Primljeni golovi - Brazil Alagoano

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- PROSJEČNI ukupni broj golova -
- Postignuti golovi -
- Primljeni golovi -
- Bez primljenog gola -
- Obje ekipe su postigle gol -
- Neuspješno postizanje pogodka -
- xG (očekivani golovi)
Primljeni golovi - Alagoano
| # | Tim | OU | Primljeni golovi | Doma | U gostima | Domaća prednost | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | AA Coruripe | 7 | 11 | 1.57 Primio / utakmica | 1.00 / utakmica | 2.00 / utakmica | +36% |
| 2 | ![]() | CS Esportivo | 7 | 10 | 1.43 Primio / utakmica | 1.67 / utakmica | 1.25 / utakmica | -17% |
| 3 | ![]() | Esporte Clube Cruzeiro Arapiraca | 7 | 10 | 1.43 Primio / utakmica | 1.67 / utakmica | 1.25 / utakmica | -17% |
| 4 | ![]() | Murici FC | 7 | 8 | 1.14 Primio / utakmica | 1.00 / utakmica | 1.20 / utakmica | +12% |
| 5 | ![]() | SC Penedense | 7 | 8 | 1.14 Primio / utakmica | 0.75 / utakmica | 1.67 / utakmica | +34% |
| 6 | ![]() | Clube de Regatas Brasil | 11 | 9 | 0.82 Primio / utakmica | 0.83 / utakmica | 0.80 / utakmica | -1% |
| 7 | ![]() | Agremiacao Sportiva Arapiraquense | 11 | 7 | 0.64 Primio / utakmica | 0.17 / utakmica | 1.20 / utakmica | +73% |
| 8 | ![]() | CS Alagoano | 9 | 5 | 0.56 Primio / utakmica | 0.60 / utakmica | 0.50 / utakmica | -7% |
| 9 | ![]() | EC Guarany Alagoano | 2 | 0 | 0.00 Primio / utakmica | 0.00 / utakmica | 0.00 / utakmica | 0% |
Doma / Primio (Alagoano)
| # | Tim | OU | Doma Primio | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CS Esportivo | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 2 | ![]() | Esporte Clube Cruzeiro Arapiraca | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 3 | ![]() | AA Coruripe | 3 | 3 | 1.00 / utakmica |
| 4 | ![]() | Murici FC | 2 | 2 | 1.00 / utakmica |
| 5 | ![]() | Clube de Regatas Brasil | 6 | 5 | 0.83 / utakmica |
| 6 | ![]() | SC Penedense | 4 | 3 | 0.75 / utakmica |
| 7 | ![]() | CS Alagoano | 5 | 3 | 0.60 / utakmica |
| 8 | ![]() | Agremiacao Sportiva Arapiraquense | 6 | 1 | 0.17 / utakmica |
| 9 | ![]() | EC Guarany Alagoano | 2 | 0 | 0.00 / utakmica |
U gostima / Primio (Alagoano)
| # | Tim | OU | U gostima Primio | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | AA Coruripe | 4 | 8 | 2.00 / utakmica |
| 2 | ![]() | SC Penedense | 3 | 5 | 1.67 / utakmica |
| 3 | ![]() | CS Esportivo | 4 | 5 | 1.25 / utakmica |
| 4 | ![]() | Esporte Clube Cruzeiro Arapiraca | 4 | 5 | 1.25 / utakmica |
| 5 | ![]() | Murici FC | 5 | 6 | 1.20 / utakmica |
| 6 | ![]() | Agremiacao Sportiva Arapiraquense | 5 | 6 | 1.20 / utakmica |
| 7 | ![]() | Clube de Regatas Brasil | 5 | 4 | 0.80 / utakmica |
| 8 | ![]() | CS Alagoano | 4 | 2 | 0.50 / utakmica |
| 9 | ![]() | EC Guarany Alagoano | 0 | 0 | 0.00 / utakmica |
Koja momčad prima najviše golova u Alagoano?
AA Coruripe ima loše rezultate u pogledu primljenih golova u Alagoano. Primili su 11 golova u 7 utakmicama, što znači da je AA Coruripe u prosjeku primio 1.57 golova po susretu. Nakon AA Coruripe na popisu je CS Esportivo s 10 primljenih golova, a zatim Esporte Clube Cruzeiro Arapiraca s 10 primljenih golova. CS Esportivo u prosjeku ima 1.43 primljenih golova po utakmici, a Esporte Clube Cruzeiro Arapiraca ide još gore s 1.43 primljenih golova po utakmici.
Koja momčad ima najbolju obranu i prima najmanje golova u Alagoano?
EC Guarany Alagoano i CS Alagoano dva su tima s najboljim učinkom u smislu primljenih golova ove sezone u Alagoano. EC Guarany Alagoano ima čvrstu obranu s rekordom od 0 golova primljenih u 2 utakmicama. Ovo je prosjek od 0 primljenih po utakmici i potpuno je najbolji u Alagoano. CS Alagoano je također solidan u obrani. U prosjeku primaju 0.56 golova po utakmici i drugi su najbolji obrambeni tim u ligi.
Primljeni golovi - Brazil
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 4
- Divizija 1
- Divizija 1
- Divizija 1








