SV Eberau

SV Eberau Logo

Φόρμα - Μέσος Όρος

1.23
Αποτελέσματα στην ολοκλήρωση του αγώνα
  • L
    SC Pinkafeld

    SC Pinkafeld

    Landesliga Burgenland

    03/10 08:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • L
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    11/10 06:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    FC Deutschkreutz

    FC Deutschkreutz

  • W
    ASV Neudorf / Parndorf

    ASV Neudorf / Parndorf

    Landesliga Burgenland

    18/10 06:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • D
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    23/10 09:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    ASK Kohfidisch

    ASK Kohfidisch

  • W
    SC Neusiedl am See 1919

    SC Neusiedl am See 1919

    Landesliga Burgenland

    30/10 11:30

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

Σκόραραν - Καλά

1.77

Σκόραραν / Αγώνα

Δέχτηκαν - Μέσος Όρος

1.54

Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Ρίσκο πρόβλεψης - 100% - Πολύ Υψηλό Ρίσκο

Σεζόν :

Landesliga Burgenland Πίνακας

Τώρα Μέση της Σεζόν - 104 / 240 played

# Ομάδα MP
Αγώνες που Παίχτηκαν σε αυτή τη Σεζόν
%Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
Pts

1

 ASK Klingenbach

13

69%

29

14

15

29

2

 SV Leithaprodersdorf

13

62%

33

15

18

28

3

 SC Pinkafeld

13

54%

36

18

18

25

4

 SC Bad Sauerbrunn

13

54%

30

13

17

25

5

 SV Sankt Margarethen im Burgenland

13

46%

22

14

8

22

6

 FC Deutschkreutz

13

46%

23

20

3

22

7

 SK Pama

13

38%

22

30

-8

18

8

 SC Neusiedl am See 1919

13

31%

18

25

-7

17

9

 USV Halbturn

13

38%

13

27

-14

17

10

 SV Eberau

13

31%

23

20

3

16

11

 SC Oberpullendorf

13

31%

19

22

-3

14

12

 SC TECE Freistadt Rust

13

23%

21

24

-3

12

13

 ASK Kohfidisch

13

23%

18

24

-6

12

14

 SpG Edelserpentin

13

23%

20

32

-12

12

15

 ASV Neudorf / Parndorf

13

15%

14

25

-11

11

16

 Lackenbach

13

0%

12

30

-18

4

• Η SV Eberau είναι στην 10 θέση του Πίνακα Landesliga Burgenland

SV Eberau LogoSV Eberau Αποτελέσματα Σεζόν

Αυτή τη σεζόν στο Landesliga Burgenland (Αυστρία), τα στατιστικά της SV Eberau δείχνουν πως παίζουν Μέσος Όρος σε γενικές γραμμές, καθώς αυτή τη στιγμή βρίσκονται στη 10/16 θέση του Πίνακα Landesliga Burgenland,κερδίζοντας το 31% των αγώνων.

Κατά μέσο όρο η SV Eberau σκοράρει 1.77 γκόλ και δέχεται 1.54 γκόλ ανά αγώνα.69% των αγώνων της SV Eberau λήγουν και με τις Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν και ο μέσος όρος των συνολικών γκόλ ανά αγώνα τους είναι 3.31.

SV Eberau λογότυποSV Eberau Ενδιαφέρουσες Πληροφορίες

Αγγλική Ονομασία

SV Eberau

Γήπεδο

Sportplatz Eberau

Πόλη

Am Sportplatz 6

Χώρα

Αυστρία

Επίσημες Ιστοσελίδες

http://www.sveberau.com

• SV Eberau έχει σκοράρει συνολικά 23 γκόλ σε αυτή τη σεζόν.

• Η SV Eberau δέχτηκε συνολικά 20 γκόλ σε αυτή τη σεζόν.

• SV Eberau σκοράρει γκόλ κάθε 51 λεπτά.

• Η SV Eberau δέχεται ένα γκόλ κάθε 58 λεπτά

• SV Eberau σκοράρει κατά μέσο όρο 1.77 γκόλ σε κάθε παιχνίδι.

• Η SV Eberau δέχεται κατά μέσο όρο 1.54γκόλ σε κάθε αγώνα.

  • Συνολικά Στατιστικά

  • Στατιστικά Εντός Έδρας

  • Στατιστικά Εκτός Έδρας

SV Eberau Στατιστικά 2026/27 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ - SV Eberau

Πτώση
MP
Αγώνες που Παίχτηκαν σε αυτή τη Σεζόν
W
Νίκη
D
Ισοπαλία
L
Ήττα
Τελευταία 5PPG
Συνολικά13445
  • L
    SC Pinkafeld

    SC Pinkafeld

    Landesliga Burgenland

    03/10 08:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • L
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    11/10 06:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    FC Deutschkreutz

    FC Deutschkreutz

  • W
    ASV Neudorf / Parndorf

    ASV Neudorf / Parndorf

    Landesliga Burgenland

    18/10 06:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • D
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    23/10 09:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    ASK Kohfidisch

    ASK Kohfidisch

  • W
    SC Neusiedl am See 1919

    SC Neusiedl am See 1919

    Landesliga Burgenland

    30/10 11:30

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

1.23
Εντός Έδρας7133
  • L
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    06/9 07:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    USV Halbturn

    USV Halbturn

  • D
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    13/9 07:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SC TECE Freistadt Rust

    SC TECE Freistadt Rust

  • W
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    27/9 07:00

    6 - 0

    FT

    ( HT : 4 - 0 )

    SK Pama

    SK Pama

  • L
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    11/10 06:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    FC Deutschkreutz

    FC Deutschkreutz

  • D
    SV Eberau

    SV Eberau

    Landesliga Burgenland

    23/10 09:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    ASK Kohfidisch

    ASK Kohfidisch

0.86
Εκτός Έδρας6312
  • L
    SV Leithaprodersdorf

    SV Leithaprodersdorf

    Landesliga Burgenland

    29/8 09:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • D
    SV Lackenbach

    Lackenbach

    Landesliga Burgenland

    19/9 08:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • L
    SC Pinkafeld

    SC Pinkafeld

    Landesliga Burgenland

    03/10 08:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • W
    ASV Neudorf / Parndorf

    ASV Neudorf / Parndorf

    Landesliga Burgenland

    18/10 06:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • W
    SC Neusiedl am See 1919

    SC Neusiedl am See 1919

    Landesliga Burgenland

    30/10 11:30

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

1.67
Πλεονέκτημα Έδρας+2%
CS
Ανέπαφη Εστία (CS).
Πίνακας ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που δέχτηκαν 0 γκόλ. Τα Στατιστικά προέρχονται από Πρωταθλήματα μόνο.
* Η ομάδα θα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 αγώνες για να συμπεριληφθεί σε αυτόν τον πίνακα με 'Αγώνες Χωρίς να Δεχούν Γκόλ'.
BTTS
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες (BTTS).
Λίστα των ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες. Στατιστικά μόνο από τα παιχνίδια της ομάδας σε Εγχώρια Πρωταθλήματα.
* Η ομάδα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 παιχνίδια για να εμφανίζεται σε αυτόν τον Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες πίνακα.
FTS
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS).
Αγώνες στους οποίους δεν κατάφεραν να σκοράρουν.
Συνολικά23%
(3 / 13 Αγώνες)
69%
(9 / 13 Αγώνες)
15%
(2 / 13 Αγώνες)
Εντός Έδρας29%71%14%
Εκτός Έδρας17%67%17%
Κόρνερ

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

Κόρνερ/ Αγώνα


Υπέρ


Κατά

*Συνολικά Κόρνερ / Αγώνα

Κάρτες

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

Κάρτες/ Αγώνα


Υψηλότερο


Χαμηλότερο

*Κόκκινη κάρτα = 2 κάρτες

SV Eberau ΣτατιστικάΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ - SV Eberau

Πτώση

3.31 Γκόλ/ Αγώνα

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

49%

1ο Ημίχρονο

51%

2ο Ημίχρονο

SV Eberau
Αναλυτικά Στοιχεία In-Play

0 λεπτάΜαξ. 0 γκόλ μετά
0% γκόλ πριν0% γκόλ μετά
ΜΟ 0 γκόλ πρινΜΟ 0 γκόλ μετά
Ημερομηνία
Εντός Έδρας
Εκτός Έδρας
Σκόραραν  |  Δέχτηκαν
Συνολικά
  • 05/6

    SV Eberau

    vs

    SV Sankt Margarethen im Burgenland

    Today Eberau host St. Margarethen / Bur in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.04
    • BTTS: 66%
    • Πάνω από 2.5: 54%
  • 29/5

    SC Oberpullendorf

    vs

    SV Eberau

    Today Oberpullendorf host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.23
    • BTTS: 66%
    • Πάνω από 2.5: 70%
  • 22/5

    SV Eberau

    vs

    SC Neusiedl am See 1919

    Today Eberau host Neusiedl in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.31
    • BTTS: 73%
    • Πάνω από 2.5: 66%
  • 15/5

    ASK Kohfidisch

    vs

    SV Eberau

    Today Kohfidisch host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Stadion Kohfidisch Sportplatzgasse 1
    • ΜΟ Γκόλ: 3.27
    • BTTS: 77%
    • Πάνω από 2.5: 70%
  • 08/5

    SV Eberau

    vs

    ASV Neudorf / Parndorf

    Today Eberau host Neudorf / Parndorf in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.16
    • BTTS: 62%
    • Πάνω από 2.5: 62%
  • 01/5

    FC Deutschkreutz

    vs

    SV Eberau

    Today Deutschkreutz host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Deutschkreutz Sportplatz Deutschkreutz
    • ΜΟ Γκόλ: 3.31
    • BTTS: 66%
    • Πάνω από 2.5: 70%
  • 24/4

    SV Eberau

    vs

    SC Pinkafeld

    Today Eberau host Pinkafeld in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.73
    • BTTS: 77%
    • Πάνω από 2.5: 66%
  • 17/4

    SK Pama

    vs

    SV Eberau

    Today SK Pama host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.66
    • BTTS: 62%
    • Πάνω από 2.5: 66%
  • 10/4

    SV Eberau

    vs

    Lackenbach

    Today Eberau host Lackenbach in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.27
    • BTTS: 66%
    • Πάνω από 2.5: 58%
  • 03/4

    SC TECE Freistadt Rust

    vs

    SV Eberau

    Today Rust host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.39
    • BTTS: 77%
    • Πάνω από 2.5: 70%
  • 27/3

    USV Halbturn

    vs

    SV Eberau

    Today Halbturn host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.20
    • BTTS: 58%
    • Πάνω από 2.5: 66%
  • 20/3

    SV Eberau

    vs

    SV Leithaprodersdorf

    Today Eberau host Leithaprodersdorf in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.50
    • BTTS: 73%
    • Πάνω από 2.5: 70%
  • 13/3

    SC Bad Sauerbrunn

    vs

    SV Eberau

    Today Bad Sauerbrunn host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Wetterkreuzstadion Bad Sauerbrunn Eisenstädter Str. 51
    • ΜΟ Γκόλ: 3.31
    • BTTS: 69%
    • Πάνω από 2.5: 66%
  • 06/3

    SV Eberau

    vs

    SpG Edelserpentin

    Today Eberau host Edelserpentin in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.66
    • BTTS: 66%
    • Πάνω από 2.5: 70%
  • 27/2

    ASK Klingenbach

    vs

    SV Eberau

    Today Klingenbach host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Stadion Klingenbach Am Graben 1
    • ΜΟ Γκόλ: 3.31
    • BTTS: 62%
    • Πάνω από 2.5: 62%
  • 14/11

    SV Sankt Margarethen im Burgenland

    vs

    SV Eberau

    Today St. Margarethen / Bur host Eberau in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Greabochstadion Sportplatzgasse
    • ΜΟ Γκόλ: 3.04
    • BTTS: 66%
    • Πάνω από 2.5: 54%
  • 08/11

    SV Eberau

    vs

    SC Oberpullendorf

    Today Eberau host Oberpullendorf in the Landesliga Burgenland from Αυστρία.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.23
    • BTTS: 66%
    • Πάνω από 2.5: 70%
  • 30/10

    SC Neusiedl am See 1919

    vs

    SV Eberau

    Today

    SC Neusiedl am See 1919

    host

    SV Eberau

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportzentrum Neusiedl Sportzentrum 2
    Κατά 36'20'61'76'90+2'
    HT
    FT
    5
  • 23/10

    SV Eberau

    vs

    ASK Kohfidisch

    Today

    SV Eberau

    host

    ASK Kohfidisch

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    2
  • 18/10

    ASV Neudorf / Parndorf

    vs

    SV Eberau

    Today

    ASV Neudorf / Parndorf

    host

    SV Eberau

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    TBD TBD
    Κατά 14'19'49'
    HT
    FT
    3
  • 11/10

    SV Eberau

    vs

    FC Deutschkreutz

    Today

    SV Eberau

    host

    FC Deutschkreutz

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    57'64'Κατά 20'Κατά 78'Κατά 85'
    HT
    FT
    5
  • 03/10

    SC Pinkafeld

    vs

    SV Eberau

    Today

    SC Pinkafeld

    host

    SV Eberau

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportplatz Pinkafeld Mühlbachweg 13
    Κατά 23'Κατά 45'Κατά 45+3'Κατά 56'Κατά 90+3'70'
    HT
    FT
    6
  • 27/9

    SV Eberau

    vs

    SK Pama

    Today

    SV Eberau

    host

    SK Pama

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    12'27'32'36'71'82'
    HT
    FT
    6
  • 19/9

    Lackenbach

    vs

    SV Eberau

    Today

    Lackenbach

    host

    SV Eberau

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    TBD TBD
    Κατά 80'49'
    HT
    FT
    2
  • 13/9

    SV Eberau

    vs

    SC TECE Freistadt Rust

    Today

    SV Eberau

    host

    SC TECE Freistadt Rust

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    46'68'Κατά 22'Κατά 82'
    HT
    FT
    4
  • 06/9

    SV Eberau

    vs

    USV Halbturn

    Today

    SV Eberau

    host

    USV Halbturn

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    80'Κατά 34'Κατά 55'
    HT
    FT
    3
  • 29/8

    SV Leithaprodersdorf

    vs

    SV Eberau

    Today

    SV Leithaprodersdorf

    host

    SV Eberau

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    1
  • 21/8

    SV Eberau

    vs

    SC Bad Sauerbrunn

    Today

    SV Eberau

    host

    SC Bad Sauerbrunn

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    29'Κατά 16'Κατά 31'Κατά 49'
    HT
    FT
    4
  • 16/8

    SpG Edelserpentin

    vs

    SV Eberau

    Today

    SpG Edelserpentin

    host

    SV Eberau

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    TBD TBD
    21'89'
    HT
    FT
    2
  • 09/8

    SV Eberau

    vs

    ASK Klingenbach

    Today

    SV Eberau

    host

    ASK Klingenbach

    in the Landesliga Burgenland from Austria.
    Sportplatz Eberau Am Sportplatz 6
    HT
    FT
    0

SV Eberau ΣτατιστικάΤέλος του Αγώνα (FT) Στατιστικά - SV Eberau

Πτώση
Το Premium είναι Εδώ!
1500+ Κερδοφόρα Πρωταθλήματα που παρακολουθούνται λιγότερο από τους πράκτορες στοιχημάτων

Κάναμε έρευνα για το ποιά πρωταθλήματα έχουν τις περισσότερες αποδόσεις νίκης. Επιπλέον, παρέχουμε τα στατιστικά Κόρνερ και Καρτών μαζί με τα αρχεία CSV. Εγγραφείτε στο FootyStats Premium σήμερα!

Μάικλ Όουεν : 'Θα πρέπει να πάρετε Premium'

GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
ΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.
Συνολικά1.77
/αγώνα
1.54
/αγώνα
3.31
/αγώνα
Εντός Έδρας1.861.573.43
Εκτός Έδρας1.671.503.17

Πάνω από +

Πάνω από 0.5
92%
Πάνω από 1.5
85%
Πάνω από 2.5
62%
Πάνω από 3.5
46%
Πάνω από 4.5
31%

Κάτω από -

Κάτω από 0.5
8%
Κάτω από 1.5
15%
Κάτω από 2.5
38%
Κάτω από 3.5
54%
Κάτω από 4.5
69%

Συχνά Σκορ - Τέλος του Αγώνα

1-2
15.4%  /  2 φορές
1-1
15.4%  /  2 φορές
2-2
7.7%  /  1 φορές
1-4
7.7%  /  1 φορές
2-3
7.7%  /  1 φορές
6-0
7.7%  /  1 φορές
5-1
7.7%  /  1 φορές
0-2
7.7%  /  1 φορές
1-0
7.7%  /  1 φορές
0-0
7.7%  /  1 φορές
1-3
7.7%  /  1 φορές
Εμφάνιση όλωνΕμφάνιση λιγότερων

Συχνά Συνολικά Γκόλ - Τέλος του Αγώνα

2 Γκόλ
23.1%  /  3 φορές
3 Γκόλ
15.4%  /  2 φορές
4 Γκόλ
15.4%  /  2 φορές
5 Γκόλ
15.4%  /  2 φορές
6 Γκόλ
15.4%  /  2 φορές
1 Γκόλ
7.7%  /  1 φορές
0 Γκόλ
7.7%  /  1 φορές
Εμφάνιση όλωνΕμφάνιση λιγότερων

Όλα τα Γκόλ Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 40 Γκόλ
15%
6 / 40 Γκόλ
13%
5 / 40 Γκόλ
13%
5 / 40 Γκόλ
15%
6 / 40 Γκόλ
8%
3 / 40 Γκόλ
10%
4 / 40 Γκόλ
13%
5 / 40 Γκόλ
15%
6 / 40 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Όλα τα Γκόλ Ανά 15 Λεπτά

5%
2 / 40 Γκόλ
23%
9 / 40 Γκόλ
18%
7 / 40 Γκόλ
18%
7 / 40 Γκόλ
13%
5 / 40 Γκόλ
25%
10 / 40 Γκόλ

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Πάνω από - Κόρνερ

Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5
Πάνω από 9.5
Πάνω από 10.5
Πάνω από 11.5
Πάνω από 12.5
Πάνω από 13.5

Πάνω από - Κάρτες

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω από 7.5 ~ 13.5 Κόρνερ υπολογίζονται από τα συνολικά κόρνερ σε έναν αγώνα όπου η SV Eberau συμμετείχε στη 2026/27 του Landesliga Burgenland
  • Τα στατιστικά της SV Eberau υποδεικνύουν πως στο ?% των αγώνων σημειώθηκαν Πάνω από 9.5 συνολικά κόρνερ. Ενώ η 2026/27 Landesliga Burgenland έχει κατά μέσο όρο ?% Πάνω από 9.5.
  • ?% των αγώνων της SV Eberau είχαν πάνω από 3.5 κάρτες. Σε σύγκριση με αυτό, το Landesliga Burgenland έχει κατά μέσο όρο ?% για αγώνες με πάνω από 3.5 κάρτες.

SV Eberau Στατιστικά ΚΟΡΝΕΡ ΥΠΕΡ

Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5

SV Eberau Στατιστικά Κάρτες που Δέχτηκαν

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω Από 2.5 ~ 8.5 Κόρνερ Υπέρ υπολογίζονται από τα κόρνερ που η SV Eberau έχει κερδίσει κατά τη διάρκεια του αγώνα.
  • Η SV Eberau έχει κερδίσει πάνω από 4.5 κόρνερ στο ?% των αγώνων της.
  • Οι Πάνω Από 0.5 ~ 6.5 Κάρτες Που Δέχτηκαν υπολογίζονται από τις κάρτες που η SV Eberau έχει δεχτεί κατά την διάρκεια του αγώνα.
  • Η SV Eberau έχει δεχτεί πάνω από 2.5 κάρτες στο ?% των αγώνων της.

ΚΟΡΝΕΡ ΚΑΤΑ

Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5

Κάρτες Αντιπάλου

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω Από 2.5 ~ 8.5 Κόρνερ Κατά υπολογίζονται από τα κόρνερ που ο αντίπαλος της SV Eberau έχει κερδίσει κατά τη διάρκεια του αγώνα.
  • Το Πάνω από 0.5 ~ 6.5 Κάρτες Αντιπάλου υπολογίζεται από τις κάρτες που η αντίπαλη ομάδα της SV Eberau δέχτηκε κατά την διάρκεια ενός αγώνα.

xG (SV Eberau)

Συνολικά
1.38
Εντός Έδρας
1.34
Εκτός Έδρας
1.41

xG (Κατά)

Συνολικά
1.83
Εντός Έδρας
1.81
Εκτός Έδρας
1.85

Άλλα Στατιστικά - SV Eberau

Σουτ Ανά Αγώνα
11.14
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα
5.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα
6.14
Φάουλ Ανά Αγώνα
14
Οφσάιντ / αγώνα
3.33
ΜΟ Κατοχής Μπάλας
45%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη
15%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα
36%

SV Eberau ΣτατιστικάΗμίχρονο (HT) Στατιστικά - SV Eberau

Πτώση

Πάνω Από 0.5 FH/2H

82%1ο Ημίχρονο

91%2ο Ημίχρονο

Πάνω Από 1.5 FH/2H

45%1ο Ημίχρονο

64%2ο Ημίχρονο

ΜΟ Γκόλ FH/2H

1.641ο Ημίχρονο

2.002ο Ημίχρονο

* Τα Πάνω από 0.5 -1.5 1ου Ημιχρόνου/2ου Ημιχρόνου είναι για τα γκόλ και των δύο ομάδων στον αγώνα.

Κερδίζουν στο Ημίχρονο
Η ομάδα κερδίζει στο Ημίχρονο
Ισοπαλία στο ημίχρονοΧάνουν στο Ημίχρονο
Η ομάδα χάνει στο Ημίχρονο
Συνολικά18%
(2 / 13 Αγώνες)
36%
(4 / 13 Αγώνες)
45%
(5 / 13 Αγώνες)
Εντός Έδρας17%17%67%
Εκτός Έδρας20%60%20%
GF (HT)
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA (HT)
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
ΜΟ (HT)
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.
Συνολικά0.73
/ Αγώνες
0.91
/ Αγώνες
1.64
/ Αγώνες
Εντός Έδρας0.830.831.67
Εκτός Έδρας0.601.001.60

Συχνά Συνολικά Γκόλ - Ημίχρονο

1 Γκόλ
36.4%  /  4 φορές
2 Γκόλ
18.2%  /  2 φορές
0 Γκόλ
18.2%  /  2 φορές
3 Γκόλ
18.2%  /  2 φορές
4 Γκόλ
9.1%  /  1 φορές

Συχνά Σκορ - Ημίχρονο

0-1
36.4%  /  4 φορές
1-1
18.2%  /  2 φορές
0-0
18.2%  /  2 φορές
4-0
9.1%  /  1 φορές
3-0
9.1%  /  1 φορές
1-2
9.1%  /  1 φορές

SV Eberau ΣτατιστικάΓΚΟΛ ΠΟΥ ΣΚΟΡΑΡΑΝ & ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΑ - SV Eberau

Πτώση

SV Eberau ΣτατιστικάΓκόλ που Σκόραραν Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 22 Γκόλ
14%
3 / 22 Γκόλ
14%
3 / 22 Γκόλ
9%
2 / 22 Γκόλ
14%
3 / 22 Γκόλ
5%
1 / 22 Γκόλ
18%
4 / 22 Γκόλ
14%
3 / 22 Γκόλ
14%
3 / 22 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

SV Eberau ΣτατιστικάΓκόλ που Δέχτηκαν Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 18 Γκόλ
17%
3 / 18 Γκόλ
11%
2 / 18 Γκόλ
17%
3 / 18 Γκόλ
17%
3 / 18 Γκόλ
11%
2 / 18 Γκόλ
0%
0 / 18 Γκόλ
11%
2 / 18 Γκόλ
17%
3 / 18 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
●Σύντομα
●Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!