PROSJEČNI ukupni broj golova - Farski otoci 2. Deild

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- PROSJEČNI ukupni broj golova -
- Postignuti golovi -
- Primljeni golovi -
- Bez primljenog gola -
- Obje ekipe su postigle gol -
- Neuspješno postizanje pogodka -
- xG (očekivani golovi)
PROSJEČNI ukupni broj golova - 2. Deild
| # | Tim | OU | Ukupno golova | Pr. | Doma | U gostima | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | MB Midvagur | 20 | 136 | 6.80 / utakmica | 6.20 | 7.40 |
| 2 | ![]() | NSI III | 20 | 120 | 6.00 / utakmica | 5.10 | 6.90 |
| 3 | ![]() | 07 Vestur II | 20 | 115 | 5.75 / utakmica | 6.70 | 4.80 |
| 4 | ![]() | Vikingur Gota III | 20 | 108 | 5.40 / utakmica | 5.40 | 5.40 |
| 5 | ![]() | Skala IF II | 20 | 107 | 5.35 / utakmica | 5.20 | 5.50 |
| 6 | ![]() | FC Suduroy II | 20 | 104 | 5.20 / utakmica | 5.50 | 4.90 |
| 7 | ![]() | B71 II | 20 | 103 | 5.15 / utakmica | 4.80 | 5.50 |
| 8 | ![]() | KI Klaksvik II | 20 | 102 | 5.10 / utakmica | 4.90 | 5.30 |
| 9 | ![]() | B68 Toftir II | 20 | 98 | 4.90 / utakmica | 5.50 | 4.30 |
| 10 | ![]() | IF Fuglafjordur II | 20 | 96 | 4.80 / utakmica | 4.20 | 5.40 |
| 11 | ![]() | AB Argir II | 20 | 77 | 3.85 / utakmica | 4.80 | 2.90 |
Doma / PROSJEK ukupnih golova (2. Deild)
| # | Tim | OU | Doma Ukupno golova | Doma Pr. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | 07 Vestur II | 10 | 67 | 6.70 / utakmica |
| 2 | ![]() | MB Midvagur | 10 | 62 | 6.20 / utakmica |
| 3 | ![]() | FC Suduroy II | 10 | 55 | 5.50 / utakmica |
| 4 | ![]() | B68 Toftir II | 10 | 55 | 5.50 / utakmica |
| 5 | ![]() | Vikingur Gota III | 10 | 54 | 5.40 / utakmica |
| 6 | ![]() | Skala IF II | 10 | 52 | 5.20 / utakmica |
| 7 | ![]() | NSI III | 10 | 51 | 5.10 / utakmica |
| 8 | ![]() | KI Klaksvik II | 10 | 49 | 4.90 / utakmica |
| 9 | ![]() | B71 II | 10 | 48 | 4.80 / utakmica |
| 10 | ![]() | AB Argir II | 10 | 48 | 4.80 / utakmica |
| 11 | ![]() | IF Fuglafjordur II | 10 | 42 | 4.20 / utakmica |
U gostima / PROSJEK ukupnih golova (2. Deild)
| # | Tim | OU | U gostima Ukupno golova | U gostima Pr. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | MB Midvagur | 10 | 74 | 7.40 / utakmica |
| 2 | ![]() | NSI III | 10 | 69 | 6.90 / utakmica |
| 3 | ![]() | Skala IF II | 10 | 55 | 5.50 / utakmica |
| 4 | ![]() | B71 II | 10 | 55 | 5.50 / utakmica |
| 5 | ![]() | Vikingur Gota III | 10 | 54 | 5.40 / utakmica |
| 6 | ![]() | IF Fuglafjordur II | 10 | 54 | 5.40 / utakmica |
| 7 | ![]() | KI Klaksvik II | 10 | 53 | 5.30 / utakmica |
| 8 | ![]() | FC Suduroy II | 10 | 49 | 4.90 / utakmica |
| 9 | ![]() | 07 Vestur II | 10 | 48 | 4.80 / utakmica |
| 10 | ![]() | B68 Toftir II | 10 | 43 | 4.30 / utakmica |
| 11 | ![]() | AB Argir II | 10 | 29 | 2.90 / utakmica |
Koja momčad postiže najviše golova u 2. Deild?
Za sezonu 2026 najveći ukupni broj golova u cijeloj ligi postigao je MB Midvagur s 136 golova u 20 odigranih utakmica. Ova metrika uključuje golove koje je tim postigao i primio. MB Midvagur održava prosjek od 6.8 ukupnih golova po utakmici. Kada igraju u gostima, imaju prosječno 6.2 postignutih i primljenih golova - što domaćim navijačima koji posjećuju utakmice MB Midvagur predstavlja intenzivno iskustvo utakmice.
Golovi postignuti u utakmicama koje igra NSI III i 07 Vestur II tijekom ove 2. Deild sezone također su visoke. NSI III i 07 Vestur II imali su 136 golova i 120 ukupnih golova. Obje momčadi zadržale su oko 6 postignutih i primljenih golova u bilo kojoj odigranoj utakmici. Naprotiv, AB Argir II ima najmanji angažman golova od bilo kojeg tima u 2. Deild. Ukupno 77 golova postignuto je tijekom njihovih 2. Deild utakmica, što je prosjek 3.85 po utakmici.
PROSJEČNI ukupni broj golova - Farski otoci
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 2










