Loading

Τελικά Σκόρ

4 - 0

HT

(2 - 0)

Χωρίς Ασσίστ


30'

Marcos Goñi Merino

Χωρίς Ασσίστ


41'

Χωρίς Ασσίστ


86'

Χωρίς Ασσίστ


90'

ΣτατιστικάBasconiaUD Mutilvera
Κατοχή Μπάλας56%44%
Σουτ213
ΚάρτεςΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Κόρνερ62
ΦάουλΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
ΟφσάιντΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
xG (Αναμενόμενα Γκολ)2.340.45

1
Αγώνες

0%
100%
0%

1 Ισοπαλίες(100%)

Τα δεδομένα για CD Basconia εναντίον Μουτιλβέρα's δείχνουν πως από τους 1 αγώνες που έχουν παίξει, η CD Basconia έχει κερδίσει 0 φορές και η Μουτιλβέρα έχει κερδίσει 0 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 1 φορές μεταξύ των CD Basconia και Μουτιλβέρα.

100%Πάνω από 1.5
1 / 1 Αγώνες
0%Πάνω από 2.5
0 / 1 Αγώνες
0%Πάνω από 3.5
0 / 1 Αγώνες
100%BTTS
1 / 1 Αγώνες
0%Ανέπαφη Εστία
CD Basconia
0%Ανέπαφη Εστία
Μουτιλβέρα

CD Basconia vs Μουτιλβέρα Προηγούμενα Αποτελέσματα

Όλες οι Προβλέψεις- CD Basconia vs Μουτιλβέρα

50%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 45%
80%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 72%
57%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 52%
2.80Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 2.5
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

ChatGPT LogoGPT4 AI Ανάλυση

Ανάλυση στοιχήματος: Basconia vs UD Mutilvera (Σεζόν 2025/2026, 31η αγωνιστική) - Το ματς διεξάγεται στο Estadio Artunduaga. Basconia βρίσκεται ως γηπεδούχος και φανεί...
Εγγραφείτε ως χρήστης (δωρεάν) για να δείτε την ανάλυση στατιστικών GPT5 »

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις CD Basconia και Μουτιλβέρα κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Εντός Έδρας
 
Φόρμα - Εκτός Έδρας
CD Basconia Logo
1.50
  • D
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    25/1 10:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Ebro

    Εμπρο

  • W
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    08/2 10:30

    4 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Utebo FC

    Ουτέμπο

  • W
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    22/2 10:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Amorebieta

    Αμορεμπιέτα

  • D
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    14/3 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Tudelano

    Τουντελάνο

  • W
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    29/3 10:30

    6 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    CD Alfaro

    Αλφάρο

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

CD Basconia
Αλφάρο
CD Basconia
Τουντελάνο
CD Basconia
Αμορεμπιέτα
CD Basconia
Ουτέμπο
CD Basconia
Εμπρο
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

CD Basconia logoCD Basconia είναι +61% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

0.93
  • L
    Deportivo Alavés II

    Αλαβές Β'

    Segunda División RFEF Group 2

    08/2 10:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Mutilvera

    Μουτιλβέρα

  • L
    CD Alfaro

    Αλφάρο

    Segunda División RFEF Group 2

    22/2 16:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Mutilvera

    Μουτιλβέρα

  • W
    SD Logroñés

    SD Logroñés

    Segunda División RFEF Group 2

    08/3 16:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    UD Mutilvera

    Μουτιλβέρα

  • L
    Sestao River Club

    Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ

    Segunda División RFEF Group 2

    22/3 10:30

    4 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    UD Mutilvera

    Μουτιλβέρα

  • L
    SD Beasain

    Μπεσάιν

    Segunda División RFEF Group 2

    28/3 15:30

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    UD Mutilvera

    Μουτιλβέρα

UD Mutilvera Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Μπεσάιν
Μουτιλβέρα
Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ
Μουτιλβέρα
SD Logroñés
Μουτιλβέρα
Αλφάρο
Μουτιλβέρα
Αλαβές Β'
Μουτιλβέρα
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

CD Basconia είναι +79% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Basconia
1.79 Γκόλ/ Αγώνα

CD Basconia (Εντός Έδρας)

UD Mutilvera
1 Γκόλ/ Αγώνα

Μουτιλβέρα (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιBasconiaUD Mutilvera
Πάνω από 0.579%60%
Πάνω από 1.543%33%
Πάνω από 2.528%7%
Πάνω από 3.514%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν21%40%
Σκόραραν στο 1H/2HBasconiaUD Mutilvera
Σκορ στο 1ο Ημ.36%60%
Σκορ στο 2ο Ημ.75%23%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα25%15%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.0.50.67
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.1.170.31

* Στατιστικά από εντός έδρας αγώνες της CD Basconia και εκτός έδρας της Μουτιλβέρα.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

CD Basconia είναι +45% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Basconia
1.29 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Basconia (Εντός Έδρας)

UD Mutilvera
1.87 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Μουτιλβέρα (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναBasconiaUD Mutilvera
Πάνω από 0.579%87%
Πάνω από 1.528%53%
Πάνω από 2.514%33%
Πάνω από 3.57%13%
Ανέπαφη Εστία21%13%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοBasconiaUD Mutilvera
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ71%53%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ33%31%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.140.4
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο11.31

* Στατιστικά γκολ που δέχεται εντός έδρας η CD Basconia και εκτός έδρας η Μουτιλβέρα.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

CD Basconia και Μουτιλβέρα's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Πάνω από 0.593%100%97%
Πάνω από 1.586%73%80%
Πάνω από 2.543%53%48%
Πάνω από 3.529%47%38%
Πάνω από 4.514%13%14%
BTTS64%47%56%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη21%13%17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία36%13%25%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%0%0%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%0%0%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)BasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Κάτω από 0.57%0%4%
Κάτω από 1.514%27%21%
Κάτω από 2.557%47%52%
Κάτω από 3.571%53%62%
Κάτω από 4.586%87%87%
1H/2HBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.564%33%49%
1H Κάτω από 1.579%80%80%
1H Κάτω από 2.593%87%90%
2H Κάτω από 0.58%31%20%
2H Κάτω από 1.533%38%36%
2H Κάτω από 2.583%69%76%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα.
Πρόσθεσε τις δικές σου προβλέψεις χρησιμοποιώντας τα ηλεκτρονικά κέρματα footystats!
Προσθέστε Προβλέψεις

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των CD Basconia και Μουτιλβέρα

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις CD Basconia και Μουτιλβέρα. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Segunda División RFEF Group 2 για 273 αγώνες στη σεζόν 2025/2026.

Segunda División RFEF Group 2 Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες CD Basconia και Μουτιλβέρα ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η CD Basconia?

CD Basconia
Σκόραραν σε
79%
από τους αγώνες (Εντός Έδρας)

Υψηλή Πιθανότητα

Υπάρχει Υψηλή Πιθανότητα ότι η CD Basconia θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
UD Mutilvera
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
13%
από τους αγώνες (Εκτός Έδρας)

Θα Σκοράρει η Μουτιλβέρα?

CD Basconia
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
21%
από τους αγώνες (Εντός Έδρας)

Μέτρια Πιθανότητα

Υπάρχει Μέτρια Πιθανότητα ότι η Μουτιλβέρα θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
UD Mutilvera
Σκόραραν σε
60%
από τους αγώνες (Εκτός Έδρας)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των CD Basconia και Μουτιλβέρα

Κάρτες
/αγώνα
CD Basconia
Κάρτες
/αγώνα
Μουτιλβέρα
Κάρτες ΑγώναBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις Μουτιλβέρα και CD Basconia. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Segunda División RFEF Group 2. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 273 αγώνες στη σεζόν 2025/2026.

Segunda División RFEF Group 2 Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
CD Basconia Logo
1.14
Ημίχρονο

Μουτιλβέρα logoΜουτιλβέρα είναι +29% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

1.47
Ημίχρονο
UD Mutilvera Logo
1H/2H ΦόρμαBasconiaUD Mutilvera
1H Νίκες21%40%
2H Νίκες33%8%
1H Ισοπαλίες50%27%
2H Ισοπαλίες50%38%
1H Ήττες14%20%
2H Ήττες17%54%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις CD Basconia και Μουτιλβέρα.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)BasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

CD BasconiaCD Basconia
 
CD Basconia

33%

Σκόραρε πρώτη σε 10 / 30 αγώνες

ΜουτιλβέραΜουτιλβέρα
 
Μουτιλβέρα

37%

Σκόραρε πρώτη σε 11 / 30 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των CD Basconia και Μουτιλβέρα's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'BasconiaUD Mutilvera
0 - 10 Λεπτά'0%8%
11 - 20 Λεπτά'5%10%
21 - 30 Λεπτά'4%7%
31 - 40 Λεπτά'7%5%
41 - 50 Λεπτά'12%11%
51 - 60 Λεπτά'14%6%
61 - 70 Λεπτά'17%7%
71 - 80 Λεπτά'5%15%
81 - 90 Λεπτά'20%17%
Ανά 15 Λεπτά'BasconiaUD Mutilvera
0 - 15 Λεπτά'1%13%
16 - 30 Λεπτά'7%12%
31 - 45 Λεπτά'14%11%
46 - 60 Λεπτά'19%11%
61 - 75 Λεπτά'19%14%
76 - 90 Λεπτά'23%25%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'BasconiaUD Mutilvera
0 - 10 Λεπτά'0%17%
11 - 20 Λεπτά'5%7%
21 - 30 Λεπτά'2%13%
31 - 40 Λεπτά'7%7%
41 - 50 Λεπτά'20%10%
51 - 60 Λεπτά'14%0%
61 - 70 Λεπτά'20%3%
71 - 80 Λεπτά'5%10%
81 - 90 Λεπτά'14%23%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'BasconiaUD Mutilvera
0 - 15 Λεπτά'0%23%
16 - 30 Λεπτά'7%13%
31 - 45 Λεπτά'18%10%
46 - 60 Λεπτά'23%7%
61 - 75 Λεπτά'23%3%
76 - 90 Λεπτά'16%33%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'BasconiaUD Mutilvera
0 - 10 Λεπτά'0%4%
11 - 20 Λεπτά'5%11%
21 - 30 Λεπτά'5%4%
31 - 40 Λεπτά'8%4%
41 - 50 Λεπτά'3%11%
51 - 60 Λεπτά'15%9%
61 - 70 Λεπτά'13%9%
71 - 80 Λεπτά'5%19%
81 - 90 Λεπτά'28%13%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'BasconiaUD Mutilvera
0 - 15 Λεπτά'3%7%
16 - 30 Λεπτά'8%11%
31 - 45 Λεπτά'10%11%
46 - 60 Λεπτά'15%13%
61 - 75 Λεπτά'15%20%
76 - 90 Λεπτά'30%20%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα11.276.009.00
Τιμή Μετατροπής ΣουτΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα5.913.255.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα5.362.754.00
Σουτ Ανά Γκολ που ΣημειώθηκεΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+0%0%0%
Σουτ ΑγώναBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.50%0%0%
Στατιστικά ΟφσάιντBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα7.633.636.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ100%88%94%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ100%25%63%
Διάφορα ΣτατιστικάBasconiaUD MutilveraΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα9.276.838.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα000.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας55%39%47%
Ισοπαλία % στη Λήξη43%13%28%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Λογρονιές

15

67%

39

12

27

32

3.40

2

 Ρεάλ Ουνιόν

15

60%

33

11

22

31

2.93

3

 Ουτέμπο

15

53%

33

17

16

29

3.33

4

 Τουντελάνο

15

53%

27

16

11

28

2.87

5

 Αλαβές Β'

16

50%

22

12

10

28

2.13

6

 Εμπρο

16

38%

23

13

10

28

2.25

7

 Θέμικα Κλαμπ

15

53%

16

12

4

26

1.87

8

 Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ

15

47%

20

12

8

25

2.13

9

 Αμορεμπιέτα

16

44%

17

11

6

25

1.75

10

 SD Eibar II

15

53%

21

21

0

25

2.80

11

 Εθέα

16

31%

19

19

0

22

2.38

12

 CD Basconia

14

36%

25

18

7

21

3.07

13

 SD Logroñés

15

27%

12

16

-4

19

1.87

14

 Μπεσάιν

15

27%

19

19

0

17

2.53

15

 Νασάρα

15

27%

18

21

-3

17

2.60

16

 Ρεάλ Σαραγόσα

15

33%

15

19

-4

17

2.27

17

 Αλφάρο

15

27%

13

21

-8

16

2.27

18

 Μουτιλβέρα

15

27%

15

26

-11

16

2.73

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Ρεάλ Ουνιόν

16

63%

25

18

7

34

2.69

2

 Αλαβές Β'

14

43%

12

6

6

24

1.29

3

 Τουντελάνο

15

40%

23

20

3

22

2.87

4

 Ουτέμπο

15

47%

19

22

-3

22

2.73

5

 Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ

15

27%

16

16

0

20

2.13

6

 Αμορεμπιέτα

15

33%

15

17

-2

20

2.13

7

 Λογρονιές

15

33%

25

20

5

19

3.00

8

 SD Eibar II

15

33%

14

15

-1

19

1.93

9

 Εμπρο

15

27%

17

18

-1

18

2.33

10

 CD Basconia

16

25%

19

22

-3

18

2.56

11

 Νασάρα

15

33%

15

22

-7

18

2.47

12

 Θέμικα Κλαμπ

16

25%

17

27

-10

16

2.75

13

 Μπεσάιν

16

19%

15

23

-8

15

2.38

14

 Μουτιλβέρα

15

27%

15

28

-13

14

2.87

15

 SD Logroñés

15

13%

8

21

-13

12

1.93

16

 Εθέα

15

20%

14

27

-13

12

2.73

17

 Ρεάλ Σαραγόσα

15

7%

11

33

-22

8

2.93

18

 Αλφάρο

15

7%

16

32

-16

6

3.20

* Segunda División RFEF Group 2 Πίνακες Εντός και Εκτός Έδρας είναι διαθέσιμοι.

Double Chance
Στατιστικά
Half Time Result
Στατιστικά
bet365
Home
21%
1.72
Away
40%
8.50
Draw
39%
2.40
×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!