Чисти мрежи - Топ серия

вратар - Чисти мрежи

# ИграчИг
Изиграни мачове
Чисти мрежиЧисти мрежи %ДомакинГост
1Brann W BadgeSelma Panengstuen12975%54
2Brann W BadgeSunniva Skoglund20945%45
3Fortuna Ålesund BadgeThiril Rækstad Erichsen18739%34
4Lyn W BadgeKirvil Schau Odden Sundsfjord18528%32
5Trondheims-Ørn BadgeRugile Rulyte15427%13
6Hønefoss Women BadgeSiri Ervik15320%12
7Hønefoss Women BadgeErla Braathen5360%21
8Molde W BadgeKenna Caldwell20315%30
9Røa Women BadgeUna Langkås20315%03
10Vålerenga Women BadgeTove Enblom10330%12
11Trondheims-Ørn BadgeLene Christensen5240%20
12Lillestrøm W BadgeKlara Thorsrud Sporsem15213%02
13Vålerenga Women BadgeFanney Inga Birkisdóttir8225%02
14Haugesund W BadgeFrida Kvale Aursland2015%10
15Fortuna Ålesund BadgeMaria Elise Arabella Kroken2150%01

Отбори - Чисти мрежи

# ОтборИг
Изиграни мачове
Чисти мрежиCS%ДомакинГост
1Lyn Fotball WomenLyn Fotball Women
Lyn Fotball Women

Lyn Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
2FK Fortuna AlesundFK Fortuna Alesund
FK Fortuna Alesund

FK Fortuna Alesund

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
3Stabaek Fotball WomenStabaek Fotball Women
Stabaek Fotball Women

Stabaek Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
4Lillestrom SK Kvinner WomenLillestrom SK Kvinner Women
Lillestrom SK Kvinner Women

Lillestrom SK Kvinner Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
5Roa IL WomenRoa IL Women
Roa IL Women

Roa IL Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
6SK Trondheims OrnSK Trondheims Orn
SK Trondheims Orn

SK Trondheims Orn

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
7Valerenga Fotball WomenValerenga Fotball Women
Valerenga Fotball Women

Valerenga Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
8Honefoss BK WomenHonefoss BK Women
Honefoss BK Women

Honefoss BK Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
9SK Brann WomenSK Brann Women
SK Brann Women

SK Brann Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
10FK Bodo GlimtFK Bodo Glimt
FK Bodo Glimt

FK Bodo Glimt

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
11Molde FK WomenMolde FK Women
Molde FK Women

Molde FK Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%
12FK Haugesund WomenFK Haugesund Women
FK Haugesund Women

FK Haugesund Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2000%0%0%

Домакин / Чисти мрежи (Топ серия)

# ОтборИг
Изиграни мачове
Домакин
Чисти мрежи
Домакин
CS%
1Lyn Fotball WomenLyn Fotball Women
Lyn Fotball Women

Lyn Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
2FK Fortuna AlesundFK Fortuna Alesund
FK Fortuna Alesund

FK Fortuna Alesund

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
3Stabaek Fotball WomenStabaek Fotball Women
Stabaek Fotball Women

Stabaek Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
4Lillestrom SK Kvinner WomenLillestrom SK Kvinner Women
Lillestrom SK Kvinner Women

Lillestrom SK Kvinner Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
5Roa IL WomenRoa IL Women
Roa IL Women

Roa IL Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
6SK Trondheims OrnSK Trondheims Orn
SK Trondheims Orn

SK Trondheims Orn

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
7Valerenga Fotball WomenValerenga Fotball Women
Valerenga Fotball Women

Valerenga Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
8Honefoss BK WomenHonefoss BK Women
Honefoss BK Women

Honefoss BK Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
9SK Brann WomenSK Brann Women
SK Brann Women

SK Brann Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
10FK Bodo GlimtFK Bodo Glimt
FK Bodo Glimt

FK Bodo Glimt

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
11Molde FK WomenMolde FK Women
Molde FK Women

Molde FK Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
12FK Haugesund WomenFK Haugesund Women
FK Haugesund Women

FK Haugesund Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%

Гост / Чисти мрежи (Топ серия)

# ОтборИг
Изиграни мачове
Гост
Чисти мрежи
Гост
CS%
1Lyn Fotball WomenLyn Fotball Women
Lyn Fotball Women

Lyn Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
2FK Fortuna AlesundFK Fortuna Alesund
FK Fortuna Alesund

FK Fortuna Alesund

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
3Stabaek Fotball WomenStabaek Fotball Women
Stabaek Fotball Women

Stabaek Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
4Lillestrom SK Kvinner WomenLillestrom SK Kvinner Women
Lillestrom SK Kvinner Women

Lillestrom SK Kvinner Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
5Roa IL WomenRoa IL Women
Roa IL Women

Roa IL Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
6SK Trondheims OrnSK Trondheims Orn
SK Trondheims Orn

SK Trondheims Orn

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
7Valerenga Fotball WomenValerenga Fotball Women
Valerenga Fotball Women

Valerenga Fotball Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
8Honefoss BK WomenHonefoss BK Women
Honefoss BK Women

Honefoss BK Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
9SK Brann WomenSK Brann Women
SK Brann Women

SK Brann Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
10FK Bodo GlimtFK Bodo Glimt
FK Bodo Glimt

FK Bodo Glimt

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
11Molde FK WomenMolde FK Women
Molde FK Women

Molde FK Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%
12FK Haugesund WomenFK Haugesund Women
FK Haugesund Women

FK Haugesund Women

Топ серия (Див. 1)

Позиция в лигата 0 / 12

Норвегия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

1000%

Кой отбор запази най-много чисти мрежи в Топ серия?

Отборите с най-много чисти мрежи в Топ серия са Lyn Fotball Women (0 чисти мрежи в 20 мачове) , а те са последвани от FK Fortuna Alesund (0 чисти мрежи в 20 мачове) и Stabaek Fotball Women (0 чисти мрежи в 20 мачове). Lyn Fotball Women не допусна голове в 0% от мачовете в Топ серия този сезон, което е наистина впечатляващо и показва колко камък е задната им линия. FK Fortuna Alesund също има добър коефициент на чисти мрежи от 0%, а Stabaek Fotball Women има коефициент на чисти мрежи от 0%.

/bg/
https://cdn.footystats.org/
- Започва след###мин'
- Започва след###Hr'
В игра'
- Започнати
●Скоро
●Започнати
no

Статистика се зарежда

ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ ПРЕМИУМ. ПЕЧАЛБА СЕГА.