Loading

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ
Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2

Εγγραφείτε στο FootyStats Premium

Herlev IF logo
1.00
LLW
Χέρλεφ
0.00
LL
Tårnby FF
Tårnby FF logo
Εμφανίζονται στατιστικά από τους τελευταίους 10 αγώνες αφού πρόκειται για αγώνα στην αρχή της σεζόν. Προβολή Στατιστικών Σεζόν
Herlev IF Logo

Herlev
(0%)

9
Αγώνες

0%
67%
33%

6 Ισοπαλίες(67%)

3 Νίκες

Τα δεδομένα για Χέρλεφ εναντίον Tårnby FF's δείχνουν πως από τους 9 αγώνες που έχουν παίξει, η Χέρλεφ έχει κερδίσει 0 φορές και η Tårnby FF έχει κερδίσει 3 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 6 φορές μεταξύ των Χέρλεφ και Tårnby FF.

56%Πάνω από 1.5
5 / 9 Αγώνες
56%Πάνω από 2.5
5 / 9 Αγώνες
56%Πάνω από 3.5
5 / 9 Αγώνες
56%BTTS
5 / 9 Αγώνες
33%Ανέπαφη Εστία
Χέρλεφ
44%Ανέπαφη Εστία
Tårnby FF

Όλες οι Προβλέψεις- Χέρλεφ vs Tårnby FF

0%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
0%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
0%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
0Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις Χέρλεφ και Tårnby FF κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Εντός Έδρας
 
Φόρμα - Εκτός Έδρας
Herlev IF Logo
1.00
  • L
    Herlev IF

    Χέρλεφ

    Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2

    15/8 13:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Gladsaxe

    FC Gladsaxe

  • L
    Herlev IF

    Χέρλεφ

    Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2

    22/8 13:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Fredensborg Boldklub og Idrætsforening

    Fredensborg Boldklub og Idrætsforening

  • W
    Herlev IF

    Χέρλεφ

    Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2

    05/9 13:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Såby Fodbold

    Såby Fodbold

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Χέρλεφ
Såby Fodbold
Χέρλεφ
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Χέρλεφ
FC Gladsaxe

2025/2026

Herlev
Skovshoved
Herlev
Sydkysten
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Χέρλεφ logoΗ Χέρλεφ έχει πλεονέκτημα όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

0.00
  • L
    Fredensborg Boldklub og Idrætsforening

    Fredensborg Boldklub og Idrætsforening

    Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2

    14/8 17:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Tårnby FF

    Tårnby FF

  • L
    Såby Fodbold

    Såby Fodbold

    Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2

    29/8 11:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Tårnby FF

    Tårnby FF

Tårnby FF Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Såby Fodbold
Tårnby FF
Skovshoved
Tårnby FF
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Tårnby FF
Frederiksholm Sydhavnen
Tårnby FF

2025/2026

Gørslev Idrætsforening
Tårnby FF
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

Χέρλεφ είναι +67% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Herlev
1.67 Γκόλ/ Αγώνα

Χέρλεφ (Εντός Έδρας)

Tårnby FF
1 Γκόλ/ Αγώνα

Tårnby FF (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιHerlevTårnby FF
Πάνω από 0.533%100%
Πάνω από 1.533%0%
Πάνω από 2.533%0%
Πάνω από 3.533%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν67%0%
Σκόραραν στο 1H/2HHerlevTårnby FF
Σκορ στο 1ο Ημ.0%50%
Σκορ στο 2ο Ημ.0%50%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα0%0%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.00.5
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.0.000.50

* Στατιστικά από εντός έδρας αγώνες της Χέρλεφ και εκτός έδρας της Tårnby FF.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

Χέρλεφ είναι +50% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Herlev
1.33 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Χέρλεφ (Εντός Έδρας)

Tårnby FF
2 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Tårnby FF (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναHerlevTårnby FF
Πάνω από 0.5100%100%
Πάνω από 1.533%100%
Πάνω από 2.50%0%
Πάνω από 3.50%0%
Ανέπαφη Εστία0%0%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοHerlevTårnby FF
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ0%50%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ100%50%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο11
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.001.00

* Στατιστικά γκολ που δέχεται εντός έδρας η Χέρλεφ και εκτός έδρας η Tårnby FF.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

Χέρλεφ και Tårnby FF's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5100%100%100%
Πάνω από 1.567%100%84%
Πάνω από 2.533%100%67%
Πάνω από 3.533%0%17%
Πάνω από 4.533%0%17%
BTTS33%100%67%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη33%0%17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία0%0%0%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.533%100%67%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%0%0%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)HerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Κάτω από 0.50%0%0%
Κάτω από 1.533%0%17%
Κάτω από 2.567%0%34%
Κάτω από 3.567%100%84%
Κάτω από 4.567%100%84%
1H/2HHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.50%0%0%
1H Κάτω από 1.5100%50%75%
1H Κάτω από 2.5100%100%100%
2H Κάτω από 0.5100%0%50%
2H Κάτω από 1.5100%50%75%
2H Κάτω από 2.5100%100%100%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των Χέρλεφ και Tårnby FF

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις Χέρλεφ και Tårnby FF. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2 για 25 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2 Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες Χέρλεφ και Tårnby FF ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η Χέρλεφ?

Χέρλεφ
Σκόραραν σε
33%
από τους αγώνες (Εντός Έδρας)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η Χέρλεφ θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
Tårnby FF
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
0%
από τους αγώνες (Εκτός Έδρας)

Θα Σκοράρει η Tårnby FF?

Χέρλεφ
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
0%
από τους αγώνες (Εντός Έδρας)

Πολύ Υψηλή Πιθανότητα

Υπάρχει Πολύ Υψηλή Πιθανότητα ότι η Tårnby FF θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
Tårnby FF
Σκόραραν σε
100%
από τους αγώνες (Εκτός Έδρας)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των Χέρλεφ και Tårnby FF

Κάρτες
/αγώνα
Χέρλεφ
Κάρτες
/αγώνα
Tårnby FF
Κάρτες ΑγώναHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις Tårnby FF και Χέρλεφ. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 25 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Σίριζ Δανίας Γκρούπ 2 Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
Herlev IF Logo
0.00
Ημίχρονο

Tårnby FF logoΗ Tårnby FF έχει πλεονέκτημα όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

1.50
Ημίχρονο
Tårnby FF Logo
1H/2H ΦόρμαHerlevTårnby FF
1H Νίκες0%50%
2H Νίκες0%50%
1H Ισοπαλίες0%0%
2H Ισοπαλίες100%0%
1H Ήττες100%50%
2H Ήττες0%50%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις Χέρλεφ και Tårnby FF.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)HerlevTårnby FFΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

ΧέρλεφΧέρλεφ
 
Χέρλεφ

0%

Σκόραρε πρώτη σε 0 / 5 αγώνες

Tårnby FFTårnby FF
 
Tårnby FF

20%

Σκόραρε πρώτη σε 1 / 5 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των Χέρλεφ και Tårnby FF's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'HerlevTårnby FF
0 - 10 Λεπτά'5%0%
11 - 20 Λεπτά'0%5%
21 - 30 Λεπτά'0%5%
31 - 40 Λεπτά'0%10%
41 - 50 Λεπτά'0%19%
51 - 60 Λεπτά'0%14%
61 - 70 Λεπτά'0%5%
71 - 80 Λεπτά'0%5%
81 - 90 Λεπτά'0%10%
Ανά 15 Λεπτά'HerlevTårnby FF
0 - 15 Λεπτά'5%0%
16 - 30 Λεπτά'0%10%
31 - 45 Λεπτά'0%24%
46 - 60 Λεπτά'0%19%
61 - 75 Λεπτά'0%5%
76 - 90 Λεπτά'0%14%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'HerlevTårnby FF
0 - 10 Λεπτά'0%0%
11 - 20 Λεπτά'0%0%
21 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 40 Λεπτά'0%0%
41 - 50 Λεπτά'0%20%
51 - 60 Λεπτά'0%10%
61 - 70 Λεπτά'0%10%
71 - 80 Λεπτά'0%10%
81 - 90 Λεπτά'0%20%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'HerlevTårnby FF
0 - 15 Λεπτά'0%0%
16 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 45 Λεπτά'0%20%
46 - 60 Λεπτά'0%10%
61 - 75 Λεπτά'0%10%
76 - 90 Λεπτά'0%30%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'HerlevTårnby FF
0 - 10 Λεπτά'11%0%
11 - 20 Λεπτά'0%9%
21 - 30 Λεπτά'0%9%
31 - 40 Λεπτά'0%18%
41 - 50 Λεπτά'0%18%
51 - 60 Λεπτά'0%18%
61 - 70 Λεπτά'0%0%
71 - 80 Λεπτά'0%0%
81 - 90 Λεπτά'0%0%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'HerlevTårnby FF
0 - 15 Λεπτά'11%0%
16 - 30 Λεπτά'0%18%
31 - 45 Λεπτά'0%27%
46 - 60 Λεπτά'0%27%
61 - 75 Λεπτά'0%0%
76 - 90 Λεπτά'0%0%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα0.000.000.00
Τιμή Μετατροπής ΣουτΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα0.000.000.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα0.000.000.00
Σουτ Ανά Γκολ που ΣημειώθηκεΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+0%0%0%
Σουτ ΑγώναHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.50%0%0%
Στατιστικά ΟφσάιντHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα0.000.000.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ0%0%0%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ0%0%0%
Διάφορα ΣτατιστικάHerlevTårnby FFΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα0.000.000.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα000.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας0%0%0%
Ισοπαλία % στη Λήξη0%0%0%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Glostrup FK

2

100%

10

2

8

6

6.00

2

 Fredensborg Boldklub og Idrætsforening

3

67%

9

4

5

6

4.33

3

 Såby Fodbold

2

100%

6

2

4

6

4.00

4

 FC Gladsaxe

3

33%

5

4

1

5

3.00

5

 Nerashte Ballerup

2

50%

7

2

5

4

4.50

6

 Tårnby FF

3

33%

8

7

1

4

5.00

7

 Χέρλεφ

3

33%

5

4

1

3

3.00

8

 Αλερεντ

2

50%

4

4

0

3

4.00

9

 KFUM BK Roskilde

3

0%

2

10

-8

0

4.00

10

 Gørslev Idrætsforening

2

0%

1

13

-12

0

7.00

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Nerashte Ballerup

3

100%

12

3

9

9

5.00

2

 Fredensborg Boldklub og Idrætsforening

2

100%

4

0

4

6

2.00

3

 Såby Fodbold

3

67%

6

7

-1

6

4.33

4

 Glostrup FK

3

33%

9

5

4

4

4.67

5

 Αλερεντ

3

33%

8

7

1

4

5.00

6

 FC Gladsaxe

2

50%

2

6

-4

3

4.00

7

 Χέρλεφ

2

0%

5

5

0

2

5.00

8

 Tårnby FF

2

0%

2

4

-2

0

3.00

9

 Gørslev Idrætsforening

3

0%

3

9

-6

0

4.00

10

 KFUM BK Roskilde

2

0%

1

11

-10

0

6.00

* Denmark Series Group 2 Πίνακες Εντός και Εκτός Έδρας είναι διαθέσιμοι.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!