Равенства - Regionale 1

# ОтборИг
Изиграни мачове
РавенстваРавенства %Домакин РавенстваГост Равенства
1Saint LeuSaint Leu
Saint Leu

Saint Leu

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 9 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • З
  • P
  • P
  • З
1.28
Домакин
  • P
  • P
  • P
  • П
  • P
1.89
Гост
  • П
  • P
  • З
  • P
  • З
0.67
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 28% 44% 11%
Ср. 1.72 1.78 1.67
Отбелязани 0.78 1.11 0.44
Допуснати 0.94 0.67 1.22
BTTS 44% 56% 33%
CS 39% 44% 33%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18844%56%33%
2JS Saint PierroiseJS Saint Pierroise
JS Saint Pierroise

JS Saint Pierroise

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 4 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • P
  • P
  • П
  • P
  • П
1.72
Домакин
  • П
  • P
  • P
  • P
  • П
1.44
Гост
  • З
  • П
  • P
  • P
  • П
2.00
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 44% 33% 56%
Ср. 2.56 2.56 2.56
Отбелязани 1.50 1.33 1.67
Допуснати 1.06 1.22 0.89
BTTS 61% 56% 67%
CS 33% 33% 33%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18739%44%33%
3AS ExcelsiorAS Excelsior
AS Excelsior

AS Excelsior

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 1 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • П
  • П
  • P
  • П
2.06
Домакин
  • П
  • П
  • П
  • П
  • П
2.10
Гост
  • П
  • П
  • P
  • П
  • P
2.00
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 56% 60% 50%
Ср. 1.89 2.00 1.75
Отбелязани 1.50 1.50 1.50
Допуснати 0.39 0.50 0.25
BTTS 33% 40% 25%
CS 67% 60% 75%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18739%30%50%
4US Stade TamponnaiseUS Stade Tamponnaise
US Stade Tamponnaise

US Stade Tamponnaise

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 2 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • П
  • P
  • P
  • П
2.06
Домакин
  • З
  • P
  • П
  • P
  • П
1.78
Гост
  • П
  • П
  • P
  • П
  • P
2.33
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 56% 44% 67%
Ср. 2.11 2.56 1.67
Отбелязани 1.56 1.78 1.33
Допуснати 0.56 0.78 0.33
BTTS 44% 56% 33%
CS 56% 44% 67%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18739%44%33%
5St Pauloise FCSt Pauloise FC
St Pauloise FC

St Pauloise FC

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 3 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • P
  • З
  • П
  • П
1.72
Домакин
  • З
  • П
  • П
  • P
  • П
1.78
Гост
  • P
  • P
  • З
  • З
  • П
1.67
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 44% 44% 44%
Ср. 2.28 2.11 2.44
Отбелязани 1.56 1.56 1.56
Допуснати 0.72 0.56 0.89
BTTS 39% 44% 33%
CS 50% 56% 44%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18739%44%33%
6SS Saint LouisienneSS Saint Louisienne
SS Saint Louisienne

SS Saint Louisienne

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 13 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • П
  • З
  • P
  • З
0.67
Домакин
  • З
  • З
  • З
  • П
  • P
0.67
Гост
  • P
  • З
  • З
  • З
  • З
0.67
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 11% 11% 11%
Ср. 3.00 2.67 3.33
Отбелязани 1.06 0.89 1.22
Допуснати 1.94 1.78 2.11
BTTS 67% 44% 89%
CS 11% 22% 0%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18633%33%33%
7SS La Jeanne dArcSS La Jeanne dArc
SS La Jeanne dArc

SS La Jeanne dArc

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 8 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • P
  • P
  • P
  • З
1.33
Домакин
  • П
  • P
  • П
  • P
  • З
1.56
Гост
  • П
  • З
  • З
  • P
  • P
1.11
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 33% 44% 22%
Ср. 3.22 3.67 2.78
Отбелязани 1.44 1.78 1.11
Допуснати 1.78 1.89 1.67
BTTS 61% 56% 67%
CS 28% 33% 22%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18633%22%44%
8Saint Denis USSaint Denis US
Saint Denis US

Saint Denis US

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 5 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • P
  • P
  • П
  • П
1.67
Домакин
  • П
  • П
  • P
  • P
  • П
1.67
Гост
  • З
  • P
  • З
  • П
  • П
1.67
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 44% 44% 44%
Ср. 2.44 2.11 2.78
Отбелязани 1.61 1.44 1.78
Допуснати 0.83 0.67 1.00
BTTS 39% 33% 44%
CS 39% 44% 33%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18633%33%33%
9Trois BassinsTrois Bassins
Trois Bassins

Trois Bassins

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 6 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • З
  • П
  • П
  • П
1.61
Домакин
  • З
  • P
  • З
  • П
  • П
1.67
Гост
  • П
  • P
  • P
  • З
  • П
1.56
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 44% 44% 44%
Ср. 2.22 2.22 2.22
Отбелязани 1.22 1.33 1.11
Допуснати 1.00 0.89 1.11
BTTS 44% 44% 44%
CS 33% 33% 33%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18528%33%22%
10Bagatelle Sainte SuzanneBagatelle Sainte Suzanne
Bagatelle Sainte Suzanne

Bagatelle Sainte Suzanne

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 14 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • З
  • P
  • З
  • П
0.61
Домакин
  • З
  • P
  • З
  • P
  • П
0.90
Гост
  • З
  • З
  • З
  • З
  • З
0.25
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 11% 20% 0%
Ср. 2.83 2.70 3.00
Отбелязани 0.94 1.10 0.75
Допуснати 1.89 1.60 2.25
BTTS 61% 80% 38%
CS 11% 10% 13%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18528%30%25%
11Ville Sainte SuzanneVille Sainte Suzanne
Ville Sainte Suzanne

Ville Sainte Suzanne

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 10 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • П
  • П
  • З
  • З
0.94
Домакин
  • З
  • P
  • P
  • П
  • З
0.75
Гост
  • П
  • П
  • З
  • П
  • З
1.10
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 22% 13% 30%
Ср. 3.06 2.63 3.40
Отбелязани 1.22 1.00 1.40
Допуснати 1.83 1.63 2.00
BTTS 50% 38% 60%
CS 17% 38% 0%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18528%38%20%
12Sainte RoseSainte Rose
Sainte Rose

Sainte Rose

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 11 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • P
  • З
  • P
  • З
  • З
0.89
Домакин
  • З
  • З
  • П
  • З
  • З
0.75
Гост
  • P
  • З
  • P
  • P
  • З
1.00
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 22% 25% 20%
Ср. 2.56 3.00 2.20
Отбелязани 1.06 1.25 0.90
Допуснати 1.50 1.75 1.30
BTTS 61% 63% 60%
CS 17% 13% 20%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18422%0%40%
13ES DominicaineES Dominicaine
ES Dominicaine

ES Dominicaine

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 7 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • П
  • З
  • П
  • З
1.39
Домакин
  • П
  • П
  • З
  • З
  • З
1.30
Гост
  • P
  • З
  • P
  • П
  • П
1.50
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 39% 40% 38%
Ср. 2.33 2.20 2.50
Отбелязани 1.11 1.10 1.13
Допуснати 1.22 1.10 1.38
BTTS 44% 40% 50%
CS 33% 30% 38%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18422%10%38%
14BenedictineBenedictine
Benedictine

Benedictine

Regionale 1 (Див. 1)

Позиция в лигата 12 / 14

Реюнион

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • З
  • З
  • З
  • З
0.83
Домакин
  • З
  • P
  • З
  • З
  • З
0.63
Гост
  • П
  • P
  • П
  • З
  • З
1.00
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 22% 13% 30%
Ср. 3.44 3.75 3.20
Отбелязани 1.28 1.50 1.10
Допуснати 2.17 2.25 2.10
BTTS 72% 75% 70%
CS 11% 13% 10%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

18317%25%10%

Колко равенства в Regionale 1 този сезон?

32% от мачовете в Regionale 1 завършиха наравно през сезона 2026. Това означава, че от изиграните 126 мачове, 40 срещи са довели до равенство.

Кой Regionale 1 отбор прави най-много равенства?

Saint Leu е отборът с най-много равенства този сезон в Regionale 1 със страхотен 8 равенства от 18 мачове. Това означава, че съвкупност от 44% от техните Regionale 1 мачове са завършили наравно. И JS Saint Pierroise е вторият отбор с най-много равенства - техните мачове завършиха с 7 равенства от 18 мачове. Останалата част от списъка за равенства изглежда така: AS Excelsior (7 равенства в 18), US Stade Tamponnaise (7 равенства в 18) и St Pauloise FC (7 равенства в 18).
Върхът на лигата таблица изпълнители като AS Excelsior завършиха с процент на равенство от 39% (7 завърши наравно от 18 мачове). Ако AS Excelsior беше превърнал тези равенства в победи, те щяха да спечелят 14 повече точки в лигата.

Равенства - Реюнион

/bg/
https://cdn.footystats.org/
- Започва след###мин'
- Започва след###Hr'
В игра'
- Започнати
Скоро
Започнати
no

Статистика се зарежда

ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ ПРЕМИУМ. ПЕЧАЛБА СЕГА.