Япония2- Лига Таблица и статистика
| Последни 5 като домакин | Домакин | Форма | Форма | Гост | Последните 5 като гост | |||
| 06/11 21:00 | Yokohama FC Коефициенти | 2.17
1.66
| 3.60 | 0.86
4.20
| Fujieda MYFC | Статистика | ||
| 07/11 21:00 | Jubilo Iwata Коефициенти | 1.57
2.04
| 3.35 | 1.63
3.40
| Shonan Bellmare | Статистика | ||
| 06/11 21:00 | Sagan Tosu Коефициенти | 2.14
2.20
| 3.40 | 2.57
2.80
| Kataller Toyama | Статистика | ||
| 07/11 21:00 | Tochigi City FC Коефициенти | 0.71
3.01
| 3.75 | 1.71
1.97
| Omiya Ardija | Статистика | ||
| 06/11 21:00 | Iwaki SC Коефициенти | 1.86
1.85
| 3.42 | 1.17
3.67
| Montedio Yamagata | Статистика | ||
| 06/11 21:00 | AFC Blaublitz Akita Коефициенти | 1.88
2.35
| 3.05 | 1.00
2.80
| Oita Trinita | Статистика | ||
| 07/11 20:00 | Vanraure Hachinohe Коефициенти | 0.86
2.65
| 3.08 | 1.25
2.40
| Consadole Sapporo | Статистика |
Времето отговаря на Вашата времева зона (-08:00)
- Япония- Лига
- J1 100 Year Vision League
- Набиско Купа
- Купата на императора
- J2 J3 100 Year Vision League
- Япония2- Лига
- J League World Challenge
- Playoffs 1 2
- Супер Купа
- Япония3- Лига
- Японска футболна лига
- Chugoku Soccer League
- Tohoku Soccer League
- Tokai Soccer League
- Regional League Promotions
- Hokkaido Soccer League
- Shikoku Soccer League
- Kanto Soccer League
- Kansai Soccer League
- Kyushu Soccer League
- Hokushinetsu Soccer League
- Областна Лига
- WE League
- Надешико Агу Лига 1
- Надешико Агу Лига 2
- Empress Cup
- WE League Cup
Япония2- Лига Таблица (Япония) - 2026
| Отбор | Иг | П | P | З | ЗГ | ПГ | ГР | Т | Последните 5 | PPG | CS | BTTS | НОГ | 1.5+ | 2.5+ | Ср. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 15 | 9 | 2 | 4 | 22 | 24 | -2 | 29 |
| 1.93 | 20% | 67% | 13% | 73% | 67% | 3.07 | |||
| 2 | Kataller Toyama | 15 | 8 | 4 | 3 | 27 | 14 | +13 | 28 |
| 1.87 | 47% | 40% | 20% | 73% | 47% | 2.73 | |||
| 3 | Yokohama FC | 15 | 8 | 4 | 3 | 28 | 17 | +11 | 28 |
| 1.87 | 33% | 53% | 13% | 87% | 60% | 3.00 | |||
| 4 | Vegalta Sendai | 15 | 8 | 3 | 4 | 23 | 14 | +9 | 27 |
| 1.80 | 33% | 53% | 27% | 73% | 47% | 2.47 | |||
| 5 | Omiya Ardija | 15 | 7 | 6 | 2 | 27 | 18 | +9 | 27 |
| 1.80 | 20% | 73% | 20% | 80% | 67% | 3.00 | |||
| 6 | Tegevajaro Miyazaki FC | 15 | 7 | 5 | 3 | 24 | 16 | +8 | 26 |
| 1.73 | 33% | 53% | 20% | 87% | 40% | 2.67 | |||
| 7 | Consadole Sapporo | 15 | 7 | 2 | 6 | 21 | 19 | +2 | 23 |
| 1.53 | 40% | 53% | 7% | 73% | 47% | 2.67 | |||
| 8 | Oita Trinita | 15 | 5 | 7 | 3 | 18 | 12 | +6 | 22 |
| 1.47 | 27% | 53% | 40% | 60% | 27% | 2.00 | |||
| 9 | Jubilo Iwata | 15 | 6 | 4 | 5 | 18 | 16 | +2 | 22 |
| 1.47 | 27% | 67% | 13% | 73% | 47% | 2.27 | |||
| 10 | Shonan Bellmare | 15 | 5 | 7 | 3 | 15 | 14 | +1 | 22 |
| 1.47 | 27% | 60% | 20% | 60% | 27% | 1.93 | |||
| 11 | Iwaki SC | 15 | 6 | 2 | 7 | 24 | 22 | +2 | 20 |
| 1.33 | 20% | 67% | 13% | 87% | 60% | 3.07 | |||
| 12 | Sagan Tosu | 15 | 6 | 2 | 7 | 15 | 17 | -2 | 20 |
| 1.33 | 40% | 33% | 33% | 67% | 33% | 2.13 | |||
| 13 | Montedio Yamagata | 15 | 6 | 1 | 8 | 14 | 14 | 0 | 19 |
| 1.27 | 40% | 20% | 47% | 67% | 27% | 1.87 | |||
| 14 | AFC Blaublitz Akita | 15 | 4 | 5 | 6 | 16 | 17 | -1 | 17 |
| 1.13 | 27% | 47% | 33% | 60% | 40% | 2.20 | |||
| 15 | Tokushima Vortis | 15 | 5 | 2 | 8 | 11 | 15 | -4 | 17 |
| 1.13 | 47% | 27% | 40% | 40% | 33% | 1.73 | |||
| 16 | Fujieda MYFC | 15 | 3 | 7 | 5 | 17 | 17 | 0 | 16 |
| 1.07 | 20% | 60% | 33% | 67% | 33% | 2.27 | |||
| 17 | Vanraure Hachinohe | 15 | 4 | 2 | 9 | 11 | 25 | -14 | 14 |
| 0.93 | 27% | 27% | 53% | 67% | 40% | 2.40 | |||
| 18 | Tochigi City FC | 15 | 3 | 3 | 9 | 21 | 28 | -7 | 12 |
| 0.80 | 13% | 67% | 27% | 93% | 80% | 3.27 | |||
| 19 | FC Imabari | 15 | 3 | 3 | 9 | 16 | 31 | -15 | 12 |
| 0.80 | 7% | 67% | 27% | 87% | 73% | 3.13 | |||
| 20 | Ventforet Kofu | 15 | 3 | 3 | 9 | 11 | 29 | -18 | 12 |
| 0.80 | 0% | 53% | 47% | 80% | 53% | 2.67 |
- Promotion
- Promotion Play-off
Терминология
PPG : Среден брой събрани точки за мач в състезанието.
По-високите числа показват по-силен отбор.
CS : Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица.
BTTS : Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица.
НОГ : Мачове, в които този отбор не успя да отбележи.
Япония - Япония2- Лига Подробна статистика
Япония2- ЛигаСтатистики (Япония) - 2026
35.6мин/цел
(379 Голове в 150 мачове)
+22% Home ATK Advantage
(Вкарва 22% повече голове от обикновено)
55% Чисти мрежи
(82 пъти от 150 съвпадения)
18% Предимство на Home DEF
(Допуска 18% по-малко голове от обикновено)
52% И двата отбора отбелязаха гол
(78 пъти от 150 съвпадения)
58% - Среден Риск
(Резултатът е сравнително непредвидим)
*Топлинната карта на целите показва кога се случват головете в тази лига.
Червено = висок резултат. Жълто = средно. Зелено = Нисък резултат
Япония2- Лига ТЕНДЕНЦИИ (Япония) - 2026
Победи Домакин
Равенство
Победи Гост
Над+
Под -
Честота на общите голове - край на футболен мач
Честота на резултати - край на футболен мач
СТАТИСТИКА ЗА ПОЛУВРЕМЕТО (1-ВО ПОЛУВРЕМЕ / 2-РО ПОЛУВРЕМЕ)
ППВ- над X
2ППВ - над X
* ППВ = Първо полувреме, голове в Япония-Япония2- Лига
* 2HG = Голове от второто полувреме в Япония-Япония2- Лига




















