Postignuti golovi - CEE Cup

# TimOU
Odigrane utakmice
Postignuti goloviDomaU gostimaDomaća prednost
1West Ham United Under 19West Ham United Under 19
West Ham United Under 19

West Ham United Under 19

CEE Cup

Rang performansi 0 / 6

Evropa

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
2.00
Doma
  • P
3.00
U gostima
  • P
  • G
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 67% 100% 50%
Pr. 5.67 4.00 6.50
Zabio 3.33 3.00 3.50
Primio 2.33 1.00 3.00
ODG 100% 100% 100%
ČO 0% 0% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

3103.33
Zabio / utakmica
3.00 / utakmica3.50 / utakmica-10%
2AC Sparta Praha Under 19AC Sparta Praha Under 19
AC Sparta Praha Under 19

AC Sparta Praha Under 19

CEE Cup

Rang performansi 0 / 6

Evropa

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
2.33
Doma
  • R
  • P
  • P
2.33
U gostima
    0.00
    Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
    Pobjeda % 67% 67% 0%
    Pr. 5.00 5.00 0.00
    Zabio 3.00 3.00 0.00
    Primio 2.00 2.00 0.00
    ODG 100% 100% 0%
    ČO 0% 0% 0%

    Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
    Nadogradite na FootyStats Premium!

    393.00
    Zabio / utakmica
    3.00 / utakmica0.00 / utakmica0%
    3Sporting Braga Under 19Sporting Braga Under 19
    Sporting Braga Under 19

    Sporting Braga Under 19

    CEE Cup

    Rang performansi 0 / 6

    Evropa

    Oblik Zadnjih 5 BPU
    Ukupno gledano
    • P
    • G
    • P
    2.00
    Doma
    • P
    3.00
    U gostima
    • P
    • G
    1.50
    Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
    Pobjeda % 67% 100% 50%
    Pr. 4.33 5.00 4.00
    Zabio 2.33 3.00 2.00
    Primio 2.00 2.00 2.00
    ODG 100% 100% 100%
    ČO 0% 0% 0%

    Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
    Nadogradite na FootyStats Premium!

    372.33
    Zabio / utakmica
    3.00 / utakmica2.00 / utakmica+29%
    4Odense Boldklub Under 19Odense Boldklub Under 19
    Odense Boldklub Under 19

    Odense Boldklub Under 19

    CEE Cup

    Rang performansi 0 / 6

    Evropa

    Oblik Zadnjih 5 BPU
    Ukupno gledano
    • P
    • G
    • G
    1.00
    Doma
      0.00
      U gostima
      • P
      • G
      • G
      1.00
      Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
      Pobjeda % 33% 0% 33%
      Pr. 4.67 0.00 4.67
      Zabio 2.33 0.00 2.33
      Primio 2.33 0.00 2.33
      ODG 100% 0% 100%
      ČO 0% 0% 0%

      Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
      Nadogradite na FootyStats Premium!

      372.33
      Zabio / utakmica
      0.00 / utakmica2.33 / utakmica-100%
      5Right TO Dream International Academy U19Right TO Dream International Academy U19
      Right TO Dream International Academy U19

      Right TO Dream International Academy U19

      CEE Cup

      Rang performansi 0 / 6

      Evropa

      Oblik Zadnjih 5 BPU
      Ukupno gledano
      • R
      • G
      • P
      1.33
      Doma
      • G
      • P
      1.50
      U gostima
      • R
      1.00
      Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
      Pobjeda % 33% 50% 0%
      Pr. 4.00 4.00 4.00
      Zabio 2.00 2.00 2.00
      Primio 2.00 2.00 2.00
      ODG 100% 100% 100%
      ČO 0% 0% 0%

      Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
      Nadogradite na FootyStats Premium!

      362.00
      Zabio / utakmica
      2.00 / utakmica2.00 / utakmica0%
      6SK Slavia Praha Under 19SK Slavia Praha Under 19
      SK Slavia Praha Under 19

      SK Slavia Praha Under 19

      CEE Cup

      Rang performansi 0 / 6

      Evropa

      Oblik Zadnjih 5 BPU
      Ukupno gledano
      • G
      • G
      • G
      0.00
      Doma
      • G
      • G
      0.00
      U gostima
      • G
      0.00
      Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
      Pobjeda % 0% 0% 0%
      Pr. 5.67 6.00 5.00
      Zabio 1.67 1.50 2.00
      Primio 4.00 4.50 3.00
      ODG 100% 100% 100%
      ČO 0% 0% 0%

      Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
      Nadogradite na FootyStats Premium!

      351.67
      Zabio / utakmica
      1.50 / utakmica2.00 / utakmica-10%

      Doma / Postignuti golovi (CEE Cup)

      # TimOUGolovi doma
      1West Ham United Under 19West Ham United Under 19
      West Ham United Under 19

      West Ham United Under 19

      CEE Cup

      Rang performansi 0 / 6

      Evropa

      Oblik Zadnjih 5 BPU
      Ukupno gledano
      • P
      • P
      • G
      2.00
      Doma
      • P
      3.00
      U gostima
      • P
      • G
      1.50
      Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
      Pobjeda % 67% 100% 50%
      Pr. 5.67 4.00 6.50
      Zabio 3.33 3.00 3.50
      Primio 2.33 1.00 3.00
      ODG 100% 100% 100%
      ČO 0% 0% 0%

      Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
      Nadogradite na FootyStats Premium!

      133.00 / utakmica
      2AC Sparta Praha Under 19AC Sparta Praha Under 19
      AC Sparta Praha Under 19

      AC Sparta Praha Under 19

      CEE Cup

      Rang performansi 0 / 6

      Evropa

      Oblik Zadnjih 5 BPU
      Ukupno gledano
      • R
      • P
      • P
      2.33
      Doma
      • R
      • P
      • P
      2.33
      U gostima
        0.00
        Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
        Pobjeda % 67% 67% 0%
        Pr. 5.00 5.00 0.00
        Zabio 3.00 3.00 0.00
        Primio 2.00 2.00 0.00
        ODG 100% 100% 0%
        ČO 0% 0% 0%

        Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
        Nadogradite na FootyStats Premium!

        393.00 / utakmica
        3Sporting Braga Under 19Sporting Braga Under 19
        Sporting Braga Under 19

        Sporting Braga Under 19

        CEE Cup

        Rang performansi 0 / 6

        Evropa

        Oblik Zadnjih 5 BPU
        Ukupno gledano
        • P
        • G
        • P
        2.00
        Doma
        • P
        3.00
        U gostima
        • P
        • G
        1.50
        Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
        Pobjeda % 67% 100% 50%
        Pr. 4.33 5.00 4.00
        Zabio 2.33 3.00 2.00
        Primio 2.00 2.00 2.00
        ODG 100% 100% 100%
        ČO 0% 0% 0%

        Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
        Nadogradite na FootyStats Premium!

        133.00 / utakmica
        4Right TO Dream International Academy U19Right TO Dream International Academy U19
        Right TO Dream International Academy U19

        Right TO Dream International Academy U19

        CEE Cup

        Rang performansi 0 / 6

        Evropa

        Oblik Zadnjih 5 BPU
        Ukupno gledano
        • R
        • G
        • P
        1.33
        Doma
        • G
        • P
        1.50
        U gostima
        • R
        1.00
        Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
        Pobjeda % 33% 50% 0%
        Pr. 4.00 4.00 4.00
        Zabio 2.00 2.00 2.00
        Primio 2.00 2.00 2.00
        ODG 100% 100% 100%
        ČO 0% 0% 0%

        Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
        Nadogradite na FootyStats Premium!

        242.00 / utakmica
        5SK Slavia Praha Under 19SK Slavia Praha Under 19
        SK Slavia Praha Under 19

        SK Slavia Praha Under 19

        CEE Cup

        Rang performansi 0 / 6

        Evropa

        Oblik Zadnjih 5 BPU
        Ukupno gledano
        • G
        • G
        • G
        0.00
        Doma
        • G
        • G
        0.00
        U gostima
        • G
        0.00
        Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
        Pobjeda % 0% 0% 0%
        Pr. 5.67 6.00 5.00
        Zabio 1.67 1.50 2.00
        Primio 4.00 4.50 3.00
        ODG 100% 100% 100%
        ČO 0% 0% 0%

        Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
        Nadogradite na FootyStats Premium!

        231.50 / utakmica
        6Odense Boldklub Under 19Odense Boldklub Under 19
        Odense Boldklub Under 19

        Odense Boldklub Under 19

        CEE Cup

        Rang performansi 0 / 6

        Evropa

        Oblik Zadnjih 5 BPU
        Ukupno gledano
        • P
        • G
        • G
        1.00
        Doma
          0.00
          U gostima
          • P
          • G
          • G
          1.00
          Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
          Pobjeda % 33% 0% 33%
          Pr. 4.67 0.00 4.67
          Zabio 2.33 0.00 2.33
          Primio 2.33 0.00 2.33
          ODG 100% 0% 100%
          ČO 0% 0% 0%

          Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
          Nadogradite na FootyStats Premium!

          000.00 / utakmica

          U gostima / Postignuti golovi (CEE Cup)

          # TimOUGolovi u gostima
          1West Ham United Under 19West Ham United Under 19
          West Ham United Under 19

          West Ham United Under 19

          CEE Cup

          Rang performansi 0 / 6

          Evropa

          Oblik Zadnjih 5 BPU
          Ukupno gledano
          • P
          • P
          • G
          2.00
          Doma
          • P
          3.00
          U gostima
          • P
          • G
          1.50
          Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
          Pobjeda % 67% 100% 50%
          Pr. 5.67 4.00 6.50
          Zabio 3.33 3.00 3.50
          Primio 2.33 1.00 3.00
          ODG 100% 100% 100%
          ČO 0% 0% 0%

          Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
          Nadogradite na FootyStats Premium!

          273.50 / utakmica
          2Odense Boldklub Under 19Odense Boldklub Under 19
          Odense Boldklub Under 19

          Odense Boldklub Under 19

          CEE Cup

          Rang performansi 0 / 6

          Evropa

          Oblik Zadnjih 5 BPU
          Ukupno gledano
          • P
          • G
          • G
          1.00
          Doma
            0.00
            U gostima
            • P
            • G
            • G
            1.00
            Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
            Pobjeda % 33% 0% 33%
            Pr. 4.67 0.00 4.67
            Zabio 2.33 0.00 2.33
            Primio 2.33 0.00 2.33
            ODG 100% 0% 100%
            ČO 0% 0% 0%

            Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
            Nadogradite na FootyStats Premium!

            372.33 / utakmica
            3Sporting Braga Under 19Sporting Braga Under 19
            Sporting Braga Under 19

            Sporting Braga Under 19

            CEE Cup

            Rang performansi 0 / 6

            Evropa

            Oblik Zadnjih 5 BPU
            Ukupno gledano
            • P
            • G
            • P
            2.00
            Doma
            • P
            3.00
            U gostima
            • P
            • G
            1.50
            Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
            Pobjeda % 67% 100% 50%
            Pr. 4.33 5.00 4.00
            Zabio 2.33 3.00 2.00
            Primio 2.00 2.00 2.00
            ODG 100% 100% 100%
            ČO 0% 0% 0%

            Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
            Nadogradite na FootyStats Premium!

            242.00 / utakmica
            4Right TO Dream International Academy U19Right TO Dream International Academy U19
            Right TO Dream International Academy U19

            Right TO Dream International Academy U19

            CEE Cup

            Rang performansi 0 / 6

            Evropa

            Oblik Zadnjih 5 BPU
            Ukupno gledano
            • R
            • G
            • P
            1.33
            Doma
            • G
            • P
            1.50
            U gostima
            • R
            1.00
            Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
            Pobjeda % 33% 50% 0%
            Pr. 4.00 4.00 4.00
            Zabio 2.00 2.00 2.00
            Primio 2.00 2.00 2.00
            ODG 100% 100% 100%
            ČO 0% 0% 0%

            Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
            Nadogradite na FootyStats Premium!

            122.00 / utakmica
            5SK Slavia Praha Under 19SK Slavia Praha Under 19
            SK Slavia Praha Under 19

            SK Slavia Praha Under 19

            CEE Cup

            Rang performansi 0 / 6

            Evropa

            Oblik Zadnjih 5 BPU
            Ukupno gledano
            • G
            • G
            • G
            0.00
            Doma
            • G
            • G
            0.00
            U gostima
            • G
            0.00
            Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
            Pobjeda % 0% 0% 0%
            Pr. 5.67 6.00 5.00
            Zabio 1.67 1.50 2.00
            Primio 4.00 4.50 3.00
            ODG 100% 100% 100%
            ČO 0% 0% 0%

            Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
            Nadogradite na FootyStats Premium!

            122.00 / utakmica
            6AC Sparta Praha Under 19AC Sparta Praha Under 19
            AC Sparta Praha Under 19

            AC Sparta Praha Under 19

            CEE Cup

            Rang performansi 0 / 6

            Evropa

            Oblik Zadnjih 5 BPU
            Ukupno gledano
            • R
            • P
            • P
            2.33
            Doma
            • R
            • P
            • P
            2.33
            U gostima
              0.00
              Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
              Pobjeda % 67% 67% 0%
              Pr. 5.00 5.00 0.00
              Zabio 3.00 3.00 0.00
              Primio 2.00 2.00 0.00
              ODG 100% 100% 0%
              ČO 0% 0% 0%

              Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
              Nadogradite na FootyStats Premium!

              000.00 / utakmica

              Koja momčad postiže najviše golova u CEE Cup?

              West Ham United Under 19 trenutno drži naslov momčadi s najvećim brojem golova u CEE Cup ove sezone. Postigli su nevjerojatan 10 golova ove sezone - to je prosjek 3.33 po utakmici! Nakon West Ham United Under 19, AC Sparta Praha Under 19 također je postigao 9 golova ove sezone s prosjekom od 3 postignutih golova po utakmici. Sada dolazimo do 3. momčadi s najvećim brojem golova- Odense Boldklub Under 19 ima prosjek od 2.33 postignutih golova po utakmici, što njihov broj dovodi do 7 postignutih golova ove sezone u CEE Cup.

              Koja momčad postiže najmanje golova u CEE Cup?

              SK Slavia Praha Under 19 i Right TO Dream International Academy U19 ne idu tako dobro što se tiče postignutih golova. Postižu najmanje golova u CEE Cup. SK Slavia Praha Under 19 zadržao je ogroman prosjek od 1.67 postignutih golova po utakmici. Ovo je najniži u CEE Cup. Right TO Dream International Academy U19 je s druge strane postigao samo 6 golova ove sezone s prosjekom od samo 2 postignutih golova po utakmici.

              /hr/
              https://cdn.footystats.org/
              - Počinje u###min'
              - Počinje u###Hr'
              Tijekom igre'
              - Započelo
              Uskoro
              Započelo
              no

              Učitavanje statistike

              PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.