Clean Sheets - Serie A

Målmand - Clean Sheets

# SpillerK
Kampe Spillet
Clean SheetsClean Sheets %HjemmeUde
1Flamengo BadgeAgustín Daniel Rossi311445%86
2Palmeiras BadgeCarlos Miguel dos Santos Pereira301343%58
3Vitória BadgeLucas Willians Assis Arcanjo271037%91
4Corinthians BadgeHugo de Souza Nogueira27933%54
5Bahia BadgeRonaldo de Oliveira Strada22836%44
6Atlético PR BadgeAderbar Melo dos Santos Neto24728%52
7São Paulo BadgeRafael Pires Monteiro28725%61
8Atlético Mineiro BadgeEverson Felipe Marques Pires23626%33
9Bragantino BadgeTiago Luis Volpi24625%42
10Fluminense BadgeFábio Deivson Lopes Maciel31619%51
11Grêmio BadgeWeverton Pereira da Silva29621%42
12Coritiba BadgePedro Felipe De Faria Rangel18633%24
13Internacional BadgeMatheus Cunha Queiroz17635%42
14Santos BadgeGabriel Nascimento Resende Brazão24521%23
15Vasco da Gama BadgeLeonardo Cesar Jardim30413%31

Hold - Clean Sheets

# HoldK
Kampe Spillet
Clean SheetsCS%HjemmeUde
1CR FlamengoCR Flamengo
CR Flamengo

CR Flamengo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 1 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
2.16
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.40
Ude
  • V
  • T
  • V
  • U
  • V
1.94
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 65% 73% 56%
GNS. 2.77 2.60 2.94
Scorede 1.97 1.93 2.00
Lukket Ind 0.81 0.67 0.94
BHS 48% 40% 56%
CS 45% 53% 38%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

311445%53%38%
2SE PalmeirasSE Palmeiras
SE Palmeiras

SE Palmeiras

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 2 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.13
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • V
2.40
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.88
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 61% 73% 50%
GNS. 2.45 2.53 2.38
Scorede 1.74 1.87 1.63
Lukket Ind 0.71 0.67 0.75
BHS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

311445%40%50%
3EC VitoriaEC Vitoria
EC Vitoria

EC Vitoria

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 13 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • V
  • T
  • U
1.19
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • V
2.07
Ude
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.38
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 67% 0%
GNS. 2.55 2.27 2.81
Scorede 1.10 1.47 0.75
Lukket Ind 1.45 0.80 2.06
BHS 42% 20% 63%
CS 35% 67% 6%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

311135%67%6%
4SC Corinthians PaulistaSC Corinthians Paulista
SC Corinthians Paulista

SC Corinthians Paulista

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 16 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.06
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.19
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 26% 31% 20%
GNS. 2.29 2.06 2.53
Scorede 1.03 1.00 1.07
Lukket Ind 1.26 1.06 1.47
BHS 58% 44% 73%
CS 32% 38% 27%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

311032%38%27%
5EC BahiaEC Bahia
EC Bahia

EC Bahia

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 7 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • T
1.58
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • T
1.69
Ude
  • U
  • V
  • V
  • T
  • T
1.47
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 44% 40%
GNS. 2.68 2.50 2.87
Scorede 1.42 1.44 1.40
Lukket Ind 1.26 1.06 1.47
BHS 61% 63% 60%
CS 29% 31% 27%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31929%31%27%
6CA MineiroCA Mineiro
CA Mineiro

CA Mineiro

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 6 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
1.61
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.19
Ude
  • V
  • U
  • U
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 45% 63% 27%
GNS. 2.48 2.75 2.20
Scorede 1.35 1.69 1.00
Lukket Ind 1.13 1.06 1.20
BHS 48% 63% 33%
CS 26% 31% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31826%31%20%
7CA ParanaenseCA Paranaense
CA Paranaense

CA Paranaense

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 4 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • T
1.71
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • U
  • T
2.00
Ude
  • V
  • V
  • T
  • U
  • V
1.40
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 48% 56% 40%
GNS. 2.77 2.63 2.93
Scorede 1.58 1.69 1.47
Lukket Ind 1.19 0.94 1.47
BHS 58% 56% 60%
CS 26% 31% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31826%31%20%
8Clube Atletico BragantinoClube Atletico Bragantino
Clube Atletico Bragantino

Clube Atletico Bragantino

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 10 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
1.32
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • V
1.60
Ude
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
1.06
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 35% 47% 25%
GNS. 2.42 2.73 2.13
Scorede 1.26 1.60 0.94
Lukket Ind 1.16 1.13 1.19
BHS 55% 53% 56%
CS 26% 33% 19%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31826%33%19%
9Sao Paulo FCSao Paulo FC
Sao Paulo FC

Sao Paulo FC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 9 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • V
1.35
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
2.06
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • T
0.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 63% 13%
GNS. 2.29 2.38 2.20
Scorede 1.16 1.56 0.73
Lukket Ind 1.13 0.81 1.47
BHS 55% 56% 53%
CS 23% 38% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31723%38%7%
10Cruzeiro ECCruzeiro EC
Cruzeiro EC

Cruzeiro EC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 3 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.69
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.94
Ude
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
1.44
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 56% 44%
GNS. 3.03 2.69 3.38
Scorede 1.59 1.69 1.50
Lukket Ind 1.44 1.00 1.88
BHS 69% 63% 75%
CS 22% 31% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

32722%31%13%
11Santos FC Sao PauloSantos FC Sao Paulo
Santos FC Sao Paulo

Santos FC Sao Paulo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 8 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.45
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.53
Ude
  • V
  • V
  • V
  • T
  • V
1.38
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 40% 38%
GNS. 3.03 2.80 3.25
Scorede 1.55 1.47 1.63
Lukket Ind 1.48 1.33 1.63
BHS 74% 67% 81%
CS 19% 20% 19%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31619%20%19%
12Gremio FB Porto AlegrenseGremio FB Porto Alegrense
Gremio FB Porto Alegrense

Gremio FB Porto Alegrense

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 18 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
1.00
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.63
Ude
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 44% 0%
GNS. 2.52 2.88 2.13
Scorede 1.10 1.56 0.60
Lukket Ind 1.42 1.31 1.53
BHS 61% 69% 53%
CS 19% 25% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31619%25%13%
13Fluminense FCFluminense FC
Fluminense FC

Fluminense FC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 5 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • V
  • T
  • T
1.65
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • T
2.25
Ude
  • U
  • U
  • T
  • V
  • T
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 45% 69% 20%
GNS. 2.84 2.81 2.87
Scorede 1.58 1.81 1.33
Lukket Ind 1.26 1.00 1.53
BHS 71% 69% 73%
CS 19% 31% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31619%31%7%
14Coritiba FBCCoritiba FBC
Coritiba FBC

Coritiba FBC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 12 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
1.26
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.33
Ude
  • U
  • V
  • T
  • T
  • T
1.19
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 33% 31%
GNS. 2.81 2.67 2.94
Scorede 1.23 1.33 1.13
Lukket Ind 1.58 1.33 1.81
BHS 52% 67% 38%
CS 19% 13% 25%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31619%13%25%
15SC InternacionalSC Internacional
SC Internacional

SC Internacional

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 17 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.03
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • T
  • V
1.13
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
0.94
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 27% 19%
GNS. 2.35 2.33 2.38
Scorede 1.06 1.20 0.94
Lukket Ind 1.29 1.13 1.44
BHS 58% 60% 56%
CS 19% 27% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31619%27%13%
16Botafogo FRBotafogo FR
Botafogo FR

Botafogo FR

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 11 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • V
1.26
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • T
  • V
1.50
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 38% 27%
GNS. 2.97 3.00 2.93
Scorede 1.42 1.63 1.20
Lukket Ind 1.55 1.38 1.73
BHS 68% 69% 67%
CS 16% 25% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31516%25%7%
17CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
CR Vasco da Gama

CR Vasco da Gama

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 15 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.17
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • V
  • U
1.60
Ude
  • T
  • T
  • V
  • V
  • T
0.73
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 30% 47% 13%
GNS. 2.63 2.60 2.67
Scorede 1.20 1.40 1.00
Lukket Ind 1.43 1.20 1.67
BHS 60% 53% 67%
CS 13% 20% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

30413%20%7%
18Clube do RemoClube do Remo
Clube do Remo

Clube do Remo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 19 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
0.81
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
1.00
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.63
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 16% 19% 13%
GNS. 2.63 2.56 2.69
Scorede 1.06 1.25 0.88
Lukket Ind 1.56 1.31 1.81
BHS 59% 69% 50%
CS 13% 13% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

32413%13%13%
19Mirassol Futebol ClubeMirassol Futebol Clube
Mirassol Futebol Clube

Mirassol Futebol Clube

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 14 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.16
Hjemme
  • T
  • U
  • U
  • V
  • V
1.63
Ude
  • U
  • T
  • V
  • U
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 29% 44% 13%
GNS. 2.58 2.75 2.40
Scorede 1.16 1.44 0.87
Lukket Ind 1.42 1.31 1.53
BHS 65% 69% 60%
CS 10% 19% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

31310%19%0%
20Chapecoense AFChapecoense AF
Chapecoense AF

Chapecoense AF

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 20 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.60
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
0.79
Ude
  • T
  • V
  • U
  • T
  • T
0.44
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 10% 14% 6%
GNS. 3.07 3.71 2.50
Scorede 1.00 1.36 0.69
Lukket Ind 2.07 2.36 1.81
BHS 63% 71% 56%
CS 7% 14% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

3027%14%0%

Hjemme / Clean Sheets (Serie A)

# HoldK
Kampe Spillet
Hjemme
Clean Sheets
Hjemme
CS%
1EC VitoriaEC Vitoria
EC Vitoria

EC Vitoria

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 13 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • V
  • T
  • U
1.19
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • V
2.07
Ude
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.38
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 67% 0%
GNS. 2.55 2.27 2.81
Scorede 1.10 1.47 0.75
Lukket Ind 1.45 0.80 2.06
BHS 42% 20% 63%
CS 35% 67% 6%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

151067%
2CR FlamengoCR Flamengo
CR Flamengo

CR Flamengo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 1 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
2.16
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.40
Ude
  • V
  • T
  • V
  • U
  • V
1.94
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 65% 73% 56%
GNS. 2.77 2.60 2.94
Scorede 1.97 1.93 2.00
Lukket Ind 0.81 0.67 0.94
BHS 48% 40% 56%
CS 45% 53% 38%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15853%
3SE PalmeirasSE Palmeiras
SE Palmeiras

SE Palmeiras

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 2 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.13
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • V
2.40
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.88
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 61% 73% 50%
GNS. 2.45 2.53 2.38
Scorede 1.74 1.87 1.63
Lukket Ind 0.71 0.67 0.75
BHS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15640%
4SC Corinthians PaulistaSC Corinthians Paulista
SC Corinthians Paulista

SC Corinthians Paulista

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 16 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.06
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.19
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 26% 31% 20%
GNS. 2.29 2.06 2.53
Scorede 1.03 1.00 1.07
Lukket Ind 1.26 1.06 1.47
BHS 58% 44% 73%
CS 32% 38% 27%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16638%
5Sao Paulo FCSao Paulo FC
Sao Paulo FC

Sao Paulo FC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 9 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • V
1.35
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
2.06
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • T
0.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 63% 13%
GNS. 2.29 2.38 2.20
Scorede 1.16 1.56 0.73
Lukket Ind 1.13 0.81 1.47
BHS 55% 56% 53%
CS 23% 38% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16638%
6Clube Atletico BragantinoClube Atletico Bragantino
Clube Atletico Bragantino

Clube Atletico Bragantino

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 10 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
1.32
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • V
1.60
Ude
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
1.06
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 35% 47% 25%
GNS. 2.42 2.73 2.13
Scorede 1.26 1.60 0.94
Lukket Ind 1.16 1.13 1.19
BHS 55% 53% 56%
CS 26% 33% 19%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15533%
7EC BahiaEC Bahia
EC Bahia

EC Bahia

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 7 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • T
1.58
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • T
1.69
Ude
  • U
  • V
  • V
  • T
  • T
1.47
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 44% 40%
GNS. 2.68 2.50 2.87
Scorede 1.42 1.44 1.40
Lukket Ind 1.26 1.06 1.47
BHS 61% 63% 60%
CS 29% 31% 27%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16531%
8CA MineiroCA Mineiro
CA Mineiro

CA Mineiro

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 6 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
1.61
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.19
Ude
  • V
  • U
  • U
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 45% 63% 27%
GNS. 2.48 2.75 2.20
Scorede 1.35 1.69 1.00
Lukket Ind 1.13 1.06 1.20
BHS 48% 63% 33%
CS 26% 31% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16531%
9CA ParanaenseCA Paranaense
CA Paranaense

CA Paranaense

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 4 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • T
1.71
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • U
  • T
2.00
Ude
  • V
  • V
  • T
  • U
  • V
1.40
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 48% 56% 40%
GNS. 2.77 2.63 2.93
Scorede 1.58 1.69 1.47
Lukket Ind 1.19 0.94 1.47
BHS 58% 56% 60%
CS 26% 31% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16531%
10Cruzeiro ECCruzeiro EC
Cruzeiro EC

Cruzeiro EC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 3 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.69
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.94
Ude
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
1.44
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 56% 44%
GNS. 3.03 2.69 3.38
Scorede 1.59 1.69 1.50
Lukket Ind 1.44 1.00 1.88
BHS 69% 63% 75%
CS 22% 31% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16531%
11Fluminense FCFluminense FC
Fluminense FC

Fluminense FC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 5 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • V
  • T
  • T
1.65
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • T
2.25
Ude
  • U
  • U
  • T
  • V
  • T
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 45% 69% 20%
GNS. 2.84 2.81 2.87
Scorede 1.58 1.81 1.33
Lukket Ind 1.26 1.00 1.53
BHS 71% 69% 73%
CS 19% 31% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16531%
12SC InternacionalSC Internacional
SC Internacional

SC Internacional

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 17 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.03
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • T
  • V
1.13
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
0.94
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 27% 19%
GNS. 2.35 2.33 2.38
Scorede 1.06 1.20 0.94
Lukket Ind 1.29 1.13 1.44
BHS 58% 60% 56%
CS 19% 27% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15427%
13Gremio FB Porto AlegrenseGremio FB Porto Alegrense
Gremio FB Porto Alegrense

Gremio FB Porto Alegrense

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 18 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
1.00
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.63
Ude
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 44% 0%
GNS. 2.52 2.88 2.13
Scorede 1.10 1.56 0.60
Lukket Ind 1.42 1.31 1.53
BHS 61% 69% 53%
CS 19% 25% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16425%
14Botafogo FRBotafogo FR
Botafogo FR

Botafogo FR

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 11 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • V
1.26
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • T
  • V
1.50
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 38% 27%
GNS. 2.97 3.00 2.93
Scorede 1.42 1.63 1.20
Lukket Ind 1.55 1.38 1.73
BHS 68% 69% 67%
CS 16% 25% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16425%
15Santos FC Sao PauloSantos FC Sao Paulo
Santos FC Sao Paulo

Santos FC Sao Paulo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 8 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.45
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.53
Ude
  • V
  • V
  • V
  • T
  • V
1.38
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 40% 38%
GNS. 3.03 2.80 3.25
Scorede 1.55 1.47 1.63
Lukket Ind 1.48 1.33 1.63
BHS 74% 67% 81%
CS 19% 20% 19%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15320%
16CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
CR Vasco da Gama

CR Vasco da Gama

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 15 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.17
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • V
  • U
1.60
Ude
  • T
  • T
  • V
  • V
  • T
0.73
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 30% 47% 13%
GNS. 2.63 2.60 2.67
Scorede 1.20 1.40 1.00
Lukket Ind 1.43 1.20 1.67
BHS 60% 53% 67%
CS 13% 20% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15320%
17Mirassol Futebol ClubeMirassol Futebol Clube
Mirassol Futebol Clube

Mirassol Futebol Clube

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 14 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.16
Hjemme
  • T
  • U
  • U
  • V
  • V
1.63
Ude
  • U
  • T
  • V
  • U
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 29% 44% 13%
GNS. 2.58 2.75 2.40
Scorede 1.16 1.44 0.87
Lukket Ind 1.42 1.31 1.53
BHS 65% 69% 60%
CS 10% 19% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16319%
18Chapecoense AFChapecoense AF
Chapecoense AF

Chapecoense AF

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 20 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.60
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
0.79
Ude
  • T
  • V
  • U
  • T
  • T
0.44
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 10% 14% 6%
GNS. 3.07 3.71 2.50
Scorede 1.00 1.36 0.69
Lukket Ind 2.07 2.36 1.81
BHS 63% 71% 56%
CS 7% 14% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14214%
19Coritiba FBCCoritiba FBC
Coritiba FBC

Coritiba FBC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 12 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
1.26
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.33
Ude
  • U
  • V
  • T
  • T
  • T
1.19
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 33% 31%
GNS. 2.81 2.67 2.94
Scorede 1.23 1.33 1.13
Lukket Ind 1.58 1.33 1.81
BHS 52% 67% 38%
CS 19% 13% 25%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15213%
20Clube do RemoClube do Remo
Clube do Remo

Clube do Remo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 19 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
0.81
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
1.00
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.63
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 16% 19% 13%
GNS. 2.63 2.56 2.69
Scorede 1.06 1.25 0.88
Lukket Ind 1.56 1.31 1.81
BHS 59% 69% 50%
CS 13% 13% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16213%

Ude / Clean Sheets (Serie A)

# HoldK
Kampe Spillet
Ude
Clean Sheets
Ude
CS%
1SE PalmeirasSE Palmeiras
SE Palmeiras

SE Palmeiras

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 2 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.13
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • V
2.40
Ude
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.88
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 61% 73% 50%
GNS. 2.45 2.53 2.38
Scorede 1.74 1.87 1.63
Lukket Ind 0.71 0.67 0.75
BHS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16850%
2CR FlamengoCR Flamengo
CR Flamengo

CR Flamengo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 1 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
2.16
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.40
Ude
  • V
  • T
  • V
  • U
  • V
1.94
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 65% 73% 56%
GNS. 2.77 2.60 2.94
Scorede 1.97 1.93 2.00
Lukket Ind 0.81 0.67 0.94
BHS 48% 40% 56%
CS 45% 53% 38%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16638%
3SC Corinthians PaulistaSC Corinthians Paulista
SC Corinthians Paulista

SC Corinthians Paulista

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 16 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.06
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
1.19
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 26% 31% 20%
GNS. 2.29 2.06 2.53
Scorede 1.03 1.00 1.07
Lukket Ind 1.26 1.06 1.47
BHS 58% 44% 73%
CS 32% 38% 27%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15427%
4EC BahiaEC Bahia
EC Bahia

EC Bahia

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 7 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • T
1.58
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • T
1.69
Ude
  • U
  • V
  • V
  • T
  • T
1.47
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 42% 44% 40%
GNS. 2.68 2.50 2.87
Scorede 1.42 1.44 1.40
Lukket Ind 1.26 1.06 1.47
BHS 61% 63% 60%
CS 29% 31% 27%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15427%
5Coritiba FBCCoritiba FBC
Coritiba FBC

Coritiba FBC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 12 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
1.26
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.33
Ude
  • U
  • V
  • T
  • T
  • T
1.19
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 33% 31%
GNS. 2.81 2.67 2.94
Scorede 1.23 1.33 1.13
Lukket Ind 1.58 1.33 1.81
BHS 52% 67% 38%
CS 19% 13% 25%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16425%
6CA MineiroCA Mineiro
CA Mineiro

CA Mineiro

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 6 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • V
1.61
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.19
Ude
  • V
  • U
  • U
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 45% 63% 27%
GNS. 2.48 2.75 2.20
Scorede 1.35 1.69 1.00
Lukket Ind 1.13 1.06 1.20
BHS 48% 63% 33%
CS 26% 31% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15320%
7CA ParanaenseCA Paranaense
CA Paranaense

CA Paranaense

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 4 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • T
1.71
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • U
  • T
2.00
Ude
  • V
  • V
  • T
  • U
  • V
1.40
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 48% 56% 40%
GNS. 2.77 2.63 2.93
Scorede 1.58 1.69 1.47
Lukket Ind 1.19 0.94 1.47
BHS 58% 56% 60%
CS 26% 31% 20%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15320%
8Clube Atletico BragantinoClube Atletico Bragantino
Clube Atletico Bragantino

Clube Atletico Bragantino

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 10 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • V
  • U
1.32
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • V
1.60
Ude
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
1.06
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 35% 47% 25%
GNS. 2.42 2.73 2.13
Scorede 1.26 1.60 0.94
Lukket Ind 1.16 1.13 1.19
BHS 55% 53% 56%
CS 26% 33% 19%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16319%
9Santos FC Sao PauloSantos FC Sao Paulo
Santos FC Sao Paulo

Santos FC Sao Paulo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 8 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.45
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.53
Ude
  • V
  • V
  • V
  • T
  • V
1.38
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 40% 38%
GNS. 3.03 2.80 3.25
Scorede 1.55 1.47 1.63
Lukket Ind 1.48 1.33 1.63
BHS 74% 67% 81%
CS 19% 20% 19%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16319%
10Cruzeiro ECCruzeiro EC
Cruzeiro EC

Cruzeiro EC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 3 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.69
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.94
Ude
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
1.44
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 56% 44%
GNS. 3.03 2.69 3.38
Scorede 1.59 1.69 1.50
Lukket Ind 1.44 1.00 1.88
BHS 69% 63% 75%
CS 22% 31% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16213%
11SC InternacionalSC Internacional
SC Internacional

SC Internacional

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 17 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.03
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • T
  • V
1.13
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
0.94
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 27% 19%
GNS. 2.35 2.33 2.38
Scorede 1.06 1.20 0.94
Lukket Ind 1.29 1.13 1.44
BHS 58% 60% 56%
CS 19% 27% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16213%
12Gremio FB Porto AlegrenseGremio FB Porto Alegrense
Gremio FB Porto Alegrense

Gremio FB Porto Alegrense

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 18 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
1.00
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.63
Ude
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.33
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 23% 44% 0%
GNS. 2.52 2.88 2.13
Scorede 1.10 1.56 0.60
Lukket Ind 1.42 1.31 1.53
BHS 61% 69% 53%
CS 19% 25% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

15213%
13Clube do RemoClube do Remo
Clube do Remo

Clube do Remo

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 19 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • T
0.81
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
1.00
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.63
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 16% 19% 13%
GNS. 2.63 2.56 2.69
Scorede 1.06 1.25 0.88
Lukket Ind 1.56 1.31 1.81
BHS 59% 69% 50%
CS 13% 13% 13%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

16213%
14Sao Paulo FCSao Paulo FC
Sao Paulo FC

Sao Paulo FC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 9 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • V
  • V
1.35
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
2.06
Ude
  • U
  • T
  • T
  • T
  • T
0.60
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 63% 13%
GNS. 2.29 2.38 2.20
Scorede 1.16 1.56 0.73
Lukket Ind 1.13 0.81 1.47
BHS 55% 56% 53%
CS 23% 38% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1517%
15Fluminense FCFluminense FC
Fluminense FC

Fluminense FC

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 5 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • V
  • T
  • T
1.65
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • T
2.25
Ude
  • U
  • U
  • T
  • V
  • T
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 45% 69% 20%
GNS. 2.84 2.81 2.87
Scorede 1.58 1.81 1.33
Lukket Ind 1.26 1.00 1.53
BHS 71% 69% 73%
CS 19% 31% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1517%
16Botafogo FRBotafogo FR
Botafogo FR

Botafogo FR

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 11 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • V
1.26
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • T
  • V
1.50
Ude
  • V
  • T
  • T
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 38% 27%
GNS. 2.97 3.00 2.93
Scorede 1.42 1.63 1.20
Lukket Ind 1.55 1.38 1.73
BHS 68% 69% 67%
CS 16% 25% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1517%
17CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
CR Vasco da Gama

CR Vasco da Gama

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 15 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.17
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • V
  • U
1.60
Ude
  • T
  • T
  • V
  • V
  • T
0.73
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 30% 47% 13%
GNS. 2.63 2.60 2.67
Scorede 1.20 1.40 1.00
Lukket Ind 1.43 1.20 1.67
BHS 60% 53% 67%
CS 13% 20% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1517%
18EC VitoriaEC Vitoria
EC Vitoria

EC Vitoria

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 13 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • V
  • T
  • U
1.19
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • V
2.07
Ude
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.38
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 67% 0%
GNS. 2.55 2.27 2.81
Scorede 1.10 1.47 0.75
Lukket Ind 1.45 0.80 2.06
BHS 42% 20% 63%
CS 35% 67% 6%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1616%
19Mirassol Futebol ClubeMirassol Futebol Clube
Mirassol Futebol Clube

Mirassol Futebol Clube

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 14 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.16
Hjemme
  • T
  • U
  • U
  • V
  • V
1.63
Ude
  • U
  • T
  • V
  • U
  • T
0.67
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 29% 44% 13%
GNS. 2.58 2.75 2.40
Scorede 1.16 1.44 0.87
Lukket Ind 1.42 1.31 1.53
BHS 65% 69% 60%
CS 10% 19% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1500%
20Chapecoense AFChapecoense AF
Chapecoense AF

Chapecoense AF

Serie A (Div. 1)

Liga Pos 20 / 20

Brazilien

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.60
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • T
0.79
Ude
  • T
  • V
  • U
  • T
  • T
0.44
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 10% 14% 6%
GNS. 3.07 3.71 2.50
Scorede 1.00 1.36 0.69
Lukket Ind 2.07 2.36 1.81
BHS 63% 71% 56%
CS 7% 14% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1600%

Hvilket Hold Har Haft Flest Clean Sheets I Serie A?

Holdene med flest Rene Mål i Serie A er SE Palmeiras (14 clean sheet ud af 31 kampe), efterfulgt af CR Flamengo (14 clean sheets ud af 31 kampe), og EC Vitoria (11 clean sheets ud af 31 kampe). SE Palmeiras lukkede ikke et eneste mål ind i 45% af kampene i Serie A denne sæson, hvilket er virkeligt imponerende, og beviser hvilket solidt forsvar de har. CR Flamengo har også en god clean sheet historik med 45% og EC Vitoria har en clean sheet procent på 35%.

/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.