Statistika iz kornera - Super League

 TimOU
Odigrane utakmice
Više od 9.5Više od 7.5Više od 8.5Više od 10.5Više od 11.5Više od 12.5Više od 13.5Prosjek
1Kathmandu RayZers FCKathmandu RayZers FC
Kathmandu RayZers FC

Kathmandu RayZers FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • P
1.33
Doma
  • P
  • G
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • G
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 67% 0%
Pr. 2.17 2.33 2.00
Zabio 1.00 1.33 0.67
Primio 1.17 1.00 1.33
ODG 33% 33% 33%
ČO 50% 67% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2Butwal Lumbini FCButwal Lumbini FC
Butwal Lumbini FC

Butwal Lumbini FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.17
Doma
  • R
  • G
  • G
0.33
U gostima
  • G
  • G
  • G
0.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.83 2.33 1.33
Zabio 0.17 0.33 0.00
Primio 1.67 2.00 1.33
ODG 17% 33% 0%
ČO 17% 33% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

3FC ChitwanFC Chitwan
FC Chitwan

FC Chitwan

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • G
1.43
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
1.50
U gostima
  • R
  • G
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 43% 50% 33%
Pr. 2.43 2.25 2.67
Zabio 1.14 1.00 1.33
Primio 1.29 1.25 1.33
ODG 43% 25% 67%
ČO 29% 50% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

4Pokhara ThundersPokhara Thunders
Pokhara Thunders

Pokhara Thunders

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.56
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • P
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 44% 75% 20%
Pr. 2.22 1.25 3.00
Zabio 1.33 1.25 1.40
Primio 0.89 0.00 1.60
ODG 33% 0% 60%
ČO 56% 100% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5Lalitpur City FCLalitpur City FC
Lalitpur City FC

Lalitpur City FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.25
Doma
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
2.20
U gostima
  • R
  • P
  • P
2.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 63% 60% 67%
Pr. 2.75 3.40 1.67
Zabio 1.75 2.00 1.33
Primio 1.00 1.40 0.33
ODG 75% 100% 33%
ČO 25% 0% 67%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6Dhangadhi FCDhangadhi FC
Dhangadhi FC

Dhangadhi FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
1.38
Doma
  • R
  • P
  • G
1.33
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
1.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 33% 40%
Pr. 2.25 1.67 2.60
Zabio 1.25 0.67 1.60
Primio 1.00 1.00 1.00
ODG 50% 33% 60%
ČO 38% 67% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

7Jhapa FCJhapa FC
Jhapa FC

Jhapa FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • R
0.83
Doma
  • R
  • R
  • R
1.00
U gostima
  • R
  • G
  • R
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.17 1.33 1.00
Zabio 0.50 0.67 0.33
Primio 0.67 0.67 0.67
ODG 50% 67% 33%
ČO 33% 33% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

Prosjek više od 9.5 kornera za Nepal Super League je %.

Ova tablica kornera prikazuje broj mečeva svake momčadi koji su rezultirali iznad Ukupno više od 9.5 kornera. Ova se tablica odnosi na kornere koji su se dogodili u 2025 season of Nepal Super League. Momčadi s najvećim ukupnim brojem kornera više od 9.5 u utakmici nalaze se na vrhu tablice, dok dno tablice prikazuje momčadi koje su proizvele najmanji broj kornera iznad 9.5. Više od 9.5 kornera računa se kao ukupni broj kornera između obje momčadi u utakmici koja traje 90 minuta. U Super League, prosjek od % utakmica završilo je s više od 9.5 kornera.

KORNERI ZA (Super League)

 TimOU
Odigrane utakmice
Više od 4.5 Za2.5+ Za3.5+ Za5.5+ Za6.5+ Za7.5+ Za8.5+ ZaProsjek
1Kathmandu RayZers FCKathmandu RayZers FC
Kathmandu RayZers FC

Kathmandu RayZers FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • P
1.33
Doma
  • P
  • G
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • G
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 67% 0%
Pr. 2.17 2.33 2.00
Zabio 1.00 1.33 0.67
Primio 1.17 1.00 1.33
ODG 33% 33% 33%
ČO 50% 67% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2Lalitpur City FCLalitpur City FC
Lalitpur City FC

Lalitpur City FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.25
Doma
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
2.20
U gostima
  • R
  • P
  • P
2.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 63% 60% 67%
Pr. 2.75 3.40 1.67
Zabio 1.75 2.00 1.33
Primio 1.00 1.40 0.33
ODG 75% 100% 33%
ČO 25% 0% 67%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

3FC ChitwanFC Chitwan
FC Chitwan

FC Chitwan

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • G
1.43
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
1.50
U gostima
  • R
  • G
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 43% 50% 33%
Pr. 2.43 2.25 2.67
Zabio 1.14 1.00 1.33
Primio 1.29 1.25 1.33
ODG 43% 25% 67%
ČO 29% 50% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

4Pokhara ThundersPokhara Thunders
Pokhara Thunders

Pokhara Thunders

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.56
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • P
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 44% 75% 20%
Pr. 2.22 1.25 3.00
Zabio 1.33 1.25 1.40
Primio 0.89 0.00 1.60
ODG 33% 0% 60%
ČO 56% 100% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5Butwal Lumbini FCButwal Lumbini FC
Butwal Lumbini FC

Butwal Lumbini FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.17
Doma
  • R
  • G
  • G
0.33
U gostima
  • G
  • G
  • G
0.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.83 2.33 1.33
Zabio 0.17 0.33 0.00
Primio 1.67 2.00 1.33
ODG 17% 33% 0%
ČO 17% 33% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6Dhangadhi FCDhangadhi FC
Dhangadhi FC

Dhangadhi FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
1.38
Doma
  • R
  • P
  • G
1.33
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
1.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 33% 40%
Pr. 2.25 1.67 2.60
Zabio 1.25 0.67 1.60
Primio 1.00 1.00 1.00
ODG 50% 33% 60%
ČO 38% 67% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

7Jhapa FCJhapa FC
Jhapa FC

Jhapa FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • R
0.83
Doma
  • R
  • R
  • R
1.00
U gostima
  • R
  • G
  • R
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.17 1.33 1.00
Zabio 0.50 0.67 0.33
Primio 0.67 0.67 0.67
ODG 50% 67% 33%
ČO 33% 33% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

KORNERI PROTIV (Super League)

 TimOU
Odigrane utakmice
Više od 4.5 Protiv2.5+
Protiv
3.5+
Protiv
5.5+
Protiv
6.5+
Protiv
7.5+
Protiv
8.5+
Protiv
Average
1Butwal Lumbini FCButwal Lumbini FC
Butwal Lumbini FC

Butwal Lumbini FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.17
Doma
  • R
  • G
  • G
0.33
U gostima
  • G
  • G
  • G
0.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.83 2.33 1.33
Zabio 0.17 0.33 0.00
Primio 1.67 2.00 1.33
ODG 17% 33% 0%
ČO 17% 33% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2FC ChitwanFC Chitwan
FC Chitwan

FC Chitwan

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • G
1.43
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
1.50
U gostima
  • R
  • G
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 43% 50% 33%
Pr. 2.43 2.25 2.67
Zabio 1.14 1.00 1.33
Primio 1.29 1.25 1.33
ODG 43% 25% 67%
ČO 29% 50% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

3Pokhara ThundersPokhara Thunders
Pokhara Thunders

Pokhara Thunders

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.56
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • P
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 44% 75% 20%
Pr. 2.22 1.25 3.00
Zabio 1.33 1.25 1.40
Primio 0.89 0.00 1.60
ODG 33% 0% 60%
ČO 56% 100% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

4Kathmandu RayZers FCKathmandu RayZers FC
Kathmandu RayZers FC

Kathmandu RayZers FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • P
1.33
Doma
  • P
  • G
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • G
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 67% 0%
Pr. 2.17 2.33 2.00
Zabio 1.00 1.33 0.67
Primio 1.17 1.00 1.33
ODG 33% 33% 33%
ČO 50% 67% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5Jhapa FCJhapa FC
Jhapa FC

Jhapa FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • R
0.83
Doma
  • R
  • R
  • R
1.00
U gostima
  • R
  • G
  • R
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.17 1.33 1.00
Zabio 0.50 0.67 0.33
Primio 0.67 0.67 0.67
ODG 50% 67% 33%
ČO 33% 33% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6Dhangadhi FCDhangadhi FC
Dhangadhi FC

Dhangadhi FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
1.38
Doma
  • R
  • P
  • G
1.33
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
1.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 33% 40%
Pr. 2.25 1.67 2.60
Zabio 1.25 0.67 1.60
Primio 1.00 1.00 1.00
ODG 50% 33% 60%
ČO 38% 67% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

7Lalitpur City FCLalitpur City FC
Lalitpur City FC

Lalitpur City FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.25
Doma
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
2.20
U gostima
  • R
  • P
  • P
2.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 63% 60% 67%
Pr. 2.75 3.40 1.67
Zabio 1.75 2.00 1.33
Primio 1.00 1.40 0.33
ODG 75% 100% 33%
ČO 25% 0% 67%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

Doma - UKUPNO KORNERA POREDAK (Super League)

 TimOU
Odigrane utakmice
Više od 9.57.5+ (Doma)8.5+ (Doma)10.5+ (Doma)11.5+ (Doma)12.5+ (Doma)13.5+ (Doma)Pr. (Doma)
1Butwal Lumbini FCButwal Lumbini FC
Butwal Lumbini FC

Butwal Lumbini FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.17
Doma
  • R
  • G
  • G
0.33
U gostima
  • G
  • G
  • G
0.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.83 2.33 1.33
Zabio 0.17 0.33 0.00
Primio 1.67 2.00 1.33
ODG 17% 33% 0%
ČO 17% 33% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2FC ChitwanFC Chitwan
FC Chitwan

FC Chitwan

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • G
1.43
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
1.50
U gostima
  • R
  • G
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 43% 50% 33%
Pr. 2.43 2.25 2.67
Zabio 1.14 1.00 1.33
Primio 1.29 1.25 1.33
ODG 43% 25% 67%
ČO 29% 50% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

3Pokhara ThundersPokhara Thunders
Pokhara Thunders

Pokhara Thunders

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.56
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • P
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 44% 75% 20%
Pr. 2.22 1.25 3.00
Zabio 1.33 1.25 1.40
Primio 0.89 0.00 1.60
ODG 33% 0% 60%
ČO 56% 100% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

4Kathmandu RayZers FCKathmandu RayZers FC
Kathmandu RayZers FC

Kathmandu RayZers FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • P
1.33
Doma
  • P
  • G
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • G
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 67% 0%
Pr. 2.17 2.33 2.00
Zabio 1.00 1.33 0.67
Primio 1.17 1.00 1.33
ODG 33% 33% 33%
ČO 50% 67% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5Jhapa FCJhapa FC
Jhapa FC

Jhapa FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • R
0.83
Doma
  • R
  • R
  • R
1.00
U gostima
  • R
  • G
  • R
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.17 1.33 1.00
Zabio 0.50 0.67 0.33
Primio 0.67 0.67 0.67
ODG 50% 67% 33%
ČO 33% 33% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6Dhangadhi FCDhangadhi FC
Dhangadhi FC

Dhangadhi FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
1.38
Doma
  • R
  • P
  • G
1.33
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
1.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 33% 40%
Pr. 2.25 1.67 2.60
Zabio 1.25 0.67 1.60
Primio 1.00 1.00 1.00
ODG 50% 33% 60%
ČO 38% 67% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

7Lalitpur City FCLalitpur City FC
Lalitpur City FC

Lalitpur City FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.25
Doma
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
2.20
U gostima
  • R
  • P
  • P
2.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 63% 60% 67%
Pr. 2.75 3.40 1.67
Zabio 1.75 2.00 1.33
Primio 1.00 1.40 0.33
ODG 75% 100% 33%
ČO 25% 0% 67%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

U gostima - UKUPNO KORNERA POREDAK (Super League)

 TimOU
Odigrane utakmice
Više od 9.5 U gostima7.5+
(U gostima)
8.5+
(U gostima)
10.5+
(U gostima)
11.5+
(U gostima)
12.5+
(U gostima)
13.5+
(U gostima)
Pr. (U gostima)
1Kathmandu RayZers FCKathmandu RayZers FC
Kathmandu RayZers FC

Kathmandu RayZers FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • P
1.33
Doma
  • P
  • G
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • G
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 67% 0%
Pr. 2.17 2.33 2.00
Zabio 1.00 1.33 0.67
Primio 1.17 1.00 1.33
ODG 33% 33% 33%
ČO 50% 67% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2FC ChitwanFC Chitwan
FC Chitwan

FC Chitwan

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • G
1.43
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
1.50
U gostima
  • R
  • G
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 43% 50% 33%
Pr. 2.43 2.25 2.67
Zabio 1.14 1.00 1.33
Primio 1.29 1.25 1.33
ODG 43% 25% 67%
ČO 29% 50% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

3Pokhara ThundersPokhara Thunders
Pokhara Thunders

Pokhara Thunders

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.56
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
2.50
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • P
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 44% 75% 20%
Pr. 2.22 1.25 3.00
Zabio 1.33 1.25 1.40
Primio 0.89 0.00 1.60
ODG 33% 0% 60%
ČO 56% 100% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

4Lalitpur City FCLalitpur City FC
Lalitpur City FC

Lalitpur City FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.25
Doma
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
2.20
U gostima
  • R
  • P
  • P
2.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 63% 60% 67%
Pr. 2.75 3.40 1.67
Zabio 1.75 2.00 1.33
Primio 1.00 1.40 0.33
ODG 75% 100% 33%
ČO 25% 0% 67%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5Butwal Lumbini FCButwal Lumbini FC
Butwal Lumbini FC

Butwal Lumbini FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.17
Doma
  • R
  • G
  • G
0.33
U gostima
  • G
  • G
  • G
0.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.83 2.33 1.33
Zabio 0.17 0.33 0.00
Primio 1.67 2.00 1.33
ODG 17% 33% 0%
ČO 17% 33% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6Jhapa FCJhapa FC
Jhapa FC

Jhapa FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • R
0.83
Doma
  • R
  • R
  • R
1.00
U gostima
  • R
  • G
  • R
0.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 0% 0% 0%
Pr. 1.17 1.33 1.00
Zabio 0.50 0.67 0.33
Primio 0.67 0.67 0.67
ODG 50% 67% 33%
ČO 33% 33% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

7Dhangadhi FCDhangadhi FC
Dhangadhi FC

Dhangadhi FC

Super League (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 7

Nepal

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
1.38
Doma
  • R
  • P
  • G
1.33
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
1.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 33% 40%
Pr. 2.25 1.67 2.60
Zabio 1.25 0.67 1.60
Primio 1.00 1.00 1.00
ODG 50% 33% 60%
ČO 38% 67% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

Koji je prosjek kornera u igri Super League?

Prosječan broj udaraca iz kuta po utakmici u Super League je 8.88 kutovima. 3.13 korneri za domaće i 5.75 za goste. Ukupno je bilo 71 kornera u 8 utakmica gdje su zabilježeni udarci iz kuta. Ova statistika je za sezonu 2025.

Koja momčad ima najviše kornera u Super League?

Kathmandu RayZers FC je momčad s najviše udaraca iz kuta u Super League. Kathmandu RayZers FC izvodi 8 udaraca iz kuta po utakmici i prima 4 udaraca iz kuta u prosjeku. To znači da Kathmandu RayZers FC doživi ukupno 12 kornera po utakmici. Ukupno 24 udaraca iz kuta izvedeno je u 2 utakmicama za Kathmandu RayZers FC.

Druge momčadi s najviše udaraca iz kuta u Super League su Pokhara Thunders i Butwal Lumbini FC s 11.66 kornera i 10 kornera po utakmici. Konačno, momčad s najmanje udaraca iz kuta je Dhangadhi FC sa samo 5 udaraca iz kuta po utakmici.

Statistika iz kornera - Nepal

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.