FC Malacky

FC Malacky Logo

Φόρμα - Καλά

1.50
Αποτελέσματα στην ολοκλήρωση του αγώνα
  • L
    FC Malacky

    FC Malacky

    4 Liga Bratislava

    09/8 16:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

  • W
    TJ Rovinka

    TJ Rovinka

    4 Liga Bratislava

    16/8 16:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Malacky

    FC Malacky

  • W
    FC Malacky

    FC Malacky

    4 Liga Bratislava

    23/8 16:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MFK Rusovce

    MFK Rusovce

  • L
    TJ Záhoran Jakubov

    TJ Zahoran Jakubov

    4 Liga Bratislava

    29/8 14:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Malacky

    FC Malacky

Σκόραραν - Πολύ Καλά

2.25

Σκόραραν / Αγώνα

Δέχτηκαν - Αδύναμα

1.75

Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Ρίσκο πρόβλεψης - 300% - Πολύ Υψηλό Ρίσκο

Σεζόν :

4 Liga Bratislava Πίνακας

Τώρα Αρχές της Σεζόν - 32 / 240 played

# Ομάδα MP
Αγώνες που Παίχτηκαν σε αυτή τη Σεζόν
%Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
Pts

1

 NMŠK 1922 Bratislava

4

100%

10

3

7

12

2

 FK Slovan Ivanka pri Dunaji

4

75%

10

3

7

10

3

 FC Petrzalka II

4

75%

9

4

5

10

4

 Športový Klub Nová Dedinka

4

50%

8

6

2

7

5

 TJ Zahoran Jakubov

4

50%

10

8

2

7

6

 FC Malacky

4

50%

9

7

2

6

7

 TJ Rovinka

4

50%

6

6

0

6

8

 FC Rohožník

4

50%

5

6

-1

6

9

 PŠC Pezinok

4

50%

8

12

-4

6

10

 ŠK Tomášov

4

25%

2

2

0

5

11

 FK Lokomotíva Devínska Nová Ves

4

25%

6

5

1

4

12

 ŠK Bernolákovo

4

25%

3

3

0

4

13

 FKM Karlova Ves Bratislava

4

25%

2

5

-3

4

14

 MFK Rusovce

4

25%

5

10

-5

3

15

 SFC Kalinkovo

4

0%

4

11

-7

1

16

 TJ Malinovo

4

0%

3

9

-6

0

• Η FC Malacky είναι στην 0 θέση του Πίνακα 4 Liga Bratislava

FC Malacky LogoFC Malacky Αποτελέσματα Σεζόν

Αυτή τη σεζόν στο 4 Liga Bratislava (Σλοβακία ), τα στατιστικά της FC Malacky δείχνουν πως παίζουν Καλά σε γενικές γραμμές, καθώς αυτή τη στιγμή βρίσκονται στη 0/16 θέση του Πίνακα 4 Liga Bratislava,κερδίζοντας το 50% των αγώνων.

Κατά μέσο όρο η FC Malacky σκοράρει 2.25 γκόλ και δέχεται 1.75 γκόλ ανά αγώνα.75% των αγώνων της FC Malacky λήγουν και με τις Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν και ο μέσος όρος των συνολικών γκόλ ανά αγώνα τους είναι 4.

FC Malacky λογότυποFC Malacky Ενδιαφέρουσες Πληροφορίες

Αγγλική Ονομασία

FC Malacky

Γήπεδο

TBD

Πόλη

TBD

Χώρα

Σλοβακία

Επίσημες Ιστοσελίδες

http://www.fcmalacky.sk/

FC Malacky έχει σκοράρει συνολικά 9 γκόλ σε αυτή τη σεζόν.

• Η FC Malacky δέχτηκε συνολικά 7 γκόλ σε αυτή τη σεζόν.

FC Malacky σκοράρει γκόλ κάθε 40 λεπτά.

• Η FC Malacky δέχεται ένα γκόλ κάθε 51 λεπτά

FC Malacky σκοράρει κατά μέσο όρο 2.25 γκόλ σε κάθε παιχνίδι.

• Η FC Malacky δέχεται κατά μέσο όρο 1.75γκόλ σε κάθε αγώνα.

  • Συνολικά Στατιστικά

  • Στατιστικά Εντός Έδρας

  • Στατιστικά Εκτός Έδρας

FC Malacky Στατιστικά 2026/27 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ - FC Malacky

Πτώση
MP
Αγώνες που Παίχτηκαν σε αυτή τη Σεζόν
W
Νίκη
D
Ισοπαλία
L
Ήττα
Τελευταία 5PPG
Συνολικά4202
  • L
    FC Malacky

    FC Malacky

    4 Liga Bratislava

    09/8 16:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

  • W
    TJ Rovinka

    TJ Rovinka

    4 Liga Bratislava

    16/8 16:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Malacky

    FC Malacky

  • W
    FC Malacky

    FC Malacky

    4 Liga Bratislava

    23/8 16:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MFK Rusovce

    MFK Rusovce

  • L
    TJ Záhoran Jakubov

    TJ Zahoran Jakubov

    4 Liga Bratislava

    29/8 14:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Malacky

    FC Malacky

1.50
Εντός Έδρας2101
  • L
    FC Malacky

    FC Malacky

    4 Liga Bratislava

    09/8 16:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

  • W
    FC Malacky

    FC Malacky

    4 Liga Bratislava

    23/8 16:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MFK Rusovce

    MFK Rusovce

1.50
Εκτός Έδρας2101
  • W
    TJ Rovinka

    TJ Rovinka

    4 Liga Bratislava

    16/8 16:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Malacky

    FC Malacky

  • L
    TJ Záhoran Jakubov

    TJ Zahoran Jakubov

    4 Liga Bratislava

    29/8 14:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Malacky

    FC Malacky

1.50
Πλεονέκτημα Έδρας+24%
CS
Ανέπαφη Εστία (CS).
Πίνακας ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που δέχτηκαν 0 γκόλ. Τα Στατιστικά προέρχονται από Πρωταθλήματα μόνο.
* Η ομάδα θα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 αγώνες για να συμπεριληφθεί σε αυτόν τον πίνακα με 'Αγώνες Χωρίς να Δεχούν Γκόλ'.
BTTS
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες (BTTS).
Λίστα των ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες. Στατιστικά μόνο από τα παιχνίδια της ομάδας σε Εγχώρια Πρωταθλήματα.
* Η ομάδα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 παιχνίδια για να εμφανίζεται σε αυτόν τον Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες πίνακα.
FTS
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS).
Αγώνες στους οποίους δεν κατάφεραν να σκοράρουν.
Συνολικά25%
(1 / 4 Αγώνες)
75%
(3 / 4 Αγώνες)
0%
(0 / 4 Αγώνες)
Εντός Έδρας50%50%0%
Εκτός Έδρας0%100%0%
Κόρνερ

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

Κόρνερ/ Αγώνα


Υπέρ


Κατά

*Συνολικά Κόρνερ / Αγώνα

Κάρτες

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

Κάρτες/ Αγώνα


Υψηλότερο


Χαμηλότερο

*Κόκκινη κάρτα = 2 κάρτες

FC Malacky ΣτατιστικάΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ - FC Malacky

Πτώση

4.00 Γκόλ/ Αγώνα

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

100%

1ο Ημίχρονο

0%

2ο Ημίχρονο

FC Malacky
Αναλυτικά Στοιχεία In-Play

0 λεπτάΜαξ. 0 γκόλ μετά
0% γκόλ πριν0% γκόλ μετά
ΜΟ 0 γκόλ πρινΜΟ 0 γκόλ μετά
Ημερομηνία
Εντός Έδρας
Εκτός Έδρας
Σκόραραν  |  Δέχτηκαν
Συνολικά
  • 12/6

    ŠK Bernolákovo

    vs

    FC Malacky

    Today Bernolákovo host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    Športový areál Jána Popluhára Hlboká
    • ΜΟ Γκόλ: 2.75
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 05/6

    FC Malacky

    vs

    PŠC Pezinok

    Today Malacky host Pezinok in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 4.50
    • BTTS: 75%
    • Πάνω από 2.5: 100%
  • 30/5

    FC Petrzalka II

    vs

    FC Malacky

    Today Petržalka II host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.63
    • BTTS: 88%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 22/5

    FC Malacky

    vs

    FC Rohožník

    Today Malacky host Rohožník in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.38
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 75%
  • 16/5

    Športový Klub Nová Dedinka

    vs

    FC Malacky

    Today Nová Dedinka host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.75
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 08/5

    FC Malacky

    vs

    FK Lokomotíva Devínska Nová Ves

    Today Malacky host Lokomotíva DNV in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.38
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 75%
  • 02/5

    FKM Karlova Ves Bratislava

    vs

    FC Malacky

    Today Karlova Ves host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.88
    • BTTS: 38%
    • Πάνω από 2.5: 63%
  • 28/4

    FC Malacky

    vs

    NMŠK 1922 Bratislava

    Today Malacky host NMŠK 1922 Bratislava in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.63
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 25/4

    ŠK Tomášov

    vs

    FC Malacky

    Today Tomášov host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    Štadión ŠK Tomášov Hlavná 46
    • ΜΟ Γκόλ: 2.50
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 17/4

    FC Malacky

    vs

    SFC Kalinkovo

    Today Malacky host Kalinkovo in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.88
    • BTTS: 75%
    • Πάνω από 2.5: 100%
  • 11/4

    TJ Malinovo

    vs

    FC Malacky

    Today Malinovo host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.50
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 03/4

    FC Malacky

    vs

    TJ Zahoran Jakubov

    Today Malacky host Jakubov in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 4.25
    • BTTS: 88%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 24/3

    MFK Rusovce

    vs

    FC Malacky

    Today Rusovce host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.88
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 20/3

    FC Malacky

    vs

    TJ Rovinka

    Today Malacky host Rovinka in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.50
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 14/3

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

    vs

    FC Malacky

    Today Sl. Ivanka pri Dunaji host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    Štadión FK Slovan Ivanka pri Dunaji Vajnorská 6
    • ΜΟ Γκόλ: 3.63
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 75%
  • 15/11

    FC Malacky

    vs

    ŠK Bernolákovo

    Today Malacky host Bernolákovo in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.75
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 07/11

    PŠC Pezinok

    vs

    FC Malacky

    Today Pezinok host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    Štadión PŠC Pezinok Komenského 30
    • ΜΟ Γκόλ: 4.50
    • BTTS: 75%
    • Πάνω από 2.5: 100%
  • 31/10

    FC Malacky

    vs

    FC Petrzalka II

    Today Malacky host Petržalka II in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.63
    • BTTS: 88%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 25/10

    FC Rohožník

    vs

    FC Malacky

    Today Rohožník host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    Štadión FC Rohožník K štadiónu 2
    • ΜΟ Γκόλ: 3.38
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 75%
  • 17/10

    FC Malacky

    vs

    Športový Klub Nová Dedinka

    Today Malacky host Nová Dedinka in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.75
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 10/10

    FK Lokomotíva Devínska Nová Ves

    vs

    FC Malacky

    Today Lokomotíva DNV host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    Športový areál Devínska Nová Ves Vápencová 34
    • ΜΟ Γκόλ: 3.38
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 75%
  • 03/10

    FC Malacky

    vs

    FKM Karlova Ves Bratislava

    Today Malacky host Karlova Ves in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.88
    • BTTS: 38%
    • Πάνω από 2.5: 63%
  • 26/9

    NMŠK 1922 Bratislava

    vs

    FC Malacky

    Today NMŠK 1922 Bratislava host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.63
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 19/9

    FC Malacky

    vs

    ŠK Tomášov

    Today Malacky host Tomášov in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.50
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 13/9

    SFC Kalinkovo

    vs

    FC Malacky

    Today Kalinkovo host Malacky in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    Stadion Kalinkovo Stadion Kalinkovo
    • ΜΟ Γκόλ: 3.88
    • BTTS: 75%
    • Πάνω από 2.5: 100%
  • 06/9

    FC Malacky

    vs

    TJ Malinovo

    Today Malacky host Malinovo in the 4 Liga Bratislava from Σλοβακία .
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.50
    • BTTS: 63%
    • Πάνω από 2.5: 88%
  • 29/8

    TJ Zahoran Jakubov

    vs

    FC Malacky

    Today

    TJ Zahoran Jakubov

    host

    FC Malacky

    in the 4 Liga Bratislava from Slovakia.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    4
  • 23/8

    FC Malacky

    vs

    MFK Rusovce

    Today

    FC Malacky

    host

    MFK Rusovce

    in the 4 Liga Bratislava from Slovakia.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    4
  • 16/8

    TJ Rovinka

    vs

    FC Malacky

    Today

    TJ Rovinka

    host

    FC Malacky

    in the 4 Liga Bratislava from Slovakia.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    3
  • 09/8

    FC Malacky

    vs

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

    Today

    FC Malacky

    host

    FK Slovan Ivanka pri Dunaji

    in the 4 Liga Bratislava from Slovakia.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    5

FC Malacky ΣτατιστικάΤέλος του Αγώνα (FT) Στατιστικά - FC Malacky

Πτώση
Το Premium είναι Εδώ!
1500+ Κερδοφόρα Πρωταθλήματα που παρακολουθούνται λιγότερο από τους πράκτορες στοιχημάτων

Κάναμε έρευνα για το ποιά πρωταθλήματα έχουν τις περισσότερες αποδόσεις νίκης. Επιπλέον, παρέχουμε τα στατιστικά Κόρνερ και Καρτών μαζί με τα αρχεία CSV. Εγγραφείτε στο FootyStats Premium σήμερα!

Μάικλ Όουεν : 'Θα πρέπει να πάρετε Premium'

GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
ΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.
Συνολικά2.25
/αγώνα
1.75
/αγώνα
4.00
/αγώνα
Εντός Έδρας3.001.504.50
Εκτός Έδρας1.502.003.50

Πάνω από +

Πάνω από 0.5
100%
Πάνω από 1.5
100%
Πάνω από 2.5
100%
Πάνω από 3.5
75%
Πάνω από 4.5
25%

Κάτω από -

Κάτω από 0.5
0%
Κάτω από 1.5
0%
Κάτω από 2.5
0%
Κάτω από 3.5
25%
Κάτω από 4.5
75%

Συχνά Σκορ - Τέλος του Αγώνα

4-0
25%  /  1 φορές
2-3
25%  /  1 φορές
1-2
25%  /  1 φορές
3-1
25%  /  1 φορές

Συχνά Συνολικά Γκόλ - Τέλος του Αγώνα

4 Γκόλ
50%  /  2 φορές
5 Γκόλ
25%  /  1 φορές
3 Γκόλ
25%  /  1 φορές

Όλα τα Γκόλ Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Όλα τα Γκόλ Ανά 15 Λεπτά

0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Πάνω από - Κόρνερ

Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5
Πάνω από 9.5
Πάνω από 10.5
Πάνω από 11.5
Πάνω από 12.5
Πάνω από 13.5

Πάνω από - Κάρτες

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω από 7.5 ~ 13.5 Κόρνερ υπολογίζονται από τα συνολικά κόρνερ σε έναν αγώνα όπου η FC Malacky συμμετείχε στη 2026/27 του 4 Liga Bratislava
  • Τα στατιστικά της FC Malacky υποδεικνύουν πως στο ?% των αγώνων σημειώθηκαν Πάνω από 9.5 συνολικά κόρνερ. Ενώ η 2026/27 4 Liga Bratislava έχει κατά μέσο όρο ?% Πάνω από 9.5.
  • ?% των αγώνων της FC Malacky είχαν πάνω από 3.5 κάρτες. Σε σύγκριση με αυτό, το 4 Liga Bratislava έχει κατά μέσο όρο ?% για αγώνες με πάνω από 3.5 κάρτες.

FC Malacky Στατιστικά ΚΟΡΝΕΡ ΥΠΕΡ

Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5

FC Malacky Στατιστικά Κάρτες που Δέχτηκαν

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω Από 2.5 ~ 8.5 Κόρνερ Υπέρ υπολογίζονται από τα κόρνερ που η FC Malacky έχει κερδίσει κατά τη διάρκεια του αγώνα.
  • Η FC Malacky έχει κερδίσει πάνω από 4.5 κόρνερ στο ?% των αγώνων της.
  • Οι Πάνω Από 0.5 ~ 6.5 Κάρτες Που Δέχτηκαν υπολογίζονται από τις κάρτες που η FC Malacky έχει δεχτεί κατά την διάρκεια του αγώνα.
  • Η FC Malacky έχει δεχτεί πάνω από 2.5 κάρτες στο ?% των αγώνων της.

ΚΟΡΝΕΡ ΚΑΤΑ

Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5

Κάρτες Αντιπάλου

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω Από 2.5 ~ 8.5 Κόρνερ Κατά υπολογίζονται από τα κόρνερ που ο αντίπαλος της FC Malacky έχει κερδίσει κατά τη διάρκεια του αγώνα.
  • Το Πάνω από 0.5 ~ 6.5 Κάρτες Αντιπάλου υπολογίζεται από τις κάρτες που η αντίπαλη ομάδα της FC Malacky δέχτηκε κατά την διάρκεια ενός αγώνα.

Άλλα Στατιστικά - FC Malacky

Σουτ Ανά Αγώνα
0
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα
0.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα
0.00
Φάουλ Ανά Αγώνα
0
Οφσάιντ / αγώνα
0.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας
0%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη
25%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα
0%

FC Malacky ΣτατιστικάΗμίχρονο (HT) Στατιστικά - FC Malacky

Πτώση

Πάνω Από 0.5 FH/2H

0%1ο Ημίχρονο

0%2ο Ημίχρονο

Πάνω Από 1.5 FH/2H

0%1ο Ημίχρονο

0%2ο Ημίχρονο

ΜΟ Γκόλ FH/2H

01ο Ημίχρονο

0.002ο Ημίχρονο

* Τα Πάνω από 0.5 -1.5 1ου Ημιχρόνου/2ου Ημιχρόνου είναι για τα γκόλ και των δύο ομάδων στον αγώνα.

Κερδίζουν στο Ημίχρονο
Η ομάδα κερδίζει στο Ημίχρονο
Ισοπαλία στο ημίχρονοΧάνουν στο Ημίχρονο
Η ομάδα χάνει στο Ημίχρονο
Συνολικά0%
(0 / 4 Αγώνες)
0%
(0 / 4 Αγώνες)
0%
(0 / 4 Αγώνες)
Εντός Έδρας0%0%0%
Εκτός Έδρας0%0%0%
GF (HT)
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA (HT)
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
ΜΟ (HT)
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.
Συνολικά0.00
/ Αγώνες
0.00
/ Αγώνες
0.00
/ Αγώνες
Εντός Έδρας0.000.000.00
Εκτός Έδρας0.000.000.00

Συχνά Συνολικά Γκόλ - Ημίχρονο

Τα Συχνά Συνολικά Γκόλ θα απεικονιστούν όταν αρχίσει η σεζόν.

Συχνά Σκορ - Ημίχρονο

Τα Συχνά Σκόρ θα απεικονιστούν όταν αρχίσει η σεζόν.

FC Malacky ΣτατιστικάΓΚΟΛ ΠΟΥ ΣΚΟΡΑΡΑΝ & ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΑ - FC Malacky

Πτώση

FC Malacky ΣτατιστικάΓκόλ που Σκόραραν Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

FC Malacky ΣτατιστικάΓκόλ που Δέχτηκαν Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ
0%
0 / 0 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!