Sačuvane Mreže - Serija A

Golman - Sačuvane Mreže

# IgračMP
Odigrano Utakmica
Sačuvane MrežeSačuvane Mreže %DomaćiGostujući
1Palmeiras BadgeCarlos Miguel dos Santos Pereira321547%69
2Flamengo BadgeAgustín Daniel Rossi321444%86
3Vitória BadgeLucas Willians Assis Arcanjo281036%91
4Corinthians BadgeHugo de Souza Nogueira28932%54
5Bahia BadgeRonaldo de Oliveira Strada24833%44
6Atlético PR BadgeAderbar Melo dos Santos Neto24728%52
7Grêmio BadgeWeverton Pereira da Silva30723%43
8São Paulo BadgeRafael Pires Monteiro30723%61
9Atlético Mineiro BadgeEverson Felipe Marques Pires23626%33
10Bragantino BadgeTiago Luis Volpi25624%42
11Fluminense BadgeFábio Deivson Lopes Maciel33618%51
12Coritiba BadgePedro Felipe De Faria Rangel18633%24
13Internacional BadgeMatheus Cunha Queiroz17635%42
14Santos BadgeGabriel Nascimento Resende Brazão24521%23
15Vasco da Gama BadgeLeonardo Cesar Jardim31413%31

Timovi - Sačuvane Mreže

# TimMP
Odigrano Utakmica
Sačuvane MrežeCS%DomaćiGostujući
1SE PalmeirasSE Palmeiras
SE Palmeiras

SE Palmeiras

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 2 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.12
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.44
Gostujući
  • D
  • D
  • D
  • W
  • D
1.82
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 61% 75% 47%
Pros. 2.36 2.50 2.24
Gol 1.70 1.88 1.53
Primgol 0.67 0.63 0.71
BTTS 52% 56% 47%
CS 48% 44% 53%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

331648%44%53%
2CR FlamengoCR Flamengo
CR Flamengo

CR Flamengo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 1 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.19
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.44
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 66% 75% 56%
Pros. 2.84 2.75 2.94
Gol 2.00 2.00 2.00
Primgol 0.84 0.75 0.94
BTTS 50% 44% 56%
CS 44% 50% 38%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

321444%50%38%
3EC VitoriaEC Vitoria
EC Vitoria

EC Vitoria

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 14 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
1.19
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 31% 63% 0%
Pros. 2.53 2.25 2.81
Gol 1.09 1.44 0.75
Primgol 1.44 0.81 2.06
BTTS 44% 25% 63%
CS 34% 63% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

321134%63%6%
4SC Corinthians PaulistaSC Corinthians Paulista
SC Corinthians Paulista

SC Corinthians Paulista

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 18 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.03
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
1.19
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 25% 31% 19%
Pros. 2.38 2.06 2.69
Gol 1.06 1.00 1.13
Primgol 1.31 1.06 1.56
BTTS 59% 44% 75%
CS 31% 38% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

321031%38%25%
5EC BahiaEC Bahia
EC Bahia

EC Bahia

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 6 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.61
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.76
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.44
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 42% 47% 38%
Pros. 2.73 2.65 2.81
Gol 1.45 1.53 1.38
Primgol 1.27 1.12 1.44
BTTS 64% 65% 63%
CS 27% 29% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

33927%29%25%
6Clube Atletico BragantinoClube Atletico Bragantino
Clube Atletico Bragantino

Clube Atletico Bragantino

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 9 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.33
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.69
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 50% 24%
Pros. 2.42 2.75 2.12
Gol 1.27 1.69 0.88
Primgol 1.15 1.06 1.24
BTTS 52% 50% 53%
CS 27% 38% 18%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

33927%38%18%
7CA MineiroCA Mineiro
CA Mineiro

CA Mineiro

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 7 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.56
Domaći
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.19
Gostujući
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 44% 63% 25%
Pros. 2.56 2.75 2.38
Gol 1.38 1.69 1.06
Primgol 1.19 1.06 1.31
BTTS 50% 63% 38%
CS 25% 31% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

32825%31%19%
8CA ParanaenseCA Paranaense
CA Paranaense

CA Paranaense

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 3 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.69
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • D
  • L
2.00
Gostujući
  • W
  • L
  • D
  • W
  • D
1.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 47% 56% 38%
Pros. 2.75 2.63 2.88
Gol 1.56 1.69 1.44
Primgol 1.19 0.94 1.44
BTTS 59% 56% 63%
CS 25% 31% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

32825%31%19%
9Cruzeiro ECCruzeiro EC
Cruzeiro EC

Cruzeiro EC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 5 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
1.69
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
1.94
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.44
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 50% 56% 44%
Pros. 3.03 2.69 3.38
Gol 1.59 1.69 1.50
Primgol 1.44 1.00 1.88
BTTS 69% 63% 75%
CS 22% 31% 13%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

32722%31%13%
10Gremio FB Porto AlegrenseGremio FB Porto Alegrense
Gremio FB Porto Alegrense

Gremio FB Porto Alegrense

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 17 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
1.06
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • D
  • L
1.63
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 25% 44% 6%
Pros. 2.47 2.88 2.06
Gol 1.09 1.56 0.63
Primgol 1.38 1.31 1.44
BTTS 59% 69% 50%
CS 22% 25% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

32722%25%19%
11Santos FC Sao PauloSantos FC Sao Paulo
Santos FC Sao Paulo

Santos FC Sao Paulo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 8 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.42
Domaći
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.47
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 35% 38%
Pros. 2.91 2.59 3.25
Gol 1.48 1.35 1.63
Primgol 1.42 1.24 1.63
BTTS 73% 65% 81%
CS 21% 24% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

33721%24%19%
12Sao Paulo FCSao Paulo FC
Sao Paulo FC

Sao Paulo FC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 10 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.06
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.59
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 63% 12%
Pros. 2.36 2.38 2.35
Gol 1.18 1.56 0.82
Primgol 1.18 0.81 1.53
BTTS 58% 56% 59%
CS 21% 38% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

33721%38%6%
13SC InternacionalSC Internacional
SC Internacional

SC Internacional

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 16 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.06
Domaći
  • D
  • D
  • L
  • W
  • W
1.25
Gostujući
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 24% 31% 18%
Pros. 2.39 2.38 2.41
Gol 1.12 1.31 0.94
Primgol 1.27 1.06 1.47
BTTS 58% 56% 59%
CS 21% 31% 12%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

33721%31%12%
14Coritiba FBCCoritiba FBC
Coritiba FBC

Coritiba FBC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 12 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.22
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • D
  • L
1.25
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.19
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 31% 31% 31%
Pros. 2.75 2.56 2.94
Gol 1.19 1.25 1.13
Primgol 1.56 1.31 1.81
BTTS 50% 63% 38%
CS 19% 13% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

32619%13%25%
15Fluminense FCFluminense FC
Fluminense FC

Fluminense FC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 4 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.64
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.29
Gostujući
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 71% 19%
Pros. 2.85 2.82 2.88
Gol 1.58 1.82 1.31
Primgol 1.27 1.00 1.56
BTTS 73% 71% 75%
CS 18% 29% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

33618%29%6%
16Botafogo FRBotafogo FR
Botafogo FR

Botafogo FR

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 11 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
1.18
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • L
  • W
1.50
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 30% 38% 24%
Pros. 2.97 3.00 2.94
Gol 1.36 1.63 1.12
Primgol 1.61 1.38 1.82
BTTS 67% 69% 65%
CS 15% 25% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

33515%25%6%
17CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
CR Vasco da Gama

CR Vasco da Gama

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 13 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.23
Domaći
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
1.69
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
0.73
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 32% 50% 13%
Pros. 2.71 2.75 2.67
Gol 1.26 1.50 1.00
Primgol 1.45 1.25 1.67
BTTS 61% 56% 67%
CS 13% 19% 7%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

31413%19%7%
18Clube do RemoClube do Remo
Clube do Remo

Clube do Remo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 19 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
0.88
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.12
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
0.63
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 24% 13%
Pros. 2.64 2.59 2.69
Gol 1.09 1.29 0.88
Primgol 1.55 1.29 1.81
BTTS 61% 71% 50%
CS 12% 12% 13%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

33412%12%13%
19Mirassol Futebol ClubeMirassol Futebol Clube
Mirassol Futebol Clube

Mirassol Futebol Clube

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 15 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.16
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.59
Gostujući
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
0.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 28% 41% 13%
Pros. 2.56 2.71 2.40
Gol 1.16 1.41 0.87
Primgol 1.41 1.29 1.53
BTTS 66% 71% 60%
CS 9% 18% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

3239%18%0%
20Chapecoense AFChapecoense AF
Chapecoense AF

Chapecoense AF

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 20 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.66
Domaći
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
0.93
Gostujući
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.41
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 13% 20% 6%
Pros. 3.06 3.67 2.53
Gol 1.00 1.40 0.65
Primgol 2.06 2.27 1.88
BTTS 63% 73% 53%
CS 6% 13% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

3226%13%0%

Domaći / Sačuvane Mreže (Serija A)

# TimMP
Odigrano Utakmica
Domaći
Sačuvane Mreže
Domaći
CS%
1EC VitoriaEC Vitoria
EC Vitoria

EC Vitoria

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 14 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
1.19
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 31% 63% 0%
Pros. 2.53 2.25 2.81
Gol 1.09 1.44 0.75
Primgol 1.44 0.81 2.06
BTTS 44% 25% 63%
CS 34% 63% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

161063%
2CR FlamengoCR Flamengo
CR Flamengo

CR Flamengo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 1 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.19
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.44
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 66% 75% 56%
Pros. 2.84 2.75 2.94
Gol 2.00 2.00 2.00
Primgol 0.84 0.75 0.94
BTTS 50% 44% 56%
CS 44% 50% 38%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16850%
3SE PalmeirasSE Palmeiras
SE Palmeiras

SE Palmeiras

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 2 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.12
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.44
Gostujući
  • D
  • D
  • D
  • W
  • D
1.82
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 61% 75% 47%
Pros. 2.36 2.50 2.24
Gol 1.70 1.88 1.53
Primgol 0.67 0.63 0.71
BTTS 52% 56% 47%
CS 48% 44% 53%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16744%
4SC Corinthians PaulistaSC Corinthians Paulista
SC Corinthians Paulista

SC Corinthians Paulista

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 18 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.03
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
1.19
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 25% 31% 19%
Pros. 2.38 2.06 2.69
Gol 1.06 1.00 1.13
Primgol 1.31 1.06 1.56
BTTS 59% 44% 75%
CS 31% 38% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16638%
5Clube Atletico BragantinoClube Atletico Bragantino
Clube Atletico Bragantino

Clube Atletico Bragantino

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 9 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.33
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.69
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 50% 24%
Pros. 2.42 2.75 2.12
Gol 1.27 1.69 0.88
Primgol 1.15 1.06 1.24
BTTS 52% 50% 53%
CS 27% 38% 18%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16638%
6Sao Paulo FCSao Paulo FC
Sao Paulo FC

Sao Paulo FC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 10 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.06
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.59
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 63% 12%
Pros. 2.36 2.38 2.35
Gol 1.18 1.56 0.82
Primgol 1.18 0.81 1.53
BTTS 58% 56% 59%
CS 21% 38% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16638%
7CA MineiroCA Mineiro
CA Mineiro

CA Mineiro

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 7 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.56
Domaći
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.19
Gostujući
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 44% 63% 25%
Pros. 2.56 2.75 2.38
Gol 1.38 1.69 1.06
Primgol 1.19 1.06 1.31
BTTS 50% 63% 38%
CS 25% 31% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16531%
8CA ParanaenseCA Paranaense
CA Paranaense

CA Paranaense

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 3 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.69
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • D
  • L
2.00
Gostujući
  • W
  • L
  • D
  • W
  • D
1.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 47% 56% 38%
Pros. 2.75 2.63 2.88
Gol 1.56 1.69 1.44
Primgol 1.19 0.94 1.44
BTTS 59% 56% 63%
CS 25% 31% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16531%
9Cruzeiro ECCruzeiro EC
Cruzeiro EC

Cruzeiro EC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 5 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
1.69
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
1.94
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.44
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 50% 56% 44%
Pros. 3.03 2.69 3.38
Gol 1.59 1.69 1.50
Primgol 1.44 1.00 1.88
BTTS 69% 63% 75%
CS 22% 31% 13%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16531%
10SC InternacionalSC Internacional
SC Internacional

SC Internacional

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 16 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.06
Domaći
  • D
  • D
  • L
  • W
  • W
1.25
Gostujući
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 24% 31% 18%
Pros. 2.39 2.38 2.41
Gol 1.12 1.31 0.94
Primgol 1.27 1.06 1.47
BTTS 58% 56% 59%
CS 21% 31% 12%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16531%
11EC BahiaEC Bahia
EC Bahia

EC Bahia

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 6 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.61
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.76
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.44
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 42% 47% 38%
Pros. 2.73 2.65 2.81
Gol 1.45 1.53 1.38
Primgol 1.27 1.12 1.44
BTTS 64% 65% 63%
CS 27% 29% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17529%
12Fluminense FCFluminense FC
Fluminense FC

Fluminense FC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 4 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.64
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.29
Gostujući
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 71% 19%
Pros. 2.85 2.82 2.88
Gol 1.58 1.82 1.31
Primgol 1.27 1.00 1.56
BTTS 73% 71% 75%
CS 18% 29% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17529%
13Gremio FB Porto AlegrenseGremio FB Porto Alegrense
Gremio FB Porto Alegrense

Gremio FB Porto Alegrense

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 17 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
1.06
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • D
  • L
1.63
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 25% 44% 6%
Pros. 2.47 2.88 2.06
Gol 1.09 1.56 0.63
Primgol 1.38 1.31 1.44
BTTS 59% 69% 50%
CS 22% 25% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16425%
14Botafogo FRBotafogo FR
Botafogo FR

Botafogo FR

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 11 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
1.18
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • L
  • W
1.50
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 30% 38% 24%
Pros. 2.97 3.00 2.94
Gol 1.36 1.63 1.12
Primgol 1.61 1.38 1.82
BTTS 67% 69% 65%
CS 15% 25% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16425%
15Santos FC Sao PauloSantos FC Sao Paulo
Santos FC Sao Paulo

Santos FC Sao Paulo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 8 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.42
Domaći
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.47
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 35% 38%
Pros. 2.91 2.59 3.25
Gol 1.48 1.35 1.63
Primgol 1.42 1.24 1.63
BTTS 73% 65% 81%
CS 21% 24% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17424%
16CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
CR Vasco da Gama

CR Vasco da Gama

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 13 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.23
Domaći
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
1.69
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
0.73
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 32% 50% 13%
Pros. 2.71 2.75 2.67
Gol 1.26 1.50 1.00
Primgol 1.45 1.25 1.67
BTTS 61% 56% 67%
CS 13% 19% 7%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16319%
17Mirassol Futebol ClubeMirassol Futebol Clube
Mirassol Futebol Clube

Mirassol Futebol Clube

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 15 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.16
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.59
Gostujući
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
0.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 28% 41% 13%
Pros. 2.56 2.71 2.40
Gol 1.16 1.41 0.87
Primgol 1.41 1.29 1.53
BTTS 66% 71% 60%
CS 9% 18% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17318%
18Coritiba FBCCoritiba FBC
Coritiba FBC

Coritiba FBC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 12 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.22
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • D
  • L
1.25
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.19
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 31% 31% 31%
Pros. 2.75 2.56 2.94
Gol 1.19 1.25 1.13
Primgol 1.56 1.31 1.81
BTTS 50% 63% 38%
CS 19% 13% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16213%
19Chapecoense AFChapecoense AF
Chapecoense AF

Chapecoense AF

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 20 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.66
Domaći
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
0.93
Gostujući
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.41
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 13% 20% 6%
Pros. 3.06 3.67 2.53
Gol 1.00 1.40 0.65
Primgol 2.06 2.27 1.88
BTTS 63% 73% 53%
CS 6% 13% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15213%
20Clube do RemoClube do Remo
Clube do Remo

Clube do Remo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 19 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
0.88
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.12
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
0.63
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 24% 13%
Pros. 2.64 2.59 2.69
Gol 1.09 1.29 0.88
Primgol 1.55 1.29 1.81
BTTS 61% 71% 50%
CS 12% 12% 13%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17212%

Gostujući / Sačuvane Mreže (Serija A)

# TimMP
Odigrano Utakmica
Gostujući
Sačuvane Mreže
Gostujući
CS%
1SE PalmeirasSE Palmeiras
SE Palmeiras

SE Palmeiras

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 2 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.12
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.44
Gostujući
  • D
  • D
  • D
  • W
  • D
1.82
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 61% 75% 47%
Pros. 2.36 2.50 2.24
Gol 1.70 1.88 1.53
Primgol 0.67 0.63 0.71
BTTS 52% 56% 47%
CS 48% 44% 53%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17953%
2CR FlamengoCR Flamengo
CR Flamengo

CR Flamengo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 1 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.19
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.44
Gostujući
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 66% 75% 56%
Pros. 2.84 2.75 2.94
Gol 2.00 2.00 2.00
Primgol 0.84 0.75 0.94
BTTS 50% 44% 56%
CS 44% 50% 38%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16638%
3SC Corinthians PaulistaSC Corinthians Paulista
SC Corinthians Paulista

SC Corinthians Paulista

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 18 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.03
Domaći
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
1.19
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 25% 31% 19%
Pros. 2.38 2.06 2.69
Gol 1.06 1.00 1.13
Primgol 1.31 1.06 1.56
BTTS 59% 44% 75%
CS 31% 38% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16425%
4EC BahiaEC Bahia
EC Bahia

EC Bahia

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 6 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.61
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.76
Gostujući
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.44
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 42% 47% 38%
Pros. 2.73 2.65 2.81
Gol 1.45 1.53 1.38
Primgol 1.27 1.12 1.44
BTTS 64% 65% 63%
CS 27% 29% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16425%
5Coritiba FBCCoritiba FBC
Coritiba FBC

Coritiba FBC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 12 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.22
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • D
  • L
1.25
Gostujući
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.19
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 31% 31% 31%
Pros. 2.75 2.56 2.94
Gol 1.19 1.25 1.13
Primgol 1.56 1.31 1.81
BTTS 50% 63% 38%
CS 19% 13% 25%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16425%
6CA MineiroCA Mineiro
CA Mineiro

CA Mineiro

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 7 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.56
Domaći
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.19
Gostujući
  • D
  • D
  • L
  • D
  • L
0.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 44% 63% 25%
Pros. 2.56 2.75 2.38
Gol 1.38 1.69 1.06
Primgol 1.19 1.06 1.31
BTTS 50% 63% 38%
CS 25% 31% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16319%
7CA ParanaenseCA Paranaense
CA Paranaense

CA Paranaense

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 3 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.69
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • D
  • L
2.00
Gostujući
  • W
  • L
  • D
  • W
  • D
1.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 47% 56% 38%
Pros. 2.75 2.63 2.88
Gol 1.56 1.69 1.44
Primgol 1.19 0.94 1.44
BTTS 59% 56% 63%
CS 25% 31% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16319%
8Gremio FB Porto AlegrenseGremio FB Porto Alegrense
Gremio FB Porto Alegrense

Gremio FB Porto Alegrense

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 17 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
1.06
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • D
  • L
1.63
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.50
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 25% 44% 6%
Pros. 2.47 2.88 2.06
Gol 1.09 1.56 0.63
Primgol 1.38 1.31 1.44
BTTS 59% 69% 50%
CS 22% 25% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16319%
9Santos FC Sao PauloSantos FC Sao Paulo
Santos FC Sao Paulo

Santos FC Sao Paulo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 8 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.42
Domaći
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.47
Gostujući
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 35% 38%
Pros. 2.91 2.59 3.25
Gol 1.48 1.35 1.63
Primgol 1.42 1.24 1.63
BTTS 73% 65% 81%
CS 21% 24% 19%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16319%
10Clube Atletico BragantinoClube Atletico Bragantino
Clube Atletico Bragantino

Clube Atletico Bragantino

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 9 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.33
Domaći
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.69
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.00
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 50% 24%
Pros. 2.42 2.75 2.12
Gol 1.27 1.69 0.88
Primgol 1.15 1.06 1.24
BTTS 52% 50% 53%
CS 27% 38% 18%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17318%
11Cruzeiro ECCruzeiro EC
Cruzeiro EC

Cruzeiro EC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 5 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
1.69
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
1.94
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.44
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 50% 56% 44%
Pros. 3.03 2.69 3.38
Gol 1.59 1.69 1.50
Primgol 1.44 1.00 1.88
BTTS 69% 63% 75%
CS 22% 31% 13%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16213%
12Clube do RemoClube do Remo
Clube do Remo

Clube do Remo

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 19 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
0.88
Domaći
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.12
Gostujući
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
0.63
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 18% 24% 13%
Pros. 2.64 2.59 2.69
Gol 1.09 1.29 0.88
Primgol 1.55 1.29 1.81
BTTS 61% 71% 50%
CS 12% 12% 13%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16213%
13SC InternacionalSC Internacional
SC Internacional

SC Internacional

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 16 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.06
Domaći
  • D
  • D
  • L
  • W
  • W
1.25
Gostujući
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 24% 31% 18%
Pros. 2.39 2.38 2.41
Gol 1.12 1.31 0.94
Primgol 1.27 1.06 1.47
BTTS 58% 56% 59%
CS 21% 31% 12%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17212%
14CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
CR Vasco da Gama

CR Vasco da Gama

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 13 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.23
Domaći
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
1.69
Gostujući
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
0.73
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 32% 50% 13%
Pros. 2.71 2.75 2.67
Gol 1.26 1.50 1.00
Primgol 1.45 1.25 1.67
BTTS 61% 56% 67%
CS 13% 19% 7%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1517%
15EC VitoriaEC Vitoria
EC Vitoria

EC Vitoria

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 14 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
1.19
Domaći
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.38
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 31% 63% 0%
Pros. 2.53 2.25 2.81
Gol 1.09 1.44 0.75
Primgol 1.44 0.81 2.06
BTTS 44% 25% 63%
CS 34% 63% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1616%
16Sao Paulo FCSao Paulo FC
Sao Paulo FC

Sao Paulo FC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 10 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Domaći
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.06
Gostujući
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.59
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 36% 63% 12%
Pros. 2.36 2.38 2.35
Gol 1.18 1.56 0.82
Primgol 1.18 0.81 1.53
BTTS 58% 56% 59%
CS 21% 38% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1716%
17Fluminense FCFluminense FC
Fluminense FC

Fluminense FC

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 4 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.64
Domaći
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.29
Gostujući
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.94
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 45% 71% 19%
Pros. 2.85 2.82 2.88
Gol 1.58 1.82 1.31
Primgol 1.27 1.00 1.56
BTTS 73% 71% 75%
CS 18% 29% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1616%
18Botafogo FRBotafogo FR
Botafogo FR

Botafogo FR

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 11 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
1.18
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • L
  • W
1.50
Gostujući
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.88
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 30% 38% 24%
Pros. 2.97 3.00 2.94
Gol 1.36 1.63 1.12
Primgol 1.61 1.38 1.82
BTTS 67% 69% 65%
CS 15% 25% 6%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1716%
19Mirassol Futebol ClubeMirassol Futebol Clube
Mirassol Futebol Clube

Mirassol Futebol Clube

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 15 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.16
Domaći
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.59
Gostujući
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
0.67
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 28% 41% 13%
Pros. 2.56 2.71 2.40
Gol 1.16 1.41 0.87
Primgol 1.41 1.29 1.53
BTTS 66% 71% 60%
CS 9% 18% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1500%
20Chapecoense AFChapecoense AF
Chapecoense AF

Chapecoense AF

Serija A (Div. 1)

Liga Pos 20 / 20

Brazil

Forma Poslednjih 5 Bodova po Utakmici
Ukupno
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.66
Domaći
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
0.93
Gostujući
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.41
Statistika Ukupno Domaći Gostujući
% Pobeda 13% 20% 6%
Pros. 3.06 3.67 2.53
Gol 1.00 1.40 0.65
Primgol 2.06 2.27 1.88
BTTS 63% 73% 53%
CS 6% 13% 0%

Želite da vidite Statistiku Kornera, Statistiku Kartona, FTS , Više od 2,5 ~ 3,5 ovde?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1700%

Koji Tim Je Zadržao Najviše Sačuvanih Mreža U Serija A?

Timovi sa najviše sačuvanih mreža u Serija A je SE Palmeiras (16 sačuvanih mreža u 33 utakmica) , a nakon njih slede CR Flamengo (14 sačuvanih mreža u 32 utakmica) i EC Vitoria (11 sačuvanih mreža u 32 utakmica). SE Palmeiras nije primio nijedan gol u 48% utakmica u Serija A ove sezone, što je zaista impresivno i pokazuje koliko je stenovita njihova zadnja linija. CR Flamengo takođe ima dobru stopu sačuvanih mreža od 44%, a EC Vitoria ima odnos sačuvanih mreža od 34 %.

/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
●Uskoro
●Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.