UTAKMICE & REZULTATI - Norveška 3. Division Group 3

Nacija
Divizija
4
Timovi
14
Utakmice
125/182 Igrano
Napredak
69% završeno
Trenutno Usred sezone - 125 / 182 played
| # | Tim | OU | Pobjeda% | GZ | PG | GR | Bod. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Os Turn Fotball |
18 | 83% | 67 | 30 | 37 | 45 |
2 |
Askoy FK |
18 | 61% | 32 | 18 | 14 | 38 |
3 |
SK Djerv 1919 |
18 | 56% | 42 | 24 | 18 | 35 |
4 |
Fana Fotball |
18 | 50% | 48 | 38 | 10 | 29 |
5 |
Sogndal Fotball II |
18 | 44% | 51 | 35 | 16 | 27 |
6 |
SK Brann II |
18 | 39% | 40 | 38 | 2 | 27 |
7 |
Forde IL |
18 | 44% | 33 | 32 | 1 | 27 |
8 |
Austevoll IK |
18 | 39% | 35 | 39 | -4 | 27 |
9 |
SK Vard Haugesund |
18 | 39% | 39 | 36 | 3 | 26 |
10 |
Asane Fotball II |
17 | 24% | 28 | 37 | -9 | 17 |
11 |
Stord Sunnhordland FK |
18 | 17% | 32 | 48 | -16 | 17 |
12 |
IL Varegg |
18 | 17% | 25 | 38 | -13 | 13 |
13 |
IL Gneist |
17 | 24% | 29 | 50 | -21 | 13 |
14 |
FK Fyllingsdalen |
18 | 6% | 15 | 53 | -38 | 6 |
UTAKMICE & REZULTATI
Sve prikazane utakmice
Nadolazeće
Dan utakmice 18 - 5 September 2026
| Zadnjih 5 doma | Doma | Oblik | Oblik | U gostima | Zadnjih 5 u gostima | |||
| Sep 7 6:00pm | IL Gneist | 0.76
| 1.00
| Asane Fotball II | Stats | |||
| Sep 5 2:00pm | Sogndal Fotball II Izgledi | 1.50
1.40
| 7 - 0FT4.60 | 0.33
5.25
| FK Fyllingsdalen | Stats | ||
| Sep 5 1:00pm | SK Djerv 1919 Izgledi | 1.94
1.70
| 3 - 2FT3.88 | 2.11
3.91
| Askoy FK | Stats | ||
| Sep 5 12:00pm | Stord Sunnhordland FK Izgledi | 0.94
3.15
| 3 - 5FT3.85 | 1.61
1.74
| Fana Fotball | Stats | ||
| Sep 5 2:00pm | Os Turn Fotball Izgledi | 2.50
1.15
| 2 - 0FT7.50 | 1.50
9.00
| Forde IL | Stats | ||
| Sep 6 1:00pm | SK Brann II Izgledi | 1.50
2.20
| 4 - 4FT4.00 | 1.44
2.45
| SK Vard Haugesund | Stats | ||
| Sep 5 1:45pm | Austevoll IK | 1.50
| 2 - 2FT | 0.72
| IL Varegg | Stats |
* Vrijeme je u vašoj lokalnoj vremenskoj zoni (+01:00)
Rezultati
Dan utakmice 17 - 30 August 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Aug 30 2:00pm | Forde IL Izgledi | 1 - 14.50 | Stord Sunnhordland FK | 2 | (1 - 1) | • | • | Stats | |
| Aug 30 12:00pm | FK Fyllingsdalen Izgledi | 0 - 14.30 | Austevoll IK | 1 | (0 - 0) | Stats | |||
| Aug 30 12:00pm | Askoy FK Izgledi | 2 - 06.50 | IL Gneist | 2 | (1 - 0) | • | Stats | ||
| Aug 30 2:00pm | SK Vard Haugesund Izgledi | 1 - 25.00 | Os Turn Fotball | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 30 12:00pm | IL Varegg Izgledi | 1 - 24.20 | SK Djerv 1919 | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 31 5:00pm | Asane Fotball II Izgledi | 4 - 34.20 | Sogndal Fotball II | 7 | (2 - 2) | • | • | • | Stats |
| Aug 31 5:00pm | Fana Fotball Izgledi | 2 - 24.10 | SK Brann II | 4 | (2 - 2) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 16 - 15 August 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Aug 15 1:00pm | IL Varegg Izgledi | 1 - 34.15 | Askoy FK | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Stats |
| Aug 15 2:00pm | Sogndal Fotball II | 1 - 3 | Fana Fotball | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 17 5:00pm | Stord Sunnhordland FK Izgledi | 2 - 23.90 | Asane Fotball II | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 15 12:15pm | Austevoll IK Izgledi | 2 - 14.00 | SK Vard Haugesund | 3 | (2 - 0) | • | • | • | Stats |
| Aug 15 1:00pm | SK Djerv 1919 Izgledi | 3 - 07.60 | FK Fyllingsdalen | 3 | (2 - 0) | • | • | Stats | |
| Aug 17 5:00pm | SK Brann II Izgledi | 1 - 35.05 | Os Turn Fotball | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 15 11:00am | IL Gneist Izgledi | 1 - 24.05 | Forde IL | 3 | (0 - 2) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 15 - 10 August 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Aug 10 5:00pm | Askoy FK Izgledi | 0 - 04.20 | Sogndal Fotball II | 0 | (0 - 0) | Stats | |||
| Aug 8 2:00pm | FK Fyllingsdalen Izgledi | 0 - 44.10 | IL Varegg | 4 | (0 - 1) | • | • | Stats | |
| Aug 8 1:00pm | SK Vard Haugesund Izgledi | 1 - 34.30 | SK Djerv 1919 | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 10 6:00pm | Asane Fotball II Izgledi | 0 - 14.05 | Austevoll IK | 1 | (0 - 0) | Stats | |||
| Aug 8 2:00pm | Forde IL Izgledi | 7 - 03.70 | SK Brann II | 7 | (3 - 0) | • | • | Stats | |
| Aug 8 1:00pm | Os Turn Fotball Izgledi | 8 - 25.75 | Stord Sunnhordland FK | 10 | (3 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 8 1:00pm | Fana Fotball Izgledi | 4 - 04.50 | IL Gneist | 4 | (2 - 0) | • | • | Stats |
Dan utakmice 14 - 2 August 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Aug 2 1:00pm | IL Varegg Izgledi | 4 - 24.20 | Fana Fotball | 6 | (2 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 3 5:00pm | SK Djerv 1919 Izgledi | 3 - 14.75 | Asane Fotball II | 4 | (2 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 1 1:00pm | Askoy FK Izgledi | 1 - 04.75 | FK Fyllingsdalen | 1 | (0 - 0) | Stats | |||
| Aug 3 5:00pm | Sogndal Fotball II | 3 - 3 | Forde IL | 6 | (0 - 2) | • | • | • | Stats |
| Aug 1 1:00pm | IL Gneist Izgledi | 2 - 14.90 | SK Vard Haugesund | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| Aug 3 6:00pm | SK Brann II Izgledi | 1 - 15.50 | Stord Sunnhordland FK | 2 | (0 - 1) | • | • | Stats | |
| Aug 1 1:00pm | Austevoll IK | 1 - 5 | Os Turn Fotball | 6 | (0 - 1) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 13 - 27 July 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Jul 27 4:00pm | IL Gneist Izgledi | 0 - 34.00 | SK Brann II | 3 | (0 - 1) | • | • | Stats | |
| Jul 25 12:00pm | Forde IL | 1 - 1 | Austevoll IK | 2 | (0 - 1) | • | • | Stats | |
| Jul 25 1:00pm | Fana Fotball Izgledi | 4 - 33.62 | SK Djerv 1919 | 7 | (2 - 0) | • | • | • | Stats |
| Jul 27 5:00pm | SK Vard Haugesund Izgledi | 4 - 44.80 | Sogndal Fotball II | 8 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| Jul 26 1:00pm | Os Turn Fotball Izgledi | 4 - 05.65 | IL Varegg | 4 | (1 - 0) | • | • | Stats | |
| Jul 25 1:00pm | Stord Sunnhordland FK Izgledi | 0 - 43.96 | Askoy FK | 4 | (0 - 2) | • | • | Stats | |
| Jul 26 2:00pm | FK Fyllingsdalen Izgledi | 2 - 43.80 | Asane Fotball II | 6 | (1 - 2) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 12 - 27 June 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Jun 27 2:00pm | Askoy FK Izgledi | 2 - 03.95 | Forde IL | 2 | (1 - 0) | • | Stats | ||
| Jun 28 1:00pm | IL Varegg Izgledi | 1 - 14.60 | SK Vard Haugesund | 2 | (0 - 0) | • | • | Stats | |
| Jun 25 6:00pm | Austevoll IK | 2 - 0 | FK Fyllingsdalen | 2 | (0 - 0) | • | Stats | ||
| Jun 27 12:00pm | SK Brann II Izgledi | 3 - 23.75 | Fana Fotball | 5 | (3 - 0) | • | • | • | Stats |
| Jun 27 1:00pm | SK Djerv 1919 Izgledi | 6 - 25.80 | IL Gneist | 8 | (3 - 0) | • | • | • | Stats |
| Jun 25 5:00pm | Asane Fotball II Izgledi | 3 - 54.60 | Os Turn Fotball | 8 | (1 - 2) | • | • | • | Stats |
| Jun 27 11:00am | Sogndal Fotball II | 0 - 2 | Stord Sunnhordland FK | 2 | (0 - 0) | • | Stats |
Dan utakmice 11 - 20 June 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Jun 20 12:00pm | FK Fyllingsdalen | 1 - 1 | SK Djerv 1919 | 2 | (0 - 0) | • | • | Stats | |
| Jun 20 1:00pm | Stord Sunnhordland FK | 1 - 1 | IL Varegg | 2 | (0 - 0) | • | • | Stats | |
| Jun 22 5:00pm | Fana Fotball Izgledi | 5 - 24.10 | Sogndal Fotball II | 7 | (3 - 1) | • | • | • | Stats |
| Jun 20 1:00pm | IL Gneist Izgledi | 0 - 23.95 | Askoy FK | 2 | (0 - 1) | • | Stats | ||
| Jun 20 1:00pm | Os Turn Fotball | 5 - 2 | SK Brann II | 7 | (4 - 1) | • | • | • | Stats |
| Jun 22 5:00pm | Forde IL Izgledi | 4 - 03.75 | Asane Fotball II | 4 | (2 - 0) | • | • | Stats | |
| Jun 20 12:00pm | SK Vard Haugesund Izgledi | 0 - 37.50 | Austevoll IK | 3 | (0 - 0) | • | • | Stats |
Dan utakmice 10 - 13 June 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Jun 13 12:00pm | Forde IL | 0 - 1 | SK Vard Haugesund | 1 | (0 - 0) | Stats | |||
| Jun 13 2:00pm | FK Fyllingsdalen Izgledi | 0 - 24.20 | Fana Fotball | 2 | (0 - 1) | • | Stats | ||
| Jun 13 12:00pm | Sogndal Fotball II | 2 - 1 | SK Djerv 1919 | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| Jun 14 1:00pm | Austevoll IK Izgledi | 2 - 25.15 | SK Brann II | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Stats |
| Jun 13 1:00pm | Askoy FK Izgledi | 3 - 04.10 | Os Turn Fotball | 3 | (2 - 0) | • | • | Stats | |
| Jun 13 1:00pm | IL Varegg Izgledi | 0 - 13.90 | IL Gneist | 1 | (0 - 0) | Stats | |||
| Jun 15 6:00pm | Asane Fotball II Izgledi | 1 - 23.80 | Stord Sunnhordland FK | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 9 - 29 May 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| May 29 6:00pm | Os Turn Fotball | 4 - 2 | Austevoll IK | 6 | (2 - 0) | • | • | • | Stats |
| May 30 1:00pm | SK Djerv 1919 Izgledi | 3 - 26.00 | IL Varegg | 5 | (3 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 30 1:00pm | Stord Sunnhordland FK | 2 - 2 | FK Fyllingsdalen | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 30 2:00pm | Fana Fotball Izgledi | 1 - 23.95 | Forde IL | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Stats |
| Jun 1 5:30pm | IL Gneist | 4 - 6 | Sogndal Fotball II | 10 | (3 - 2) | • | • | • | Stats |
| Jun 1 5:00pm | SK Vard Haugesund Izgledi | 3 - 18.00 | Asane Fotball II | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Stats |
| Jun 1 5:00pm | SK Brann II Izgledi | 7 - 13.70 | Askoy FK | 8 | (4 - 1) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 8 - 22 May 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| May 22 6:00pm | Austevoll IK | 5 - 2 | Fana Fotball | 7 | (3 - 2) | • | • | • | Stats |
| Aug 18 6:00pm | Sogndal Fotball II | 3 - 1 | IL Varegg | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 22 5:30pm | SK Vard Haugesund Izgledi | 4 - 14.25 | Stord Sunnhordland FK | 5 | (2 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 23 2:00pm | Forde IL Izgledi | 2 - 14.25 | Os Turn Fotball | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 25 2:30pm | FK Fyllingsdalen | 2 - 2 | SK Brann II | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 26 6:00pm | Asane Fotball II Izgledi | 3 - 34.30 | IL Gneist | 6 | (1 - 2) | • | • | • | Stats |
| May 25 1:00pm | Askoy FK | 0 - 0 | SK Djerv 1919 | 0 | (0 - 0) | Stats |
Dan utakmice 7 - 14 May 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| May 14 12:00pm | Stord Sunnhordland FK | 2 - 3 | Forde IL | 5 | (2 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 15 5:30pm | SK Djerv 1919 Izgledi | 1 - 13.84 | SK Vard Haugesund | 2 | (1 - 1) | • | • | Stats | |
| May 14 2:00pm | Os Turn Fotball | 6 - 0 | FK Fyllingsdalen | 6 | (3 - 0) | • | • | Stats | |
| May 16 12:00pm | IL Varegg Izgledi | 0 - 24.10 | Asane Fotball II | 2 | (0 - 2) | • | Stats | ||
| May 16 2:00pm | Fana Fotball | 2 - 2 | Askoy FK | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 19 5:00pm | SK Brann II Izgledi | 2 - 04.00 | Sogndal Fotball II | 2 | (1 - 0) | • | Stats | ||
| May 14 6:00pm | IL Gneist Izgledi | 4 - 54.20 | Austevoll IK | 9 | (2 - 2) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 6 - 11 May 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| May 11 5:00pm | Asane Fotball II | 0 - 3 | Fana Fotball | 3 | (0 - 2) | • | • | Stats | |
| May 9 1:00pm | Askoy FK | 2 - 1 | IL Varegg | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Stats |
| May 11 6:00pm | SK Vard Haugesund Izgledi | 3 - 04.40 | SK Brann II | 3 | (2 - 0) | • | • | Stats | |
| May 9 2:00pm | Forde IL | 2 - 1 | IL Gneist | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 9 1:00pm | Austevoll IK | 0 - 4 | SK Djerv 1919 | 4 | (0 - 1) | • | • | Stats | |
| May 11 6:00pm | FK Fyllingsdalen Izgledi | 0 - 63.85 | Sogndal Fotball II | 6 | (0 - 3) | • | • | Stats | |
| May 9 1:00pm | Stord Sunnhordland FK | 4 - 6 | Os Turn Fotball | 10 | (2 - 4) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 5 - 1 May 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| May 1 1:30pm | IL Varegg | 2 - 2 | Austevoll IK | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Stats |
| May 2 2:00pm | Sogndal Fotball II | 0 - 1 | Askoy FK | 1 | (0 - 1) | Stats | |||
| May 2 1:00pm | IL Gneist | 3 - 1 | FK Fyllingsdalen | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Stats |
| May 1 12:00pm | SK Djerv 1919 Izgledi | 3 - 25.30 | Forde IL | 5 | (1 - 2) | • | • | • | Stats |
| May 3 12:00pm | SK Brann II | 2 - 1 | Asane Fotball II | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Stats |
| May 1 12:00pm | Fana Fotball Izgledi | 2 - 04.40 | Stord Sunnhordland FK | 2 | (1 - 0) | • | Stats | ||
| May 2 2:00pm | Os Turn Fotball | 6 - 0 | SK Vard Haugesund | 6 | (2 - 0) | • | • | Stats |
Dan utakmice 4 - 26 April 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Apr 26 1:00pm | Asane Fotball II | 1 - 1 | SK Djerv 1919 | 2 | (1 - 1) | • | • | Stats | |
| Apr 26 3:00pm | Austevoll IK | 0 - 4 | Sogndal Fotball II | 4 | (0 - 3) | • | • | Stats | |
| Apr 25 1:00pm | Os Turn Fotball | 5 - 3 | Fana Fotball | 8 | (3 - 1) | • | • | • | Stats |
| Apr 25 2:00pm | Forde IL | 3 - 1 | IL Varegg | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Stats |
| Apr 25 1:00pm | SK Vard Haugesund Izgledi | 5 - 26.00 | IL Gneist | 7 | (3 - 0) | • | • | • | Stats |
| Apr 26 3:00pm | Stord Sunnhordland FK | 0 - 0 | SK Brann II | 0 | (0 - 0) | Stats | |||
| Apr 25 1:00pm | FK Fyllingsdalen | 1 - 2 | Askoy FK | 3 | (1 - 2) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 3 - 20 April 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Apr 20 5:00pm | Sogndal Fotball II | 1 - 3 | Asane Fotball II | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| Apr 18 2:00pm | Askoy FK | 3 - 1 | Austevoll IK | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Stats |
| Apr 18 1:00pm | IL Varegg Izgledi | 1 - 03.75 | FK Fyllingsdalen | 1 | (0 - 0) | Stats | |||
| Apr 19 4:15pm | SK Brann II | 4 - 0 | Forde IL | 4 | (1 - 0) | • | • | Stats | |
| Apr 18 1:00pm | IL Gneist | 3 - 4 | Stord Sunnhordland FK | 7 | (2 - 2) | • | • | • | Stats |
| Apr 18 2:00pm | SK Djerv 1919 | 0 - 1 | Os Turn Fotball | 1 | (0 - 0) | Stats | |||
| Apr 18 1:00pm | Fana Fotball | 1 - 2 | SK Vard Haugesund | 3 | (0 - 0) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 2 - 13 April 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Apr 13 6:00pm | Asane Fotball II Izgledi | 1 - 14.30 | Askoy FK | 2 | (1 - 1) | • | • | Stats | |
| Apr 11 1:00pm | Fana Fotball | 4 - 2 | IL Varegg | 6 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |
| Apr 11 1:00pm | Stord Sunnhordland FK | 4 - 4 | Austevoll IK | 8 | (3 - 3) | • | • | • | Stats |
| Apr 11 2:00pm | SK Vard Haugesund | 6 - 2 | FK Fyllingsdalen | 8 | (2 - 1) | • | • | • | Stats |
| Apr 12 1:00pm | SK Brann II Izgledi | 2 - 43.75 | SK Djerv 1919 | 6 | (1 - 2) | • | • | • | Stats |
| Apr 12 2:00pm | Forde IL | 1 - 4 | Sogndal Fotball II | 5 | (0 - 2) | • | • | • | Stats |
| Apr 11 1:00pm | Os Turn Fotball | 3 - 1 | IL Gneist | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Stats |
Dan utakmice 1 - 6 April 2026
| Doma | U gostima | Ukupno golova | HT | ODG | Više od 1.5 | Više od 2.5 | |||
| Apr 6 2:00pm | Sogndal Fotball II | 5 - 1 | Os Turn Fotball | 6 | (2 - 0) | • | • | • | Stats |
| Apr 6 1:00pm | Askoy FK | 1 - 1 | SK Vard Haugesund | 2 | (0 - 0) | • | • | Stats | |
| Apr 6 2:00pm | FK Fyllingsdalen Izgledi | 4 - 03.61 | Forde IL | 4 | (2 - 0) | • | • | Stats | |
| Apr 6 12:00pm | SK Djerv 1919 Izgledi | 1 - 14.33 | Stord Sunnhordland FK | 2 | (0 - 0) | • | • | Stats | |
| Apr 7 6:00pm | IL Varegg | 1 - 3 | SK Brann II | 4 | (1 - 3) | • | • | • | Stats |
| Apr 7 5:00pm | Austevoll IK | 1 - 1 | Asane Fotball II | 2 | (1 - 1) | • | • | Stats | |
| Apr 2 12:00pm | IL Gneist Izgledi | 2 - 14.04 | Fana Fotball | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Stats |













