Tablica poluvrijeme - Njemačka 3. Liga

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Prvo poluvrijeme poredak -
- Tablica 2. poluvrijeme -
- Pobjeda ili poraz na poluvremenu -
- Tržišna vrijednost -
- Skupovi podataka i Excel preuzimanja -
- Izgledi -
- Očekivani Bodovi
Tablica poluvrijeme - 3. Liga
* Sve statistike u ovoj tablici preuzete su iz rezultata poluvremena.
Doma / Tablica poluvrijeme (3. Liga)
| # | Tim | OU Odigrane utakmice | P - R - G (HT) Pobjeda - remi - poraz na poluvremenu | GZ Golovi za (GZ). Broj golova koje je postigao ova momčad. | PG Golovi protiv (PG). Broj golova koje je ova momčad primila. | GR Gol razlika (GR). Postignuti golovi - primljeni golovi | Bod. | Zadnjih 5 (HT) | BPU (HT) | ČO Bez gola (ČO). Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica. * Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu. | ODG Obje momčadi postižu gol (ODG). Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige. *Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak. | FTS Neuspješno postizanje pogotka (FTS). Utakmice u kojima ova momčad nije uspjela postići pogodak. | 0.5+ Više od 0.5 (0.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 0,5 (tj.: 1, 2 ili 3 gola) | 1.5+ Više od 1.5 (1.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 1,5 (tj.: 2, 3 ili 4 gola) | 2.5+ Više od 2.5 (2.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 2,5 (tj.: 3, 4 ili 5 golova) | Pr. Prosječni broj golova po utakmici (AVG). Prosječan broj ukupnih golova po utakmici. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SC Verl 1924![]() SC Verl 19243. Liga (Div. 3) Poz. Lige 6 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 11-6-2 | 21 | 5 | +16 | 39 |
| 2.05 | 84% | 11% | 37% | 68% | 42% | 26% | 1.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | SV Wehen Wiesbaden![]() SV Wehen Wiesbaden3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 9 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 11-5-3 | 17 | 5 | +12 | 38 |
| 2.00 | 79% | 5% | 37% | 79% | 26% | 11% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Rot Weiss Essen![]() Rot Weiss Essen3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 3 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 10-6-3 | 21 | 11 | +10 | 36 |
| 1.89 | 53% | 37% | 26% | 84% | 53% | 26% | 1.68 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | MSV Duisburg![]() MSV Duisburg3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 4 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 9-9-1 | 20 | 6 | +14 | 36 |
| 1.89 | 68% | 26% | 32% | 74% | 42% | 16% | 1.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | FC Energie Cottbus![]() FC Energie Cottbus3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 2 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 10-5-4 | 21 | 12 | +9 | 35 |
| 1.84 | 47% | 42% | 26% | 84% | 58% | 32% | 1.74 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | VfB Stuttgart 1893 II![]() VfB Stuttgart 1893 II3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 14 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 8-8-3 | 17 | 7 | +10 | 32 |
| 1.68 | 79% | 16% | 42% | 63% | 47% | 16% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | 1 FC Saarbrucken![]() 1 FC Saarbrucken3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 15 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 9-4-6 | 15 | 10 | +5 | 31 |
| 1.63 | 63% | 11% | 42% | 84% | 32% | 11% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | TSV Alemannia Aachen![]() TSV Alemannia Aachen3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 7 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 9-3-7 | 16 | 12 | +4 | 30 |
| 1.58 | 53% | 16% | 47% | 84% | 42% | 21% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | VfL Osnabruck![]() VfL Osnabruck3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 1 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-10-3 | 10 | 5 | +5 | 28 |
| 1.47 | 74% | 11% | 58% | 58% | 21% | 0% | 0.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | SSV Jahn 2000 Regensburg![]() SSV Jahn 2000 Regensburg3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 13 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 8-3-8 | 10 | 12 | -2 | 27 |
| 1.42 | 53% | 5% | 53% | 89% | 26% | 0% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | FC Hansa Rostock![]() FC Hansa Rostock3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 5 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-8-5 | 19 | 17 | +2 | 26 |
| 1.37 | 32% | 42% | 37% | 89% | 68% | 16% | 1.89 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | FC Ingolstadt 04![]() FC Ingolstadt 043. Liga (Div. 3) Poz. Lige 12 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-11-3 | 14 | 12 | +2 | 26 |
| 1.37 | 47% | 37% | 47% | 68% | 53% | 11% | 1.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | SV Waldhof Mannheim 07![]() SV Waldhof Mannheim 073. Liga (Div. 3) Poz. Lige 10 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-6-7 | 12 | 13 | -1 | 24 |
| 1.26 | 47% | 16% | 58% | 79% | 47% | 5% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | FC Viktoria Koln![]() FC Viktoria Koln3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 11 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-5-8 | 10 | 13 | -3 | 23 |
| 1.21 | 58% | 5% | 63% | 74% | 37% | 11% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | TSV 1860 Munchen![]() TSV 1860 Munchen3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 8 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-8-6 | 14 | 13 | +1 | 23 |
| 1.21 | 47% | 32% | 42% | 79% | 53% | 11% | 1.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | TSG 1899 Hoffenheim II![]() TSG 1899 Hoffenheim II3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 16 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 4-10-5 | 16 | 13 | +3 | 22 |
| 1.16 | 42% | 32% | 47% | 79% | 53% | 16% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | 1 FC Schweinfurt 1905![]() 1 FC Schweinfurt 19053. Liga (Div. 3) Poz. Lige 20 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-7-7 | 11 | 13 | -2 | 22 |
| 1.16 | 47% | 26% | 53% | 74% | 37% | 16% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | SSV Ulm 1846![]() SSV Ulm 18463. Liga (Div. 3) Poz. Lige 19 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 4-8-7 | 11 | 17 | -6 | 20 |
| 1.05 | 42% | 32% | 53% | 74% | 37% | 26% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | FC Erzgebirge Aue![]() FC Erzgebirge Aue3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 18 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-9-7 | 10 | 17 | -7 | 18 |
| 0.95 | 37% | 32% | 58% | 74% | 47% | 11% | 1.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | TSV Havelse![]() TSV Havelse3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 17 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-6-10 | 8 | 17 | -9 | 15 |
| 0.79 | 37% | 21% | 63% | 79% | 32% | 16% | 1.32 |
U gostima / Tablica poluvrijeme (3. Liga)
| # | Tim | OU Odigrane utakmice | P - R - G (HT) Pobjeda - remi - poraz na poluvremenu | GZ Golovi za (GZ). Broj golova koje je postigao ova momčad. | PG Golovi protiv (PG). Broj golova koje je ova momčad primila. | GR Gol razlika (GR). Postignuti golovi - primljeni golovi | Bod. | Zadnjih 5 (HT) | BPU (HT) | ČO Bez gola (ČO). Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica. * Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu. | ODG Obje momčadi postižu gol (ODG). Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige. *Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak. | FTS Neuspješno postizanje pogotka (FTS). Utakmice u kojima ova momčad nije uspjela postići pogodak. | 0.5+ Više od 0.5 (0.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 0,5 (tj.: 1, 2 ili 3 gola) | 1.5+ Više od 1.5 (1.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 1,5 (tj.: 2, 3 ili 4 gola) | 2.5+ Više od 2.5 (2.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 2,5 (tj.: 3, 4 ili 5 golova) | Pr. Prosječni broj golova po utakmici (AVG). Prosječan broj ukupnih golova po utakmici. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | TSV Alemannia Aachen![]() TSV Alemannia Aachen3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 7 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 10-7-2 | 21 | 10 | +11 | 37 |
| 1.95 | 58% | 32% | 26% | 84% | 58% | 21% | 1.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | FC Hansa Rostock![]() FC Hansa Rostock3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 5 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 9-8-2 | 17 | 7 | +10 | 35 |
| 1.84 | 74% | 16% | 47% | 63% | 37% | 21% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | VfL Osnabruck![]() VfL Osnabruck3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 1 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 8-6-5 | 13 | 10 | +3 | 30 |
| 1.58 | 58% | 16% | 47% | 79% | 37% | 5% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | SC Verl 1924![]() SC Verl 19243. Liga (Div. 3) Poz. Lige 6 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 7-7-5 | 16 | 13 | +3 | 28 |
| 1.47 | 47% | 37% | 32% | 84% | 47% | 16% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | SSV Jahn 2000 Regensburg![]() SSV Jahn 2000 Regensburg3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 13 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 7-7-5 | 14 | 10 | +4 | 28 |
| 1.47 | 53% | 21% | 47% | 79% | 37% | 11% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | FC Energie Cottbus![]() FC Energie Cottbus3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 2 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-9-4 | 10 | 9 | +1 | 27 |
| 1.42 | 68% | 11% | 58% | 63% | 32% | 5% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | FC Viktoria Koln![]() FC Viktoria Koln3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 11 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 7-6-6 | 13 | 11 | +2 | 27 |
| 1.42 | 58% | 11% | 58% | 74% | 47% | 5% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | FC Ingolstadt 04![]() FC Ingolstadt 043. Liga (Div. 3) Poz. Lige 12 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 7-5-7 | 14 | 11 | +3 | 26 |
| 1.37 | 53% | 11% | 53% | 84% | 32% | 11% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | TSG 1899 Hoffenheim II![]() TSG 1899 Hoffenheim II3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 16 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-5-8 | 19 | 19 | 0 | 23 |
| 1.21 | 26% | 47% | 32% | 95% | 58% | 32% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Rot Weiss Essen![]() Rot Weiss Essen3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 3 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 4-8-7 | 13 | 16 | -3 | 20 |
| 1.05 | 42% | 32% | 53% | 74% | 53% | 21% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | SV Waldhof Mannheim 07![]() SV Waldhof Mannheim 073. Liga (Div. 3) Poz. Lige 10 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-2-11 | 7 | 19 | -12 | 20 |
| 1.05 | 37% | 5% | 68% | 89% | 26% | 21% | 1.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | FC Erzgebirge Aue![]() FC Erzgebirge Aue3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 18 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-5-9 | 11 | 19 | -8 | 20 |
| 1.05 | 32% | 32% | 47% | 89% | 42% | 16% | 1.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | TSV Havelse![]() TSV Havelse3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 17 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-5-9 | 9 | 18 | -9 | 20 |
| 1.05 | 42% | 21% | 58% | 79% | 42% | 21% | 1.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | SV Wehen Wiesbaden![]() SV Wehen Wiesbaden3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 9 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-9-7 | 6 | 14 | -8 | 18 |
| 0.95 | 47% | 16% | 74% | 63% | 32% | 11% | 1.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | TSV 1860 Munchen![]() TSV 1860 Munchen3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 8 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-9-7 | 8 | 15 | -7 | 18 |
| 0.95 | 37% | 26% | 58% | 79% | 42% | 0% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | MSV Duisburg![]() MSV Duisburg3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 4 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-8-8 | 7 | 18 | -11 | 17 |
| 0.89 | 53% | 11% | 74% | 63% | 37% | 16% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | VfB Stuttgart 1893 II![]() VfB Stuttgart 1893 II3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 14 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-10-7 | 7 | 14 | -7 | 16 |
| 0.84 | 47% | 21% | 68% | 63% | 37% | 5% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | 1 FC Saarbrucken![]() 1 FC Saarbrucken3. Liga (Div. 3) Poz. Lige 15 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-7-9 | 9 | 19 | -10 | 16 |
| 0.84 | 32% | 32% | 63% | 74% | 53% | 21% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | SSV Ulm 1846![]() SSV Ulm 18463. Liga (Div. 3) Poz. Lige 19 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-9-8 | 8 | 16 | -8 | 15 |
| 0.79 | 37% | 26% | 63% | 74% | 47% | 5% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | 1 FC Schweinfurt 1905![]() 1 FC Schweinfurt 19053. Liga (Div. 3) Poz. Lige 20 / 20 Njemačka
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-5-12 | 8 | 25 | -17 | 11 |
| 0.58 | 21% | 32% | 63% | 84% | 58% | 32% | 1.74 |
Tablica poluvrijeme - Njemačka
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 4
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 5
- Divizija 5
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 3



















