Primljeni golovi - Albanija Prva liga

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- PROSJEČNI ukupni broj golova -
- Postignuti golovi -
- Primljeni golovi -
- Bez primljenog gola -
- Obje ekipe su postigle gol -
- Neuspješno postizanje pogodka -
- xG (očekivani golovi)
Primljeni golovi - Prva liga
| # | Tim | OU | Primljeni golovi | Doma | U gostima | Domaća prednost | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | KS Kastrioti Kruje | 34 | 60 | 1.76 Primio / utakmica | 1.47 / utakmica | 2.06 / utakmica | +16% |
| 2 | ![]() | KS Kukesi | 33 | 50 | 1.52 Primio / utakmica | 1.19 / utakmica | 1.82 / utakmica | +22% |
| 3 | ![]() | KS Lushnja | 33 | 47 | 1.42 Primio / utakmica | 1.44 / utakmica | 1.41 / utakmica | -1% |
| 4 | ![]() | KS Burreli | 33 | 45 | 1.36 Primio / utakmica | 0.76 / utakmica | 2.00 / utakmica | +44% |
| 5 | ![]() | KF Apolonia Fier | 33 | 44 | 1.33 Primio / utakmica | 1.38 / utakmica | 1.29 / utakmica | -4% |
| 6 | ![]() | AF Luftetari | 33 | 43 | 1.30 Primio / utakmica | 1.44 / utakmica | 1.18 / utakmica | -11% |
| 7 | ![]() | KS Besa Kavaje | 35 | 44 | 1.26 Primio / utakmica | 1.06 / utakmica | 1.42 / utakmica | +16% |
| 8 | ![]() | KS Korabi Peshkopi | 33 | 39 | 1.18 Primio / utakmica | 0.69 / utakmica | 1.65 / utakmica | +42% |
| 9 | ![]() | KS Iliria Fushe Kruje | 34 | 37 | 1.09 Primio / utakmica | 1.00 / utakmica | 1.19 / utakmica | +8% |
| 10 | ![]() | KS Pogradeci | 35 | 31 | 0.89 Primio / utakmica | 0.58 / utakmica | 1.25 / utakmica | +35% |
| 11 | ![]() | KS Skenderbeu Korce | 33 | 25 | 0.76 Primio / utakmica | 0.76 / utakmica | 0.75 / utakmica | 0% |
| 12 | ![]() | KF Laci | 33 | 23 | 0.70 Primio / utakmica | 0.82 / utakmica | 0.56 / utakmica | -17% |
Doma / Primio (Prva liga)
| # | Tim | OU | Doma Primio | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | KS Kastrioti Kruje | 17 | 25 | 1.47 / utakmica |
| 2 | ![]() | KS Lushnja | 16 | 23 | 1.44 / utakmica |
| 3 | ![]() | AF Luftetari | 16 | 23 | 1.44 / utakmica |
| 4 | ![]() | KF Apolonia Fier | 16 | 22 | 1.38 / utakmica |
| 5 | ![]() | KS Kukesi | 16 | 19 | 1.19 / utakmica |
| 6 | ![]() | KS Besa Kavaje | 16 | 17 | 1.06 / utakmica |
| 7 | ![]() | KS Iliria Fushe Kruje | 18 | 18 | 1.00 / utakmica |
| 8 | ![]() | KF Laci | 17 | 14 | 0.82 / utakmica |
| 9 | ![]() | KS Burreli | 17 | 13 | 0.76 / utakmica |
| 10 | ![]() | KS Skenderbeu Korce | 17 | 13 | 0.76 / utakmica |
| 11 | ![]() | KS Korabi Peshkopi | 16 | 11 | 0.69 / utakmica |
| 12 | ![]() | KS Pogradeci | 19 | 11 | 0.58 / utakmica |
U gostima / Primio (Prva liga)
| # | Tim | OU | U gostima Primio | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | KS Kastrioti Kruje | 17 | 35 | 2.06 / utakmica |
| 2 | ![]() | KS Burreli | 16 | 32 | 2.00 / utakmica |
| 3 | ![]() | KS Kukesi | 17 | 31 | 1.82 / utakmica |
| 4 | ![]() | KS Korabi Peshkopi | 17 | 28 | 1.65 / utakmica |
| 5 | ![]() | KS Besa Kavaje | 19 | 27 | 1.42 / utakmica |
| 6 | ![]() | KS Lushnja | 17 | 24 | 1.41 / utakmica |
| 7 | ![]() | KF Apolonia Fier | 17 | 22 | 1.29 / utakmica |
| 8 | ![]() | KS Pogradeci | 16 | 20 | 1.25 / utakmica |
| 9 | ![]() | KS Iliria Fushe Kruje | 16 | 19 | 1.19 / utakmica |
| 10 | ![]() | AF Luftetari | 17 | 20 | 1.18 / utakmica |
| 11 | ![]() | KS Skenderbeu Korce | 16 | 12 | 0.75 / utakmica |
| 12 | ![]() | KF Laci | 16 | 9 | 0.56 / utakmica |
Koja momčad prima najviše golova u Prva liga?
KS Kastrioti Kruje ima loše rezultate u pogledu primljenih golova u Prva liga. Primili su 60 golova u 34 utakmicama, što znači da je KS Kastrioti Kruje u prosjeku primio 1.76 golova po susretu. Nakon KS Kastrioti Kruje na popisu je KS Kukesi s 50 primljenih golova, a zatim KS Lushnja s 47 primljenih golova. KS Kukesi u prosjeku ima 1.52 primljenih golova po utakmici, a KS Lushnja ide još gore s 1.42 primljenih golova po utakmici.
Koja momčad ima najbolju obranu i prima najmanje golova u Prva liga?
KF Laci i KS Skenderbeu Korce dva su tima s najboljim učinkom u smislu primljenih golova ove sezone u Prva liga. KF Laci ima čvrstu obranu s rekordom od 23 golova primljenih u 33 utakmicama. Ovo je prosjek od 0.7 primljenih po utakmici i potpuno je najbolji u Prva liga. KS Skenderbeu Korce je također solidan u obrani. U prosjeku primaju 0.76 golova po utakmici i drugi su najbolji obrambeni tim u ligi.
Primljeni golovi - Albanija
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 1











