2. Halvleg Stilling - Norge 3. Division Group 3

Nation
Division
4
Hold
14
Kampe
182/182 Spillet
Fremgang
100% færdiggjort
Konkurrence
Mål
- Stats i denne kategori :
- 1. Halvleg Stilling -
- 2. Halvleg Stilling -
- Vinder eller Taber ved Halvleg -
- Markedsværdi -
- Datasæt og Excel-downloads -
- Odds -
- Forventede Point
2. Halvleg Stilling - 3. Division Group 3
| # | Hold | K | V - U - T | MF | MM | MFskl. | P | Sidste 5 | PPK | CS | BHS | FTS | 0,5+ | 1,5+ | 2,5+ | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SK Djerv 1919 | 26 | 16-7-3 | 38 | 15 | +23 | 55 |
| 2.12 | 50% | 38% | 23% | 88% | 62% | 38% | 2.04 |
| 2 | ![]() | Fana Fotball | 26 | 16-3-7 | 41 | 26 | +15 | 51 |
| 1.96 | 42% | 42% | 19% | 96% | 77% | 50% | 2.58 |
| 3 | ![]() | SK Vard Haugesund | 26 | 14-7-5 | 45 | 28 | +17 | 49 |
| 1.88 | 35% | 54% | 15% | 96% | 77% | 54% | 2.81 |
| 4 | ![]() | Os Turn Fotball | 26 | 13-8-5 | 49 | 29 | +20 | 47 |
| 1.81 | 27% | 65% | 12% | 96% | 77% | 62% | 3 |
| 5 | ![]() | Sogndal Fotball II | 26 | 11-5-10 | 39 | 33 | +6 | 38 |
| 1.46 | 31% | 50% | 27% | 92% | 77% | 54% | 2.77 |
| 6 | ![]() | Askoy FK | 26 | 9-11-6 | 20 | 19 | +1 | 38 |
| 1.46 | 50% | 27% | 46% | 77% | 50% | 15% | 1.5 |
| 7 | ![]() | SK Brann II | 26 | 10-7-9 | 35 | 26 | +9 | 37 |
| 1.42 | 42% | 42% | 27% | 88% | 73% | 42% | 2.35 |
| 8 | ![]() | Forde IL | 26 | 11-2-13 | 26 | 33 | -7 | 35 |
| 1.35 | 38% | 23% | 42% | 96% | 65% | 35% | 2.27 |
| 9 | ![]() | IL Varegg | 26 | 9-7-10 | 31 | 33 | -2 | 34 |
| 1.31 | 23% | 54% | 31% | 92% | 73% | 54% | 2.46 |
| 10 | ![]() | Stord Sunnhordland FK | 26 | 6-11-9 | 23 | 32 | -9 | 29 |
| 1.12 | 23% | 46% | 38% | 92% | 69% | 23% | 2.12 |
| 11 | ![]() | Asane Fotball II | 26 | 6-10-10 | 24 | 29 | -5 | 28 |
| 1.08 | 27% | 50% | 38% | 85% | 69% | 31% | 2.04 |
| 12 | ![]() | Austevoll IK | 26 | 6-7-13 | 26 | 36 | -10 | 25 |
| 0.96 | 27% | 46% | 35% | 92% | 69% | 42% | 2.38 |
| 13 | ![]() | IL Gneist | 26 | 6-4-16 | 29 | 48 | -19 | 22 |
| 0.85 | 19% | 57% | 27% | 96% | 69% | 57% | 2.96 |
| 14 | ![]() | FK Fyllingsdalen | 26 | 2-5-19 | 12 | 51 | -39 | 11 |
| 0.42 | 8% | 35% | 62% | 96% | 69% | 42% | 2.42 |
* Alle stats i dette stilling er taget ud fra halvlegs resultater.
Hjemme / 2. Halvleg Stilling (3. Division Group 3)
| # | Hold | K | V - U - T (Halvleg) | MF | MM | MFskl. | P | Sidste 5 (2H) | PPK (2H) | CS | BHS | FTS | 0,5+ | 1,5+ | 2,5+ | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SK Djerv 1919 | 13 | 8-3-2 | 17 | 8 | +9 | 27 |
| 2.08 | 46% | 38% | 23% | 92% | 54% | 31% | 1.92 |
| 2 | ![]() | Os Turn Fotball | 13 | 7-6-0 | 29 | 10 | +19 | 27 |
| 2.08 | 38% | 62% | 8% | 92% | 85% | 62% | 3 |
| 3 | ![]() | Fana Fotball | 13 | 8-2-3 | 23 | 15 | +8 | 26 |
| 2.00 | 31% | 62% | 15% | 92% | 85% | 54% | 2.92 |
| 4 | ![]() | Forde IL | 13 | 8-1-4 | 17 | 10 | +7 | 25 |
| 1.92 | 54% | 23% | 31% | 92% | 54% | 38% | 2.08 |
| 5 | ![]() | SK Vard Haugesund | 13 | 7-3-3 | 27 | 16 | +11 | 24 |
| 1.85 | 31% | 62% | 8% | 100% | 92% | 69% | 3.31 |
| 6 | ![]() | Sogndal Fotball II | 13 | 7-2-4 | 20 | 14 | +6 | 23 |
| 1.77 | 38% | 38% | 31% | 92% | 77% | 38% | 2.62 |
| 7 | ![]() | SK Brann II | 13 | 7-1-5 | 25 | 14 | +11 | 22 |
| 1.69 | 46% | 46% | 8% | 100% | 85% | 62% | 3 |
| 8 | ![]() | Askoy FK | 13 | 5-5-3 | 10 | 10 | 0 | 20 |
| 1.54 | 46% | 31% | 38% | 85% | 46% | 15% | 1.54 |
| 9 | ![]() | IL Varegg | 13 | 5-4-4 | 16 | 12 | +4 | 19 |
| 1.46 | 31% | 46% | 38% | 85% | 54% | 38% | 2.15 |
| 10 | ![]() | IL Gneist | 13 | 5-1-7 | 15 | 22 | -7 | 16 |
| 1.23 | 23% | 54% | 23% | 100% | 69% | 62% | 2.85 |
| 11 | ![]() | Asane Fotball II | 13 | 3-6-4 | 13 | 13 | 0 | 15 |
| 1.15 | 23% | 54% | 38% | 85% | 69% | 31% | 2 |
| 12 | ![]() | Stord Sunnhordland FK | 13 | 1-7-5 | 11 | 19 | -8 | 10 |
| 0.77 | 8% | 54% | 46% | 92% | 77% | 31% | 2.31 |
| 13 | ![]() | Austevoll IK | 13 | 2-3-8 | 8 | 18 | -10 | 9 |
| 0.69 | 31% | 31% | 54% | 85% | 69% | 31% | 2 |
| 14 | ![]() | FK Fyllingsdalen | 13 | 2-3-8 | 7 | 19 | -12 | 9 |
| 0.69 | 15% | 31% | 62% | 92% | 62% | 38% | 2 |
Ude / 2. Halvleg Stilling (3. Division Group 3)
| # | Hold | K | V - U - T (Halvleg) | MF | MM | MFskl. | P | Sidste 5 (2H) | PPK (2H) | CS | BHS | FTS | 0,5+ | 1,5+ | 2,5+ | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SK Djerv 1919 | 13 | 8-4-1 | 21 | 7 | +14 | 28 |
| 2.15 | 54% | 38% | 23% | 85% | 69% | 46% | 2.15 |
| 2 | ![]() | Fana Fotball | 13 | 8-1-4 | 18 | 11 | +7 | 25 |
| 1.92 | 54% | 23% | 23% | 100% | 69% | 46% | 2.23 |
| 3 | ![]() | SK Vard Haugesund | 13 | 7-4-2 | 18 | 12 | +6 | 25 |
| 1.92 | 38% | 46% | 23% | 92% | 62% | 38% | 2.31 |
| 4 | ![]() | Os Turn Fotball | 13 | 6-2-5 | 20 | 19 | +1 | 20 |
| 1.54 | 15% | 69% | 15% | 100% | 69% | 62% | 3 |
| 5 | ![]() | Stord Sunnhordland FK | 13 | 5-4-4 | 12 | 13 | -1 | 19 |
| 1.46 | 38% | 38% | 31% | 92% | 62% | 15% | 1.92 |
| 6 | ![]() | Askoy FK | 13 | 4-6-3 | 10 | 9 | +1 | 18 |
| 1.38 | 54% | 23% | 54% | 69% | 54% | 15% | 1.46 |
| 7 | ![]() | Austevoll IK | 13 | 4-4-5 | 18 | 18 | 0 | 16 |
| 1.23 | 23% | 62% | 15% | 100% | 69% | 54% | 2.77 |
| 8 | ![]() | Sogndal Fotball II | 13 | 4-3-6 | 19 | 19 | 0 | 15 |
| 1.15 | 23% | 62% | 23% | 92% | 77% | 69% | 2.92 |
| 9 | ![]() | SK Brann II | 13 | 3-6-4 | 10 | 12 | -2 | 15 |
| 1.15 | 38% | 38% | 46% | 77% | 62% | 23% | 1.69 |
| 10 | ![]() | IL Varegg | 13 | 4-3-6 | 15 | 21 | -6 | 15 |
| 1.15 | 15% | 62% | 23% | 100% | 92% | 69% | 2.77 |
| 11 | ![]() | Asane Fotball II | 13 | 3-4-6 | 11 | 16 | -5 | 13 |
| 1.00 | 31% | 46% | 38% | 85% | 69% | 31% | 2.08 |
| 12 | ![]() | Forde IL | 13 | 3-1-9 | 9 | 23 | -14 | 10 |
| 0.77 | 23% | 23% | 54% | 100% | 77% | 31% | 2.46 |
| 13 | ![]() | IL Gneist | 13 | 1-3-9 | 14 | 26 | -12 | 6 |
| 0.46 | 15% | 62% | 31% | 92% | 69% | 54% | 3.08 |
| 14 | ![]() | FK Fyllingsdalen | 13 | 0-2-11 | 5 | 32 | -27 | 2 |
| 0.15 | 0% | 38% | 62% | 100% | 77% | 46% | 2.85 |
2. Halvleg Stilling - Norge
Eliteserien 2. Halvleg Stilling
- Division 1
- Division 1
1. Division 2. Halvleg Stilling
- Division 2
- Division 2
2. Division 2. Halvleg Stilling
- Division 3
- Division 3
3. Division 2. Halvleg Stilling
- Division 4
- Division 4
1. Division Kvinder 2. Halvleg Stilling
- Division 2
- Division 2
Toppserien 2. Halvleg Stilling
- Division 1
- Division 1
Norwegian Football Cup 2. Halvleg Stilling
- Mesterskab
- Mesterskab
PostNord Cup 2. Halvleg Stilling
- Mesterskab
- Mesterskab
3. Division Group 1 2. Halvleg Stilling
- Division 4
- Division 4
3. Division Group 2 2. Halvleg Stilling
- Division 4
- Division 4
3. Division Group 3 2. Halvleg Stilling
- Division 4
- Division 4
3. Division Group 4 2. Halvleg Stilling
- Division 4
- Division 4
3. Division Group 5 2. Halvleg Stilling
- Division 4
- Division 4
3. Division Group 6 2. Halvleg Stilling
- Division 4
- Division 4
Womens Playoffs 1 2 2. Halvleg Stilling
- Mesterskab
- Mesterskab
Playoffs 1 2 2. Halvleg Stilling
- Mesterskab
- Mesterskab
Playoffs 2 3 2. Halvleg Stilling
- Mesterskab
- Mesterskab
Cup Women 2. Halvleg Stilling
- Mesterskab
- Mesterskab
2. Division: Group 1 2. Halvleg Stilling
- Division 3
- Division 3
2. Division: Group 2 2. Halvleg Stilling
- Division 3
- Division 3
2 Division Group Final Stages 2. Halvleg Stilling
- Division 3
- Division 3













