PROSJEČNI ukupni broj golova - Njemačka State Leagues Berlin

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- PROSJEČNI ukupni broj golova -
- Postignuti golovi -
- Primljeni golovi -
- Bez primljenog gola -
- Obje ekipe su postigle gol -
- Neuspješno postizanje pogodka -
- xG (očekivani golovi)
PROSJEČNI ukupni broj golova - State Leagues Berlin
| # | Tim | OU | Ukupno golova | Pr. | Doma | U gostima | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde Tempelhof | 8 | 42 | 5.25 / utakmica | 5.40 | 5.00 |
| 2 | ![]() | Berlin Turkspor 1965 | 8 | 35 | 4.38 / utakmica | 3.33 | 5.00 |
| 3 | ![]() | SD Croatia Berlin | 7 | 30 | 4.29 / utakmica | 4.75 | 3.67 |
| 4 | ![]() | SV Empor Berlin | 8 | 34 | 4.25 / utakmica | 4.00 | 4.50 |
| 5 | ![]() | Frohnauer SC | 8 | 34 | 4.25 / utakmica | 3.00 | 5.50 |
| 6 | ![]() | SF Johannisthal | 7 | 29 | 4.14 / utakmica | 2.67 | 5.25 |
| 7 | ![]() | BFC Meteor 06 | 8 | 33 | 4.13 / utakmica | 3.25 | 5.00 |
| 8 | ![]() | Blau Weiss Hohen Neuendorf | 6 | 24 | 4.00 / utakmica | 4.25 | 3.50 |
| 9 | ![]() | SC Charlottenburg Berlin | 7 | 27 | 3.86 / utakmica | 5.00 | 3.00 |
| 10 | ![]() | FC Internationale Berlin | 8 | 29 | 3.63 / utakmica | 4.25 | 3.00 |
| 11 | ![]() | Berliner SC | 8 | 28 | 3.50 / utakmica | 3.25 | 3.75 |
| 12 | ![]() | Spandauer Kickers | 6 | 21 | 3.50 / utakmica | 3.25 | 4.00 |
| 13 | ![]() | SV Blau Weiss 90 Berlin | 7 | 24 | 3.43 / utakmica | 4.75 | 1.67 |
| 14 | ![]() | SC Staaken 1919 Berlin | 7 | 24 | 3.43 / utakmica | 2.67 | 4.00 |
| 15 | ![]() | 1 FC Wilmersdorf | 7 | 22 | 3.14 / utakmica | 3.67 | 2.75 |
| 16 | ![]() | SFC Stern 1900 | 7 | 21 | 3.00 / utakmica | 2.50 | 3.67 |
| 17 | ![]() | VfB Fortuna Biesdorf | 8 | 24 | 3.00 / utakmica | 3.20 | 2.67 |
| 18 | ![]() | TSV Rudow 1888 | 8 | 21 | 2.63 / utakmica | 3.00 | 2.40 |
| 19 | ![]() | TSV Mariendorf 1897 Berlin | 7 | 16 | 2.29 / utakmica | 3.00 | 2.00 |
Doma / PROSJEK ukupnih golova (State Leagues Berlin)
| # | Tim | OU | Doma Ukupno golova | Doma Pr. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde Tempelhof | 5 | 27 | 5.40 / utakmica |
| 2 | ![]() | SC Charlottenburg Berlin | 3 | 15 | 5.00 / utakmica |
| 3 | ![]() | SD Croatia Berlin | 4 | 19 | 4.75 / utakmica |
| 4 | ![]() | SV Blau Weiss 90 Berlin | 4 | 19 | 4.75 / utakmica |
| 5 | ![]() | Blau Weiss Hohen Neuendorf | 4 | 17 | 4.25 / utakmica |
| 6 | ![]() | FC Internationale Berlin | 4 | 17 | 4.25 / utakmica |
| 7 | ![]() | SV Empor Berlin | 4 | 16 | 4.00 / utakmica |
| 8 | ![]() | 1 FC Wilmersdorf | 3 | 11 | 3.67 / utakmica |
| 9 | ![]() | Berlin Turkspor 1965 | 3 | 10 | 3.33 / utakmica |
| 10 | ![]() | BFC Meteor 06 | 4 | 13 | 3.25 / utakmica |
| 11 | ![]() | Berliner SC | 4 | 13 | 3.25 / utakmica |
| 12 | ![]() | Spandauer Kickers | 4 | 13 | 3.25 / utakmica |
| 13 | ![]() | VfB Fortuna Biesdorf | 5 | 16 | 3.20 / utakmica |
| 14 | ![]() | Frohnauer SC | 4 | 12 | 3.00 / utakmica |
| 15 | ![]() | TSV Rudow 1888 | 3 | 9 | 3.00 / utakmica |
| 16 | ![]() | TSV Mariendorf 1897 Berlin | 2 | 6 | 3.00 / utakmica |
| 17 | ![]() | SF Johannisthal | 3 | 8 | 2.67 / utakmica |
| 18 | ![]() | SC Staaken 1919 Berlin | 3 | 8 | 2.67 / utakmica |
| 19 | ![]() | SFC Stern 1900 | 4 | 10 | 2.50 / utakmica |
U gostima / PROSJEK ukupnih golova (State Leagues Berlin)
| # | Tim | OU | U gostima Ukupno golova | U gostima Pr. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Frohnauer SC | 4 | 22 | 5.50 / utakmica |
| 2 | ![]() | SF Johannisthal | 4 | 21 | 5.25 / utakmica |
| 3 | ![]() | FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde Tempelhof | 3 | 15 | 5.00 / utakmica |
| 4 | ![]() | Berlin Turkspor 1965 | 5 | 25 | 5.00 / utakmica |
| 5 | ![]() | BFC Meteor 06 | 4 | 20 | 5.00 / utakmica |
| 6 | ![]() | SV Empor Berlin | 4 | 18 | 4.50 / utakmica |
| 7 | ![]() | Spandauer Kickers | 2 | 8 | 4.00 / utakmica |
| 8 | ![]() | SC Staaken 1919 Berlin | 4 | 16 | 4.00 / utakmica |
| 9 | ![]() | Berliner SC | 4 | 15 | 3.75 / utakmica |
| 10 | ![]() | SD Croatia Berlin | 3 | 11 | 3.67 / utakmica |
| 11 | ![]() | SFC Stern 1900 | 3 | 11 | 3.67 / utakmica |
| 12 | ![]() | Blau Weiss Hohen Neuendorf | 2 | 7 | 3.50 / utakmica |
| 13 | ![]() | SC Charlottenburg Berlin | 4 | 12 | 3.00 / utakmica |
| 14 | ![]() | FC Internationale Berlin | 4 | 12 | 3.00 / utakmica |
| 15 | ![]() | 1 FC Wilmersdorf | 4 | 11 | 2.75 / utakmica |
| 16 | ![]() | VfB Fortuna Biesdorf | 3 | 8 | 2.67 / utakmica |
| 17 | ![]() | TSV Rudow 1888 | 5 | 12 | 2.40 / utakmica |
| 18 | ![]() | TSV Mariendorf 1897 Berlin | 5 | 10 | 2.00 / utakmica |
| 19 | ![]() | SV Blau Weiss 90 Berlin | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
Koja momčad postiže najviše golova u State Leagues Berlin?
Za sezonu 2026/27 najveći ukupni broj golova u cijeloj ligi postigao je FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde Tempelhof s 42 golova u 8 odigranih utakmica. Ova metrika uključuje golove koje je tim postigao i primio. FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde Tempelhof održava prosjek od 5.25 ukupnih golova po utakmici. Kada igraju u gostima, imaju prosječno 5.4 postignutih i primljenih golova - što domaćim navijačima koji posjećuju utakmice FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde Tempelhof predstavlja intenzivno iskustvo utakmice.
Golovi postignuti u utakmicama koje igra Berlin Turkspor 1965 i SD Croatia Berlin tijekom ove State Leagues Berlin sezone također su visoke. Berlin Turkspor 1965 i SD Croatia Berlin imali su 42 golova i 35 ukupnih golova. Obje momčadi zadržale su oko 4.38 postignutih i primljenih golova u bilo kojoj odigranoj utakmici. Naprotiv, TSV Mariendorf 1897 Berlin ima najmanji angažman golova od bilo kojeg tima u State Leagues Berlin. Ukupno 16 golova postignuto je tijekom njihovih State Leagues Berlin utakmica, što je prosjek 2.29 po utakmici.
PROSJEČNI ukupni broj golova - Njemačka
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 4
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 3


















