Loading

CD Concepción logo
1.14
LDLWW
CD Concepcion
1.14
DWWDL
CD OHiggins
CD O

Финален резултат

2 - 0

HT

(1 - 0)

Joaquín Oscar Larrivey

Няма помощ


45'

Mario Anibal Sandoval Toro

Няма помощ


75'

СтатистикаConcepciónO'Higgins
Притежание43%57%
Изстрели199
Картонинеприложимнеприложим
Ъгли44
Фалове1111
Засади11
xG2.511.02

1
Мачове

0%
0%
100%

1 Победи

CD O

O'Higgins
(100%)

Рекордът на CD Concepcion срещу CD OHiggins показва, че от срещите 1, които са имали, CD Concepcion е спечелил 0 пъти, а CD OHiggins е спечелил 1 пъти. 0 срещи между CD Concepcion и CD OHiggins завършиха наравно.

100%Над 1.5
1 / 1 Мачове
100%Над 2.5
1 / 1 Мачове
0%Над 3.5
0 / 1 Мачове
100%BTTS
1 / 1 Мачове
0%Чисти мрежи
CD Concepcion
0%Чисти мрежи
CD OHiggins

CD Concepcion с/у CD OHiggins Предишни резултати

Всички прогнози- CD Concepcion с/у CD OHiggins

43%Над 2.5
Средно за лигата : 54%
86%Над 1.5
Средно за лигата : 70%
50%BTTS
Средно за лигата : 50%
3.15Голове / Мач
Средно за лигата : 2.83
Над 1.5, първо полувреме /второ полувреме & още
Над 8.5, 9.5 & още

*Средна статистика между CD Concepcion и CD OHiggins през текущия сезон

Какво означават тези статистически термини? Прочетете Речника
Форма - Домакин
 
Форма - Гост
CD Concepción Logo
1.14
  • З
    CD Concepción

    CD Concepcion

    Първа дивизия

    05/4 20:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CSD Colo-Colo

    CSD Colo Colo

  • P
    CD Concepción

    CD Concepcion

    Първа дивизия

    19/4 01:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    CD La Serena

    CD La Serena

  • З
    CD Concepción

    CD Concepcion

    Първа дивизия

    18/5 01:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Everton de Viña del Mar

    Everton de Vina del Mar

  • П
    CD Concepción

    CD Concepcion

    Първа дивизия

    24/5 17:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Huachipato

    CD Huachipato

  • П
    CD Concepción

    CD Concepcion

    Първа дивизия

    14/6 17:30

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Club Deportes Limache

    Club Deportes Limache

  • Всички

  • Домакин

  • Гост

Concepción
Puerto Montt
Concepción
Deportes Temuco
CD Concepcion
CD Huachipato
CD Concepcion
Club Deportes Limache
CD Concepcion
CD Huachipato
  • Предходни

  • Следващи

Двата отбора са равни по отношение на Точки на игра

1.14
  • P
    CD Unión La Calera

    CD Union La Calera

    Първа дивизия

    16/3 21:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    CD O

    CD OHiggins

  • П
    CD Cobresal

    CD Cobresal

    Първа дивизия

    19/4 20:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD O

    CD OHiggins

  • П
    Deportivo Ñublense SADP

    Deportivo Nublense SADP

    Първа дивизия

    25/4 20:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    CD O

    CD OHiggins

  • P
    CD Coquimbo Unido

    CD Coquimbo Unido

    Първа дивизия

    13/6 17:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD O

    CD OHiggins

  • З
    CFP Universidad de Chile

    CFP Universidad de Chile

    Първа дивизия

    19/6 01:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD O

    CD OHiggins

CD O
  • Всички

  • Домакин

  • Гост

Boca Juniors
O'Higgins
Unión Española
O'Higgins
CSD Colo Colo
CD OHiggins
CFP Universidad de Chile
CD OHiggins
CD Coquimbo Unido
CD OHiggins
  • Предходни

  • Следващи

Отбелязани голове Кой ще вкара повече?

CD OHiggins е +22% по-добре по отношение на Отбелязани Голове

Concepción
1.29 Голове / Мач

CD Concepcion (Домакин)

O
1.57 Голове / Мач

CD OHiggins (Гост)

Резултат на играConcepciónO'Higgins
Над 0.556%71%
Над 1.543%56%
Над 2.528%28%
Над 3.50%0%
Неуспешно отбелязване на гол43%29%
Отбелязани в 1-во полувреме / 2-ро полувремеConcepciónO'Higgins
Вкара в 1ч43%57%
Вкара в 2ч57%44%
Гол и в двете полувремена43%28%
Средна оценка 1ч0.430.86
Средна оценка 2ч0.860.71

* Статистика от рекорда за отбелязани голове у дома на CD Concepcion и данните на CD OHiggins при мачове като гост.

Допуснати голове Кой ще допусне голове?

CD Concepcion е +18% по-добре по отношение на Допуснати Голове

Concepción
1.57 Допуснат/мач

CD Concepcion (Домакин)

O
1.86 Допуснат/мач

CD OHiggins (Гост)

Допуснато / играConcepciónO'Higgins
Над 0.586%71%
Над 1.556%71%
Над 2.514%28%
Над 3.50%14%
Чисти мрежи14%29%
Признати в 1-во полувреме / 2-ро полувремеConcepciónO'Higgins
1ч Чисти мрежи71%43%
2ч Чисти мрежи28%28%
1ч допуснато средно0.570.57
2ч допуснато средно11.29

* Статистика от рекорда за допуснати домакинства на CD Concepcion и данните на CD OHiggins при срещи като гост.

Над 2,5 и BTTS прогнози Колко гола в този мач?

CD Concepcion и CD OHiggins Над 0,5 ~ 4,5 и BTTS данни.

Мач головеConcepciónO'HigginsСредно
Над 0.5100%86%93%
Над 1.586%86%86%
Над 2.529%57%43%
Над 3.529%43%36%
Над 4.529%43%36%
BTTS43%57%50%
BTTS & Победи14%14%14%
BTTS и равенства28%14%21%
BTTS и над 2.50%0%0%
BTTS No & Over 2.50%0%0%
1-во полувреме головеConcepciónO'HigginsСредно
BTTS 1ч
1ч Над 0,5
1ч Над 1,5
1ч Над 2,5
2-ро полувреме головеConcepciónO'HigginsСредно
BTTS 2ч
BTTS и двете половини
2ч Над 0,5
2ч Над 1,5
2ч Над 2,5
Голове (под)ConcepciónO'HigginsСредно
Под 0.50%14%7%
Под 1.514%14%14%
Под 2.571%43%57%
Под 3.571%57%64%
Под 4.571%57%64%
1ч/2чConcepciónO'HigginsСредно
1ч Под 0,543%14%29%
1ч Под 1,586%43%65%
1ч Под 2,586%100%93%
2ч Под 0,50%29%15%
2ч Под 1,544%57%51%
2ч Под 2,586%57%72%

Най-скорошни прогнози на потребителите

Все още няма потребителски прогнози.
Добавете своята прогноза с помощта на виртуални монети footystats!
Добавяне на прогнози

Ъглова статистика Колко ъглови удара ще има?

UNLOCKКорнери / мач

* Среден брой ъглови удари на мач между CD Concepcion и CD OHiggins

/ Мач
Спечелени корнери
/ Мач
Спечелени корнери
Ъглови мачовеConcepciónO'HigginsСредно
Над 6
Над 7
Над 8
Над 9
Над 10
Над 11
Над 12
Над 13
Първа ПоловинаConcepciónO'HigginsСредно
1ч средно
Над 4 1ч
Над 5 1ч
Над 6 1ч
Втора ПоловинаConcepciónO'HigginsСредно
2ч средно
Над 4 2ч
Над 5 2ч
Над 6 2ч

Общщ брой корнери в мача за CD Concepcion и CD OHiggins. Средното за лигата е средното за Първа дивизия за 125 мачове през сезона 2026.

Първа дивизия Ъглова статистика

Корнери на отборите Спечелени корнери/противник

CD Concepcion и CD OHiggins индивидуални ъглови данни за отбора.

Корнери на отборитеConcepciónO'HigginsСредно
Присъдени корнери / Mач
Корнери за противника / Мач
Над 2.5 - Спечелени корнери
Над 3.5 - Спечелени корнери
Над 4.5 - Спечелени корнери
Над 2.5 - КОРНЕРИ СРЕЩУ
Над 3.5 - КОРНЕРИ СРЕЩУ
Над 4.5 - КОРНЕРИ СРЕЩУ

ЩеCD Concepcionотбележи ли?

CD Concepcion
Вкара в
57%
на мачове (Домакин)

Несигурно

Съществува Несигурност дали CD Concepcion ще отбележи гол на база на нашите данни.
CD O
Чисти мрежи на
29%
на мачове (Гост)

ЩеCD OHigginsотбележи ли?

CD Concepcion
Чисти мрежи на
14%
на мачове (Домакин)

Среден шанс

Има Среден шанс, че CD OHiggins ще отбележи гол въз основа на нашите данни.
CD O
Вкара в
71%
на мачове (Гост)
Надстройте до Premium! Допълнителни 1500 печеливши лиги.

Premium ще Ви донесе повече печалби. 500 допълнителни лиги, за които се знае, че са печеливши и по-малко следени от букмейкърите. Освен това, получавате статистики за корнерите и статистики за картоните, заедно с изтегляния на CSV. Абонирайте се днес!

UNLOCKОбщо картони / мач

* Сума от картони за мач между CD Concepcion и CD OHiggins

Картони
/ Мач
CD Concepcion
Картони
/ Мач
CD OHiggins
Картони за съвпадениеConcepciónO'HigginsСредно
Над 2.5
Над 3.5
Над 4.5
Над 5.5
Над 6,5
Картите са получениConcepciónO'HigginsСредно
Среден брой получени картони
Над 0.5
Над 1.5
Над 2.5
Над 3.5
Картони ПротивникConcepciónO'HigginsСредно
Над 0.5
Над 1.5
Над 2.5
Над 3.5

Общо картони за мачове за CD Concepcion и CD OHiggins. Средната стойност за лигата е средната за Първа дивизия. Имало е 690 картони в 125 мача през 2026 сезона.

Първа дивизия Статистика за жълти/червени картони

Първо/Второ полувреме Победа-Равенство-Загуба

Форма за полувреме
 
Форма за полувреме
CD Concepción Logo
1.29
Полувреме

Двата отбора са равни по отношение на Форма за полувреме

1.29
Полувреме
CD O
1ч/2ч формаConcepciónO'Higgins
1ч победи29%29%
2ч победи28%14%
1ч равенства43%43%
2ч равенства28%28%
1ч загуби29%29%
2ч загуби43%56%

Статистика на картионите на CD Concepcion и CD OHiggins за първото и второто полувреме за Вашите прогнози.

Картони (1-ва/2-ра половина)ConcepciónO'HigginsСредно
1-во полувреме, среден брой получени картони
2-ро полувреме, среден брой получени картони
Среден брой картони в мача (1-во полувреме)
Среден брой картони в мача (2-ро полувреме)
В 1-вото полувреме е имало повече картони %
Във 2-рото полувреме е имало повече картони %
1ч/2ч НадConcepciónO'HigginsСредно
1-во полувреме, над 0.5 получени картони
2-ро полувреме, над 0.5 получени картони
1-во полувреме, над 0.5 получени картони
2-ро полувреме, над 0.5 получени картони
В 1-во полувреме има общо 2~3 картона
Във 2-ро полувреме има общо 2~3 картона
В 1-во полувреме има общо над 3 картона
Във 2-ро полувреме има над 3 картона

Кой ще отбележи първи?

CD ConcepcionCD Concepcion
 
CD Concepcion

40%

Първи гол в 6 / 15 мача

CD OHigginsCD OHiggins
 
CD OHiggins

40%

Първи гол в 6 / 15 мача

Голове по минути
Голове на CD Concepcion и CD OHiggins за 10 минути и 15 минути.

До 10 минутиConcepciónO'Higgins
0 - 10 мин5%10%
11 - 20 минути11%12%
21 - 30 Минути14%7%
31 - 40 Минути8%12%
41 - 50 Минути8%12%
51 - 60 Минути14%7%
61 - 70 Минути8%5%
71 - 80 Минути8%10%
71 - 80 Минути24%24%
До 15 минутиConcepciónO'Higgins
0 - 15 мин14%17%
16 - 30 минути16%12%
31 - 45 Минути11%17%
46 - 60 Минути19%15%
61 - 75 Минути14%7%
76 - 90 Минути27%32%
Голове, отбелязани до 10 минутиConcepciónO'Higgins
0 - 10 мин0%5%
11 - 20 минути28%16%
21 - 30 Минути7%11%
31 - 40 Минути7%16%
41 - 50 Минути7%16%
51 - 60 Минути7%5%
61 - 70 Минути14%0%
71 - 80 Минути0%11%
71 - 80 Минути28%21%
Голове отбелязани до 15 мин.ConcepciónO'Higgins
0 - 15 мин21%16%
16 - 30 минути14%16%
31 - 45 Минути7%21%
46 - 60 Минути14%16%
61 - 75 Минути14%5%
76 - 90 Минути28%26%
Допуснати голове до 10 мин.ConcepciónO'Higgins
0 - 10 мин9%14%
11 - 20 минути0%9%
21 - 30 Минути17%5%
31 - 40 Минути9%9%
41 - 50 Минути9%9%
51 - 60 Минути17%9%
61 - 70 Минути4%9%
71 - 80 Минути13%9%
71 - 80 Минути22%27%
Допуснати голове до 15 мин.ConcepciónO'Higgins
0 - 15 мин9%18%
16 - 30 минути17%9%
31 - 45 Минути13%14%
46 - 60 Минути22%14%
61 - 75 Минути13%9%
76 - 90 Минути26%36%

45-та и 90-та минута включват голове в добавеното време.

Удари, засади, фалове & други

Отборни удариConcepciónO'HigginsСредно
Удари на мач14.009.2912.00
Скорост на преобразуване на ударанеприложимнеприложимнеприложим
Удари в целта / мач5.575.436.00
Удари извън целта / мач8.433.866.00
Удари за отбелязан голнеприложимнеприложимнеприложим
Отборни удари над 10.50%0%0%
Отборни удари над 11.50%0%0%
Отборни удари над 12.50%0%0%
Отборни удари над 13.50%0%0%
Отборни удари над 14.50%0%0%
Отборни удари над 15.50%0%0%
Отборни удари по целта 3.5+0%0%0%
Отборни удари по целта 4.5+0%0%0%
Отборни удари по целта 5.5+0%0%0%
Отборни удари по целта 6.5+0%0%0%
Мач удариConcepciónO'HigginsСредно
Мач удари над 23.50%0%0%
Мач удари над 24.50%0%0%
Мач удари над 25.50%0%0%
Мач удари над 26.50%0%0%
Мач удари в целта над 7,50%0%0%
Мач удари в целта над 8,50%0%0%
Мач удари в целта над 9,50%0%0%
Статистика за засадиConcepciónO'HigginsСредно
Засади / мачове2.433.003.00
Над 2.5 засади28%71%50%
Над 3.5 засади14%28%21%
Разни статистикиConcepciónO'HigginsСредно
Допуснати нарушения / мач9.148.869.00
Фаулиран срещу / мач000.00
Средно притежание50%50%50%
Процент на равенство в пълното време29%29%29%

Някои данни са закръглени нагоре или надолу до най-близкия процент и респективно могат да бъдат равни на 101%, когато се съберат.

   Отбор Иг Победа % ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТСр.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.

1

 CSD Colo Colo

9

78%

20

6

14

21

2.89

2

 CD Huachipato

8

63%

19

15

4

16

4.25

3

 Club Deportes Limache

7

71%

17

7

10

15

3.43

4

 CFP Universidad de Chile

7

57%

12

4

8

15

2.29

5

 CD Palestino

8

50%

15

7

8

15

2.75

6

 CD Universidad Catolica

8

50%

23

12

11

14

4.38

7

 Audax Italiano La Florida SADP

9

44%

16

11

5

14

3.00

8

 Deportivo Nublense SADP

9

33%

12

11

1

13

2.56

9

 CD Universidad de Concepcion

7

57%

6

6

0

13

1.71

10

 CD La Serena

8

38%

13

9

4

12

2.75

11

 CD OHiggins

8

50%

8

9

-1

12

2.13

12

 CD Coquimbo Unido

7

43%

10

6

4

11

2.29

13

 CD Union La Calera

8

38%

14

11

3

11

3.13

14

 Everton de Vina del Mar

8

25%

6

8

-2

9

1.75

15

 CD Cobresal

7

43%

9

12

-3

9

3.00

16

 CD Concepcion

7

29%

9

11

-2

8

2.86

   Отбор Иг Победа % ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТСр.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.

1

 CSD Colo Colo

7

86%

12

7

5

18

2.71

2

 CD Universidad Catolica

8

50%

15

11

4

13

3.25

3

 CD Coquimbo Unido

8

50%

12

12

0

13

3.00

4

 CFP Universidad de Chile

9

33%

7

7

0

12

1.56

5

 Deportivo Nublense SADP

7

43%

8

8

0

12

2.29

6

 Everton de Vina del Mar

7

43%

10

8

2

10

2.57

7

 CD Palestino

8

38%

8

16

-8

9

3.00

8

 CD OHiggins

7

29%

11

13

-2

8

3.43

9

 CD Huachipato

8

25%

7

10

-3

8

2.13

10

 CD Union La Calera

7

29%

4

12

-8

7

2.29

11

 CD La Serena

8

13%

11

19

-8

7

3.75

12

 Club Deportes Limache

9

11%

14

19

-5

6

3.67

13

 CD Concepcion

8

25%

5

12

-7

6

2.13

14

 CD Universidad de Concepcion

8

13%

7

20

-13

6

3.38

15

 Audax Italiano La Florida SADP

7

0%

3

12

-9

2

2.14

16

 CD Cobresal

9

0%

11

23

-12

2

3.78

* Primera División Таблица за домакините и Таблица за гостуващите също са налични

Прогнози за състава & Контузии

Показва най-скоро използвания състав за CD Concepcion и CD OHiggins.

#

Начални 11

Напред

Полузащитници

-

Josue Miguel Hehemias Ovalle Aranda

-

-

-

Jonathan Espinola (Контузен)

-

-

Защитници

-

Carlos Jeremy Morales Gatica

-

-

вратар

#

Резерви

Напред

-

Ángel Gillard

-

-

Полузащитници

-

Martín Ramírez

-

-

Защитници

вратар

#

Начални 11

#

Резерви

Напред

Полузащитници

-

Felipe Ogaz

-

-

-

José Tomás Movillo Del Canto

-

-

-

Esteban Calderón

-

-

-

Benjamín Molina

-

-

-

Joaquín Tapia

-

-

Защитници

вратар

Кои играчи ще отбележат гол?

CD Concepcion LogoТоп Резултати - Concepción

CD OHiggins LogoТоп Резултати - O'Higgins

Кой ще получи жълти и червени картони?

CD Concepcion LogoКартите са получени - Concepción

CD OHiggins LogoКартите са получени - O'Higgins

Картони/ 90 мин

Win To Nil
Статистика
bet365
O'Higgins
-
7.00
Concepción
-
3.25
Half Time Result
Статистика
888Sport
188Bet
1xbet
BetVictor
Pinnacle
Betfair
10Bet
WilliamHill
bet365
Sbo
Unibet
Away
29%
2.38
2.47
5.00
4.75
5.00
4.50
4.33
4.00
4.00
3.26
4.20
Draw
43%
2.20
2.22
2.20
2.15
2.31
2.20
2.15
2.15
2.20
2.05
2.16
Home
29%
4.20
4.10
2.38
2.45
2.42
2.30
2.38
2.45
2.75
2.80
2.43
Second Half Result
Статистика
888Sport
bet365
1xbet
WilliamHill
Unibet
Away
14%
2.20
3.00
4.46
4.20
3.75
Draw
28%
2.40
2.40
2.58
2.38
2.50
Home
28%
4.00
2.75
2.16
2.20
2.25
Both Teams To Score
Статистика
188Bet
Pinnacle
888Sport
BetVictor
1xbet
10Bet
bet365
Unibet
WilliamHill
Betfair
Yes
50%
1.79
1.85
1.80
1.83
1.80
1.73
1.80
1.74
1.75
1.73
No
50%
2.00
1.99
1.91
1.85
1.99
1.93
1.90
1.90
1.95
1.95
Double Chance
Статистика
Pinnacle
888Sport
10Bet
WilliamHill
Betfair
BetVictor
1xbet
Sbo
Unibet
Draw/Away
-
1.23
1.22
1.91
1.91
2.00
1.95
1.90
1.53
1.80
Home/Away
-
1.29
1.29
1.22
1.29
1.22
1.22
1.28
1.28
1.25
Home/Draw
-
2.07
1.91
1.22
1.20
1.17
1.20
1.22
1.33
1.21

Излъчвания / телевизия

Канали, излъчващи CD Concepcion срещу CD OHiggins

Bet365

×
Добавяне на прогнози
/bg/
https://cdn.footystats.org/
- Започва след###мин'
- Започва след###Hr'
В игра'
- Започнати
Скоро
Започнати
no

Статистика се зарежда

ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ ПРЕМИУМ. ПЕЧАЛБА СЕГА.