ΜΟ Συνολικών Γκόλ - Ισραήλ U19 Cup

Διοργάνωση
Γκόλ
Πάνω από/ Κάτω από
- Στατιστικά σε αυτή τη κατηγορία :
- ΜΟ Συνολικών Γκόλ -
- Γκόλ που Σκόραραν -
- Γκόλ που Δέχτηκαν -
- Ανέπαφη Εστία -
- Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες -
- Αγώνες Χωρίς να Σκοράρει -
- xG (Αναμενόμενα Γκόλ)
ΜΟ Συνολικών Γκόλ - U19 Cup
Εντός Έδρας / ΜΟ Συνολικών Γκόλ (U19 Cup)
| # | Ομάδα | MP | Εντός Έδρας Συνολικά Γκόλ | Εντός Έδρας ΜΟ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Hapoel Aliyah Kfar Saba Under 19![]() Hapoel Aliyah Kfar Saba Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 15 | 15.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Hapoel Acre FC Under 19![]() Hapoel Acre FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 21 | 10.50 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | MS Bnei Jaffa Ortodoxim Under 19![]() MS Bnei Jaffa Ortodoxim Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 9 | 9.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Hapoel Nof HaGalil FC Under 19![]() Hapoel Nof HaGalil FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 9 | 9.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | MS Kafr Qasim U19![]() MS Kafr Qasim U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 8 | 8.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Beitar Kfar Saba FC U19![]() Beitar Kfar Saba FC U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 7 | 7.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Beitar Ramat Gan Under 19![]() Beitar Ramat Gan Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 7 | 7.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Maccabi Kfar Yona U19![]() Maccabi Kfar Yona U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 7 | 7.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Maccabi Bnei Raina FC Under 19![]() Maccabi Bnei Raina FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 13 | 6.50 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Dimona Under 19![]() Dimona Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 6 | 6.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Beitar Jerusalem Under 19![]() Beitar Jerusalem Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 5 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Hapoel Ramat Gan Ephraim Under 19![]() Hapoel Ramat Gan Ephraim Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 5 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Maccabi Kabilio Jaffa FC U19![]() Maccabi Kabilio Jaffa FC U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 10 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Maccabi Herzliya FC Under 19![]() Maccabi Herzliya FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 5 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Kiryat Yam SC U19![]() Kiryat Yam SC U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 5 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Shimshon Tel Aviv FC Under 19![]() Shimshon Tel Aviv FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 5 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | FC Jerusalem U19![]() FC Jerusalem U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 9 | 4.50 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | FC Ironi Ariel Under 19![]() FC Ironi Ariel Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Kababir U19![]() Kababir U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Ironi Bat Yam U19![]() Ironi Bat Yam U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 8 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ![]() | Beitar Tel Aviv Ramla FC Under 19![]() Beitar Tel Aviv Ramla FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ![]() | Ironi Tiberias Under 19![]() Ironi Tiberias Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 3 | 3.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | ![]() | Ihud Bnei Baka Under 19![]() Ihud Bnei Baka Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 3 | 3.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | ![]() | Maccabi Ironi Kiryat Malachi Under 19![]() Maccabi Ironi Kiryat Malachi Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 6 | 3.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | ![]() | Hapoel Kaukab FC Under 19![]() Hapoel Kaukab FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 2 | 2.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | ![]() | Gadna Tel Aviv Yehuda Under 19![]() Gadna Tel Aviv Yehuda Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 2 | 2.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | ![]() | Ironi Nesher U19![]() Ironi Nesher U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 3 | 1.50 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | ![]() | Association Club Ramat Eliyahu Under 19![]() Association Club Ramat Eliyahu Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | ![]() | FC Holon Yermiyahu Under 19![]() FC Holon Yermiyahu Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | ![]() | Ironi Modi'in FC Under 19![]() Ironi Modi'in FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | ![]() | M HaSharon Netanya U19![]() M HaSharon Netanya U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | ![]() | Bnei Eilat Under 19![]() Bnei Eilat Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | ![]() | Hakoach Maccabi Amidar Ramat Gan Under 19![]() Hakoach Maccabi Amidar Ramat Gan Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | ![]() | Maccabi Tzur Shalom FC Under 19![]() Maccabi Tzur Shalom FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | ![]() | Shfaram Under 19![]() Shfaram Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | ![]() | Beitar Nes Tubruk Netanya FC Under 19![]() Beitar Nes Tubruk Netanya FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | ![]() | Hapoel Rishon Le Zion Under 19![]() Hapoel Rishon Le Zion Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | ![]() | Hapoel Kfar Shalem FC Under 19![]() Hapoel Kfar Shalem FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | ![]() | Hapoel Ironi Baka U19![]() Hapoel Ironi Baka U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | ![]() | Hapoel Haifa Under 19![]() Hapoel Haifa Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | ![]() | Beitar Haifa Avi Ran Under 19![]() Beitar Haifa Avi Ran Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | ![]() | Hapoel Hod HaSharon Ironi Under 19![]() Hapoel Hod HaSharon Ironi Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | ![]() | Maccabi Petah Tikva Under 19![]() Maccabi Petah Tikva Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | ![]() | Hapoel Jerusalem FC U19![]() Hapoel Jerusalem FC U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | ![]() | Hapoel Kfar Saba FC Under 19![]() Hapoel Kfar Saba FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | ![]() | Bnei Yehuda Tel Aviv Under 19![]() Bnei Yehuda Tel Aviv Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | ![]() | Hapoel Tel Aviv Nisanov Under 19![]() Hapoel Tel Aviv Nisanov Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | ![]() | Maccabi Netanya Under 19![]() Maccabi Netanya Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | ![]() | Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Under 19![]() Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | ![]() | FC Ashdod Under 19![]() FC Ashdod Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας |
Εκτός Έδρας / ΜΟ Συνολικών Γκόλ (U19 Cup)
| # | Ομάδα | MP | Εκτός Έδρας Συνολικά Γκόλ | Εκτός Έδρας ΜΟ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Association Club Ramat Eliyahu Under 19![]() Association Club Ramat Eliyahu Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 17 | 17.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | FC Holon Yermiyahu Under 19![]() FC Holon Yermiyahu Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 19 | 9.50 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Ironi Modi'in FC Under 19![]() Ironi Modi'in FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 9 | 9.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | M HaSharon Netanya U19![]() M HaSharon Netanya U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 8 | 8.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Ironi Tiberias Under 19![]() Ironi Tiberias Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 7 | 7.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Hapoel Kaukab FC Under 19![]() Hapoel Kaukab FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 7 | 7.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Bnei Eilat Under 19![]() Bnei Eilat Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 7 | 7.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Hakoach Maccabi Amidar Ramat Gan Under 19![]() Hakoach Maccabi Amidar Ramat Gan Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 6 | 6.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Maccabi Tzur Shalom FC Under 19![]() Maccabi Tzur Shalom FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 11 | 5.50 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Hapoel Nof HaGalil FC Under 19![]() Hapoel Nof HaGalil FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 5 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Hapoel Ramat Gan Ephraim Under 19![]() Hapoel Ramat Gan Ephraim Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 5 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Shfaram Under 19![]() Shfaram Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 5 | 5.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Beitar Nes Tubruk Netanya FC Under 19![]() Beitar Nes Tubruk Netanya FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 9 | 4.50 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Hapoel Aliyah Kfar Saba Under 19![]() Hapoel Aliyah Kfar Saba Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | FC Ironi Ariel Under 19![]() FC Ironi Ariel Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Gadna Tel Aviv Yehuda Under 19![]() Gadna Tel Aviv Yehuda Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Hapoel Rishon Le Zion Under 19![]() Hapoel Rishon Le Zion Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Hapoel Kfar Shalem FC Under 19![]() Hapoel Kfar Shalem FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 2 | 8 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Hapoel Ironi Baka U19![]() Hapoel Ironi Baka U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Beitar Tel Aviv Ramla FC Under 19![]() Beitar Tel Aviv Ramla FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 3 | 3.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ![]() | Hapoel Haifa Under 19![]() Hapoel Haifa Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 3 | 3.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ![]() | Beitar Haifa Avi Ran Under 19![]() Beitar Haifa Avi Ran Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 3 | 3.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | ![]() | Shimshon Tel Aviv FC Under 19![]() Shimshon Tel Aviv FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 2 | 2.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | ![]() | Hapoel Hod HaSharon Ironi Under 19![]() Hapoel Hod HaSharon Ironi Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 2 | 2.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | ![]() | Hapoel Acre FC Under 19![]() Hapoel Acre FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | ![]() | MS Bnei Jaffa Ortodoxim Under 19![]() MS Bnei Jaffa Ortodoxim Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | ![]() | MS Kafr Qasim U19![]() MS Kafr Qasim U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | ![]() | Beitar Kfar Saba FC U19![]() Beitar Kfar Saba FC U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | ![]() | Beitar Ramat Gan Under 19![]() Beitar Ramat Gan Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | ![]() | Maccabi Kfar Yona U19![]() Maccabi Kfar Yona U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | ![]() | Maccabi Bnei Raina FC Under 19![]() Maccabi Bnei Raina FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | ![]() | Dimona Under 19![]() Dimona Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | ![]() | Beitar Jerusalem Under 19![]() Beitar Jerusalem Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | ![]() | Maccabi Kabilio Jaffa FC U19![]() Maccabi Kabilio Jaffa FC U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | ![]() | Maccabi Herzliya FC Under 19![]() Maccabi Herzliya FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | ![]() | Kiryat Yam SC U19![]() Kiryat Yam SC U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | ![]() | FC Jerusalem U19![]() FC Jerusalem U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | ![]() | Kababir U19![]() Kababir U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | ![]() | Ironi Bat Yam U19![]() Ironi Bat Yam U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | ![]() | Ihud Bnei Baka Under 19![]() Ihud Bnei Baka Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | ![]() | Maccabi Ironi Kiryat Malachi Under 19![]() Maccabi Ironi Kiryat Malachi Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | ![]() | Ironi Nesher U19![]() Ironi Nesher U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | ![]() | Maccabi Petah Tikva Under 19![]() Maccabi Petah Tikva Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | ![]() | Hapoel Jerusalem FC U19![]() Hapoel Jerusalem FC U19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | ![]() | Hapoel Kfar Saba FC Under 19![]() Hapoel Kfar Saba FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 1 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | ![]() | Bnei Yehuda Tel Aviv Under 19![]() Bnei Yehuda Tel Aviv Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | ![]() | Hapoel Tel Aviv Nisanov Under 19![]() Hapoel Tel Aviv Nisanov Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | ![]() | Maccabi Netanya Under 19![]() Maccabi Netanya Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | ![]() | Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Under 19![]() Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | ![]() | FC Ashdod Under 19![]() FC Ashdod Under 19U19 Cup Κατάταξη Απόδοσης 0 / 75 Ισραήλ
Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5; | 0 | 0 | 0.00 / αγώνας |
Στους αγώνες ποιάς ομάδας σημειώνονται τα περισσότερα γκόλ στο U19 Cup;
Για την σεζόν 2026/27, τα περισσότερα γκολ στο πρωτάθλημα σημειώθηκαν σε παιχνίδια της Association Club Ramat Eliyahu Under 19 με 17 γκολ σε 1 αγώνες που συμμετείχε. Αυτός ο υπολογισμός συμπεριλαμβάνει και τα γκολ που σκόραρε και τα γκολ που δέχτηκε η ομάδα. Η Association Club Ramat Eliyahu Under 19 διατήρησε ένα μέσο όρο 17 συνολικών γκολ ανά αγώνα. Στους αγώνες εκτός έδρας, έχουν μέσο όρο γκολ που σκόραραν και δέχτηκαν 0 - κάνοντας την εμπειρία του αγώνα ιδιαίτερα έντονη για τους οπαδούς που παρακολουθούν τους αγώνες της Association Club Ramat Eliyahu Under 19.
Τα γκολ που σημειώθηκαν στους αγώνες της Hapoel Acre FC Under 19 και της FC Holon Yermiyahu Under 19 κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν του U19 Cup είναι επίσης πολλά. Η Hapoel Acre FC Under 19 και η FC Holon Yermiyahu Under 19 είχαν 17 συνολικά γκολ και 21 συνολικά γκολ αντίστοιχα. Οι δύο αυτές ομάδες διατήρησαν γύρω στα 10.5 γκολ (που σκόραραν και δέχτηκαν) σε κάθε αγώνα που έπαιξαν. Αντιθέτως, η FC Ashdod Under 19 έχει τη χαμηλότερη συμμετοχή σε γκολ από κάθε άλλη ομάδα στο U19 Cup. Συνολικά σημειώθηκαν 0 γκολ κατά τη διάρκεια των αγώνων της στο U19 Cup που σημαίνει κατά μέσο όρο 0 γκολ ανά αγώνα.
ΜΟ Συνολικών Γκόλ - Ισραήλ
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 1
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κύπελλο

















































