Clean Sheets - First League

Målmand - Clean Sheets

# SpillerK
Kampe Spillet
Clean SheetsClean Sheets %HjemmeUde
1Slavia Praha BadgeJakub Markovič11655%24
2Bohemians 1905 BadgeTomáš Frühwald11545%41
3Slovan Liberec BadgeTomáš Koubek11545%23
4Sparta Praha BadgeJakub Surovčík12542%23
5Baník Ostrava BadgeMartin Jedlička11436%31
6Teplice BadgeMatouš Trmal11436%22
7Jablonec BadgeKlemen Mihelak7343%21
8Hradec Králové BadgeAdam Zadražil12325%12
9Mladá Boleslav BadgeJiří Floder10330%30
10Viktoria Plzeň BadgeFlorian Wiegele11218%02
11Zbrojovka Brno BadgeAdam Hrdina12217%11
12Slovácko BadgeMilan Heča10220%11
13Jablonec BadgeJan Hanuš6233%11
14Sigma Olomouc BadgeJan Koutný12217%20
15Líšeň BadgeRichard Kašík5240%11

Hold - Clean Sheets

# HoldK
Kampe Spillet
Clean SheetsCS%HjemmeUde
1SK Slavia PrahaSK Slavia Praha
SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

First League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • U
2.33
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • U
2.14
Ude
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 67% 57% 80%
GNS. 2.83 3.14 2.40
Scorede 2.25 2.29 2.20
Lukket Ind 0.58 0.86 0.20
BHS 50% 71% 20%
CS 50% 29% 80%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12650%29%80%
2FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec

FC Slovan Liberec

First League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • T
  • T
1.82
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • V
  • T
1.40
Ude
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
2.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 55% 40% 67%
GNS. 1.82 2.00 1.67
Scorede 1.18 1.20 1.17
Lukket Ind 0.64 0.80 0.50
BHS 27% 20% 33%
CS 45% 40% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

11545%40%50%
3Bohemians 1905Bohemians 1905
Bohemians 1905

Bohemians 1905

First League (Div. 1)

Liga Pos 10 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • V
  • U
1.45
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.20
Ude
  • V
  • U
  • T
  • T
  • U
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 60% 17%
GNS. 2.36 1.20 3.33
Scorede 1.18 1.00 1.33
Lukket Ind 1.18 0.20 2.00
BHS 45% 20% 67%
CS 45% 80% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

11545%80%17%
4AC Sparta PrahaAC Sparta Praha
AC Sparta Praha

AC Sparta Praha

First League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
1.83
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
2.50
Ude
  • T
  • V
  • T
  • V
  • U
1.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 58% 83% 33%
GNS. 3.17 3.67 2.67
Scorede 2.08 2.67 1.50
Lukket Ind 1.08 1.00 1.17
BHS 42% 50% 33%
CS 42% 33% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12542%33%50%
5FC Banik OstravaFC Banik Ostrava
FC Banik Ostrava

FC Banik Ostrava

First League (Div. 1)

Liga Pos 13 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
1.00
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • T
  • U
1.40
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 40% 17%
GNS. 2.27 1.80 2.67
Scorede 0.64 0.60 0.67
Lukket Ind 1.64 1.20 2.00
BHS 27% 20% 33%
CS 36% 60% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

11436%60%17%
6FK Jablonec FK Jablonec
FK Jablonec

FK Jablonec

First League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.67
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.67
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
1.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 50% 50%
GNS. 2.42 2.83 2.00
Scorede 1.33 1.67 1.00
Lukket Ind 1.08 1.17 1.00
BHS 50% 67% 33%
CS 33% 33% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12433%33%33%
7FK Mlada BoleslavFK Mlada Boleslav
FK Mlada Boleslav

FK Mlada Boleslav

First League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 100% 14%
GNS. 2.75 2.40 3.00
Scorede 1.58 2.20 1.14
Lukket Ind 1.17 0.20 1.86
BHS 42% 20% 57%
CS 33% 80% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12433%80%0%
8FK TepliceFK Teplice
FK Teplice

FK Teplice

First League (Div. 1)

Liga Pos 8 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • T
  • U
1.50
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • U
1.29
Ude
  • V
  • T
  • V
  • V
  • T
1.80
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 29% 60%
GNS. 2.92 3.14 2.60
Scorede 1.50 1.57 1.40
Lukket Ind 1.42 1.57 1.20
BHS 42% 43% 40%
CS 33% 29% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12433%29%40%
9FC Viktoria PlzenFC Viktoria Plzen
FC Viktoria Plzen

FC Viktoria Plzen

First League (Div. 1)

Liga Pos 9 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • V
  • V
  • T
1.33
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • T
1.14
Ude
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 29% 40%
GNS. 3.75 3.43 4.20
Scorede 2.00 1.71 2.40
Lukket Ind 1.75 1.71 1.80
BHS 75% 86% 60%
CS 25% 14% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12325%14%40%
10FC Hradec KraloveFC Hradec Kralove
FC Hradec Kralove

FC Hradec Kralove

First League (Div. 1)

Liga Pos 11 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.25
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • T
  • T
1.43
Ude
  • U
  • T
  • T
  • V
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 43% 20%
GNS. 2.17 2.86 1.20
Scorede 0.92 1.29 0.40
Lukket Ind 1.25 1.57 0.80
BHS 50% 71% 20%
CS 25% 14% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12325%14%40%
11SK LisenSK Lisen
SK Lisen

SK Lisen

First League (Div. 1)

Liga Pos 14 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
0.82
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.20
Ude
  • T
  • V
  • T
  • V
  • U
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 0% 33%
GNS. 2.82 3.20 2.50
Scorede 1.00 0.60 1.33
Lukket Ind 1.82 2.60 1.17
BHS 55% 40% 67%
CS 18% 20% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

11218%20%17%
121 FC Slovacko1 FC Slovacko
1 FC Slovacko

1 FC Slovacko

First League (Div. 1)

Liga Pos 15 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
0.58
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • T
0.60
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • T
0.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 8% 0% 14%
GNS. 2.83 2.40 3.14
Scorede 0.92 1.00 0.86
Lukket Ind 1.92 1.40 2.29
BHS 67% 80% 57%
CS 17% 20% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12217%20%14%
13FC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno
FC Zbrojovka Brno

FC Zbrojovka Brno

First League (Div. 1)

Liga Pos 7 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • U
1.67
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
1.86
Ude
  • U
  • V
  • T
  • T
  • V
1.40
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 57% 40%
GNS. 2.67 2.71 2.60
Scorede 1.33 1.57 1.00
Lukket Ind 1.33 1.14 1.60
BHS 50% 57% 40%
CS 17% 14% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12217%14%20%
14SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

SK Sigma Olomouc

First League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • V
2.00
Ude
  • V
  • T
  • V
  • U
  • U
1.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 60% 43%
GNS. 2.83 3.00 2.71
Scorede 1.58 1.80 1.43
Lukket Ind 1.25 1.20 1.29
BHS 67% 40% 86%
CS 17% 40% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12217%40%0%
15FK PardubiceFK Pardubice
FK Pardubice

FK Pardubice

First League (Div. 1)

Liga Pos 12 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.17
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
1.40
Ude
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 40% 29%
GNS. 2.58 2.60 2.57
Scorede 1.17 1.40 1.00
Lukket Ind 1.42 1.20 1.57
BHS 67% 60% 71%
CS 17% 20% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

12217%20%14%
16FC FASTAV ZlinFC FASTAV Zlin
FC FASTAV Zlin

FC FASTAV Zlin

First League (Div. 1)

Liga Pos 16 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.17
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.14
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.20
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 0% 0% 0%
GNS. 2.75 2.00 3.80
Scorede 0.75 0.43 1.20
Lukket Ind 2.00 1.57 2.60
BHS 58% 43% 80%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1200%0%0%

Hjemme / Clean Sheets (First League)

# HoldK
Kampe Spillet
Hjemme
Clean Sheets
Hjemme
CS%
1Bohemians 1905Bohemians 1905
Bohemians 1905

Bohemians 1905

First League (Div. 1)

Liga Pos 10 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • V
  • U
1.45
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.20
Ude
  • V
  • U
  • T
  • T
  • U
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 60% 17%
GNS. 2.36 1.20 3.33
Scorede 1.18 1.00 1.33
Lukket Ind 1.18 0.20 2.00
BHS 45% 20% 67%
CS 45% 80% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5480%
2FK Mlada BoleslavFK Mlada Boleslav
FK Mlada Boleslav

FK Mlada Boleslav

First League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 100% 14%
GNS. 2.75 2.40 3.00
Scorede 1.58 2.20 1.14
Lukket Ind 1.17 0.20 1.86
BHS 42% 20% 57%
CS 33% 80% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5480%
3FC Banik OstravaFC Banik Ostrava
FC Banik Ostrava

FC Banik Ostrava

First League (Div. 1)

Liga Pos 13 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
1.00
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • T
  • U
1.40
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 40% 17%
GNS. 2.27 1.80 2.67
Scorede 0.64 0.60 0.67
Lukket Ind 1.64 1.20 2.00
BHS 27% 20% 33%
CS 36% 60% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5360%
4FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec

FC Slovan Liberec

First League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • T
  • T
1.82
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • V
  • T
1.40
Ude
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
2.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 55% 40% 67%
GNS. 1.82 2.00 1.67
Scorede 1.18 1.20 1.17
Lukket Ind 0.64 0.80 0.50
BHS 27% 20% 33%
CS 45% 40% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5240%
5SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

SK Sigma Olomouc

First League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • V
2.00
Ude
  • V
  • T
  • V
  • U
  • U
1.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 60% 43%
GNS. 2.83 3.00 2.71
Scorede 1.58 1.80 1.43
Lukket Ind 1.25 1.20 1.29
BHS 67% 40% 86%
CS 17% 40% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5240%
6AC Sparta PrahaAC Sparta Praha
AC Sparta Praha

AC Sparta Praha

First League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
1.83
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
2.50
Ude
  • T
  • V
  • T
  • V
  • U
1.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 58% 83% 33%
GNS. 3.17 3.67 2.67
Scorede 2.08 2.67 1.50
Lukket Ind 1.08 1.00 1.17
BHS 42% 50% 33%
CS 42% 33% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6233%
7FK Jablonec FK Jablonec
FK Jablonec

FK Jablonec

First League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.67
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.67
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
1.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 50% 50%
GNS. 2.42 2.83 2.00
Scorede 1.33 1.67 1.00
Lukket Ind 1.08 1.17 1.00
BHS 50% 67% 33%
CS 33% 33% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6233%
8SK Slavia PrahaSK Slavia Praha
SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

First League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • U
2.33
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • U
2.14
Ude
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 67% 57% 80%
GNS. 2.83 3.14 2.40
Scorede 2.25 2.29 2.20
Lukket Ind 0.58 0.86 0.20
BHS 50% 71% 20%
CS 50% 29% 80%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7229%
9FK TepliceFK Teplice
FK Teplice

FK Teplice

First League (Div. 1)

Liga Pos 8 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • T
  • U
1.50
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • U
1.29
Ude
  • V
  • T
  • V
  • V
  • T
1.80
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 29% 60%
GNS. 2.92 3.14 2.60
Scorede 1.50 1.57 1.40
Lukket Ind 1.42 1.57 1.20
BHS 42% 43% 40%
CS 33% 29% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7229%
10SK LisenSK Lisen
SK Lisen

SK Lisen

First League (Div. 1)

Liga Pos 14 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
0.82
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.20
Ude
  • T
  • V
  • T
  • V
  • U
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 0% 33%
GNS. 2.82 3.20 2.50
Scorede 1.00 0.60 1.33
Lukket Ind 1.82 2.60 1.17
BHS 55% 40% 67%
CS 18% 20% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5120%
111 FC Slovacko1 FC Slovacko
1 FC Slovacko

1 FC Slovacko

First League (Div. 1)

Liga Pos 15 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
0.58
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • T
0.60
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • T
0.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 8% 0% 14%
GNS. 2.83 2.40 3.14
Scorede 0.92 1.00 0.86
Lukket Ind 1.92 1.40 2.29
BHS 67% 80% 57%
CS 17% 20% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5120%
12FK PardubiceFK Pardubice
FK Pardubice

FK Pardubice

First League (Div. 1)

Liga Pos 12 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.17
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
1.40
Ude
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 40% 29%
GNS. 2.58 2.60 2.57
Scorede 1.17 1.40 1.00
Lukket Ind 1.42 1.20 1.57
BHS 67% 60% 71%
CS 17% 20% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5120%
13FC Viktoria PlzenFC Viktoria Plzen
FC Viktoria Plzen

FC Viktoria Plzen

First League (Div. 1)

Liga Pos 9 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • V
  • V
  • T
1.33
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • T
1.14
Ude
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 29% 40%
GNS. 3.75 3.43 4.20
Scorede 2.00 1.71 2.40
Lukket Ind 1.75 1.71 1.80
BHS 75% 86% 60%
CS 25% 14% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
14FC Hradec KraloveFC Hradec Kralove
FC Hradec Kralove

FC Hradec Kralove

First League (Div. 1)

Liga Pos 11 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.25
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • T
  • T
1.43
Ude
  • U
  • T
  • T
  • V
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 43% 20%
GNS. 2.17 2.86 1.20
Scorede 0.92 1.29 0.40
Lukket Ind 1.25 1.57 0.80
BHS 50% 71% 20%
CS 25% 14% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
15FC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno
FC Zbrojovka Brno

FC Zbrojovka Brno

First League (Div. 1)

Liga Pos 7 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • U
1.67
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
1.86
Ude
  • U
  • V
  • T
  • T
  • V
1.40
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 57% 40%
GNS. 2.67 2.71 2.60
Scorede 1.33 1.57 1.00
Lukket Ind 1.33 1.14 1.60
BHS 50% 57% 40%
CS 17% 14% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
16FC FASTAV ZlinFC FASTAV Zlin
FC FASTAV Zlin

FC FASTAV Zlin

First League (Div. 1)

Liga Pos 16 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.17
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.14
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.20
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 0% 0% 0%
GNS. 2.75 2.00 3.80
Scorede 0.75 0.43 1.20
Lukket Ind 2.00 1.57 2.60
BHS 58% 43% 80%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

700%

Ude / Clean Sheets (First League)

# HoldK
Kampe Spillet
Ude
Clean Sheets
Ude
CS%
1SK Slavia PrahaSK Slavia Praha
SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

First League (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • U
2.33
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • U
2.14
Ude
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 67% 57% 80%
GNS. 2.83 3.14 2.40
Scorede 2.25 2.29 2.20
Lukket Ind 0.58 0.86 0.20
BHS 50% 71% 20%
CS 50% 29% 80%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5480%
2FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec

FC Slovan Liberec

First League (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • T
  • T
1.82
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • V
  • T
1.40
Ude
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
2.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 55% 40% 67%
GNS. 1.82 2.00 1.67
Scorede 1.18 1.20 1.17
Lukket Ind 0.64 0.80 0.50
BHS 27% 20% 33%
CS 45% 40% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6350%
3AC Sparta PrahaAC Sparta Praha
AC Sparta Praha

AC Sparta Praha

First League (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
1.83
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
2.50
Ude
  • T
  • V
  • T
  • V
  • U
1.17
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 58% 83% 33%
GNS. 3.17 3.67 2.67
Scorede 2.08 2.67 1.50
Lukket Ind 1.08 1.00 1.17
BHS 42% 50% 33%
CS 42% 33% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6350%
4FK TepliceFK Teplice
FK Teplice

FK Teplice

First League (Div. 1)

Liga Pos 8 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • T
  • U
1.50
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • U
1.29
Ude
  • V
  • T
  • V
  • V
  • T
1.80
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 29% 60%
GNS. 2.92 3.14 2.60
Scorede 1.50 1.57 1.40
Lukket Ind 1.42 1.57 1.20
BHS 42% 43% 40%
CS 33% 29% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5240%
5FC Viktoria PlzenFC Viktoria Plzen
FC Viktoria Plzen

FC Viktoria Plzen

First League (Div. 1)

Liga Pos 9 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • V
  • V
  • T
1.33
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • T
1.14
Ude
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 29% 40%
GNS. 3.75 3.43 4.20
Scorede 2.00 1.71 2.40
Lukket Ind 1.75 1.71 1.80
BHS 75% 86% 60%
CS 25% 14% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5240%
6FC Hradec KraloveFC Hradec Kralove
FC Hradec Kralove

FC Hradec Kralove

First League (Div. 1)

Liga Pos 11 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.25
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • T
  • T
1.43
Ude
  • U
  • T
  • T
  • V
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 43% 20%
GNS. 2.17 2.86 1.20
Scorede 0.92 1.29 0.40
Lukket Ind 1.25 1.57 0.80
BHS 50% 71% 20%
CS 25% 14% 40%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5240%
7FK Jablonec FK Jablonec
FK Jablonec

FK Jablonec

First League (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.67
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.67
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
1.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 50% 50%
GNS. 2.42 2.83 2.00
Scorede 1.33 1.67 1.00
Lukket Ind 1.08 1.17 1.00
BHS 50% 67% 33%
CS 33% 33% 33%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6233%
8FC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno
FC Zbrojovka Brno

FC Zbrojovka Brno

First League (Div. 1)

Liga Pos 7 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • U
1.67
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
1.86
Ude
  • U
  • V
  • T
  • T
  • V
1.40
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 57% 40%
GNS. 2.67 2.71 2.60
Scorede 1.33 1.57 1.00
Lukket Ind 1.33 1.14 1.60
BHS 50% 57% 40%
CS 17% 14% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

5120%
9Bohemians 1905Bohemians 1905
Bohemians 1905

Bohemians 1905

First League (Div. 1)

Liga Pos 10 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • V
  • U
1.45
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • V
2.20
Ude
  • V
  • U
  • T
  • T
  • U
0.83
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 60% 17%
GNS. 2.36 1.20 3.33
Scorede 1.18 1.00 1.33
Lukket Ind 1.18 0.20 2.00
BHS 45% 20% 67%
CS 45% 80% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
10FC Banik OstravaFC Banik Ostrava
FC Banik Ostrava

FC Banik Ostrava

First League (Div. 1)

Liga Pos 13 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
1.00
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • T
  • U
1.40
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 27% 40% 17%
GNS. 2.27 1.80 2.67
Scorede 0.64 0.60 0.67
Lukket Ind 1.64 1.20 2.00
BHS 27% 20% 33%
CS 36% 60% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
11SK LisenSK Lisen
SK Lisen

SK Lisen

First League (Div. 1)

Liga Pos 14 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
0.82
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.20
Ude
  • T
  • V
  • T
  • V
  • U
1.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 0% 33%
GNS. 2.82 3.20 2.50
Scorede 1.00 0.60 1.33
Lukket Ind 1.82 2.60 1.17
BHS 55% 40% 67%
CS 18% 20% 17%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

6117%
121 FC Slovacko1 FC Slovacko
1 FC Slovacko

1 FC Slovacko

First League (Div. 1)

Liga Pos 15 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
0.58
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • T
0.60
Ude
  • T
  • U
  • T
  • V
  • T
0.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 8% 0% 14%
GNS. 2.83 2.40 3.14
Scorede 0.92 1.00 0.86
Lukket Ind 1.92 1.40 2.29
BHS 67% 80% 57%
CS 17% 20% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
13FK PardubiceFK Pardubice
FK Pardubice

FK Pardubice

First League (Div. 1)

Liga Pos 12 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.17
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
1.40
Ude
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 33% 40% 29%
GNS. 2.58 2.60 2.57
Scorede 1.17 1.40 1.00
Lukket Ind 1.42 1.20 1.57
BHS 67% 60% 71%
CS 17% 20% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

7114%
14FK Mlada BoleslavFK Mlada Boleslav
FK Mlada Boleslav

FK Mlada Boleslav

First League (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 100% 14%
GNS. 2.75 2.40 3.00
Scorede 1.58 2.20 1.14
Lukket Ind 1.17 0.20 1.86
BHS 42% 20% 57%
CS 33% 80% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

700%
15SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

SK Sigma Olomouc

First League (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • V
2.00
Ude
  • V
  • T
  • V
  • U
  • U
1.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 60% 43%
GNS. 2.83 3.00 2.71
Scorede 1.58 1.80 1.43
Lukket Ind 1.25 1.20 1.29
BHS 67% 40% 86%
CS 17% 40% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

700%
16FC FASTAV ZlinFC FASTAV Zlin
FC FASTAV Zlin

FC FASTAV Zlin

First League (Div. 1)

Liga Pos 16 / 16

Tjekkiet

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.17
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.14
Ude
  • T
  • T
  • T
  • U
  • T
0.20
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 0% 0% 0%
GNS. 2.75 2.00 3.80
Scorede 0.75 0.43 1.20
Lukket Ind 2.00 1.57 2.60
BHS 58% 43% 80%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

500%

Hvilket Hold Har Haft Flest Clean Sheets I First League?

Holdene med flest Rene Mål i First League er SK Slavia Praha (6 clean sheet ud af 12 kampe), efterfulgt af FC Slovan Liberec (5 clean sheets ud af 11 kampe), og AC Sparta Praha (5 clean sheets ud af 12 kampe). SK Slavia Praha lukkede ikke et eneste mål ind i 50% af kampene i First League denne sæson, hvilket er virkeligt imponerende, og beviser hvilket solidt forsvar de har. FC Slovan Liberec har også en god clean sheet historik med 45% og AC Sparta Praha har en clean sheet procent på 42%.

/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.