Formiraj tablicu - Bermuda Bermudian Premier Division

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Domaći/Gosti tablica -
- Tablica Forme -
- Domaća prednost -
- Predviđanja -
- Posjećenost -
- Statistika igrača -
- Neriješene -
- Plaća
Formiraj tablicu - Bermudian Premier Division
| # | Tim | OU | P | R | G | GZ | PG | GR | Bod. | Zadnjih 6 | BPU | ČO | FTS | ODG | Više od 2.5 | Sljedeća utakmica | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Pembroke Hamilton Club Zebras | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 7 | 5 | 12 |
| 2.40 | 20% | 20% | 60% | 80% | |
| 2 | ![]() | Dandy Town Hornets | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 6 | 9 | 12 |
| 2.40 | 20% | 0% | 80% | 80% | |
| 3 | ![]() | North Village Community Club | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 10 |
| 2.00 | 40% | 20% | 40% | 20% | |
| 4 | ![]() | Devonshire Colts FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 10 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 80% | |
| 5 | ![]() | Devonshire Recreation Club | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 60% | |
| 6 | ![]() | Paget Lions Community Club | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 7 |
| 1.40 | 0% | 20% | 80% | 60% | |
| 7 | ![]() | Somerset Cricket Club Trojans | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 9 | 2 | 5 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 80% | |
| 8 | ![]() | St Georges Cricket Club | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 1.00 | 0% | 20% | 80% | 60% | |
| 9 | ![]() | X Roads Warriors FC | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 2 |
| 0.40 | 0% | 0% | 100% | 60% | |
| 10 | ![]() | Young Mens Social Club Inc FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 24 | -17 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
POSLJEDNJIH 5 TABLICA FORME (Bermudian Premier Division)
| # | Tim | OU | P | R | G | GZ | PG | GR | Bod. | Last 5 | BPU | ČO | FTS | ODG | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Pembroke Hamilton Club Zebras | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 7 | 5 | 12 |
| 2.40 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 2 | ![]() | Dandy Town Hornets | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 6 | 9 | 12 |
| 2.40 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 3 | ![]() | North Village Community Club | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 10 |
| 2.00 | 40% | 20% | 40% | 20% |
| 4 | ![]() | Devonshire Colts FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 10 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 80% |
| 5 | ![]() | Devonshire Recreation Club | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 6 | ![]() | Paget Lions Community Club | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 7 |
| 1.40 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 7 | ![]() | Somerset Cricket Club Trojans | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 9 | 2 | 5 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 80% |
| 8 | ![]() | St Georges Cricket Club | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 5 |
| 1.00 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 9 | ![]() | X Roads Warriors FC | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 2 |
| 0.40 | 0% | 0% | 100% | 60% |
| 10 | ![]() | Young Mens Social Club Inc FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 24 | -17 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
Koji timovi rade dobro na temelju posljednjih 5 forme? - Vodič za formu
• Izvrsno : Dandy Town Hornets napreduje iznimno dobro s 2.4 bodova po utakmici zarađenih u zadnjih 5 utakmica.
• Vrlo dobro : Pembroke Hamilton Club Zebras je na istom putu kao Dandy Town Hornets s prosjekom od 2.4 bodova po utakmici u zadnjih 5 utakmica.
• Prilično dobro : North Village Community Club je 3. najuspješniji tim s 3 pobjeda i 1 poraza u zadnjih 5 utakmica s prosjekom od 2 bodova po utakmici.
Forma kod kuće poredak (Bermudian Premier Division)
| # | Tim | OU | P | R | G | GZ | PG | GR | Bod. | Zadnjih 6 | BPU | ČO | FTS | ODG | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | North Village Community Club | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 25% |
| 2 | ![]() | Dandy Town Hornets | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 3 | ![]() | Pembroke Hamilton Club Zebras | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 6 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 4 | ![]() | Devonshire Colts FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 4 | 5 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 5 | ![]() | Devonshire Recreation Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 4 |
| 1.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 6 | ![]() | Paget Lions Community Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 7 | ![]() | St Georges Cricket Club | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 1 |
| 0.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 8 | ![]() | X Roads Warriors FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 9 | ![]() | Somerset Cricket Club Trojans | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | Young Mens Social Club Inc FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
Koje momčadi imaju najbolje i najgore domaće forme?
• North Village Community Club je bio najbolji na svom domaćem stadionu s 1 porazi i 2 pobjeda u posljednjih 6 utakmica kod kuće. Njihov prosječni broj bodova po utakmici najviši je od svih ostalih klubova s 1.75.
• Dandy Town Hornets pokazuje izvrsne igre na svom domaćem stadionu. Uz 2 pobjede, 0 neriješeno i 1 gubitke. Njihova forma ih dovodi do 2. mjesta na tablici Bermudian Premier Division domaće forme. Prosječni broj poena po utakmici iznosi 2, što je gotovo jednako dobro kao North Village Community Club.
• Učinak Somerset Cricket Club Trojans bio je ispod standarda na njihovom domaćem stadionu. Somerset Cricket Club Trojans uspio je ostvariti samo 0 pobjeda u posljednjih 6 utakmica odigranih na njihovom domaćem . Njihov prosječni broj bodova po utakmici je 0 što ih čini drugom najlošijom ekipom u Bermudian Premier Division kod kuće.
• Loše, jako loše. Igra Young Mens Social Club Inc FC kod kuće bila je užasna. S 0 pobjeda, 0 remi, 2 porazi i samo 0 bodova po utakmici u zadnjih 6 domaćih utakmica za pokazati, Young Mens Social Club Inc FC se jednostavno ne pojavljuje na domaćim utakmicama.
Forma u gostima poredak (Bermudian Premier Division)
| # | Tim | OU | P | R | G | GZ | PG | GR | Bod. | Zadnjih 6 | BPU | ČO | FTS | ODG | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Dandy Town Hornets | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 2 | ![]() | Pembroke Hamilton Club Zebras | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 3 | ![]() | Paget Lions Community Club | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 6 |
| 1.50 | 0% | 25% | 75% | 75% |
| 4 | ![]() | Somerset Cricket Club Trojans | 3 | 1 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 5 |
| 1.67 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 5 | ![]() | Devonshire Colts FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 6 | ![]() | St Georges Cricket Club | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 7 | ![]() | North Village Community Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 8 | ![]() | Devonshire Recreation Club | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 9 | ![]() | X Roads Warriors FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1 |
| 0.33 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 10 | ![]() | Young Mens Social Club Inc FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 15 | -11 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
Koje momčadi imaju najbolju i najlošiju formu u gostima?
• Dandy Town Hornets je u nevjerojatnom uspjehu igrajući na gostujućim utakmicama. Uspjeli su ostvariti 2 pobjeda u posljednjih 6 mečeva odigranih u gostima. Dandy Town Hornets ima najviše bodova s 6 što ih čini najboljim igračem na gostujućim igralištima u Bermudian Premier Division.
• Young Mens Social Club Inc FC ima razočaravajući niz u gostima. I dalje su najlošiji s 0 pobjeda u zadnjih 6 utakmica odigranih u gostima, što je dosta nepovoljno za klub i njegove navijače.
Formiraj tablicu - Bermuda
- Divizija 1









