Postignuti golovi - Hrvatska Second NL

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- PROSJEČNI ukupni broj golova -
- Postignuti golovi -
- Primljeni golovi -
- Bez primljenog gola -
- Obje ekipe su postigle gol -
- Neuspješno postizanje pogodka -
- xG (očekivani golovi)
Postignuti golovi - Second NL
| # | Tim | OU | Postignuti golovi | Doma | U gostima | Domaća prednost | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | NK Uskok Klis | 7 | 18 | 2.57 Zabio / utakmica | 3.00 / utakmica | 2.40 / utakmica | +17% |
| 2 | ![]() | NK Zagora Unesic | 8 | 19 | 2.38 Zabio / utakmica | 2.20 / utakmica | 2.67 / utakmica | -8% |
| 3 | ![]() | NK Jarun Zagreb | 7 | 15 | 2.14 Zabio / utakmica | 2.75 / utakmica | 1.33 / utakmica | +29% |
| 4 | ![]() | NK Bjelovar | 8 | 17 | 2.13 Zabio / utakmica | 1.67 / utakmica | 2.40 / utakmica | -22% |
| 5 | ![]() | NK Uljanik | 8 | 17 | 2.13 Zabio / utakmica | 2.80 / utakmica | 1.00 / utakmica | +31% |
| 6 | ![]() | Slavonija Pozega | 8 | 15 | 1.88 Zabio / utakmica | 2.00 / utakmica | 1.75 / utakmica | +6% |
| 7 | ![]() | NK Dugo Selo | 8 | 14 | 1.75 Zabio / utakmica | 2.00 / utakmica | 1.50 / utakmica | +14% |
| 8 | ![]() | NK Trnje Zagreb | 8 | 13 | 1.63 Zabio / utakmica | 1.50 / utakmica | 1.75 / utakmica | -8% |
| 9 | ![]() | NK Solin | 8 | 12 | 1.50 Zabio / utakmica | 1.40 / utakmica | 1.67 / utakmica | -7% |
| 10 | ![]() | NK Radnik Krizevci | 8 | 11 | 1.38 Zabio / utakmica | 1.20 / utakmica | 1.67 / utakmica | -13% |
| 11 | ![]() | Inker | 8 | 11 | 1.38 Zabio / utakmica | 1.00 / utakmica | 1.50 / utakmica | -28% |
| 12 | ![]() | NK Slaven Belupo Koprivnica | 8 | 10 | 1.25 Zabio / utakmica | 0.75 / utakmica | 1.75 / utakmica | -40% |
| 13 | ![]() | NK Grobnican Cavle | 8 | 10 | 1.25 Zabio / utakmica | 1.80 / utakmica | 0.33 / utakmica | +44% |
| 14 | ![]() | NK Hrvatski Dragovoljac | 8 | 9 | 1.13 Zabio / utakmica | 0.25 / utakmica | 2.00 / utakmica | -78% |
| 15 | ![]() | NK Lucko | 8 | 9 | 1.13 Zabio / utakmica | 0.80 / utakmica | 1.67 / utakmica | -29% |
| 16 | ![]() | NK Varteks Varazdin | 8 | 5 | 0.63 Zabio / utakmica | 0.50 / utakmica | 0.67 / utakmica | -21% |
Doma / Postignuti golovi (Second NL)
| # | Tim | OU | Golovi doma | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | NK Uskok Klis | 2 | 6 | 3.00 / utakmica |
| 2 | ![]() | NK Uljanik | 5 | 14 | 2.80 / utakmica |
| 3 | ![]() | NK Jarun Zagreb | 4 | 11 | 2.75 / utakmica |
| 4 | ![]() | NK Zagora Unesic | 5 | 11 | 2.20 / utakmica |
| 5 | ![]() | Slavonija Pozega | 4 | 8 | 2.00 / utakmica |
| 6 | ![]() | NK Dugo Selo | 4 | 8 | 2.00 / utakmica |
| 7 | ![]() | NK Grobnican Cavle | 5 | 9 | 1.80 / utakmica |
| 8 | ![]() | NK Bjelovar | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 9 | ![]() | NK Trnje Zagreb | 4 | 6 | 1.50 / utakmica |
| 10 | ![]() | NK Solin | 5 | 7 | 1.40 / utakmica |
| 11 | ![]() | NK Radnik Krizevci | 5 | 6 | 1.20 / utakmica |
| 12 | ![]() | Inker | 2 | 2 | 1.00 / utakmica |
| 13 | ![]() | NK Lucko | 5 | 4 | 0.80 / utakmica |
| 14 | ![]() | NK Slaven Belupo Koprivnica | 4 | 3 | 0.75 / utakmica |
| 15 | ![]() | NK Varteks Varazdin | 2 | 1 | 0.50 / utakmica |
| 16 | ![]() | NK Hrvatski Dragovoljac | 4 | 1 | 0.25 / utakmica |
U gostima / Postignuti golovi (Second NL)
| # | Tim | OU | Golovi u gostima | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | NK Zagora Unesic | 3 | 8 | 2.67 / utakmica |
| 2 | ![]() | NK Uskok Klis | 5 | 12 | 2.40 / utakmica |
| 3 | ![]() | NK Bjelovar | 5 | 12 | 2.40 / utakmica |
| 4 | ![]() | NK Hrvatski Dragovoljac | 4 | 8 | 2.00 / utakmica |
| 5 | ![]() | Slavonija Pozega | 4 | 7 | 1.75 / utakmica |
| 6 | ![]() | NK Trnje Zagreb | 4 | 7 | 1.75 / utakmica |
| 7 | ![]() | NK Slaven Belupo Koprivnica | 4 | 7 | 1.75 / utakmica |
| 8 | ![]() | NK Solin | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 9 | ![]() | NK Radnik Krizevci | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 10 | ![]() | NK Lucko | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 11 | ![]() | NK Dugo Selo | 4 | 6 | 1.50 / utakmica |
| 12 | ![]() | Inker | 6 | 9 | 1.50 / utakmica |
| 13 | ![]() | NK Jarun Zagreb | 3 | 4 | 1.33 / utakmica |
| 14 | ![]() | NK Uljanik | 3 | 3 | 1.00 / utakmica |
| 15 | ![]() | NK Varteks Varazdin | 6 | 4 | 0.67 / utakmica |
| 16 | ![]() | NK Grobnican Cavle | 3 | 1 | 0.33 / utakmica |
Koja momčad postiže najviše golova u Second NL?
NK Zagora Unesic trenutno drži naslov momčadi s najvećim brojem golova u Second NL ove sezone. Postigli su nevjerojatan 19 golova ove sezone - to je prosjek 2.38 po utakmici! Nakon NK Zagora Unesic, NK Uskok Klis također je postigao 18 golova ove sezone s prosjekom od 2.57 postignutih golova po utakmici. Sada dolazimo do 3. momčadi s najvećim brojem golova- NK Bjelovar ima prosjek od 2.13 postignutih golova po utakmici, što njihov broj dovodi do 17 postignutih golova ove sezone u Second NL.
Koja momčad postiže najmanje golova u Second NL?
NK Varteks Varazdin i NK Lucko ne idu tako dobro što se tiče postignutih golova. Postižu najmanje golova u Second NL. NK Varteks Varazdin zadržao je ogroman prosjek od 0.63 postignutih golova po utakmici. Ovo je najniži u Second NL. NK Lucko je s druge strane postigao samo 9 golova ove sezone s prosjekom od samo 1.13 postignutih golova po utakmici.
Postignuti golovi - Hrvatska
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 3
- Divizija 3
- Divizija 1
- Divizija 3
- Divizija 3
- Divizija 3















