League Cup Таблица и статистика

League Cup Logo
Нация
Тип
Купа
Отбори
24
Сезон
Мачове
57/63 Изиграни
Прогрес
 
95% завършени
Последни 5 като домакинДомакин Форма
Форма
ГостПоследните 5 като гост
21/3 14:00Fylkir FC
Fylkir FC

Fylkir FC

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

Коефициенти
2.17
2.00
KR Reykjavik
KR Reykjavik

KR Reykjavik

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

17/3 18:00UMF Stjarnan
UMF Stjarnan

UMF Stjarnan

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

Коефициенти
2.17
0.80
IF Vestri
IF Vestri

IF Vestri

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

17/3 18:00Thor Akureyri
Thor Akureyri

Thor Akureyri

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

Коефициенти
2.17
2.17
Fylkir FC
Fylkir FC

Fylkir FC

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

14/3 12:00UMF Stjarnan
UMF Stjarnan

UMF Stjarnan

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

2.17
2.00
KR Reykjavik
KR Reykjavik

KR Reykjavik

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

11/3 16:30Fylkir FC
Fylkir FC

Fylkir FC

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

Коефициенти
2.17
1.33
IB Vestmannaeyja
IB Vestmannaeyja

IB Vestmannaeyja

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

10/3 17:00Thor Akureyri
Thor Akureyri

Thor Akureyri

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

Коефициенти
2.17
1.50
Valur Reykjavik
Valur Reykjavik

Valur Reykjavik

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

07/3 17:30KA Akureyri
KA Akureyri

KA Akureyri

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

Коефициенти
0.80
0.40
UMF Grindavik
UMF Grindavik

UMF Grindavik

League Cup

Ранг на изпълнението 0 / 24

Исландия

ОТКЛЮЧВАНЕ НА СТАТИСТИКА

Надстройте до FootyStats Premium и отключете Печели %, BTTS, CS, Corner Stats, Card Stats, FTS, Над 2,5 ~ 3,5.

footystats.org/premium

Времето отговаря на Вашата времева зона (+01:00)

League Cup Таблица (Исландия) - 2026

Group 1

 ОтборИг
Изиграни мачове този сезон
П
Подеба
P
Равенство
З
Загуба
ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТПоследните 5ФормаCS
Чисти мрежи (CS).
Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица.
BTTS
Двата Отбора да Отбележат (BTTS).
Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица.
НОГ
Неуспешно отбелязване на гол (НОГ).
Мачове, в които този отбор не успя да отбележи.
Жълт картон / Червен картон
Ъгли / игра
1.5+
Над 1.5 (1.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола)
2.5+
Над 2.5 (2.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола)
Ср.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.
1
UMF Stjarnan СтатистикаUMF Stjarnan5410176+1113
  • П
  • П
  • П
  • П
  • P
2.60
0%0%0%0%0%0.00
2
Keflavík ÍF СтатистикаKeflavik IF53111310+310
  • З
  • P
  • П
  • П
  • П
2.00
0%0%0%0%0%0.00
3
HK Kópavogur СтатистикаHK Kopavogur53111012-210
  • P
  • П
  • П
  • З
  • П
2.00
0%0%0%0%0%0.00
4
Fram Reykjavík СтатистикаFram Reykjavik52031711+66
  • П
  • З
  • З
  • П
  • З
1.20
0%0%0%0%0%0.00
5
IF Vestri СтатистикаIF Vestri51131014-44
  • П
  • З
  • З
  • З
  • P
0.80
0%0%0%0%0%0.00
6
KF Ægir Thorlákshöfn СтатистикаKF AEgir Thorlakshofn5005317-140
  • З
  • З
  • З
  • З
  • З
0.00
0%0%0%0%0%0.00

Group 2

 ОтборИг
Изиграни мачове този сезон
П
Подеба
P
Равенство
З
Загуба
ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТПоследните 5ФормаCS
Чисти мрежи (CS).
Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица.
BTTS
Двата Отбора да Отбележат (BTTS).
Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица.
НОГ
Неуспешно отбелязване на гол (НОГ).
Мачове, в които този отбор не успя да отбележи.
Жълт картон / Червен картон
Ъгли / игра
1.5+
Над 1.5 (1.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола)
2.5+
Над 2.5 (2.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола)
Ср.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.
1
Thór Akureyri СтатистикаThor Akureyri5410243+2113
  • P
  • П
  • П
  • П
  • П
2.60
0%0%0%0%0%0.00
2
ÍA Akranes СтатистикаIA Akranes5311126+610
  • З
  • P
  • П
  • П
  • П
2.00
0%0%0%0%0%0.00
3
Valur Reykjavík СтатистикаValur Reykjavik42027706
  • П
  • П
  • З
  • З
1.50
0%0%0%0%0%0.00
4
UMF Afturelding СтатистикаUMF Afturelding420249-56
  • П
  • П
  • З
  • З
1.50
0%0%0%0%0%0.00
5
IF Grótta СтатистикаIF Grotta4004210-80
  • З
  • З
  • З
  • З
0.00
0%0%0%0%0%0.00
6
Völsungur СтатистикаVolsungur2002115-140
  • З
  • З
0.00
0%0%0%0%0%0.00

Group 3

 ОтборИг
Изиграни мачове този сезон
П
Подеба
P
Равенство
З
Загуба
ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТПоследните 5ФормаCS
Чисти мрежи (CS).
Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица.
BTTS
Двата Отбора да Отбележат (BTTS).
Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица.
НОГ
Неуспешно отбелязване на гол (НОГ).
Мачове, в които този отбор не успя да отбележи.
Жълт картон / Червен картон
Ъгли / игра
1.5+
Над 1.5 (1.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола)
2.5+
Над 2.5 (2.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола)
Ср.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.
1
KR Reykjavík СтатистикаKR Reykjavik5311166+1010
  • П
  • П
  • P
  • З
  • П
2.00
0%0%0%0%0%0.00
2
Víkingur Reykjavík СтатистикаVikingur Reykjavik531163+310
  • П
  • P
  • З
  • П
  • П
2.00
0%0%0%0%0%0.00
3
UMF Njardvík СтатистикаUMF Njardvik522189-18
  • П
  • P
  • P
  • П
  • З
1.60
0%0%0%0%0%0.00
4
ÍR Reykjavík СтатистикаIR Reykjavik52121113-27
  • З
  • П
  • P
  • П
  • З
1.40
0%0%0%0%0%0.00
5
KA Akureyri СтатистикаKA Akureyri511357-24
  • З
  • З
  • П
  • З
  • P
0.80
0%0%0%0%0%0.00
6
UMF Grindavík СтатистикаUMF Grindavik5023513-82
  • З
  • З
  • P
  • З
  • P
0.40
0%0%0%0%0%0.00

Group 4

 ОтборИг
Изиграни мачове този сезон
П
Подеба
P
Равенство
З
Загуба
ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТПоследните 5ФормаCS
Чисти мрежи (CS).
Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица.
BTTS
Двата Отбора да Отбележат (BTTS).
Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица.
НОГ
Неуспешно отбелязване на гол (НОГ).
Мачове, в които този отбор не успя да отбележи.
Жълт картон / Червен картон
Ъгли / игра
1.5+
Над 1.5 (1.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола)
2.5+
Над 2.5 (2.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола)
Ср.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.
1
Fylkir FC СтатистикаFylkir FC4301105+59
  • П
  • П
  • З
  • П
2.25
0%0%0%0%0%0.00
2
Thróttur Reykjavík СтатистикаThrottur Reykjavik4301118+39
  • П
  • З
  • П
  • П
2.25
0%0%0%0%0%0.00
3
FH Hafnarfjördur СтатистикаFH Hafnarfjordur421192+77
  • П
  • P
  • З
  • П
1.75
0%0%0%0%0%0.00
4
ÍB Vestmannaeyja СтатистикаIB Vestmannaeyja31115504
  • П
  • P
  • З
1.33
0%0%0%0%0%0.00
5
Breidablik UBK СтатистикаBreidablik UBK4103310-73
  • З
  • З
  • П
  • З
0.75
0%0%0%0%0%0.00
6
Leiknir Reykjavík СтатистикаLeiknir Reykjavik5104614-83
  • З
  • З
  • З
  • П
  • З
0.60
0%0%0%0%0%0.00

League CupСтатистики (Исландия) - 2026

Топлинна карта на головете

0
Голове / Мач

0 Голове (Домакин)

0 Голове (Гост)

  • 15'
  • 30'
    HT
    • 60'
    • 75'
      FT

      46%

      Първа половина

      54%

      Втора половина

      0мин/цел

      (0 Голове в 57 мачове)

      +0% Home ATK Advantage

      (Вкарва 0% повече голове от обикновено)

      0% Чисти мрежи

      (0 пъти от 57 съвпадения)

      0% Предимство на Home DEF

      (Допуска 0% по-малко голове от обикновено)

      0% И двата отбора отбелязаха гол

      (0 пъти от 57 съвпадения)

      135% - Много висок Риск

      (Резултатът е изключително непредсказуем)

      *Топлинната карта на целите показва кога се случват головете в тази лига.
      Червено = висок резултат. Жълто = средно. Зелено = Нисък резултат

      League Cup ТЕНДЕНЦИИ (Исландия) - 2026

      Победи Домакин

      Равенство

      Победи Гост

      0%
      0%
      0%

      Над+

      Над 0.5
      0%
      Над 1.5
      0%
      Над 2.5
      0%
      Над 3.5
      0%
      Над 4.5
      0%

      Под -

      Под 0.5
      0%
      Под 1.5
      0%
      Под 2.5
      0%
      Под 3.5
      0%
      Под 4.5
      0%

      Честота на общите голове - край на футболен мач

      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      Покажи всичкоПокажи по-малко

      Честота на резултати - край на футболен мач

      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      Покажи всичкоПокажи по-малко

      Голове за 10 мин

      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове

      0' - 10'

      11' - 20'

      21' - 30'

      31' - 40'

      41' - 50'

      51' - 60'

      61' - 70'

      71' - 80'

      81' - 90'

      Голове за 15 мин

      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове
      0%
      0 / 0 Голове

      0' - 15'

      16' - 30'

      31' - 45'

      46' - 60'

      61' - 75'

      76' - 90'

      Статистика на мача - 2026

      Удари на мач
      0
      Удари/Мач (Домакин)
      0
      Удари/мач (гостуващ)
      0
      Притежание (домакин)
      0%
      Притежание (гост)
      0%
      Фаулове на мач
      0
      Фаулове/Мач (Домакин)
      0
      Фалове/мач (гостуване)
      0
      Засади / мачове
      0
      Участвали играчи
      0
      Ъгли

      ОТКЛЮЧВАНЕ

      Корнери / мач


      Домакин


      Гост

      * Общ брой корнери/мач

      Картони

      ОТКЛЮЧВАНЕ

      Карти / мач


      Домакин


      Гост

      * Червен картон = 2 картона.

      Край - ъгли

      Над 7.5
      Над 8.5
      Над 9.5
      Над 10.5
      Над 11.5
      Над 12.5

      Край - картони

      Над 0.5
      Над 1.5
      Над 2.5
      Над 3.5
      Над 4.5
      Над 5.5

      СТАТИСТИКА ЗА ПОЛУВРЕМЕТО (1-ВО ПОЛУВРЕМЕ / 2-РО ПОЛУВРЕМЕ)

      ППВ- над X

      Над 0.5
      0%
      Над 1.5
      0%
      Над 2.5
      0%
      Над 3.5
      0%

      2ППВ - над X

      Над 0.5
      0%
      Над 1.5
      0%
      Над 2.5
      0%
      Над 3.5
      0%

      * ППВ = Първо полувреме, голове в Исландия-League Cup

      * 2HG = Голове от второто полувреме в Исландия-League Cup

      Честота на общите голове - Полувреме

      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      0 Голове
      0%  /  0 периоди
      Покажи всичкоПокажи по-малко

      Честота на резултати - Полувреме

      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      0 - 0
      0%  /  0 периоди
      Покажи всичкоПокажи по-малко

      League Cup Статистика на играча

      League Cup 2026 е турнир за купата. За купите нашата статистика за най-добри голмайстори/най-добри асистенции/най-много чисти мачове включва голове и асистенции, случили се и по време на квалификационните кръгове. За такива решения за включване на данни, нашата статистика за League Cup 2026 може да се различава от това, което виждате другаде.

      Топ Резултати

      * Статистика от 2026 сезон на League Cup

      Топ асистенции

      Atli Sigurjónsson  3
      Gudmundur Tyrfingsson  1
      Ágúst Hlynsson  1
      Viktor Örlygur Andrason  1
      Gylfi Sigurdsson  1
      Birgir Ómar Hlnysson  1
      Einar Freyr Halldórsson  1
      Atli Thór Sindrason  1
      Nikulás Val Gunnarsson  1
      Eyþór Aron Wöhler  1

      * Статистика от 2026 сезон на League Cup

      Повечето чисти мрежи

      * Статистика от 2026 сезон на League Cup

      Голове за 90 минути

      * Статистика от 2026 сезон на League Cup

      Асистенции за 90 минути

      * Статистика от 2026 сезон на League Cup

      Вкарани дузпи

      * Статистика от 2026 сезон на League Cup

      2026 Клубна статистика

      /bg/
      https://cdn.footystats.org/
      - Започва след###мин'
      - Започва след###Hr'
      В игра'
      - Започнати
      Скоро
      Започнати
      no

      Статистика се зарежда

      ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ ПРЕМИУМ. ПЕЧАЛБА СЕГА.