Στατιστικά για Πάνω από 2.5 Γκόλ - 0.5, 1.5, 3.5 - Copa Gaucha

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 2.5%Εντός ΈδραςΕκτός Έδρας
1Centro Esportivo GramadenseCentro Esportivo Gramadense
Centro Esportivo Gramadense

Centro Esportivo Gramadense

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
2.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 25% 75%
ΜΟ 2.25 2.25 2.25
Σκόραραν 1.25 1.00 1.50
Δέχτηκαν 1.00 1.25 0.75
BTTS 50% 50% 50%
CS 38% 25% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8450%50%50%
2Monsoon FCMonsoon FC
Monsoon FC

Monsoon FC

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.83
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 33% 0%
ΜΟ 2.17 2.67 1.67
Σκόραραν 0.83 1.33 0.33
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 67% 100% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6350%67%33%
3FC Santa Cruz do SulFC Santa Cruz do Sul
FC Santa Cruz do Sul

FC Santa Cruz do Sul

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • W
  • D
  • D
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • L
1.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 25% 25% 25%
ΜΟ 2.50 3.00 2.00
Σκόραραν 1.38 1.75 1.00
Δέχτηκαν 1.13 1.25 1.00
BTTS 88% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8338%50%25%
4Grêmio Atlético FarroupilhaGrêmio Atlético Farroupilha
Grêmio Atlético Farroupilha

Grêmio Atlético Farroupilha

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 2.00 2.00
Σκόραραν 0.50 0.67 0.33
Δέχτηκαν 1.50 1.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6233%33%33%
5Guarany FC (Bagé)Guarany FC (Bagé)
Guarany FC (Bagé)

Guarany FC (Bagé)

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • W
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 0% 33%
ΜΟ 2.33 2.33 2.33
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6233%33%33%
6SERC BrasilSERC Brasil
SERC Brasil

SERC Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 1.00 3.00
Σκόραραν 0.83 0.33 1.33
Δέχτηκαν 1.17 0.67 1.67
BTTS 67% 33% 100%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6233%0%67%
7Gremio Esportivo BrasilGremio Esportivo Brasil
Gremio Esportivo Brasil

Gremio Esportivo Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • D
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 63% 100% 25%
ΜΟ 2.38 2.00 2.75
Σκόραραν 1.75 2.00 1.50
Δέχτηκαν 0.63 0.00 1.25
BTTS 38% 0% 75%
CS 63% 100% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8225%25%25%
8Grêmio Esportivo BagéGrêmio Esportivo Bagé
Grêmio Esportivo Bagé

Grêmio Esportivo Bagé

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 38% 0% 75%
ΜΟ 1.75 2.00 1.50
Σκόραραν 0.88 0.75 1.00
Δέχτηκαν 0.88 1.25 0.50
BTTS 50% 75% 25%
CS 25% 0% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8225%25%25%
  1. Centro Esportivo GramadenseCentro Esportivo Gramadense
    έχει το υψηλότερο ποσοστό Πάνω από 2.5 με 50%.
  2. Monsoon FCMonsoon FC
    είναι στις κορυφαίες 3, στο Πάνω από 2.5 με 50%.
  3. FC Santa Cruz do SulFC Santa Cruz do Sul
    είναι στις κορυφαίες 3, στο Πάνω από 2.5 με 38%.
  4. SERC BrasilSERC Brasil
    είναι μια από τις 3 ομάδες με το χαμηλότερο ποσοστό Πάνω από 2.5 με 33%.
  5. Gremio Esportivo BrasilGremio Esportivo Brasil
    είναι μια από τις 3 ομάδες με το χαμηλότερο ποσοστό Πάνω από 2.5 με 25%.
  6. Grêmio Esportivo BagéGrêmio Esportivo Bagé
    έχει το χαμηλότερο ποσοστό Πάνω από 2.5 από όλες τις ομάδες με 25%.

Ο μέσος όρος για Πάνω από 2.5 για Βραζιλία Copa Gaucha είναι #36%

Αυτός ο Πάνω από 2.5 πίνακας δείχνει την αναλογία αγώνων κάθε ομάδας που έληξαν με Πάνω από 2.5 συνολικά γκόλ. Αυτός ο πίνακας μπορεί να εφαρμοστεί στη 2026 σεζόν Βραζιλία Copa Gaucha. Το πάνω μέρος του πίνακα δείχνει ομάδες που είχαν η μεγαλύτερη αναλογία αγώνων με Πάνω από 2.5 (Συνολικά Γκόλ σε έναν αγώνα), ενώ το κάτω μέρος του πίνακα δείχνει τις ομάδες που είχαν τον χαμηλότερο αριθμό αγώνων με Πάνω από 2.5. Στο Πάνω από 2.5 Γκόλ μετράνε τα συνολικά γκόλ μεταξύ και των δύο ομάδων στη λήξη του αγώνα (90 λεπτά). Στο Copa Gaucha, σχεδόν το 36% των αγώνων έληξε με Πάνω από 2.5 Γκόλ. Αυτός ο πίνακας δεν αντιστοιχεί σε πίνακα 1ου Ημιχρόνου για Πάνω από 2.5 Γκόλ για το 2026 Βραζιλία - Copa Gaucha.

Πάνω από 0.5 Στατιστικά (Copa Gaucha)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 0.5%Εντός ΈδραςΕκτός Έδρας
1Centro Esportivo GramadenseCentro Esportivo Gramadense
Centro Esportivo Gramadense

Centro Esportivo Gramadense

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
2.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 25% 75%
ΜΟ 2.25 2.25 2.25
Σκόραραν 1.25 1.00 1.50
Δέχτηκαν 1.00 1.25 0.75
BTTS 50% 50% 50%
CS 38% 25% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

88100%100%100%
2FC Santa Cruz do SulFC Santa Cruz do Sul
FC Santa Cruz do Sul

FC Santa Cruz do Sul

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • W
  • D
  • D
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • L
1.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 25% 25% 25%
ΜΟ 2.50 3.00 2.00
Σκόραραν 1.38 1.75 1.00
Δέχτηκαν 1.13 1.25 1.00
BTTS 88% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

88100%100%100%
3Gremio Esportivo BrasilGremio Esportivo Brasil
Gremio Esportivo Brasil

Gremio Esportivo Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • D
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 63% 100% 25%
ΜΟ 2.38 2.00 2.75
Σκόραραν 1.75 2.00 1.50
Δέχτηκαν 0.63 0.00 1.25
BTTS 38% 0% 75%
CS 63% 100% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

88100%100%100%
4Grêmio Esportivo BagéGrêmio Esportivo Bagé
Grêmio Esportivo Bagé

Grêmio Esportivo Bagé

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 38% 0% 75%
ΜΟ 1.75 2.00 1.50
Σκόραραν 0.88 0.75 1.00
Δέχτηκαν 0.88 1.25 0.50
BTTS 50% 75% 25%
CS 25% 0% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

88100%100%100%
5Monsoon FCMonsoon FC
Monsoon FC

Monsoon FC

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.83
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 33% 0%
ΜΟ 2.17 2.67 1.67
Σκόραραν 0.83 1.33 0.33
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 67% 100% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6583%100%67%
6Grêmio Atlético FarroupilhaGrêmio Atlético Farroupilha
Grêmio Atlético Farroupilha

Grêmio Atlético Farroupilha

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 2.00 2.00
Σκόραραν 0.50 0.67 0.33
Δέχτηκαν 1.50 1.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6583%100%67%
7Guarany FC (Bagé)Guarany FC (Bagé)
Guarany FC (Bagé)

Guarany FC (Bagé)

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • W
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 0% 33%
ΜΟ 2.33 2.33 2.33
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6583%67%100%
8SERC BrasilSERC Brasil
SERC Brasil

SERC Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 1.00 3.00
Σκόραραν 0.83 0.33 1.33
Δέχτηκαν 1.17 0.67 1.67
BTTS 67% 33% 100%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6583%67%100%

Πάνω από 1.5 Στατιστικά (Copa Gaucha)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 1.5%Εντός ΈδραςΕκτός Έδρας
1FC Santa Cruz do SulFC Santa Cruz do Sul
FC Santa Cruz do Sul

FC Santa Cruz do Sul

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • W
  • D
  • D
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • L
1.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 25% 25% 25%
ΜΟ 2.50 3.00 2.00
Σκόραραν 1.38 1.75 1.00
Δέχτηκαν 1.13 1.25 1.00
BTTS 88% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8788%100%75%
2Monsoon FCMonsoon FC
Monsoon FC

Monsoon FC

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.83
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 33% 0%
ΜΟ 2.17 2.67 1.67
Σκόραραν 0.83 1.33 0.33
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 67% 100% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6467%100%33%
3Grêmio Atlético FarroupilhaGrêmio Atlético Farroupilha
Grêmio Atlético Farroupilha

Grêmio Atlético Farroupilha

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 2.00 2.00
Σκόραραν 0.50 0.67 0.33
Δέχτηκαν 1.50 1.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6467%67%67%
4Guarany FC (Bagé)Guarany FC (Bagé)
Guarany FC (Bagé)

Guarany FC (Bagé)

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • W
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 0% 33%
ΜΟ 2.33 2.33 2.33
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6467%33%100%
5SERC BrasilSERC Brasil
SERC Brasil

SERC Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 1.00 3.00
Σκόραραν 0.83 0.33 1.33
Δέχτηκαν 1.17 0.67 1.67
BTTS 67% 33% 100%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6467%33%100%
6Gremio Esportivo BrasilGremio Esportivo Brasil
Gremio Esportivo Brasil

Gremio Esportivo Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • D
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 63% 100% 25%
ΜΟ 2.38 2.00 2.75
Σκόραραν 1.75 2.00 1.50
Δέχτηκαν 0.63 0.00 1.25
BTTS 38% 0% 75%
CS 63% 100% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8563%50%75%
7Centro Esportivo GramadenseCentro Esportivo Gramadense
Centro Esportivo Gramadense

Centro Esportivo Gramadense

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
2.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 25% 75%
ΜΟ 2.25 2.25 2.25
Σκόραραν 1.25 1.00 1.50
Δέχτηκαν 1.00 1.25 0.75
BTTS 50% 50% 50%
CS 38% 25% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8450%50%50%
8Grêmio Esportivo BagéGrêmio Esportivo Bagé
Grêmio Esportivo Bagé

Grêmio Esportivo Bagé

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 38% 0% 75%
ΜΟ 1.75 2.00 1.50
Σκόραραν 0.88 0.75 1.00
Δέχτηκαν 0.88 1.25 0.50
BTTS 50% 75% 25%
CS 25% 0% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8450%75%25%

Πάνω από 3.5 Στατιστικά (Copa Gaucha)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 3.5%Εντός ΈδραςΕκτός Έδρας
1FC Santa Cruz do SulFC Santa Cruz do Sul
FC Santa Cruz do Sul

FC Santa Cruz do Sul

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • W
  • D
  • D
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • L
1.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 25% 25% 25%
ΜΟ 2.50 3.00 2.00
Σκόραραν 1.38 1.75 1.00
Δέχτηκαν 1.13 1.25 1.00
BTTS 88% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8225%50%0%
2Gremio Esportivo BrasilGremio Esportivo Brasil
Gremio Esportivo Brasil

Gremio Esportivo Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • D
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 63% 100% 25%
ΜΟ 2.38 2.00 2.75
Σκόραραν 1.75 2.00 1.50
Δέχτηκαν 0.63 0.00 1.25
BTTS 38% 0% 75%
CS 63% 100% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8225%25%25%
3Centro Esportivo GramadenseCentro Esportivo Gramadense
Centro Esportivo Gramadense

Centro Esportivo Gramadense

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
2.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 25% 75%
ΜΟ 2.25 2.25 2.25
Σκόραραν 1.25 1.00 1.50
Δέχτηκαν 1.00 1.25 0.75
BTTS 50% 50% 50%
CS 38% 25% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8225%25%25%
4Monsoon FCMonsoon FC
Monsoon FC

Monsoon FC

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.83
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 33% 0%
ΜΟ 2.17 2.67 1.67
Σκόραραν 0.83 1.33 0.33
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 67% 100% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6117%0%33%
5Grêmio Atlético FarroupilhaGrêmio Atlético Farroupilha
Grêmio Atlético Farroupilha

Grêmio Atlético Farroupilha

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 2.00 2.00
Σκόραραν 0.50 0.67 0.33
Δέχτηκαν 1.50 1.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6117%0%33%
6Guarany FC (Bagé)Guarany FC (Bagé)
Guarany FC (Bagé)

Guarany FC (Bagé)

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • W
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 0% 33%
ΜΟ 2.33 2.33 2.33
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6117%33%0%
7SERC BrasilSERC Brasil
SERC Brasil

SERC Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 1.00 3.00
Σκόραραν 0.83 0.33 1.33
Δέχτηκαν 1.17 0.67 1.67
BTTS 67% 33% 100%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6117%0%33%
8Grêmio Esportivo BagéGrêmio Esportivo Bagé
Grêmio Esportivo Bagé

Grêmio Esportivo Bagé

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 38% 0% 75%
ΜΟ 1.75 2.00 1.50
Σκόραραν 0.88 0.75 1.00
Δέχτηκαν 0.88 1.25 0.50
BTTS 50% 75% 25%
CS 25% 0% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

800%0%0%

Πάνω από 4.5 Στατιστικά (Copa Gaucha)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 4.5%Εντός ΈδραςΕκτός Έδρας
1Guarany FC (Bagé)Guarany FC (Bagé)
Guarany FC (Bagé)

Guarany FC (Bagé)

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • W
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 0% 33%
ΜΟ 2.33 2.33 2.33
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6117%33%0%
2Gremio Esportivo BrasilGremio Esportivo Brasil
Gremio Esportivo Brasil

Gremio Esportivo Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • D
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 63% 100% 25%
ΜΟ 2.38 2.00 2.75
Σκόραραν 1.75 2.00 1.50
Δέχτηκαν 0.63 0.00 1.25
BTTS 38% 0% 75%
CS 63% 100% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8113%0%25%
3FC Santa Cruz do SulFC Santa Cruz do Sul
FC Santa Cruz do Sul

FC Santa Cruz do Sul

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • W
  • D
  • D
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • L
1.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 25% 25% 25%
ΜΟ 2.50 3.00 2.00
Σκόραραν 1.38 1.75 1.00
Δέχτηκαν 1.13 1.25 1.00
BTTS 88% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

800%0%0%
4Centro Esportivo GramadenseCentro Esportivo Gramadense
Centro Esportivo Gramadense

Centro Esportivo Gramadense

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
2.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 25% 75%
ΜΟ 2.25 2.25 2.25
Σκόραραν 1.25 1.00 1.50
Δέχτηκαν 1.00 1.25 0.75
BTTS 50% 50% 50%
CS 38% 25% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

800%0%0%
5Monsoon FCMonsoon FC
Monsoon FC

Monsoon FC

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.83
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 33% 0%
ΜΟ 2.17 2.67 1.67
Σκόραραν 0.83 1.33 0.33
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 67% 100% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

600%0%0%
6Grêmio Atlético FarroupilhaGrêmio Atlético Farroupilha
Grêmio Atlético Farroupilha

Grêmio Atlético Farroupilha

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 2.00 2.00
Σκόραραν 0.50 0.67 0.33
Δέχτηκαν 1.50 1.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

600%0%0%
7SERC BrasilSERC Brasil
SERC Brasil

SERC Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 1.00 3.00
Σκόραραν 0.83 0.33 1.33
Δέχτηκαν 1.17 0.67 1.67
BTTS 67% 33% 100%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

600%0%0%
8Grêmio Esportivo BagéGrêmio Esportivo Bagé
Grêmio Esportivo Bagé

Grêmio Esportivo Bagé

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 38% 0% 75%
ΜΟ 1.75 2.00 1.50
Σκόραραν 0.88 0.75 1.00
Δέχτηκαν 0.88 1.25 0.50
BTTS 50% 75% 25%
CS 25% 0% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

800%0%0%

Πάνω από 5.5 Στατιστικά (Copa Gaucha)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 5.5%Εντός ΈδραςΕκτός Έδρας
1Guarany FC (Bagé)Guarany FC (Bagé)
Guarany FC (Bagé)

Guarany FC (Bagé)

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • W
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 0% 33%
ΜΟ 2.33 2.33 2.33
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6117%33%0%
2Gremio Esportivo BrasilGremio Esportivo Brasil
Gremio Esportivo Brasil

Gremio Esportivo Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • D
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 63% 100% 25%
ΜΟ 2.38 2.00 2.75
Σκόραραν 1.75 2.00 1.50
Δέχτηκαν 0.63 0.00 1.25
BTTS 38% 0% 75%
CS 63% 100% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8113%0%25%
3FC Santa Cruz do SulFC Santa Cruz do Sul
FC Santa Cruz do Sul

FC Santa Cruz do Sul

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • W
  • D
  • D
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • D
  • L
1.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 25% 25% 25%
ΜΟ 2.50 3.00 2.00
Σκόραραν 1.38 1.75 1.00
Δέχτηκαν 1.13 1.25 1.00
BTTS 88% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

800%0%0%
4Centro Esportivo GramadenseCentro Esportivo Gramadense
Centro Esportivo Gramadense

Centro Esportivo Gramadense

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
2.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 25% 75%
ΜΟ 2.25 2.25 2.25
Σκόραραν 1.25 1.00 1.50
Δέχτηκαν 1.00 1.25 0.75
BTTS 50% 50% 50%
CS 38% 25% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

800%0%0%
5Monsoon FCMonsoon FC
Monsoon FC

Monsoon FC

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.83
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
1.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 17% 33% 0%
ΜΟ 2.17 2.67 1.67
Σκόραραν 0.83 1.33 0.33
Δέχτηκαν 1.33 1.33 1.33
BTTS 67% 100% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

600%0%0%
6Grêmio Atlético FarroupilhaGrêmio Atlético Farroupilha
Grêmio Atlético Farroupilha

Grêmio Atlético Farroupilha

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 2.00 2.00
Σκόραραν 0.50 0.67 0.33
Δέχτηκαν 1.50 1.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 17% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

600%0%0%
7SERC BrasilSERC Brasil
SERC Brasil

SERC Brasil

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • D
0.67
Εκτός Έδρας
  • D
  • D
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 2.00 1.00 3.00
Σκόραραν 0.83 0.33 1.33
Δέχτηκαν 1.17 0.67 1.67
BTTS 67% 33% 100%
CS 17% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

600%0%0%
8Grêmio Esportivo BagéGrêmio Esportivo Bagé
Grêmio Esportivo Bagé

Grêmio Esportivo Bagé

Copa Gaucha

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 8

Βραζιλία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.38
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • L
  • L
0.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 38% 0% 75%
ΜΟ 1.75 2.00 1.50
Σκόραραν 0.88 0.75 1.00
Δέχτηκαν 0.88 1.25 0.50
BTTS 50% 75% 25%
CS 25% 0% 50%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

800%0%0%

Ποιες Ομάδες Έχουν το Υψηλότερο Πάνω Από 2.5 Γκολ στο Copa Gaucha

Οι ομάδες με τους περισσότερους αγώνες με Πάνω από 2.5 Γκολ στο Copa Gaucha είναι οι Centro Esportivo Gramadense (50%), Monsoon FC (50%), και FC Santa Cruz do Sul (38%). Οι αγώνες της Centro Esportivo Gramadense και της Monsoon FC ήταν καθηλωτικοί για τους οπαδούς καθώς οι περισσότεροι έληγαν με περισσότερα από 2 γκολ. Για την Centro Esportivo Gramadense, ο αριθμός των αγώνων που έληξαν με πάνω από 2.5 γκολ ήταν 4 από τους 8. Για την Monsoon FC ήταν 3 αγώνες και για την FC Santa Cruz do Sul ήταν 3 αγώνες. Η υψηλότερη αναλογία Πάνω από 2.5 Γκολ κάνει το παιχνίδι περισσότερο ελκυστικό στους οπαδούς του Copa Gaucha. Ωστόσο, για ομάδες όπως η Grêmio Esportivo Bagé και η Gremio Esportivo Brasil τα νούμερα είναι πολύ χαμηλότερα. Μόνο το 25% των αγώνων τους έληξε με πάνω από 2.5 γκολ - που είναι το χαμηλότερο στο Copa Gaucha.

Στατιστικά για Πάνω από 2.5 Γκόλ - 0.5, 1.5, 3.5 - Βραζιλία

/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!