Loading
CD Colindres vs SD RevillaΣτατιστικά, Δεδομένα και Απευθείας Αναμετρήσεις


GPT5 AI Ανάλυση
*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις CD Colindres και SD Revilla κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν
Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά
Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!
Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *
Πρόσθεσε τις δικές σου προβλέψεις χρησιμοποιώντας τα ηλεκτρονικά κέρματα footystats!
Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!
CD Colindres
32%
Σκόραρε πρώτη σε 6 / 19 αγώνες
SD Revilla
45%
Σκόραρε πρώτη σε 9 / 20 αγώνες
Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των CD Colindres και SD Revilla's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.
| Ανά 10 Λεπτά' | Colindres | Revilla |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 3% | 10% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 11% | 2% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 6% | 5% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 11% | 8% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 14% | 8% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 0% | 13% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 17% | 22% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 17% | 15% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 14% | 15% |
| Ανά 15 Λεπτά' | Colindres | Revilla |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 11% | 10% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 9% | 7% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 20% | 12% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 6% | 18% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 23% | 25% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 26% | 27% |
| Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά' | Colindres | Revilla |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 0% | 15% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 27% | 4% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 0% | 8% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 18% | 4% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 18% | 8% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 0% | 15% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 9% | 15% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 9% | 23% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 9% | 8% |
| Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά' | Colindres | Revilla |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 18% | 15% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 9% | 12% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 27% | 4% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 9% | 23% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 18% | 23% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 9% | 23% |
| Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά' | Colindres | Revilla |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 4% | 6% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 4% | 0% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 8% | 3% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 8% | 12% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 13% | 9% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 0% | 12% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 21% | 26% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 21% | 9% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 17% | 21% |
| Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά' | Colindres | Revilla |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 8% | 6% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 8% | 3% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 17% | 18% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 4% | 15% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 25% | 26% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 33% | 28% |
45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.
Jesus María Martinez Ortiz
| Κάρτες | Στατιστικά |
|---|---|
| Διαιτητές Αγώνων (σε Δεδομένα του FootyStats) | 1 Αγώνες |
| Κάρτες/ Αγώνα | 0.00 Κάρτες |
| Κάρτες/ Αγώνα (Γηπεδούχος) | 0.00 Κάρτες |
| Κάρτες/ Αγώνα (Φιλοξενούμενη) | 0.00 Κάρτες |
| Πάνω από 0.5 Κάρτες | 0% |
| Πάνω από 1.5 Κάρτες | 0% |
| Πάνω από 2.5 Κάρτες | 0% |
| Πάνω από 3.5 Κάρτες | 0% |
| Πάνω από 4.5 Κάρτες | 0% |
| Πάνω από 5.5 Κάρτες | 0% |
| Λεπτά / Κάρτα | 0 λεπτά |
| Πέναλτι & Γκολ | Στατιστικά |
|---|---|
| Πέναλτι / Αγώνα | 0.00 |
| Πέναλτι Γηπεδούχου / Αγώνα | 0.00 |
| Πέναλτι Φιλοξενούμενης / Αγώνα | 0.00 |
| Γκόλ/ Αγώνα | 4.00 Γκόλ |
| Σκορ Γηπεδούχου | 4.00 Γκόλ |
| Σκορ Φιλοξενούμενης | 0.00 Γκόλ |
Στατιστικά Διαιτητών (Jesus María Martinez Ortiz), χρησιμοποιούνται τα πιο πρόσφατα δεδομένα. Όχι δεδομένα πριν από αγώνες.
| Ομάδα | MP | % Νίκης | GF | GA | GD | Pts | ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Εσκομπέδο |
10 | 90% | 31 | 12 | 19 | 27 | 4.30 |
2 |
CF Vimenor |
11 | 82% | 21 | 5 | 16 | 27 | 2.36 |
3 |
Ρεάλ Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Τορελαβέγκα |
11 | 73% | 31 | 5 | 26 | 25 | 3.27 |
4 |
Τροπεσόν |
11 | 73% | 20 | 8 | 12 | 25 | 2.55 |
5 |
Γκουαρνίσο |
11 | 55% | 14 | 10 | 4 | 21 | 2.18 |
6 |
CD Cayón |
10 | 60% | 21 | 9 | 12 | 20 | 3.00 |
7 |
Λαρέδο |
10 | 60% | 15 | 7 | 8 | 19 | 2.20 |
8 |
Ατλέτικο Αλμπερίτσια |
9 | 67% | 15 | 8 | 7 | 19 | 2.56 |
9 |
Κάστρο |
8 | 63% | 21 | 6 | 15 | 18 | 3.38 |
10 |
SD Revilla |
11 | 36% | 17 | 20 | -3 | 15 | 3.36 |
11 |
SD Torina |
9 | 44% | 8 | 8 | 0 | 14 | 1.78 |
12 |
Μπεθάνα |
10 | 40% | 9 | 11 | -2 | 14 | 2.00 |
13 |
Montanas del Pas |
10 | 30% | 14 | 15 | -1 | 13 | 2.90 |
14 |
Selaya FC |
9 | 33% | 10 | 8 | 2 | 12 | 2.00 |
15 |
CD Barquereño |
8 | 38% | 9 | 13 | -4 | 10 | 2.75 |
16 |
UC Cartes |
11 | 18% | 8 | 16 | -8 | 10 | 2.18 |
17 |
CD Colindres |
10 | 20% | 7 | 11 | -4 | 9 | 1.80 |
18 |
Νόχα |
8 | 13% | 3 | 7 | -4 | 6 | 1.25 |
| Ομάδα | MP | % Νίκης | GF | GA | GD | Pts | ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ρεάλ Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Τορελαβέγκα |
9 | 78% | 15 | 3 | 12 | 22 | 2.00 |
2 |
Λαρέδο |
11 | 45% | 20 | 11 | 9 | 19 | 2.82 |
3 |
Τροπεσόν |
9 | 67% | 14 | 7 | 7 | 19 | 2.33 |
4 |
Μπεθάνα |
11 | 45% | 13 | 11 | 2 | 18 | 2.18 |
5 |
CD Cayón |
10 | 50% | 12 | 11 | 1 | 18 | 2.30 |
6 |
SD Torina |
11 | 36% | 13 | 20 | -7 | 14 | 3.00 |
7 |
Ατλέτικο Αλμπερίτσια |
10 | 40% | 15 | 14 | 1 | 13 | 2.90 |
8 |
Γκουαρνίσο |
8 | 38% | 9 | 8 | 1 | 11 | 2.13 |
9 |
Εσκομπέδο |
9 | 33% | 10 | 10 | 0 | 10 | 2.22 |
10 |
SD Revilla |
9 | 22% | 9 | 14 | -5 | 8 | 2.56 |
11 |
CD Barquereño |
11 | 18% | 10 | 21 | -11 | 8 | 2.82 |
12 |
Νόχα |
11 | 18% | 7 | 20 | -13 | 8 | 2.45 |
13 |
CF Vimenor |
8 | 13% | 7 | 15 | -8 | 7 | 2.75 |
14 |
UC Cartes |
10 | 10% | 6 | 20 | -14 | 5 | 2.60 |
15 |
Κάστρο |
11 | 9% | 5 | 21 | -16 | 5 | 2.36 |
16 |
CD Colindres |
9 | 0% | 4 | 13 | -9 | 3 | 1.89 |
17 |
Selaya FC |
10 | 0% | 3 | 13 | -10 | 2 | 1.60 |
18 |
Montanas del Pas |
10 | 0% | 7 | 42 | -35 | 0 | 4.90 |
* Tercera Group 3 Πίνακες Εντός και Εκτός Έδρας είναι διαθέσιμοι.










