Допуснати голове - САЩ NWSL Жени

Конкуренция
Голове
- Статистика в тази категория :
- AVG Общ брой голове -
- Отбелязани голове -
- Допуснати голове -
- Чисти мрежи -
- И двата отбора отбелязаха -
- Неуспешно отбелязване на гол -
- xG (Очаквани голове)
Допуснати голове - NWSL Жени
| # | Отбор | Иг | Допуснати Голове | Домакин | Гост | Предимство на домакина | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Chicago Red Stars | 30 | 71 | 2.37 Допуснати / игра | 2.27 / игра | 2.47 / игра | +4% |
| 2 | ![]() | Racing Louisville FC | 30 | 62 | 2.07 Допуснати / игра | 1.53 / игра | 2.60 / игра | +26% |
| 3 | ![]() | Boston Legacy Women | 30 | 53 | 1.77 Допуснати / игра | 1.80 / игра | 1.73 / игра | -2% |
| 4 | ![]() | Orlando Pride SC | 30 | 47 | 1.57 Допуснати / игра | 1.60 / игра | 1.53 / игра | -2% |
| 5 | ![]() | Bay FC | 30 | 47 | 1.57 Допуснати / игра | 1.33 / игра | 1.80 / игра | +15% |
| 6 | ![]() | Houston Dash | 30 | 44 | 1.47 Допуснати / игра | 1.40 / игра | 1.53 / игра | +5% |
| 7 | ![]() | North Carolina Courage | 30 | 42 | 1.40 Допуснати / игра | 1.53 / игра | 1.27 / игра | -9% |
| 8 | ![]() | Denver Summit Women | 30 | 42 | 1.40 Допуснати / игра | 1.47 / игра | 1.33 / игра | -5% |
| 9 | ![]() | Portland Thorns FC | 30 | 41 | 1.37 Допуснати / игра | 0.87 / игра | 1.87 / игра | +36% |
| 10 | ![]() | Utah Royals FC | 30 | 39 | 1.30 Допуснати / игра | 1.27 / игра | 1.33 / игра | +2% |
| 11 | ![]() | Kansas City | 30 | 39 | 1.30 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 1.60 / игра | +23% |
| 12 | ![]() | Seattle Reign FC | 30 | 33 | 1.10 Допуснати / игра | 0.67 / игра | 1.53 / игра | +39% |
| 13 | ![]() | Angel City FC | 30 | 32 | 1.07 Допуснати / игра | 1.13 / игра | 1.00 / игра | -6% |
| 14 | ![]() | San Diego Wave FC | 30 | 31 | 1.03 Допуснати / игра | 1.13 / игра | 0.93 / игра | -10% |
| 15 | ![]() | Washington Spirit | 30 | 28 | 0.93 Допуснати / игра | 0.93 / игра | 0.93 / игра | 0% |
| 16 | ![]() | Sky Blue FC | 30 | 23 | 0.77 Допуснати / игра | 0.60 / игра | 0.93 / игра | +22% |
Домакин / Допуснати (NWSL Жени)
| # | Отбор | Иг | Домакин Допуснати | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Chicago Red Stars | 15 | 34 | 2.27 / игра |
| 2 | ![]() | Boston Legacy Women | 15 | 27 | 1.80 / игра |
| 3 | ![]() | Orlando Pride SC | 15 | 24 | 1.60 / игра |
| 4 | ![]() | Racing Louisville FC | 15 | 23 | 1.53 / игра |
| 5 | ![]() | North Carolina Courage | 15 | 23 | 1.53 / игра |
| 6 | ![]() | Denver Summit Women | 15 | 22 | 1.47 / игра |
| 7 | ![]() | Houston Dash | 15 | 21 | 1.40 / игра |
| 8 | ![]() | Bay FC | 15 | 20 | 1.33 / игра |
| 9 | ![]() | Utah Royals FC | 15 | 19 | 1.27 / игра |
| 10 | ![]() | Angel City FC | 15 | 17 | 1.13 / игра |
| 11 | ![]() | San Diego Wave FC | 15 | 17 | 1.13 / игра |
| 12 | ![]() | Kansas City | 15 | 15 | 1.00 / игра |
| 13 | ![]() | Washington Spirit | 15 | 14 | 0.93 / игра |
| 14 | ![]() | Portland Thorns FC | 15 | 13 | 0.87 / игра |
| 15 | ![]() | Seattle Reign FC | 15 | 10 | 0.67 / игра |
| 16 | ![]() | Sky Blue FC | 15 | 9 | 0.60 / игра |
Гост / Допуснати (NWSL Жени)
| # | Отбор | Иг | Гост Допуснати | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Racing Louisville FC | 15 | 39 | 2.60 / игра |
| 2 | ![]() | Chicago Red Stars | 15 | 37 | 2.47 / игра |
| 3 | ![]() | Portland Thorns FC | 15 | 28 | 1.87 / игра |
| 4 | ![]() | Bay FC | 15 | 27 | 1.80 / игра |
| 5 | ![]() | Boston Legacy Women | 15 | 26 | 1.73 / игра |
| 6 | ![]() | Kansas City | 15 | 24 | 1.60 / игра |
| 7 | ![]() | Orlando Pride SC | 15 | 23 | 1.53 / игра |
| 8 | ![]() | Houston Dash | 15 | 23 | 1.53 / игра |
| 9 | ![]() | Seattle Reign FC | 15 | 23 | 1.53 / игра |
| 10 | ![]() | Denver Summit Women | 15 | 20 | 1.33 / игра |
| 11 | ![]() | Utah Royals FC | 15 | 20 | 1.33 / игра |
| 12 | ![]() | North Carolina Courage | 15 | 19 | 1.27 / игра |
| 13 | ![]() | Angel City FC | 15 | 15 | 1.00 / игра |
| 14 | ![]() | San Diego Wave FC | 15 | 14 | 0.93 / игра |
| 15 | ![]() | Washington Spirit | 15 | 14 | 0.93 / игра |
| 16 | ![]() | Sky Blue FC | 15 | 14 | 0.93 / игра |
Кой отбор допуска най-много голове в NWSL Жени?
Chicago Red Stars има лоши резултати по отношение на допуснатите голове в NWSL Жени. Те допуснаха 71 гола в 30 мачове, което означава, че Chicago Red Stars е допуснал средно 2.37 гола на среща. След Chicago Red Stars в списъка е Racing Louisville FC с 62 допуснати гола и след това Boston Legacy Women с 53 гола допуснати. Racing Louisville FC има средно 2.07 допуснати голове на мач, а Boston Legacy Women се справя още по-зле с 1.77 допуснати голове на мач.
Кой отбор има най-добра защита и допуска най-малко голове в NWSL Жени?
Sky Blue FC и Washington Spirit са два от най-добре представящите се отбори по отношение на допуснати голове този сезон в NWSL Жени. Sky Blue FC има стабилна защита с рекорд от 23 допуснати голове в 30 мачове. Това е средно 0.77 допуснати на мач и е най-доброто в NWSL Жени. Washington Spirit също е стабилен в защита. Те допускат средно 0.93 гола на мач и са вторият най-добър дефанзивен отбор в лигата.
Допуснати голове - САЩ
- дивизия 1
- дивизия 2
- дивизия 4
- дивизия 1
- дивизия 4
- дивизия 3
- дивизия 4
- дивизия 2
- дивизия 1
- дивизия 2
- дивизия 4
- дивизия 3
- Купа
- Купа















