2-ра половина таблица - Аржентина Първа Б Митрополит

Конкуренция
Голове
- Статистика в тази категория :
- 1-ва половина таблица -
- 2-ра половина таблица -
- Победа или загуба на полувремето -
- Пазарна стойност -
- Набори от данни и изтегляния за Excel -
- Коефициенти -
- Очаквани Точки
2-ра половина таблица - Първа Б Митрополит
* Всички статистики в тази таблица са взети от резултатите на полувремето.
Домакин / 2-ра половина таблица (Първа Б Митрополит)
| # | Отбор | Иг Изиграни мачове | П - P - З (HT) Победа - Равенство - Загуба на полувремето | ЗГ Голове за (ЗГ). Броят голове, отбелязани от този отбор. | ПГ Голове срещу (ПГ). Броят на головете, допуснати от този отбор. | ГР Голова разлика (ГР). Отбелязани голове - допуснати голове | Т | Последните 5 (2H) | PPG (2H) | CS Чисти мрежи (CS). Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата. * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица. | BTTS Двата Отбора да Отбележат (BTTS). Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора. * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица. | НОГ Неуспешно отбелязване на гол (НОГ). Мачове, в които този отбор не успя да отбележи. | 0.5+ Над 0.5 (0.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 0,5 (т.е.: 1, 2 или 3 гола) | 1.5+ Над 1.5 (1.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола) | 2.5+ Над 2.5 (2.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола) | Ср. Среден брой голове на мач (AVG). Средният брой общи голове на мач. Изчислен през този сезон. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Arsenal de Sarandi![]() Arsenal de SarandiПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 2 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 8-7-2 | 14 | 5 | +9 | 31 |
| 1.82 | 71% | 18% | 41% | 71% | 35% | 6% | 1.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | CA Excursionistas![]() CA ExcursionistasПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 1 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 8-6-2 | 17 | 7 | +10 | 30 |
| 1.88 | 69% | 19% | 38% | 75% | 38% | 13% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Club Villa Dalmine![]() Club Villa DalmineПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 3 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 7-8-1 | 8 | 1 | +7 | 29 |
| 1.81 | 94% | 0% | 56% | 50% | 6% | 0% | 0.56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | CA Social y Deportivo Camioneros de Buenos Aires![]() CA Social y Deportivo Camioneros de Buenos AiresПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 4 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 8-5-3 | 13 | 7 | +6 | 29 |
| 1.81 | 75% | 13% | 38% | 75% | 38% | 6% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | CA Talleres Remedios de Escalada![]() CA Talleres Remedios de EscaladaПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 5 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 7-7-3 | 8 | 5 | +3 | 28 |
| 1.65 | 76% | 6% | 53% | 65% | 12% | 0% | 0.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | CS Dock Sud![]() CS Dock SudПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 11 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 7-6-3 | 14 | 5 | +9 | 27 |
| 1.69 | 69% | 13% | 44% | 75% | 31% | 13% | 1.19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | CD Armenio![]() CD ArmenioПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 8 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 5-9-3 | 11 | 7 | +4 | 24 |
| 1.41 | 65% | 18% | 59% | 59% | 41% | 6% | 1.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | CA Defensores Unidos![]() CA Defensores UnidosПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 19 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 6-6-5 | 10 | 10 | 0 | 24 |
| 1.41 | 65% | 12% | 53% | 71% | 35% | 6% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | CA Brown de Adrogue![]() CA Brown de AdrogueПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 20 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 4-10-3 | 12 | 12 | 0 | 22 |
| 1.29 | 53% | 35% | 41% | 71% | 47% | 18% | 1.41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | CA Argentino de Merlo![]() CA Argentino de MerloПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 12 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 5-7-5 | 9 | 8 | +1 | 22 |
| 1.29 | 65% | 6% | 71% | 59% | 28% | 6% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | CSyD Merlo![]() CSyD MerloПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 14 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 6-3-7 | 14 | 12 | +2 | 21 |
| 1.31 | 44% | 25% | 44% | 88% | 50% | 19% | 1.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | CSyC Deportivo Laferrere![]() CSyC Deportivo LaferrereПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 10 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 3-10-4 | 4 | 7 | -3 | 19 |
| 1.12 | 71% | 6% | 76% | 47% | 18% | 0% | 0.65 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Club Sportivo Italiano![]() Club Sportivo ItalianoПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 6 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 4-6-6 | 9 | 10 | -1 | 18 |
| 1.13 | 44% | 25% | 50% | 81% | 31% | 6% | 1.19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Club Comunicaciones de Buenos Aires![]() Club Comunicaciones de Buenos AiresПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 9 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 4-6-7 | 8 | 9 | -1 | 18 |
| 1.06 | 47% | 12% | 71% | 71% | 24% | 6% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | CSyD San Martin de Burzaco![]() CSyD San Martin de BurzacoПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 13 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 4-6-6 | 10 | 10 | 0 | 18 |
| 1.13 | 50% | 13% | 63% | 75% | 19% | 13% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | CA Argentino de Quilmes de Buenos Aires![]() CA Argentino de Quilmes de Buenos AiresПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 16 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 4-6-7 | 8 | 14 | -6 | 18 |
| 1.06 | 47% | 12% | 65% | 76% | 53% | 0% | 1.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Real Pilar FC![]() Real Pilar FCПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 7 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 3-8-5 | 8 | 10 | -2 | 17 |
| 1.06 | 44% | 25% | 63% | 69% | 31% | 6% | 1.13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | CSD Liniers![]() CSD LiniersПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 17 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 3-8-5 | 5 | 6 | -1 | 17 |
| 1.06 | 63% | 6% | 81% | 50% | 13% | 6% | 0.69 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | CSyD Flandria![]() CSyD FlandriaПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 18 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 4-5-8 | 8 | 15 | -7 | 17 |
| 1.00 | 47% | 18% | 59% | 76% | 24% | 18% | 1.35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | CA Villa San Carlos![]() CA Villa San CarlosПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 15 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 3-6-7 | 7 | 10 | -3 | 15 |
| 0.94 | 44% | 13% | 75% | 69% | 25% | 13% | 1.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ![]() | CA Ituzaingo![]() CA ItuzaingoПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 22 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 1-10-6 | 5 | 11 | -6 | 13 |
| 0.76 | 47% | 18% | 76% | 59% | 35% | 0% | 0.94 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ![]() | CD UAI Urquiza![]() CD UAI UrquizaПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 21 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 1-9-5 | 1 | 6 | -5 | 12 |
| 0.80 | 67% | 0% | 93% | 40% | 7% | 0% | 0.47 |
Гост / 2-ра половина таблица (Първа Б Митрополит)
| # | Отбор | Иг Изиграни мачове | П - P - З (HT) Победа - Равенство - Загуба на полувремето | ЗГ Голове за (ЗГ). Броят голове, отбелязани от този отбор. | ПГ Голове срещу (ПГ). Броят на головете, допуснати от този отбор. | ГР Голова разлика (ГР). Отбелязани голове - допуснати голове | Т | Последните 5 (2H) | PPG (2H) | CS Чисти мрежи (CS). Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата. * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица. | BTTS Двата Отбора да Отбележат (BTTS). Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора. * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица. | НОГ Неуспешно отбелязване на гол (НОГ). Мачове, в които този отбор не успя да отбележи. | 0.5+ Над 0.5 (0.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 0,5 (т.е.: 1, 2 или 3 гола) | 1.5+ Над 1.5 (1.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола) | 2.5+ Над 2.5 (2.5+). Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола) | Ср. Среден брой голове на мач (AVG). Средният брой общи голове на мач. Изчислен през този сезон. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CA Excursionistas![]() CA ExcursionistasПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 1 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 10-4-3 | 15 | 5 | +10 | 34 |
| 2.00 | 71% | 12% | 28% | 88% | 28% | 0% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | CA Talleres Remedios de Escalada![]() CA Talleres Remedios de EscaladaПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 5 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 7-8-1 | 13 | 4 | +9 | 29 |
| 1.81 | 81% | 19% | 44% | 56% | 31% | 13% | 1.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Club Villa Dalmine![]() Club Villa DalmineПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 3 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 7-7-3 | 9 | 5 | +4 | 28 |
| 1.65 | 76% | 6% | 53% | 65% | 18% | 0% | 0.82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | CA Social y Deportivo Camioneros de Buenos Aires![]() CA Social y Deportivo Camioneros de Buenos AiresПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 4 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 6-9-2 | 8 | 5 | +3 | 27 |
| 1.59 | 76% | 12% | 53% | 59% | 18% | 0% | 0.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Club Sportivo Italiano![]() Club Sportivo ItalianoПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 6 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 5-10-2 | 10 | 8 | +2 | 25 |
| 1.47 | 65% | 24% | 47% | 65% | 41% | 0% | 1.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | CA Villa San Carlos![]() CA Villa San CarlosПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 15 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 7-4-6 | 17 | 13 | +4 | 25 |
| 1.47 | 47% | 24% | 41% | 88% | 41% | 18% | 1.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | CSyC Deportivo Laferrere![]() CSyC Deportivo LaferrereПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 10 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 6-5-5 | 13 | 11 | +2 | 23 |
| 1.44 | 56% | 19% | 44% | 81% | 38% | 13% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Club Comunicaciones de Buenos Aires![]() Club Comunicaciones de Buenos AiresПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 9 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 6-5-5 | 9 | 9 | 0 | 23 |
| 1.44 | 56% | 13% | 63% | 69% | 31% | 13% | 1.13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Arsenal de Sarandi![]() Arsenal de SarandiПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 2 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 4-10-2 | 7 | 3 | +4 | 22 |
| 1.38 | 81% | 6% | 69% | 44% | 13% | 6% | 0.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Real Pilar FC![]() Real Pilar FCПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 7 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 5-7-5 | 9 | 9 | 0 | 22 |
| 1.29 | 59% | 12% | 59% | 71% | 35% | 0% | 1.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | CSyD Merlo![]() CSyD MerloПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 14 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 4-9-4 | 6 | 6 | 0 | 21 |
| 1.24 | 71% | 6% | 71% | 53% | 18% | 0% | 0.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | CSD Liniers![]() CSD LiniersПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 17 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 5-5-7 | 10 | 12 | -2 | 20 |
| 1.18 | 47% | 18% | 59% | 76% | 28% | 12% | 1.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | CD UAI Urquiza![]() CD UAI UrquizaПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 21 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 3-11-3 | 8 | 9 | -1 | 20 |
| 1.18 | 59% | 24% | 59% | 59% | 41% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | CA Brown de Adrogue![]() CA Brown de AdrogueПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 20 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 3-10-3 | 5 | 5 | 0 | 19 |
| 1.19 | 69% | 13% | 69% | 50% | 13% | 0% | 0.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | CSyD San Martin de Burzaco![]() CSyD San Martin de BurzacoПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 13 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 3-10-4 | 6 | 9 | -3 | 19 |
| 1.12 | 65% | 12% | 76% | 47% | 28% | 12% | 0.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | CS Dock Sud![]() CS Dock SudПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 11 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 17 | 4-6-7 | 8 | 12 | -4 | 18 |
| 1.06 | 53% | 12% | 71% | 65% | 35% | 12% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | CA Argentino de Merlo![]() CA Argentino de MerloПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 12 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 4-6-6 | 6 | 9 | -3 | 18 |
| 1.13 | 56% | 6% | 69% | 69% | 25% | 0% | 0.94 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | CD Armenio![]() CD ArmenioПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 8 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 4-5-7 | 6 | 14 | -8 | 17 |
| 1.06 | 50% | 13% | 69% | 69% | 38% | 19% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | CA Defensores Unidos![]() CA Defensores UnidosПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 19 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 4-5-7 | 5 | 9 | -4 | 17 |
| 1.06 | 50% | 6% | 69% | 75% | 13% | 0% | 0.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | CA Argentino de Quilmes de Buenos Aires![]() CA Argentino de Quilmes de Buenos AiresПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 16 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 3-7-6 | 8 | 15 | -7 | 16 |
| 1.00 | 44% | 25% | 56% | 75% | 38% | 19% | 1.44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ![]() | CSyD Flandria![]() CSyD FlandriaПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 18 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 3-5-7 | 5 | 11 | -6 | 14 |
| 0.93 | 47% | 13% | 67% | 73% | 27% | 7% | 1.07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ![]() | CA Ituzaingo![]() CA ItuzaingoПърва Б Митрополит (Див. 3) Позиция в лигата 22 / 22 Аржентина
Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук? | 16 | 0-6-10 | 4 | 20 | -16 | 6 |
| 0.38 | 25% | 19% | 81% | 75% | 44% | 19% | 1.5 |
2-ра половина таблица - Аржентина
- дивизия 2
- дивизия 3
- дивизия 1
- дивизия 4
- дивизия 5
- дивизия 3





















