Πίνακας Ημιχρόνου - Ισπανία Segunda División RFEF Group 3

Διοργάνωση
Γκόλ
Πάνω από/ Κάτω από
- Στατιστικά σε αυτή τη κατηγορία :
- Πίνακας 1ου Ημιχρόνου -
- Πίνακας 2ου Ημιχρόνου -
- Κερδίζουν ή Χάνουν στο Ημίχρονο -
- Αξία αγοράς -
- Σύνολα Δεδομένων & Λήψεις Excel -
- Πιθανότητες -
- Αναμενόμενοι Πόντοι
Πίνακας Ημιχρόνου - Segunda División RFEF Group 3
* Όλα τα στατιστικά αυτού του πίνακα είναι από αποτελέσματα στο ημίχρονο.
Εντός Έδρας / Πίνακας Ημιχρόνου (Segunda División RFEF Group 3)
| # | Ομάδα | MP Αγώνες που Παίχτηκαν | W - D - L (HT) Κερδίζουν - Ισοπαλία - Χάνουν στο Ημίχρονο | GF Γκόλ Υπέρ (GF). Ο αριθμός γκόλ που αυτή η ομάδα έχει σκοράρει. | GA Γκόλ Κατά (GA). Ο αριθμός γκόλ που αυτή η ομάδα έχει δεχτεί. | GD Διαφορά Γκόλ (GD). Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν | Pts | Τελευταία 5 (HT) | PPG (HT) | CS Ανέπαφη Εστία (CS). Πίνακας ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που δέχτηκαν 0 γκόλ. Τα Στατιστικά προέρχονται από Πρωταθλήματα μόνο. * Η ομάδα θα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 αγώνες για να συμπεριληφθεί σε αυτόν τον πίνακα με 'Αγώνες Χωρίς να Δεχούν Γκόλ'. | BTTS Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες (BTTS). Λίστα των ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες. Στατιστικά μόνο από τα παιχνίδια της ομάδας σε Εγχώρια Πρωταθλήματα. * Η ομάδα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 παιχνίδια για να εμφανίζεται σε αυτόν τον Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες πίνακα. | FTS Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS). Αγώνες στους οποίους δεν κατάφεραν να σκοράρουν. | 0.5+ Πάνω από 0.5 (0.5+). Ο αριθμός ή το ποσοστό των αγώνων όπου τα συνολικά γκόλ στη λήξη ήταν πάνω από 0.5 (π.χ. 1, 2 ή 3 γκόλ) | 1.5+ Πάνω από 1.5 (1.5+). Ο αριθμός ή το ποσοστό των αγώνων όπου τα συνολικά γκόλ στη λήξη ήταν πάνω από 1.5 (π.χ. 2, 3 ή 4 γκόλ) | 2.5+ Πάνω από 2.5 (2.5+). Ο αριθμός ή το ποσοστό των αγώνων όπου τα συνολικά γκόλ στη λήξη ήταν πάνω από 2.5 (π.χ. 3, 4 ή 5 γκόλ) | ΜΟ Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ). Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα. Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Λα Νουτσία![]() Λα ΝουτσίαSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 4 | 4-0-0 | 5 | 0 | +5 | 12 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | 25% | 0% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Club Deportiva Minera![]() Club Deportiva MineraSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 4 | 2-1-1 | 3 | 2 | +1 | 7 |
| 1.75 | 50% | 25% | 50% | 75% | 25% | 25% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Καστεγιόν Β'![]() Καστεγιόν Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 2-1-0 | 2 | 0 | +2 | 7 | 2.33 | 100% | 0% | 33% | 67% | 0% | 0% | 0.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Βαλένθια Β'![]() Βαλένθια Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 17 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 2-1-0 | 4 | 2 | +2 | 7 | 2.33 | 67% | 33% | 0% | 100% | 33% | 33% | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | UD Castellonense![]() UD CastellonenseSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 2-1-0 | 4 | 0 | +4 | 7 | 2.33 | 100% | 0% | 33% | 67% | 67% | 0% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | CF Intercity Sant Joan d'Alacant![]() CF Intercity Sant Joan d'AlacantSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 9 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 2-0-0 | 2 | 0 | +2 | 6 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Θιέσα![]() ΘιέσαSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-2-0 | 3 | 2 | +1 | 5 | 1.67 | 33% | 67% | 33% | 67% | 67% | 33% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Ελτσε Β'![]() Ελτσε Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 11 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-1-1 | 3 | 2 | +1 | 4 | 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 67% | 33% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Αλκογιάνο![]() ΑλκογιάνοSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-1-1 | 2 | 1 | +1 | 4 | 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 33% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Ατλέτικο Μπαλεάρες![]() Ατλέτικο ΜπαλεάρεςSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 15 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-1-1 | 1 | 2 | -1 | 4 | 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 33% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Πομπλένσε![]() ΠομπλένσεSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 14 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-1-0 | 2 | 1 | +1 | 4 | 1.33 | 33% | 33% | 0% | 67% | 33% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Οριχουέλα![]() ΟριχουέλαSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 12 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-3-0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1.00 | 67% | 33% | 67% | 33% | 33% | 0% | 0.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Γιεκλάνο Ντεπορτίβο![]() Γιεκλάνο ΝτεπορτίβοSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-3-0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1.00 | 100% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Universidad Católica de Murcia CF![]() Universidad Católica de Murcia CFSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-2-1 | 0 | 2 | -2 | 2 |
| 0.67 | 67% | 0% | 100% | 33% | 33% | 0% | 0.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Sociedad Cultural y Recreativa Peña Deportiva![]() Sociedad Cultural y Recreativa Peña DeportivaSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 16 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-2-1 | 1 | 2 | -1 | 2 |
| 0.67 | 33% | 33% | 67% | 67% | 33% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Μαγιόρκα Β'![]() Μαγιόρκα Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 13 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 0-2-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1.00 | 100% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | CF Lorca Deportiva![]() CF Lorca DeportivaSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 10 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-2-1 | 0 | 1 | -1 | 2 | 0.67 | 67% | 0% | 100% | 33% | 0% | 0% | 0.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Μούρθια Β'![]() Μούρθια Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 18 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-1-2 | 1 | 3 | -2 | 1 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | 67% | 33% | 33% | 1.33 |
Εκτός Έδρας / Πίνακας Ημιχρόνου (Segunda División RFEF Group 3)
| # | Ομάδα | MP Αγώνες που Παίχτηκαν | W - D - L (HT) Κερδίζουν - Ισοπαλία - Χάνουν στο Ημίχρονο | GF Γκόλ Υπέρ (GF). Ο αριθμός γκόλ που αυτή η ομάδα έχει σκοράρει. | GA Γκόλ Κατά (GA). Ο αριθμός γκόλ που αυτή η ομάδα έχει δεχτεί. | GD Διαφορά Γκόλ (GD). Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν | Pts | Τελευταία 5 (HT) | PPG (HT) | CS Ανέπαφη Εστία (CS). Πίνακας ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που δέχτηκαν 0 γκόλ. Τα Στατιστικά προέρχονται από Πρωταθλήματα μόνο. * Η ομάδα θα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 αγώνες για να συμπεριληφθεί σε αυτόν τον πίνακα με 'Αγώνες Χωρίς να Δεχούν Γκόλ'. | BTTS Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες (BTTS). Λίστα των ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες. Στατιστικά μόνο από τα παιχνίδια της ομάδας σε Εγχώρια Πρωταθλήματα. * Η ομάδα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 παιχνίδια για να εμφανίζεται σε αυτόν τον Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες πίνακα. | FTS Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS). Αγώνες στους οποίους δεν κατάφεραν να σκοράρουν. | 0.5+ Πάνω από 0.5 (0.5+). Ο αριθμός ή το ποσοστό των αγώνων όπου τα συνολικά γκόλ στη λήξη ήταν πάνω από 0.5 (π.χ. 1, 2 ή 3 γκόλ) | 1.5+ Πάνω από 1.5 (1.5+). Ο αριθμός ή το ποσοστό των αγώνων όπου τα συνολικά γκόλ στη λήξη ήταν πάνω από 1.5 (π.χ. 2, 3 ή 4 γκόλ) | 2.5+ Πάνω από 2.5 (2.5+). Ο αριθμός ή το ποσοστό των αγώνων όπου τα συνολικά γκόλ στη λήξη ήταν πάνω από 2.5 (π.χ. 3, 4 ή 5 γκόλ) | ΜΟ Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ). Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα. Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Οριχουέλα![]() ΟριχουέλαSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 12 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 2-1-0 | 4 | 2 | +2 | 7 | 2.33 | 33% | 67% | 0% | 100% | 67% | 33% | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Universidad Católica de Murcia CF![]() Universidad Católica de Murcia CFSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 2-0-1 | 4 | 2 | +2 | 6 |
| 2.00 | 67% | 0% | 33% | 100% | 100% | 0% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Θιέσα![]() ΘιέσαSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-2-0 | 1 | 0 | +1 | 5 | 1.67 | 100% | 0% | 67% | 33% | 0% | 0% | 0.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Ελτσε Β'![]() Ελτσε Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 11 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-2-0 | 1 | 0 | +1 | 5 | 1.67 | 100% | 0% | 67% | 33% | 0% | 0% | 0.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | CF Intercity Sant Joan d'Alacant![]() CF Intercity Sant Joan d'AlacantSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 9 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 4 | 1-1-2 | 3 | 3 | 0 | 4 |
| 1.00 | 50% | 25% | 50% | 75% | 50% | 25% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Γιεκλάνο Ντεπορτίβο![]() Γιεκλάνο ΝτεπορτίβοSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-1-1 | 1 | 1 | 0 | 4 |
| 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 0% | 0% | 0.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Αλκογιάνο![]() ΑλκογιάνοSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-3-0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1.00 | 100% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Sociedad Cultural y Recreativa Peña Deportiva![]() Sociedad Cultural y Recreativa Peña DeportivaSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 16 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-3-0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| 1.00 | 67% | 33% | 67% | 33% | 33% | 33% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Μούρθια Β'![]() Μούρθια Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 18 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 1-0-2 | 1 | 4 | -3 | 3 | 1.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | 67% | 0% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Club Deportiva Minera![]() Club Deportiva MineraSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 0-2-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1.00 | 100% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Καστεγιόν Β'![]() Καστεγιόν Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-2-1 | 2 | 3 | -1 | 2 | 0.67 | 0% | 67% | 33% | 100% | 67% | 0% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Ατλέτικο Μπαλεάρες![]() Ατλέτικο ΜπαλεάρεςSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 15 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-2-1 | 1 | 2 | -1 | 2 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | 67% | 33% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Λα Νουτσία![]() Λα ΝουτσίαSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 0-1-1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0.50 | 50% | 0% | 100% | 50% | 0% | 0% | 0.5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Βαλένθια Β'![]() Βαλένθια Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 17 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-1-2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 0.33 | 33% | 0% | 100% | 67% | 33% | 33% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | UD Castellonense![]() UD CastellonenseSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-1-1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 0.33 | 33% | 33% | 33% | 33% | 33% | 33% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Πομπλένσε![]() ΠομπλένσεSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 14 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-1-2 | 0 | 3 | -3 | 1 | 0.33 | 33% | 0% | 100% | 67% | 33% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Μαγιόρκα Β'![]() Μαγιόρκα Β'Segunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 13 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 4 | 0-1-3 | 0 | 3 | -3 | 1 |
| 0.25 | 25% | 0% | 100% | 75% | 0% | 0% | 0.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | CF Lorca Deportiva![]() CF Lorca DeportivaSegunda División RFEF Group 3 (Κατηγορία 4) Θέση στο Πρωτάθλημα 10 / 18 Ισπανία
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 3 | 0-1-2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0.33 | 33% | 0% | 100% | 67% | 0% | 0% | 0.67 |
Πίνακας Ημιχρόνου - Ισπανία
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κατηγορία 3
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κύπελλο
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κύπελλο
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κατηγορία 3

















