Clean Sheets - EFL League Two

Målmand - Clean Sheets

# SpillerK
Kampe Spillet
Clean SheetsClean Sheets %HjemmeUde
1Exeter City BadgeJack Bycroft13754%52
2Walsall BadgeJed Ward11655%42
3Bristol Rovers BadgeBrad Young13538%41
4Newport County BadgeJordan Wright13431%22
5Rochdale BadgeNils Ramming9444%31
6Fleetwood Town BadgeJay Anthony Lynch13431%31
7Accrington Stanley BadgeLouie Moulden13431%22
8Crewe Alexandra BadgeTom Booth13431%13
9Northampton Town BadgeZachary Jeacock11436%31
10Salford City BadgeWill Norris12433%31
11Oldham Athletic BadgeMathew Anthony Hudson12325%30
12York City BadgeAlfie McNally12325%30
13Shrewsbury Town BadgeWill Brook13323%30
14Grimsby Town BadgeChristy James Pym11327%21
15Gillingham BadgeOliver Wright11327%30

Hold - Clean Sheets

# HoldK
Kampe Spillet
Clean SheetsCS%HjemmeUde
1Walsall FCWalsall FC
Walsall FC

Walsall FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 6 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
1.73
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
2.20
Ude
  • U
  • U
  • U
  • U
  • U
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 60% 17%
GNS. 2.09 2.00 2.17
Scorede 1.45 1.60 1.33
Lukket Ind 0.64 0.40 0.83
BHS 45% 20% 67%
CS 55% 80% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

11655%80%33%
2Exeter City FCExeter City FC
Exeter City FC

Exeter City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 8 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
1.46
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.14
Ude
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 57% 17%
GNS. 1.31 1.43 1.17
Scorede 0.77 1.14 0.33
Lukket Ind 0.54 0.29 0.83
BHS 23% 29% 17%
CS 54% 71% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13754%71%33%
3Bristol Rovers FCBristol Rovers FC
Bristol Rovers FC

Bristol Rovers FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 15 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.23
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • T
  • U
1.86
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • T
0.50
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 57% 17%
GNS. 2.77 2.71 2.83
Scorede 1.23 1.57 0.83
Lukket Ind 1.54 1.14 2.00
BHS 38% 43% 33%
CS 38% 57% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13538%57%17%
4Northampton Town FCNorthampton Town FC
Northampton Town FC

Northampton Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 19 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.18
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • T
  • V
1.33
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 33% 20%
GNS. 1.45 1.17 1.80
Scorede 0.73 0.67 0.80
Lukket Ind 0.73 0.50 1.00
BHS 27% 17% 40%
CS 36% 50% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

11436%50%20%
5Port Vale FCPort Vale FC
Port Vale FC

Port Vale FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 22 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • V
  • U
  • T
1.09
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.20
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 60% 0%
GNS. 1.64 1.00 2.17
Scorede 0.55 0.80 0.33
Lukket Ind 1.09 0.20 1.83
BHS 27% 20% 33%
CS 36% 80% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

11436%80%0%
6Salford City FCSalford City FC
Salford City FC

Salford City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 1 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.08
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.50
Ude
  • T
  • U
  • V
  • V
  • V
1.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 67% 83% 50%
GNS. 2.58 1.67 3.50
Scorede 1.58 1.17 2.00
Lukket Ind 1.00 0.50 1.50
BHS 50% 33% 67%
CS 33% 50% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12433%50%17%
7Rochdale AFCRochdale AFC
Rochdale AFC

Rochdale AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 17 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • T
  • U
  • T
1.15
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • U
  • T
1.43
Ude
  • T
  • U
  • V
  • U
  • T
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 43% 17%
GNS. 2.85 3.29 2.33
Scorede 1.15 1.43 0.83
Lukket Ind 1.69 1.86 1.50
BHS 46% 43% 50%
CS 31% 43% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13431%43%17%
8Gillingham FCGillingham FC
Gillingham FC

Gillingham FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 12 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
1.31
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • T
1.29
Ude
  • U
  • V
  • T
  • V
  • T
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 29% 33%
GNS. 2.77 2.43 3.17
Scorede 1.38 1.14 1.67
Lukket Ind 1.38 1.29 1.50
BHS 54% 43% 67%
CS 31% 43% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13431%43%17%
9Fleetwood Town FCFleetwood Town FC
Fleetwood Town FC

Fleetwood Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 18 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
1.08
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • U
  • V
1.50
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • T
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 33% 14%
GNS. 2.46 1.83 3.00
Scorede 1.15 1.17 1.14
Lukket Ind 1.31 0.67 1.86
BHS 62% 50% 71%
CS 31% 50% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13431%50%14%
10Crewe Alexandra FCCrewe Alexandra FC
Crewe Alexandra FC

Crewe Alexandra FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 3 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • T
  • T
1.62
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
2.00
Ude
  • U
  • U
  • V
  • T
  • T
1.29
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 50% 29%
GNS. 2.46 3.00 2.00
Scorede 1.23 1.83 0.71
Lukket Ind 1.23 1.17 1.29
BHS 62% 83% 43%
CS 31% 17% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13431%17%43%
11Tranmere Rovers FCTranmere Rovers FC
Tranmere Rovers FC

Tranmere Rovers FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 13 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • V
  • U
1.23
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.50
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 33% 14%
GNS. 2.46 2.50 2.43
Scorede 1.23 1.50 1.00
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 62% 67% 57%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13431%33%29%
12Accrington Stanley FCAccrington Stanley FC
Accrington Stanley FC

Accrington Stanley FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 9 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • U
  • V
1.38
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
2.00
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.92 3.17 2.71
Scorede 1.69 2.00 1.43
Lukket Ind 1.23 1.17 1.29
BHS 62% 67% 57%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13431%33%29%
13Newport County AFCNewport County AFC
Newport County AFC

Newport County AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 16 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.15
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
2.00
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
0.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 50% 0%
GNS. 2.46 2.50 2.43
Scorede 1.23 1.67 0.86
Lukket Ind 1.23 0.83 1.57
BHS 54% 67% 43%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13431%33%29%
14Grimsby Town FCGrimsby Town FC
Grimsby Town FC

Grimsby Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 11 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • U
  • V
1.31
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • T
1.67
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.69 2.33 3.00
Scorede 1.46 1.33 1.57
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 54% 33% 71%
CS 31% 50% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13431%50%14%
15Oldham Athletic AFCOldham Athletic AFC
Oldham Athletic AFC

Oldham Athletic AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 20 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Hjemme
  • V
  • T
  • T
  • U
  • V
1.67
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
0.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 50% 0%
GNS. 2.67 3.00 2.33
Scorede 1.17 1.83 0.50
Lukket Ind 1.50 1.17 1.83
BHS 50% 50% 50%
CS 25% 50% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12325%50%0%
16York City FCYork City FC
York City FC

York City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 5 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
1.67
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • V
2.43
Ude
  • U
  • T
  • U
  • T
  • U
0.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 71% 0%
GNS. 2.83 3.00 2.60
Scorede 1.75 2.29 1.00
Lukket Ind 1.08 0.71 1.60
BHS 67% 57% 80%
CS 25% 43% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12325%43%0%
17Shrewsbury Town FCShrewsbury Town FC
Shrewsbury Town FC

Shrewsbury Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 10 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • V
  • U
1.38
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.67
Ude
  • T
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 50% 29%
GNS. 2.77 2.17 3.29
Scorede 1.23 1.17 1.29
Lukket Ind 1.54 1.00 2.00
BHS 46% 33% 57%
CS 23% 50% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13323%50%0%
18Colchester United FCColchester United FC
Colchester United FC

Colchester United FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 21 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • U
  • U
  • T
1.00
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • U
1.80
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • T
0.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 17% 40% 0%
GNS. 2.25 1.60 2.71
Scorede 0.92 1.00 0.86
Lukket Ind 1.33 0.60 1.86
BHS 58% 60% 57%
CS 17% 40% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12217%40%0%
19Swindon Town FCSwindon Town FC
Swindon Town FC

Swindon Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 14 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
1.23
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • U
1.83
Ude
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.23 2.67 1.86
Scorede 1.00 1.67 0.43
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 46% 83% 14%
CS 15% 0% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13215%0%29%
20Chesterfield FCChesterfield FC
Chesterfield FC

Chesterfield FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 7 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • T
  • U
  • V
1.46
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • V
1.71
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
1.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 43% 33%
GNS. 3.08 3.57 2.50
Scorede 1.77 2.29 1.17
Lukket Ind 1.31 1.29 1.33
BHS 69% 71% 67%
CS 15% 14% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13215%14%17%
21Rotherham United FCRotherham United FC
Rotherham United FC

Rotherham United FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 23 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
0.92
Hjemme
  • U
  • U
  • T
  • U
  • U
1.14
Ude
  • U
  • T
  • V
  • T
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 15% 14% 17%
GNS. 3.08 4.00 2.00
Scorede 1.31 1.86 0.67
Lukket Ind 1.77 2.14 1.33
BHS 69% 100% 33%
CS 8% 0% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1318%0%17%
22Cheltenham Town FCCheltenham Town FC
Cheltenham Town FC

Cheltenham Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 4 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • V
  • V
1.62
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • V
  • V
2.29
Ude
  • U
  • V
  • U
  • T
  • T
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 46% 71% 17%
GNS. 3.38 3.43 3.33
Scorede 1.69 2.00 1.33
Lukket Ind 1.69 1.43 2.00
BHS 77% 71% 83%
CS 8% 14% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1318%14%0%
23Crawley Town FCCrawley Town FC
Crawley Town FC

Crawley Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 24 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.55
Hjemme
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.33
Ude
  • V
  • U
  • T
  • T
  • T
0.80
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 9% 0% 20%
GNS. 3.00 3.00 3.00
Scorede 1.09 1.00 1.20
Lukket Ind 1.91 2.00 1.80
BHS 73% 67% 80%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1100%0%0%
24Barnet FCBarnet FC
Barnet FC

Barnet FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 2 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
2.00
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • U
1.83
Ude
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
2.20
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 55% 50% 60%
GNS. 3.64 3.50 3.80
Scorede 2.18 2.00 2.40
Lukket Ind 1.45 1.50 1.40
BHS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1100%0%0%

Hjemme / Clean Sheets (EFL League Two)

# HoldK
Kampe Spillet
Hjemme
Clean Sheets
Hjemme
CS%
1Walsall FCWalsall FC
Walsall FC

Walsall FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 6 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
1.73
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
2.20
Ude
  • U
  • U
  • U
  • U
  • U
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 60% 17%
GNS. 2.09 2.00 2.17
Scorede 1.45 1.60 1.33
Lukket Ind 0.64 0.40 0.83
BHS 45% 20% 67%
CS 55% 80% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5480%
2Port Vale FCPort Vale FC
Port Vale FC

Port Vale FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 22 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • V
  • U
  • T
1.09
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.20
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 60% 0%
GNS. 1.64 1.00 2.17
Scorede 0.55 0.80 0.33
Lukket Ind 1.09 0.20 1.83
BHS 27% 20% 33%
CS 36% 80% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5480%
3Exeter City FCExeter City FC
Exeter City FC

Exeter City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 8 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
1.46
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.14
Ude
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 57% 17%
GNS. 1.31 1.43 1.17
Scorede 0.77 1.14 0.33
Lukket Ind 0.54 0.29 0.83
BHS 23% 29% 17%
CS 54% 71% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7571%
4Bristol Rovers FCBristol Rovers FC
Bristol Rovers FC

Bristol Rovers FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 15 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.23
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • T
  • U
1.86
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • T
0.50
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 57% 17%
GNS. 2.77 2.71 2.83
Scorede 1.23 1.57 0.83
Lukket Ind 1.54 1.14 2.00
BHS 38% 43% 33%
CS 38% 57% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7457%
5Northampton Town FCNorthampton Town FC
Northampton Town FC

Northampton Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 19 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.18
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • T
  • V
1.33
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 33% 20%
GNS. 1.45 1.17 1.80
Scorede 0.73 0.67 0.80
Lukket Ind 0.73 0.50 1.00
BHS 27% 17% 40%
CS 36% 50% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6350%
6Salford City FCSalford City FC
Salford City FC

Salford City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 1 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.08
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.50
Ude
  • T
  • U
  • V
  • V
  • V
1.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 67% 83% 50%
GNS. 2.58 1.67 3.50
Scorede 1.58 1.17 2.00
Lukket Ind 1.00 0.50 1.50
BHS 50% 33% 67%
CS 33% 50% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6350%
7Fleetwood Town FCFleetwood Town FC
Fleetwood Town FC

Fleetwood Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 18 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
1.08
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • U
  • V
1.50
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • T
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 33% 14%
GNS. 2.46 1.83 3.00
Scorede 1.15 1.17 1.14
Lukket Ind 1.31 0.67 1.86
BHS 62% 50% 71%
CS 31% 50% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6350%
8Grimsby Town FCGrimsby Town FC
Grimsby Town FC

Grimsby Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 11 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • U
  • V
1.31
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • T
1.67
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.69 2.33 3.00
Scorede 1.46 1.33 1.57
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 54% 33% 71%
CS 31% 50% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6350%
9Oldham Athletic AFCOldham Athletic AFC
Oldham Athletic AFC

Oldham Athletic AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 20 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Hjemme
  • V
  • T
  • T
  • U
  • V
1.67
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
0.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 50% 0%
GNS. 2.67 3.00 2.33
Scorede 1.17 1.83 0.50
Lukket Ind 1.50 1.17 1.83
BHS 50% 50% 50%
CS 25% 50% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6350%
10Shrewsbury Town FCShrewsbury Town FC
Shrewsbury Town FC

Shrewsbury Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 10 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • V
  • U
1.38
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.67
Ude
  • T
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 50% 29%
GNS. 2.77 2.17 3.29
Scorede 1.23 1.17 1.29
Lukket Ind 1.54 1.00 2.00
BHS 46% 33% 57%
CS 23% 50% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6350%
11Rochdale AFCRochdale AFC
Rochdale AFC

Rochdale AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 17 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • T
  • U
  • T
1.15
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • U
  • T
1.43
Ude
  • T
  • U
  • V
  • U
  • T
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 43% 17%
GNS. 2.85 3.29 2.33
Scorede 1.15 1.43 0.83
Lukket Ind 1.69 1.86 1.50
BHS 46% 43% 50%
CS 31% 43% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7343%
12Gillingham FCGillingham FC
Gillingham FC

Gillingham FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 12 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
1.31
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • T
1.29
Ude
  • U
  • V
  • T
  • V
  • T
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 29% 33%
GNS. 2.77 2.43 3.17
Scorede 1.38 1.14 1.67
Lukket Ind 1.38 1.29 1.50
BHS 54% 43% 67%
CS 31% 43% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7343%
13York City FCYork City FC
York City FC

York City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 5 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
1.67
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • V
2.43
Ude
  • U
  • T
  • U
  • T
  • U
0.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 71% 0%
GNS. 2.83 3.00 2.60
Scorede 1.75 2.29 1.00
Lukket Ind 1.08 0.71 1.60
BHS 67% 57% 80%
CS 25% 43% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7343%
14Colchester United FCColchester United FC
Colchester United FC

Colchester United FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 21 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • U
  • U
  • T
1.00
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • U
1.80
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • T
0.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 17% 40% 0%
GNS. 2.25 1.60 2.71
Scorede 0.92 1.00 0.86
Lukket Ind 1.33 0.60 1.86
BHS 58% 60% 57%
CS 17% 40% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5240%
15Tranmere Rovers FCTranmere Rovers FC
Tranmere Rovers FC

Tranmere Rovers FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 13 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • V
  • U
1.23
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.50
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 33% 14%
GNS. 2.46 2.50 2.43
Scorede 1.23 1.50 1.00
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 62% 67% 57%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6233%
16Accrington Stanley FCAccrington Stanley FC
Accrington Stanley FC

Accrington Stanley FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 9 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • U
  • V
1.38
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
2.00
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.92 3.17 2.71
Scorede 1.69 2.00 1.43
Lukket Ind 1.23 1.17 1.29
BHS 62% 67% 57%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6233%
17Newport County AFCNewport County AFC
Newport County AFC

Newport County AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 16 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.15
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
2.00
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
0.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 50% 0%
GNS. 2.46 2.50 2.43
Scorede 1.23 1.67 0.86
Lukket Ind 1.23 0.83 1.57
BHS 54% 67% 43%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6233%
18Crewe Alexandra FCCrewe Alexandra FC
Crewe Alexandra FC

Crewe Alexandra FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 3 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • T
  • T
1.62
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
2.00
Ude
  • U
  • U
  • V
  • T
  • T
1.29
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 50% 29%
GNS. 2.46 3.00 2.00
Scorede 1.23 1.83 0.71
Lukket Ind 1.23 1.17 1.29
BHS 62% 83% 43%
CS 31% 17% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
19Chesterfield FCChesterfield FC
Chesterfield FC

Chesterfield FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 7 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • T
  • U
  • V
1.46
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • V
1.71
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
1.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 43% 33%
GNS. 3.08 3.57 2.50
Scorede 1.77 2.29 1.17
Lukket Ind 1.31 1.29 1.33
BHS 69% 71% 67%
CS 15% 14% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
20Cheltenham Town FCCheltenham Town FC
Cheltenham Town FC

Cheltenham Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 4 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • V
  • V
1.62
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • V
  • V
2.29
Ude
  • U
  • V
  • U
  • T
  • T
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 46% 71% 17%
GNS. 3.38 3.43 3.33
Scorede 1.69 2.00 1.33
Lukket Ind 1.69 1.43 2.00
BHS 77% 71% 83%
CS 8% 14% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
21Swindon Town FCSwindon Town FC
Swindon Town FC

Swindon Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 14 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
1.23
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • U
1.83
Ude
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.23 2.67 1.86
Scorede 1.00 1.67 0.43
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 46% 83% 14%
CS 15% 0% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

600%
22Rotherham United FCRotherham United FC
Rotherham United FC

Rotherham United FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 23 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
0.92
Hjemme
  • U
  • U
  • T
  • U
  • U
1.14
Ude
  • U
  • T
  • V
  • T
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 15% 14% 17%
GNS. 3.08 4.00 2.00
Scorede 1.31 1.86 0.67
Lukket Ind 1.77 2.14 1.33
BHS 69% 100% 33%
CS 8% 0% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

700%
23Crawley Town FCCrawley Town FC
Crawley Town FC

Crawley Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 24 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.55
Hjemme
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.33
Ude
  • V
  • U
  • T
  • T
  • T
0.80
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 9% 0% 20%
GNS. 3.00 3.00 3.00
Scorede 1.09 1.00 1.20
Lukket Ind 1.91 2.00 1.80
BHS 73% 67% 80%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

600%
24Barnet FCBarnet FC
Barnet FC

Barnet FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 2 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
2.00
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • U
1.83
Ude
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
2.20
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 55% 50% 60%
GNS. 3.64 3.50 3.80
Scorede 2.18 2.00 2.40
Lukket Ind 1.45 1.50 1.40
BHS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

600%

Ude / Clean Sheets (EFL League Two)

# HoldK
Kampe Spillet
Ude
Clean Sheets
Ude
CS%
1Crewe Alexandra FCCrewe Alexandra FC
Crewe Alexandra FC

Crewe Alexandra FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 3 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • T
  • T
1.62
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
2.00
Ude
  • U
  • U
  • V
  • T
  • T
1.29
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 50% 29%
GNS. 2.46 3.00 2.00
Scorede 1.23 1.83 0.71
Lukket Ind 1.23 1.17 1.29
BHS 62% 83% 43%
CS 31% 17% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7343%
2Walsall FCWalsall FC
Walsall FC

Walsall FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 6 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
1.73
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
2.20
Ude
  • U
  • U
  • U
  • U
  • U
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 60% 17%
GNS. 2.09 2.00 2.17
Scorede 1.45 1.60 1.33
Lukket Ind 0.64 0.40 0.83
BHS 45% 20% 67%
CS 55% 80% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6233%
3Exeter City FCExeter City FC
Exeter City FC

Exeter City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 8 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
1.46
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.14
Ude
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 57% 17%
GNS. 1.31 1.43 1.17
Scorede 0.77 1.14 0.33
Lukket Ind 0.54 0.29 0.83
BHS 23% 29% 17%
CS 54% 71% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6233%
4Tranmere Rovers FCTranmere Rovers FC
Tranmere Rovers FC

Tranmere Rovers FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 13 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • V
  • U
1.23
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.50
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 33% 14%
GNS. 2.46 2.50 2.43
Scorede 1.23 1.50 1.00
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 62% 67% 57%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7229%
5Accrington Stanley FCAccrington Stanley FC
Accrington Stanley FC

Accrington Stanley FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 9 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • U
  • V
1.38
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
2.00
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.92 3.17 2.71
Scorede 1.69 2.00 1.43
Lukket Ind 1.23 1.17 1.29
BHS 62% 67% 57%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7229%
6Newport County AFCNewport County AFC
Newport County AFC

Newport County AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 16 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.15
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
2.00
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
0.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 50% 0%
GNS. 2.46 2.50 2.43
Scorede 1.23 1.67 0.86
Lukket Ind 1.23 0.83 1.57
BHS 54% 67% 43%
CS 31% 33% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7229%
7Swindon Town FCSwindon Town FC
Swindon Town FC

Swindon Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 14 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
1.23
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • U
1.83
Ude
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.23 2.67 1.86
Scorede 1.00 1.67 0.43
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 46% 83% 14%
CS 15% 0% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7229%
8Northampton Town FCNorthampton Town FC
Northampton Town FC

Northampton Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 19 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.18
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • T
  • V
1.33
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 33% 20%
GNS. 1.45 1.17 1.80
Scorede 0.73 0.67 0.80
Lukket Ind 0.73 0.50 1.00
BHS 27% 17% 40%
CS 36% 50% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5120%
9Bristol Rovers FCBristol Rovers FC
Bristol Rovers FC

Bristol Rovers FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 15 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.23
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • T
  • U
1.86
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • T
0.50
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 57% 17%
GNS. 2.77 2.71 2.83
Scorede 1.23 1.57 0.83
Lukket Ind 1.54 1.14 2.00
BHS 38% 43% 33%
CS 38% 57% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
10Salford City FCSalford City FC
Salford City FC

Salford City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 1 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.08
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.50
Ude
  • T
  • U
  • V
  • V
  • V
1.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 67% 83% 50%
GNS. 2.58 1.67 3.50
Scorede 1.58 1.17 2.00
Lukket Ind 1.00 0.50 1.50
BHS 50% 33% 67%
CS 33% 50% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
11Rochdale AFCRochdale AFC
Rochdale AFC

Rochdale AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 17 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • T
  • U
  • T
1.15
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • U
  • T
1.43
Ude
  • T
  • U
  • V
  • U
  • T
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 43% 17%
GNS. 2.85 3.29 2.33
Scorede 1.15 1.43 0.83
Lukket Ind 1.69 1.86 1.50
BHS 46% 43% 50%
CS 31% 43% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
12Gillingham FCGillingham FC
Gillingham FC

Gillingham FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 12 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
1.31
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • T
1.29
Ude
  • U
  • V
  • T
  • V
  • T
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 29% 33%
GNS. 2.77 2.43 3.17
Scorede 1.38 1.14 1.67
Lukket Ind 1.38 1.29 1.50
BHS 54% 43% 67%
CS 31% 43% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
13Chesterfield FCChesterfield FC
Chesterfield FC

Chesterfield FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 7 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • T
  • U
  • V
1.46
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • V
1.71
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
1.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 43% 33%
GNS. 3.08 3.57 2.50
Scorede 1.77 2.29 1.17
Lukket Ind 1.31 1.29 1.33
BHS 69% 71% 67%
CS 15% 14% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
14Rotherham United FCRotherham United FC
Rotherham United FC

Rotherham United FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 23 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
0.92
Hjemme
  • U
  • U
  • T
  • U
  • U
1.14
Ude
  • U
  • T
  • V
  • T
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 15% 14% 17%
GNS. 3.08 4.00 2.00
Scorede 1.31 1.86 0.67
Lukket Ind 1.77 2.14 1.33
BHS 69% 100% 33%
CS 8% 0% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
15Fleetwood Town FCFleetwood Town FC
Fleetwood Town FC

Fleetwood Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 18 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
1.08
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • U
  • V
1.50
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • T
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 33% 14%
GNS. 2.46 1.83 3.00
Scorede 1.15 1.17 1.14
Lukket Ind 1.31 0.67 1.86
BHS 62% 50% 71%
CS 31% 50% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
16Grimsby Town FCGrimsby Town FC
Grimsby Town FC

Grimsby Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 11 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • U
  • V
1.31
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • T
1.67
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 31% 50% 14%
GNS. 2.69 2.33 3.00
Scorede 1.46 1.33 1.57
Lukket Ind 1.23 1.00 1.43
BHS 54% 33% 71%
CS 31% 50% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
17Port Vale FCPort Vale FC
Port Vale FC

Port Vale FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 22 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • V
  • U
  • T
1.09
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.20
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 60% 0%
GNS. 1.64 1.00 2.17
Scorede 0.55 0.80 0.33
Lukket Ind 1.09 0.20 1.83
BHS 27% 20% 33%
CS 36% 80% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

600%
18Oldham Athletic AFCOldham Athletic AFC
Oldham Athletic AFC

Oldham Athletic AFC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 20 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Hjemme
  • V
  • T
  • T
  • U
  • V
1.67
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
0.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 50% 0%
GNS. 2.67 3.00 2.33
Scorede 1.17 1.83 0.50
Lukket Ind 1.50 1.17 1.83
BHS 50% 50% 50%
CS 25% 50% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

600%
19Shrewsbury Town FCShrewsbury Town FC
Shrewsbury Town FC

Shrewsbury Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 10 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • V
  • U
1.38
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.67
Ude
  • T
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 38% 50% 29%
GNS. 2.77 2.17 3.29
Scorede 1.23 1.17 1.29
Lukket Ind 1.54 1.00 2.00
BHS 46% 33% 57%
CS 23% 50% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

700%
20York City FCYork City FC
York City FC

York City FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 5 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
1.67
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • V
2.43
Ude
  • U
  • T
  • U
  • T
  • U
0.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 71% 0%
GNS. 2.83 3.00 2.60
Scorede 1.75 2.29 1.00
Lukket Ind 1.08 0.71 1.60
BHS 67% 57% 80%
CS 25% 43% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

500%
21Colchester United FCColchester United FC
Colchester United FC

Colchester United FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 21 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • U
  • U
  • T
1.00
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • U
  • U
1.80
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • T
0.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 17% 40% 0%
GNS. 2.25 1.60 2.71
Scorede 0.92 1.00 0.86
Lukket Ind 1.33 0.60 1.86
BHS 58% 60% 57%
CS 17% 40% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

700%
22Cheltenham Town FCCheltenham Town FC
Cheltenham Town FC

Cheltenham Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 4 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • V
  • V
1.62
Hjemme
  • U
  • V
  • T
  • V
  • V
2.29
Ude
  • U
  • V
  • U
  • T
  • T
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 46% 71% 17%
GNS. 3.38 3.43 3.33
Scorede 1.69 2.00 1.33
Lukket Ind 1.69 1.43 2.00
BHS 77% 71% 83%
CS 8% 14% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

600%
23Crawley Town FCCrawley Town FC
Crawley Town FC

Crawley Town FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 24 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.55
Hjemme
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.33
Ude
  • V
  • U
  • T
  • T
  • T
0.80
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 9% 0% 20%
GNS. 3.00 3.00 3.00
Scorede 1.09 1.00 1.20
Lukket Ind 1.91 2.00 1.80
BHS 73% 67% 80%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

500%
24Barnet FCBarnet FC
Barnet FC

Barnet FC

EFL League Two (Div. 4)

Liga Pos 2 / 24

England

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
2.00
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • U
1.83
Ude
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
2.20
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 55% 50% 60%
GNS. 3.64 3.50 3.80
Scorede 2.18 2.00 2.40
Lukket Ind 1.45 1.50 1.40
BHS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

500%

Hvilket Hold Har Haft Flest Clean Sheets I EFL League Two?

Holdene med flest Rene Mål i EFL League Two er Exeter City FC (7 clean sheet ud af 13 kampe), efterfulgt af Walsall FC (6 clean sheets ud af 11 kampe), og Bristol Rovers FC (5 clean sheets ud af 13 kampe). Exeter City FC lukkede ikke et eneste mål ind i 54% af kampene i EFL League Two denne sæson, hvilket er virkeligt imponerende, og beviser hvilket solidt forsvar de har. Walsall FC har også en god clean sheet historik med 55% og Bristol Rovers FC har en clean sheet procent på 38%.

/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.