Полувреме Таблица - Германия Областна Лига : Бавария

Конкуренция
Голове
- Статистика в тази категория :
- 1-ва половина таблица -
- 2-ра половина таблица -
- Победа или загуба на полувремето -
- Пазарна стойност -
- Набори от данни и изтегляния за Excel -
- Коефициенти -
- Очаквани Точки
Полувреме Таблица - Областна Лига : Бавария
* Всички статистики в тази таблица са взети от резултатите на полувремето.
Домакин / Полувреме Таблица (Областна Лига : Бавария)
| # | Отбор | Иг Изиграни мачове | П - P - З (HT) Победа - Равенство - Загуба на полувремето | ЗГ Голове за (ЗГ). Броят голове, отбелязани от този отбор. | ПГ Голове срещу (ПГ). Броят на головете, допуснати от този отбор. | ГР Голова разлика (ГР). Отбелязани голове - допуснати голове | Т | Последните 5 (HT) | PPG (HT) | CS Чисти мрежи (CS). Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата. * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица. | BTTS Двата Отбора да Отбележат (BTTS). Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора. * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица. | НОГ Неуспешно отбелязване на гол (НОГ). Мачове, в които този отбор не успя да отбележи. | 0.5+ Над 0.5 (0.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 0,5 (т.е.: 1, 2 или 3 гола) | 1.5+ Над 1.5 (1.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола) | 2.5+ Над 2.5 (2.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола) | Ср. Среден брой голове на мач (AVG). Средният брой общи голове на мач. Изчислен през този сезон. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | TSV Buchbach![]() TSV BuchbachОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 1 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 3-0-0 | 6 | 1 | +5 | 9 | 3.00 | 67% | 33% | 0% | 100% | 67% | 67% | 2.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | TSV 1860 Munchen![]() TSV 1860 MunchenОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 7 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 2 | 2-0-0 | 3 | 1 | +2 | 6 | 3.00 | 50% | 50% | 0% | 100% | 50% | 50% | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | SpVgg Bayreuth![]() SpVgg BayreuthОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 13 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 2-0-1 | 3 | 2 | +1 | 6 | 2.00 | 67% | 33% | 0% | 100% | 33% | 33% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | TSV Aubstadt![]() TSV AubstadtОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 14 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 2-0-1 | 3 | 2 | +1 | 6 | 2.00 | 67% | 0% | 33% | 100% | 67% | 0% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | 1 FC Nurnberg II![]() 1 FC Nurnberg IIОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 16 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-2-0 | 3 | 1 | +2 | 5 | 1.67 | 67% | 33% | 33% | 67% | 67% | 0% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | FC Augsburg II![]() FC Augsburg IIОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 6 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-2-0 | 4 | 2 | +2 | 5 | 1.67 | 33% | 67% | 0% | 100% | 100% | 0% | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | 1 FC Schweinfurt 1905![]() 1 FC Schweinfurt 1905Областна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 5 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-2-0 | 5 | 2 | +3 | 5 | 1.67 | 33% | 67% | 0% | 100% | 100% | 33% | 2.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | FV Illertissen 1921![]() FV Illertissen 1921Областна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 4 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-1-1 | 2 | 1 | +1 | 4 | 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 33% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | VfB Eichstatt![]() VfB EichstattОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 11 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-1-1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 0% | 0% | 0.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | SpVgg Unterhaching![]() SpVgg UnterhachingОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 9 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 2 | 1-1-0 | 1 | 0 | +1 | 4 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | 50% | 0% | 0% | 0.5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | SpVgg Greuther Furth II![]() SpVgg Greuther Furth IIОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 18 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 2 | 1-1-0 | 2 | 0 | +2 | 4 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | 50% | 50% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Deutsche Jugend Kraft Vilzing![]() Deutsche Jugend Kraft VilzingОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 3 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-3-0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 1.00 | 67% | 33% | 67% | 33% | 33% | 0% | 0.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | TSV Schwaben Augsburg![]() TSV Schwaben AugsburgОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 10 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-0-2 | 1 | 3 | -2 | 3 | 1.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | 33% | 0% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | SV Wacker Burghausen![]() SV Wacker BurghausenОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 12 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-0-2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | 67% | 33% | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Sport Club 1926 Eltersdorf![]() Sport Club 1926 EltersdorfОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 8 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-0-2 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| 1.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | 33% | 0% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | FC Memmingen 07![]() FC Memmingen 07Областна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 2 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-2-1 | 1 | 2 | -1 | 2 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | 67% | 33% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | FC Bayern Munchen II![]() FC Bayern Munchen IIОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 15 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-2-1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | 67% | 67% | 0% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | TSV 1882 Landsberg am Lech![]() TSV 1882 Landsberg am LechОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 17 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-1-2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0.33 | 33% | 0% | 100% | 67% | 0% | 0% | 0.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | SpVgg Ansbach 09![]() SpVgg Ansbach 09Областна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 19 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-0-3 | 1 | 5 | -4 | 0 | 0.00 | 0% | 33% | 67% | 100% | 67% | 33% | 2 |
Гост / Полувреме Таблица (Областна Лига : Бавария)
| # | Отбор | Иг Изиграни мачове | П - P - З (HT) Победа - Равенство - Загуба на полувремето | ЗГ Голове за (ЗГ). Броят голове, отбелязани от този отбор. | ПГ Голове срещу (ПГ). Броят на головете, допуснати от този отбор. | ГР Голова разлика (ГР). Отбелязани голове - допуснати голове | Т | Последните 5 (HT) | PPG (HT) | CS Чисти мрежи (CS). Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата. * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица. | BTTS Двата Отбора да Отбележат (BTTS). Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора. * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица. | НОГ Неуспешно отбелязване на гол (НОГ). Мачове, в които този отбор не успя да отбележи. | 0.5+ Над 0.5 (0.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 0,5 (т.е.: 1, 2 или 3 гола) | 1.5+ Над 1.5 (1.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола) | 2.5+ Над 2.5 (2.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола) | Ср. Среден брой голове на мач (AVG). Средният брой общи голове на мач. Изчислен през този сезон. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Memmingen 07![]() FC Memmingen 07Областна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 2 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 3-0-0 | 5 | 1 | +4 | 9 | 3.00 | 67% | 33% | 0% | 100% | 67% | 33% | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | TSV 1860 Munchen![]() TSV 1860 MunchenОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 7 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 2-1-0 | 4 | 1 | +3 | 7 | 2.33 | 67% | 33% | 0% | 100% | 67% | 0% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Deutsche Jugend Kraft Vilzing![]() Deutsche Jugend Kraft VilzingОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 3 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 2-1-0 | 5 | 1 | +4 | 7 |
| 2.33 | 67% | 33% | 0% | 100% | 67% | 33% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | TSV Schwaben Augsburg![]() TSV Schwaben AugsburgОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 10 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 2-1-0 | 3 | 1 | +2 | 7 | 2.33 | 67% | 33% | 33% | 67% | 33% | 33% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | FV Illertissen 1921![]() FV Illertissen 1921Областна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 4 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 2-0-1 | 2 | 1 | +1 | 6 | 2.00 | 67% | 0% | 33% | 100% | 0% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | TSV Buchbach![]() TSV BuchbachОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 1 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-1-1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 0% | 0% | 0.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | 1 FC Nurnberg II![]() 1 FC Nurnberg IIОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 16 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 2 | 1-1-0 | 2 | 1 | +1 | 4 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | 100% | 50% | 0% | 1.5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | VfB Eichstatt![]() VfB EichstattОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 11 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-1-1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 33% | 33% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | FC Augsburg II![]() FC Augsburg IIОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 6 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-0-2 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1.00 | 33% | 33% | 33% | 100% | 67% | 33% | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | SV Wacker Burghausen![]() SV Wacker BurghausenОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 12 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 1-0-2 | 2 | 3 | -1 | 3 | 1.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | 67% | 0% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Sport Club 1926 Eltersdorf![]() Sport Club 1926 EltersdorfОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 8 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-3-0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1.00 | 67% | 33% | 67% | 33% | 33% | 0% | 0.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | FC Bayern Munchen II![]() FC Bayern Munchen IIОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 15 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 2 | 1-0-1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | 50% | 0% | 1.5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | SpVgg Bayreuth![]() SpVgg BayreuthОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 13 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-2-1 | 2 | 3 | -1 | 2 | 0.67 | 33% | 67% | 33% | 67% | 67% | 33% | 1.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | 1 FC Schweinfurt 1905![]() 1 FC Schweinfurt 1905Областна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 5 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-2-1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | 67% | 67% | 0% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | SpVgg Unterhaching![]() SpVgg UnterhachingОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 9 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-2-1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | 67% | 67% | 0% | 1.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | SpVgg Ansbach 09![]() SpVgg Ansbach 09Областна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 19 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 2 | 0-2-0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | 50% | 50% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | SpVgg Greuther Furth II![]() SpVgg Greuther Furth IIОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 18 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 4 | 0-1-3 | 0 | 6 | -6 | 1 |
| 0.25 | 25% | 0% | 100% | 75% | 50% | 25% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | TSV Aubstadt![]() TSV AubstadtОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 14 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 2 | 0-0-2 | 0 | 2 | -2 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 0% | 0% | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | TSV 1882 Landsberg am Lech![]() TSV 1882 Landsberg am LechОбластна Лига : Бавария (Див. 4) Позиция в лигата 17 / 19 Германия
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 3 | 0-0-3 | 0 | 5 | -5 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | 67% | 0% | 1.67 |
Полувреме Таблица - Германия
- дивизия 1
- дивизия 2
- дивизия 3
- дивизия 1
- дивизия 2
- дивизия 4
- дивизия 5
- Купа
- Купа
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 4
- дивизия 4
- дивизия 5
- дивизия 5
- дивизия 4
- дивизия 4
- дивизия 4
- дивизия 3


















