Купа Таблица и статистика
| Последни 5 като домакин | Домакин | Форма | Форма | Гост | Последните 5 като гост | |||
| 03/9 17:00 | FK Rigas Futbola skola Коефициенти | 2.00
2.43
| 2 - 3FT3.04 | 3.00
2.71
| Riga FC | Статистика | ||
| 02/9 16:00 | Bernu futbola centrs Daugavpils Коефициенти | 1.67
3.41
| 2 - 2FT3.45 | 2.33
2.03
| FK Auda Riga | Статистика | ||
| 17/8 16:00 | FK Auda Riga Коефициенти | 2.33
1.49
| 3 - 2FT4.40 | 1.50
5.63
| Grobinas Sporta Centrs | Статистика | ||
| 16/8 16:00 | SK Super Nova Коефициенти | 1.50
10.00
| 0 - 1FT5.25 | 2.00
1.24
| FK Rigas Futbola skola | Статистика | ||
| 16/8 14:00 | Riga FC Коефициенти | 3.00
1.14
| 4 - 1FT7.00 | 2.25
9.00
| FS METTA Latvijas Universitate | Статистика | ||
| 14/8 16:00 | Bernu futbola centrs Daugavpils | 1.67
| 3 - 1FT | 1.50
| Ogre United | Статистика | ||
| 12/7 17:00 | FK Rigas Futbola skola Коефициенти | 2.00
1.15
| 2 - 0FT7.00 | 0.00
13.00
| FS Jelgava | Статистика |
Времето отговаря на Вашата времева зона (+01:00)
Купа Таблица (Латвия) - 2026
Покажи всичко - 48 Отбори
| Отбор | Иг | П | P | З | ЗГ | ПГ | ГР | Последните 5 | Форма | CS | BTTS | НОГ | 1.5+ | 2.5+ | Ср. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SK Speks | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 | 4 | +15 | 2.25 | 50% | 50% | 0% | 100% | 100% | 5.75 | ||||
| 2 | FS METTA Latvijas Universitate | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 5 | +10 | 2.25 | 50% | 50% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 3 | Riga FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 5 | +5 | 3.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 4 | Beitar Riga Mariners | 3 | 2 | 1 | 0 | 15 | 3 | +12 | 2.33 | 67% | 33% | 0% | 67% | 67% | 6.00 | ||||
| 5 | FK Auda Riga | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | +2 | 2.33 | 33% | 67% | 0% | 67% | 67% | 3.33 | ||||
| 6 | Valmiera Glass FK Bernu sporta skola | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | +3 | 2.00 | 33% | 67% | 0% | 100% | 67% | 4.33 | ||||
| 7 | FK Kekava Auda | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 6 | +3 | 2.00 | 33% | 33% | 33% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 8 | Leevon PPK | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 7 | +3 | 2.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.67 | ||||
| 9 | FK Rigas Futbola skola | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 | 2.00 | 67% | 33% | 0% | 67% | 33% | 2.67 | ||||
| 10 | FK Marupe | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 | 2.00 | 0% | 67% | 33% | 67% | 67% | 3.33 | ||||
| 11 | Bernu futbola centrs Daugavpils | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 6 | +2 | 1.67 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 4.67 | ||||
| 12 | FK Salaspils | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | +2 | 1.33 | 67% | 33% | 33% | 67% | 67% | 2.67 | ||||
| 13 | FK Aliance | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 7 | +2 | 1.33 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.33 | ||||
| 14 | FK Progress AFA Olaine | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | +7 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | 100% | 7.00 | ||||
| 15 | FK Valka | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 | 5 | +6 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | 100% | 100% | 8.00 | ||||
| 16 | JDFS Alberts | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | +4 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | 50% | 3.00 | ||||
| 17 | JFK Ventspils | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | 100% | 100% | 3.50 | ||||
| 18 | Viola | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | 1.50 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 4.50 | ||||
| 19 | FK Smiltene BJSS | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | +1 | 1.50 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.50 | ||||
| 20 | SK Super Nova | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.50 | 0% | 50% | 50% | 50% | 50% | 2.00 | ||||
| 21 | Grobinas Sporta Centrs | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% | 50% | 3.00 | ||||
| 22 | Ogre United | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 1.50 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 23 | Futbola Parks Academy | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 24 | DVSK Traktors | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% | 50% | 4.50 | ||||
| 25 | FK Iecava | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | 50% | 3.50 | ||||
| 26 | Saldus NSS | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | 100% | 4.50 | ||||
| 27 | FK Union JFK Daugava | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | -5 | 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | 100% | 5.50 | ||||
| 28 | RFK RFS | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 15 | -10 | 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | 100% | 10.00 | ||||
| 29 | FK Namejs | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 100% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 30 | Babites SK | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 0% | 2.00 | ||||
| 31 | FK Dinamo Riga Staiceles Bebri | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 4.00 | ||||
| 32 | JRFPC Upesciema Warriors | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | 50% | 2.50 | ||||
| 33 | FK Karosta | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 34 | FK Liepaja | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 1.00 | ||||
| 35 | FK Rezekne FA BJSS | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 3.00 | ||||
| 36 | FK Tukums 2000 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 3.00 | ||||
| 37 | Dienvidkurzemes SS | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 38 | FK Rigas Futbola skolas akademija | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | ||||
| 39 | FK Limbazi | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 9.00 | ||||
| 40 | FS Jelgava | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 0% | 2.00 | ||||
| 41 | Preilu novada BJSS | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 0% | 2.00 | ||||
| 42 | Skanstes SK | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 0% | 2.00 | ||||
| 43 | Augsdaugavas NSS | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 100% | 6.00 | ||||
| 44 | Kuldigas Goldingen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 4.00 | ||||
| 45 | FK Livani LivMet | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | -7 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 7.00 | ||||
| 46 | SK Cesis | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | -9 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 9.00 | ||||
| 47 | JFC Dobele | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | -10 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 10.00 | ||||
| 48 | FK Lielupe | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | -13 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 6.50 |
Терминология
PPG : Среден брой събрани точки за мач в състезанието.
По-високите числа показват по-силен отбор.
CS : Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица.
BTTS : Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица.
НОГ : Мачове, в които този отбор не успя да отбележи.
КупаСтатистики (Латвия) - 2026
19.6мин/цел
(211 Голове в 46 мачове)
-8% Home ATK Advantage
(Вкарва -8% по-малко голове от обикновено)
48% Чисти мрежи
(22 пъти от 46 съвпадения)
-9% Предимство на Home DEF
(Допуска -9% по-малко голове от обикновено)
54% И двата отбора отбелязаха гол
(25 пъти от 46 съвпадения)
246% - Много висок Риск
(Резултатът е изключително непредсказуем)
*Топлинната карта на целите показва кога се случват головете в тази лига.
Червено = висок резултат. Жълто = средно. Зелено = Нисък резултат
Купа ТЕНДЕНЦИИ (Латвия) - 2026
Победи Домакин
Равенство
Победи Гост
Над+
Под -
Честота на общите голове - край на футболен мач
Честота на резултати - край на футболен мач
СТАТИСТИКА ЗА ПОЛУВРЕМЕТО (1-ВО ПОЛУВРЕМЕ / 2-РО ПОЛУВРЕМЕ)
ППВ- над X
2ППВ - над X
* ППВ = Първо полувреме, голове в Латвия-Купа
* 2HG = Голове от второто полувреме в Латвия-Купа
Честота на общите голове - Полувреме
Честота на резултати - Полувреме
Купа Статистика на играча
Купа 2026 е турнир за купата. За купите нашата статистика за най-добри голмайстори/най-добри асистенции/най-много чисти мачове включва голове и асистенции, случили се и по време на квалификационните кръгове. За такива решения за включване на данни, нашата статистика за Купа 2026 може да се различава от това, което виждате другаде.
2026 Клубна статистика
Статистика се зарежда
















































