . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Torneo Federal A
Torneo Federal A Statistika za Daniel Carrasco
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 0 |
| min. | 180 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 2 | N/A | 59 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 64 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 54 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 71 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 84 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.89 | 0.10 | 56 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.89 | 0.10 | 57 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Daniel Carrasco do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Torneo Federal A 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 5 | 0.58 | 39 |
| Šutevi u okvir | 1/ 5 | 0.12 | 36 |
| Šutevi izvan okvira | 4/ 5 | 0.46 | 45 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 85 |
| Stopa pretvorbe udarca | 20.00% | N/A | 88 |
| Preciznost udarca | 20.00% | N/A | 38 |
| Udarci po postignutom golu | 5.00 | N/A | N/A |
Daniel Carrasco uzeo je 5 šuteva u 2 utakmicama do sada u Torneo Federal A 2026 sezoni. Od 5 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 4 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Daniel Carrasco 20.00%. Postižu gol za svaki 5.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.58 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 80 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.12 | 0.13 | 77 |
| Ukupno dodavanja | 418 | 48.11 | 97 |
| Uspješna dodavanja | 333/ 418 | 38.32 | 98 |
| Stopa dodavanja | 79.67% | N/A | 86 |
| Ključna dodavanja | 7 | 0.81 | 70 |
| Ubačaji | 1 | 0.12 | 20 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 1 | 0.12 | 39 |
| Izvršeni ubačaji | 100.00% | N/A | 99 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Daniel Carrasco nije postigao nijedan gol tijekom ove Torneo Federal A sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 4 | 0.46 | 30 |
| Uspješni driblinzi | 4 | 0.46 | 43 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 100.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.12 | 76 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 52 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.5 | 96 |
| Minuta po Kartonu | 180 min' / karton | N/A | 54 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 50% | 94 |
| Počinjeni prekršaji | 5 | 0.58 | 24 |
| Fauliran protiv | 10 | 1.15 | 66 |
Daniel Carrasco je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 2 utakmicama Torneo Federal A 2026 sezone. Počine 0.58 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 3 | 1.5 | 7 |
| Minuta po primljenom golu | 60 Min' | N/A | 7 |
| Bez gola | 0 | 0% | 0 |
| Uklizavanja | 5 | 0.58 | 70 |
| Presječene lopte | 24 | 2.76 | 95 |
| Dvoboji na zemlji | 112 | 12.89 | 30 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 56 | 6.45 | 43 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 20 | 2.30 | 68 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 19 | 2.19 | 73 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 37 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 100% |
| Izvedeni penali | 0 | 1 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 1 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Daniel Carrasco je dosad u svojoj karijeri izvodio 1 jedanaesteraca. Od njih, Daniel Carrasco postigao je 1 penala dok je promašio 0. Ukupna stopa konverzije kazne za Daniel Carrasco je 100%.
Copa Argentina Statistika za Daniel Carrasco
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 90 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 2 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 78 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 59 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 83 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 91 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 36 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 36 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 39 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 61 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 94 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 80 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 61 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 76 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 0 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 0 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 38 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 42 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 60 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 34 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 49 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 50 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 81 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 61 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 61 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 64 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 27 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 27 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 5 | 5 | 0 |
| Minuta po primljenom golu | 18 Min' | N/A | 16 |
| Bez gola | 0 | 0% | 6 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 21 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 36 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 4 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 4 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 26 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 17 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 67 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 100% |
| Izvedeni penali | 0 | 1 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 1 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Daniel Carrasco je Veznjak koji se pojavio u 2 utakmicama ove sezone u Torneo Federal A, igrajući ukupno 180 minuta. Daniel Carrasco ima prosječno 0 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Daniel Carrasco je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 7 u CD Rinconde Los Sauces popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.43 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.16 Golovi
0 Asistencije
0.23 Rezervacije
2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.09 Golovi
0 Asistencije
0.26 Rezervacije
2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.2 Rezervacije
2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.11 Golovi
0 Asistencije
0.32 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.21 Golovi
0 Asistencije
0.28 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.18 Golovi
0 Asistencije
0.18 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.04 Golovi
0 Asistencije
0.11 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.32 Golovi
0 Asistencije
0.16 Rezervacije
2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.23 Golovi
0 Asistencije
0.45 Rezervacije
2015 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.09 Golovi
0 Asistencije
0.09 Rezervacije