Loading

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ
Τερτσέρα - Γκρούπ 10

Εγγραφείτε στο FootyStats Premium

Τελικά Σκόρ

0 - 0

HT

(0 - 0)

ΣτατιστικάConilGerena
Κατοχή Μπάλας51%49%
Σουτ1412
ΚάρτεςΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Κόρνερ26
ΦάουλΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
ΟφσάιντΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
xG (Αναμενόμενα Γκολ)CalculatingCalculating
Conil CF Logo

Conil
(36%)

11
Αγώνες

36%
9%
55%

4 Νίκες

1 Ισοπαλίες(9%)

6 Νίκες

CD Gerena Logo

Gerena
(55%)

Τα δεδομένα για Conil CF εναντίον CD Gerena's δείχνουν πως από τους 11 αγώνες που έχουν παίξει, η Conil CF έχει κερδίσει 4 φορές και η CD Gerena έχει κερδίσει 6 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 1 φορές μεταξύ των Conil CF και CD Gerena.

73%Πάνω από 1.5
8 / 11 Αγώνες
55%Πάνω από 2.5
6 / 11 Αγώνες
18%Πάνω από 3.5
2 / 11 Αγώνες
27%BTTS
3 / 11 Αγώνες
18%Ανέπαφη Εστία
Conil CF
64%Ανέπαφη Εστία
CD Gerena

Όλες οι Προβλέψεις- Conil CF vs CD Gerena

0%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
0%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
0%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
0Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

ChatGPT LogoGPT5 AI Ανάλυση

Σύμφωνα με τα δεδομένα, η αναμέτρηση μεταξύ Conil και Gerena διαμορφώνεται σε μια ενδιαφέρουσα συνάντηση. Και οι δύο ομάδες έχουν δείξει έντον...
Εγγραφείτε ως χρήστης (δωρεάν) για να δείτε την ανάλυση στατιστικών GPT5 »

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις Conil CF και CD Gerena κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Εντός Έδρας
 
Φόρμα - Εκτός Έδρας
Conil CF Logo
1.00
  • L
    Conil CF

    Conil CF

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    18/11 16:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Club Deportivo Utrera

    Club Deportivo Utrera

  • D
    Conil CF

    Conil CF

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    02/12 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD AD San Fermín (Salerm Cosmetic Puente Genil FC)

    CD AD San Fermín (Salerm Cosmetic Puente Genil FC)

  • L
    Conil CF

    Conil CF

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    17/12 11:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Xerez Deportivo FC

    Xerez Deportivo FC

  • D
    Conil CF

    Conil CF

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    14/1 11:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Coria CF

    Coria CF

  • D
    Conil CF

    Conil CF

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    20/1 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Ayamonte CF

    Αγιαμόντε

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Conil CF
Αγιαμόντε
Conil CF
Coria CF
Conil CF
Xerez Deportivo FC
Conil CF
CD AD San Fermín (Salerm Cosmetic Puente Genil FC)
Conil CF
Club Deportivo Utrera
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Conil CF logoConil CF είναι +11% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

0.90
  • L
    CD Ciudad de Lucena

    Λουσένα

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    26/11 16:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Gerena

    CD Gerena

  • D
    Sevilla FC III

    Σεβίλλη Γ'

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    02/12 11:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Gerena

    CD Gerena

  • L
    Córdoba CF II

    Κόρδοβα Β'

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    16/12 15:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Gerena

    CD Gerena

  • L
    AD Ceuta FC II

    AD Ceuta FC II

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    13/1 15:30

    4 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    CD Gerena

    CD Gerena

  • W
    CD Cabecense

    CD Cabecense

    Τερτσέρα - Γκρούπ 10

    21/1 11:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Gerena

    CD Gerena

CD Gerena Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

CD Cabecense
CD Gerena
AD Ceuta FC II
CD Gerena
Κόρδοβα Β'
CD Gerena
Σεβίλλη Γ'
CD Gerena
Λουσένα
CD Gerena
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

CD Gerena είναι +25% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Conil
0.8 Γκόλ/ Αγώνα

Conil CF (Εντός Έδρας)

Gerena
1 Γκόλ/ Αγώνα

CD Gerena (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιConilGerena
Πάνω από 0.560%50%
Πάνω από 1.510%50%
Πάνω από 2.510%0%
Πάνω από 3.50%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν40%50%
Σκόραραν στο 1H/2HConilGerena
Σκορ στο 1ο Ημ.30%30%
Σκορ στο 2ο Ημ.44%40%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα11%20%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.0.30.4
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.0.440.6

* Στατιστικά από εντός έδρας αγώνες της Conil CF και εκτός έδρας της CD Gerena.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

Conil CF είναι +60% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Conil
1 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Conil CF (Εντός Έδρας)

Gerena
1.6 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Gerena (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναConilGerena
Πάνω από 0.570%80%
Πάνω από 1.510%50%
Πάνω από 2.510%20%
Πάνω από 3.510%10%
Ανέπαφη Εστία30%20%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοConilGerena
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ80%60%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ44%20%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.10.6
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.561

* Στατιστικά γκολ που δέχεται εντός έδρας η Conil CF και εκτός έδρας η CD Gerena.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

Conil CF και CD Gerena's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναConilGerenaΜέσος Όρος
Πάνω από 0.590%90%90%
Πάνω από 1.550%70%60%
Πάνω από 2.520%50%35%
Πάνω από 3.510%40%25%
Πάνω από 4.510%10%10%
BTTS40%40%40%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη0%10%5%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία30%20%25%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%0%0%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%0%0%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουConilGerenaΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουConilGerenaΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)ConilGerenaΜέσος Όρος
Κάτω από 0.510%10%10%
Κάτω από 1.550%30%40%
Κάτω από 2.580%50%65%
Κάτω από 3.590%60%75%
Κάτω από 4.590%90%90%
1H/2HConilGerenaΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.570%50%60%
1H Κάτω από 1.590%70%80%
1H Κάτω από 2.5100%90%95%
2H Κάτω από 0.522%10%16%
2H Κάτω από 1.578%50%64%
2H Κάτω από 2.5100%80%90%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα.
Πρόσθεσε τις δικές σου προβλέψεις χρησιμοποιώντας τα ηλεκτρονικά κέρματα footystats!
Προσθέστε Προβλέψεις

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των Conil CF και CD Gerena

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναConilGerenaΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοConilGerenaΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοConilGerenaΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις Conil CF και CD Gerena. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 10 για 174 αγώνες στη σεζόν 2023/2024.

Τερτσέρα - Γκρούπ 10 Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες Conil CF και CD Gerena ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςConilGerenaΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η Conil CF?

Conil CF
Σκόραραν σε
60%
από τους αγώνες (Εντός Έδρας)

Μέτρια Πιθανότητα

Υπάρχει Μέτρια Πιθανότητα ότι η Conil CF θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
CD Gerena
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
20%
από τους αγώνες (Εκτός Έδρας)

Θα Σκοράρει η CD Gerena?

Conil CF
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
30%
από τους αγώνες (Εντός Έδρας)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η CD Gerena θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
CD Gerena
Σκόραραν σε
50%
από τους αγώνες (Εκτός Έδρας)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των Conil CF και CD Gerena

Κάρτες
/αγώνα
Conil CF
Κάρτες
/αγώνα
CD Gerena
Κάρτες ΑγώναConilGerenaΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανConilGerenaΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουConilGerenaΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις CD Gerena και Conil CF. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 10. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 174 αγώνες στη σεζόν 2023/2024.

Τερτσέρα - Γκρούπ 10 Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
Conil CF Logo
1.20
Ημίχρονο

Conil CF logoConil CF είναι +20% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

1.00
Ημίχρονο
CD Gerena Logo
1H/2H ΦόρμαConilGerena
1H Νίκες20%10%
2H Νίκες22%20%
1H Ισοπαλίες60%70%
2H Ισοπαλίες44%20%
1H Ήττες10%20%
2H Ήττες33%60%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις Conil CF και CD Gerena.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)ConilGerenaΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόConilGerenaΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

Conil CFConil CF
 
Conil CF

32%

Σκόραρε πρώτη σε 6 / 19 αγώνες

CD GerenaCD Gerena
 
CD Gerena

47%

Σκόραρε πρώτη σε 9 / 19 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των Conil CF και CD Gerena's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'ConilGerena
0 - 10 Λεπτά'6%4%
11 - 20 Λεπτά'6%4%
21 - 30 Λεπτά'3%10%
31 - 40 Λεπτά'3%10%
41 - 50 Λεπτά'17%8%
51 - 60 Λεπτά'8%16%
61 - 70 Λεπτά'17%10%
71 - 80 Λεπτά'6%14%
81 - 90 Λεπτά'17%22%
Ανά 15 Λεπτά'ConilGerena
0 - 15 Λεπτά'8%4%
16 - 30 Λεπτά'6%14%
31 - 45 Λεπτά'11%16%
46 - 60 Λεπτά'17%18%
61 - 75 Λεπτά'19%16%
76 - 90 Λεπτά'19%31%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'ConilGerena
0 - 10 Λεπτά'9%0%
11 - 20 Λεπτά'9%10%
21 - 30 Λεπτά'0%5%
31 - 40 Λεπτά'0%14%
41 - 50 Λεπτά'27%5%
51 - 60 Λεπτά'18%14%
61 - 70 Λεπτά'0%5%
71 - 80 Λεπτά'9%10%
81 - 90 Λεπτά'18%38%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'ConilGerena
0 - 15 Λεπτά'18%0%
16 - 30 Λεπτά'0%14%
31 - 45 Λεπτά'18%14%
46 - 60 Λεπτά'27%19%
61 - 75 Λεπτά'0%10%
76 - 90 Λεπτά'27%43%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'ConilGerena
0 - 10 Λεπτά'4%7%
11 - 20 Λεπτά'4%0%
21 - 30 Λεπτά'4%14%
31 - 40 Λεπτά'4%7%
41 - 50 Λεπτά'12%11%
51 - 60 Λεπτά'4%18%
61 - 70 Λεπτά'24%14%
71 - 80 Λεπτά'4%18%
81 - 90 Λεπτά'16%11%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'ConilGerena
0 - 15 Λεπτά'4%7%
16 - 30 Λεπτά'8%14%
31 - 45 Λεπτά'8%18%
46 - 60 Λεπτά'12%18%
61 - 75 Λεπτά'28%21%
76 - 90 Λεπτά'16%21%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςConilGerenaΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα12.0010.6711.00
Τιμή Μετατροπής ΣουτΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα5.005.675.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα7.005.006.00
Σουτ Ανά Γκολ που ΣημειώθηκεΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+0%0%0%
Σουτ ΑγώναConilGerenaΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.50%0%0%
Στατιστικά ΟφσάιντConilGerenaΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα0.000.000.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ0%0%0%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ0%0%0%
Διάφορα ΣτατιστικάConilGerenaΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα0.000.000.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα000.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας50%49%50%
Ισοπαλία % στη Λήξη40%30%35%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Ποθομπλάνκο

11

73%

17

9

8

25

2.36

2

 AD Ceuta FC II

11

55%

17

6

11

22

2.09

3

 Λουσένα

9

78%

14

6

8

22

2.22

4

 Χερέθ

10

60%

19

3

16

21

2.20

5

 Κόρδοβα Β'

10

60%

19

8

11

21

2.70

6

 CD AD San Fermín (Salerm Cosmetic Puente Genil FC)

10

60%

17

11

6

21

2.80

7

 Club Deportivo Utrera

10

60%

18

11

7

20

2.90

8

 Bollullos CF

9

67%

11

5

6

20

1.78

9

 Xerez Deportivo FC

9

44%

10

3

7

17

1.44

10

 La Palma CF

9

56%

20

13

7

17

3.67

11

 CD Gerena

9

44%

11

12

-1

13

2.56

12

 Καρτάγια

10

20%

7

5

2

12

1.20

13

 Atlético Espeleño

9

33%

11

13

-2

12

2.67

14

 Σεβίλλη Γ'

10

20%

12

14

-2

11

2.60

15

 CD Cabecense

10

30%

7

13

-6

11

2.00

16

 Conil CF

10

20%

8

10

-2

10

1.80

17

 Αγιαμόντε

9

22%

8

11

-3

9

2.11

18

 Coria CF

9

22%

9

16

-7

8

2.78

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Χερέθ

10

70%

19

10

9

23

2.90

2

 Λουσένα

10

60%

14

4

10

21

1.80

3

 Club Deportivo Utrera

9

44%

14

10

4

14

2.67

4

 Ποθομπλάνκο

9

44%

12

13

-1

14

2.78

5

 Xerez Deportivo FC

10

30%

12

10

2

12

2.20

6

 Bollullos CF

10

20%

7

11

-4

11

1.80

7

 Atlético Espeleño

10

30%

10

16

-6

10

2.60

8

 Καρτάγια

9

33%

9

10

-1

9

2.11

9

 CD AD San Fermín (Salerm Cosmetic Puente Genil FC)

10

10%

10

15

-5

9

2.50

10

 CD Gerena

10

20%

10

16

-6

9

2.60

11

 Κόρδοβα Β'

9

11%

8

12

-4

8

2.22

12

 AD Ceuta FC II

9

11%

7

11

-4

7

2.00

13

 La Palma CF

10

10%

11

17

-6

7

2.80

14

 Αγιαμόντε

11

9%

5

16

-11

6

1.91

15

 CD Cabecense

9

11%

7

19

-12

6

2.89

16

 Σεβίλλη Γ'

9

11%

1

9

-8

4

1.11

17

 Coria CF

11

0%

10

21

-11

4

2.82

18

 Conil CF

9

11%

3

15

-12

4

2.00

* Tercera Group 10 Πίνακες Εντός και Εκτός Έδρας είναι διαθέσιμοι.

Ποιοί Παίκτες θα Σκοράρουν;

Conil CF LogoΚορυφαίοι Σκόρερ - Conil

CD Gerena LogoΚορυφαίοι Σκόρερ - Gerena

Ποιος θα Πάρει Κίτρινη και Κόκκινη Κάρτα;

Conil CF LogoΚάρτες που Δέχτηκαν - Conil

CD Gerena LogoΚάρτες που Δέχτηκαν - Gerena

Κάρτες/ 90 λεπτά

FT Result
Στατιστικά
bet365
CloudBet
1xbet
Dafabet
Marathon
bwin
Sportingbet
Ladbrokes
Pncl
Betway
WilliamHill
10Bet
Cashpoint
Conil
20%
2.05
2.12
2.12
2.14
2.12
2.20
2.10
2.15
2.14
2.50
2.25
2.25
2.14
Draw
35%
3.40
2.88
3.51
2.95
2.95
2.87
2.90
2.90
2.91
2.80
3.10
2.80
3.10
Gerena
20%
3.10
3.38
3.20
3.45
3.38
3.10
3.25
3.25
3.41
2.90
2.80
3.10
2.98
Over/Under
Στατιστικά
bet365
1xbet
Marathon
bwin
Sportingbet
Ladbrokes
Pncl
Betway
WilliamHill
10Bet
Over 0.5
-
-
1.09
-
-
-
-
-
1.09
1.10
-
Over 1.5
-
-
1.50
1.44
1.46
1.44
-
1.44
1.48
1.40
-
-
-
-
-
Over 2.5
-
2.38
2.40
2.40
2.35
2.30
2.3
2.42
2.40
2.30
2.40
-
-
-
-
-
-
-
Over 3.5
-
-
4.70
4.45
4.40
4.33
-
-
4.50
4.00
-
-
-
-
Over 4.5
-
-
-
-
-
-
-
-
8.50
8.00
-
Under 0.5
-
-
7.00
-
-
-
-
-
6.00
6.50
-
-
Under 1.5
-
-
2.50
2.51
2.50
2.55
-
2.54
2.50
2.75
-
-
-
-
-
-
Under 2.5
-
1.53
1.54
1.52
1.52
1.53
1.53
1.48
1.50
1.57
1.50
-
-
-
-
-
-
-
-
Under 3.5
-
-
1.17
1.15
1.18
1.19
-
-
1.17
1.22
-
-
-
-
-
Under 4.5
-
-
-
-
-
-
-
-
1.04
1.06
-
Double Chance
Στατιστικά
Marathon
1xbet
bwin
Sportingbet
Betway
10Bet
WilliamHill
1X
-
1.24
1.33
1.33
1.29
1.38
1.28
1.35
12
-
1.31
1.28
1.36
1.35
1.43
1.33
1.36
X2
-
1.58
1.68
1.58
1.63
1.50
1.57
1.53
Result 1st Half
Στατιστικά
bet365
Marathon
1xbet
bwin
Betway
WilliamHill
10Bet
Conil
20%
2.88
2.84
2.87
3.00
3.25
3.00
3.00
Draw
65%
1.95
1.88
1.95
1.88
1.88
1.95
1.90
Gerena
10%
4.00
4.30
4.00
3.80
3.80
3.60
3.85
Result 2nd Half
Στατιστικά
Marathon
1xbet
Betway
WilliamHill
bwin
Conil
22%
2.50
2.50
3.00
2.80
2.65
Draw
32%
2.20
2.30
2.10
2.15
2.20
Gerena
20%
3.80
3.60
3.40
3.30
3.40
Over/Under 1st Half
Στατιστικά
Marathon
1xbet
bwin
Pncl
Betway
10Bet
Over 0.5
-
1.53
1.56
1.53
1.52
1.57
1.50
Over 1.5
-
3.42
3.71
3.40
-
3.60
-
Over 2.5
-
-
8.54
-
-
9.00
-
Under 0.5
-
2.34
2.38
2.30
2.39
2.25
2.20
-
-
-
-
Under 1.5
-
1.27
1.25
1.27
-
1.25
-
-
-
Under 2.5
-
-
1.05
-
-
1.03
-
Over/Under 2nd Half
Στατιστικά
Marathon
1xbet
Betway
bwin
Over 0.5
-
1.33
1.35
1.36
1.33
Over 1.5
-
2.53
2.60
2.50
2.50
Over 2.5
-
-
6.84
5.50
-
Under 0.5
-
3.04
2.83
2.90
3.00
-
-
Under 1.5
-
1.46
1.42
1.48
1.47
-
-
Under 2.5
-
-
1.06
1.11
-
Both Teams To Score
Στατιστικά
Marathon
1xbet
bwin
Sportingbet
Betway
WilliamHill
Yes
0%
2.02
2.38
2.05
2.05
2.00
1.91
No
100%
1.67
1.54
1.68
1.68
1.73
1.80
Team To Score First
Στατιστικά
Marathon
bet365
Betway
Conil
40%
1.81
1.73
1.95
Draw
-
6.45
-
7.00
Gerena
50%
2.45
2.60
2.25
-
BTTS 1st Half
Στατιστικά
Marathon
1xbet
WilliamHill
bwin
Yes
10%
5.30
5.98
4.50
5.50
No
90%
1.11
1.11
1.17
1.13
BTTS 2nd Half
Στατιστικά
Marathon
1xbet
WilliamHill
bwin
Yes
26%
3.92
4.54
3.75
3.90
No
74%
1.19
1.18
1.25
1.22
Clean Sheet - Home
Στατιστικά
Betway
Yes
30%
2.50
No
70%
1.48
Clean Sheet - Away
Στατιστικά
Betway
Yes
20%
2.88
No
80%
1.36
×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!