Gol yememeden - Galler Premier Ligi

Kaleci - Gol yememeden

# OyuncuO
Oynanan Maç
Gol yememedenGol yememeden %Ev SahibiDeplasman
1The New Saints BadgeNathan Shepperd13862%53
2Cardiff MU BadgeArron Davies13538%23
3Colwyn Bay BadgeMark James Halstead11545%32
4Penybont BadgeDaniel Higgs11436%22
5Caernarfon Town BadgeConnor Roberts10440%22
6Cambrian & Clydach BadgeKelland Absalom12325%12
7Llandudno BadgeJoel Torrance12325%21
8Airbus UK BadgeLouie Fallon12325%21
9Briton Ferry BadgeWilliam Fuller11218%11
10Barry Town United BadgeGeorge Ratcliffe13215%11
11Flint Town United BadgeJack Flint13215%11
12Haverfordwest County BadgeIfan Knott1119%10
13Cardiff MU BadgeWill Howard11100%01
14Airbus UK BadgeJacob Clement11100%10
15Barry Town United BadgeJoe Thomas000%00

Takımlar - Gol yememeden

# TakımO
Oynanan Maç
Gol yememedenGYM%Ev SahibiDeplasman
1The New Saints FCThe New Saints FC
The New Saints FC

The New Saints FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.85
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 92% 100% 83%
ORT 3.85 3.86 3.83
Atılan Gol 3.38 3.57 3.17
Yenilen Gol 0.46 0.29 0.67
KG 38% 29% 50%
GYM 62% 71% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13862%71%50%
2ConnahConnah's Quay Nomads FC
Connah

Connah's Quay Nomads FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.38
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2.29
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 77% 71% 83%
ORT 3.00 2.71 3.33
Atılan Gol 2.31 2.29 2.33
Yenilen Gol 0.69 0.43 1.00
KG 54% 29% 83%
GYM 46% 71% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13646%71%17%
3Colwyn Bay FCColwyn Bay FC
Colwyn Bay FC

Colwyn Bay FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
1.92
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 100% 29%
ORT 2.85 2.67 3.00
Atılan Gol 1.69 2.17 1.29
Yenilen Gol 1.15 0.50 1.71
KG 31% 33% 29%
GYM 46% 67% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13646%67%29%
4Cardiff Metropolitan University FCCardiff Metropolitan University FC
Cardiff Metropolitan University FC

Cardiff Metropolitan University FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 46% 43% 50%
ORT 3.08 4.00 2.00
Atılan Gol 1.85 2.14 1.50
Yenilen Gol 1.23 1.86 0.50
KG 38% 57% 17%
GYM 38% 29% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13538%29%50%
5Airbus UK FCAirbus UK FC
Airbus UK FC

Airbus UK FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
1.62
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.00
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 54% 67% 43%
ORT 3.31 3.67 3.00
Atılan Gol 1.92 2.50 1.43
Yenilen Gol 1.38 1.17 1.57
KG 38% 33% 43%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13431%33%29%
6Caernarfon Town FCCaernarfon Town FC
Caernarfon Town FC

Caernarfon Town FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
2.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.50
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 50% 71%
ORT 4.00 4.17 3.86
Atılan Gol 2.85 3.00 2.71
Yenilen Gol 1.15 1.17 1.14
KG 62% 50% 71%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13431%33%29%
7Penybont FCPenybont FC
Penybont FC

Penybont FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2.31
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.43
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
2.17
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 69% 71% 67%
ORT 2.77 2.57 3.00
Atılan Gol 1.92 1.71 2.17
Yenilen Gol 0.85 0.86 0.83
KG 62% 71% 50%
GYM 31% 29% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13431%29%33%
8Llandudno FCLlandudno FC
Llandudno FC

Llandudno FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
1.23
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
1.86
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 57% 17%
ORT 3.46 3.00 4.00
Atılan Gol 1.69 1.71 1.67
Yenilen Gol 1.77 1.29 2.33
KG 62% 57% 67%
GYM 23% 29% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13323%29%17%
9Cambrian & Clydach Vale FCCambrian & Clydach Vale FC
Cambrian & Clydach Vale FC

Cambrian & Clydach Vale FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.83
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 29%
ORT 4.15 3.00 5.14
Atılan Gol 1.62 1.67 1.57
Yenilen Gol 2.54 1.33 3.57
KG 54% 67% 43%
GYM 23% 17% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13323%17%29%
10Barry Town United FCBarry Town United FC
Barry Town United FC

Barry Town United FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
1.92
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
2.17
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
1.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 67% 57%
ORT 3.92 4.00 3.86
Atılan Gol 2.15 2.33 2.00
Yenilen Gol 1.77 1.67 1.86
KG 77% 83% 71%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13215%17%14%
11Briton Ferry Llansawel AFCBriton Ferry Llansawel AFC
Briton Ferry Llansawel AFC

Briton Ferry Llansawel AFC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
0.92
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
1.17
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 23% 33% 14%
ORT 2.62 2.67 2.57
Atılan Gol 0.92 1.00 0.86
Yenilen Gol 1.69 1.67 1.71
KG 62% 67% 57%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13215%17%14%
12Flint Town United FCFlint Town United FC
Flint Town United FC

Flint Town United FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
0.62
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
0.67
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
0.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 17% 14%
ORT 2.85 2.50 3.14
Atılan Gol 0.92 1.17 0.71
Yenilen Gol 1.92 1.33 2.43
KG 46% 50% 43%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

13215%17%14%
13Haverfordwest County AFCHaverfordwest County AFC
Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
0.77
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.13
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.20
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 23% 38% 0%
ORT 2.08 2.38 1.60
Atılan Gol 0.62 0.88 0.20
Yenilen Gol 1.46 1.50 1.40
KG 31% 38% 20%
GYM 8% 13% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1318%13%0%
14Ammanford Association FCAmmanford Association FC
Ammanford Association FC

Ammanford Association FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
0.69
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.67
Deplasman
  • B
  • M
  • B
  • M
  • G
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 17% 14%
ORT 3.23 4.17 2.43
Atılan Gol 0.77 0.83 0.71
Yenilen Gol 2.46 3.33 1.71
KG 46% 50% 43%
GYM 8% 0% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1318%0%14%
15TrefelinTrefelin
Trefelin

Trefelin

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
0.46
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
0.17
Deplasman
  • M
  • B
  • B
  • M
  • G
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 8% 0% 14%
ORT 3.00 2.83 3.14
Atılan Gol 0.62 0.33 0.86
Yenilen Gol 2.38 2.50 2.29
KG 46% 33% 57%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1300%0%0%
16Holywell Town FCHolywell Town FC
Holywell Town FC

Holywell Town FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.15
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
0.29
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 4.46 4.57 4.33
Atılan Gol 1.08 1.14 1.00
Yenilen Gol 3.38 3.43 3.33
KG 85% 86% 83%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1300%0%0%

Ev Sahibi / Gol yememeden (Galler Premier Ligi)

# TakımO
Oynanan Maç
Ev Sahibi
Gol yememeden
Ev Sahibi
GYM%
1The New Saints FCThe New Saints FC
The New Saints FC

The New Saints FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.85
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 92% 100% 83%
ORT 3.85 3.86 3.83
Atılan Gol 3.38 3.57 3.17
Yenilen Gol 0.46 0.29 0.67
KG 38% 29% 50%
GYM 62% 71% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7571%
2ConnahConnah's Quay Nomads FC
Connah

Connah's Quay Nomads FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.38
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2.29
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 77% 71% 83%
ORT 3.00 2.71 3.33
Atılan Gol 2.31 2.29 2.33
Yenilen Gol 0.69 0.43 1.00
KG 54% 29% 83%
GYM 46% 71% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7571%
3Colwyn Bay FCColwyn Bay FC
Colwyn Bay FC

Colwyn Bay FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
1.92
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 100% 29%
ORT 2.85 2.67 3.00
Atılan Gol 1.69 2.17 1.29
Yenilen Gol 1.15 0.50 1.71
KG 31% 33% 29%
GYM 46% 67% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6467%
4Airbus UK FCAirbus UK FC
Airbus UK FC

Airbus UK FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
1.62
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.00
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 54% 67% 43%
ORT 3.31 3.67 3.00
Atılan Gol 1.92 2.50 1.43
Yenilen Gol 1.38 1.17 1.57
KG 38% 33% 43%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6233%
5Caernarfon Town FCCaernarfon Town FC
Caernarfon Town FC

Caernarfon Town FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
2.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.50
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 50% 71%
ORT 4.00 4.17 3.86
Atılan Gol 2.85 3.00 2.71
Yenilen Gol 1.15 1.17 1.14
KG 62% 50% 71%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6233%
6Cardiff Metropolitan University FCCardiff Metropolitan University FC
Cardiff Metropolitan University FC

Cardiff Metropolitan University FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 46% 43% 50%
ORT 3.08 4.00 2.00
Atılan Gol 1.85 2.14 1.50
Yenilen Gol 1.23 1.86 0.50
KG 38% 57% 17%
GYM 38% 29% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
7Penybont FCPenybont FC
Penybont FC

Penybont FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2.31
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.43
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
2.17
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 69% 71% 67%
ORT 2.77 2.57 3.00
Atılan Gol 1.92 1.71 2.17
Yenilen Gol 0.85 0.86 0.83
KG 62% 71% 50%
GYM 31% 29% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
8Llandudno FCLlandudno FC
Llandudno FC

Llandudno FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
1.23
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
1.86
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 57% 17%
ORT 3.46 3.00 4.00
Atılan Gol 1.69 1.71 1.67
Yenilen Gol 1.77 1.29 2.33
KG 62% 57% 67%
GYM 23% 29% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
9Cambrian & Clydach Vale FCCambrian & Clydach Vale FC
Cambrian & Clydach Vale FC

Cambrian & Clydach Vale FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.83
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 29%
ORT 4.15 3.00 5.14
Atılan Gol 1.62 1.67 1.57
Yenilen Gol 2.54 1.33 3.57
KG 54% 67% 43%
GYM 23% 17% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
10Barry Town United FCBarry Town United FC
Barry Town United FC

Barry Town United FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
1.92
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
2.17
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
1.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 67% 57%
ORT 3.92 4.00 3.86
Atılan Gol 2.15 2.33 2.00
Yenilen Gol 1.77 1.67 1.86
KG 77% 83% 71%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
11Briton Ferry Llansawel AFCBriton Ferry Llansawel AFC
Briton Ferry Llansawel AFC

Briton Ferry Llansawel AFC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
0.92
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
1.17
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 23% 33% 14%
ORT 2.62 2.67 2.57
Atılan Gol 0.92 1.00 0.86
Yenilen Gol 1.69 1.67 1.71
KG 62% 67% 57%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
12Flint Town United FCFlint Town United FC
Flint Town United FC

Flint Town United FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
0.62
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
0.67
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
0.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 17% 14%
ORT 2.85 2.50 3.14
Atılan Gol 0.92 1.17 0.71
Yenilen Gol 1.92 1.33 2.43
KG 46% 50% 43%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
13Haverfordwest County AFCHaverfordwest County AFC
Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
0.77
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.13
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.20
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 23% 38% 0%
ORT 2.08 2.38 1.60
Atılan Gol 0.62 0.88 0.20
Yenilen Gol 1.46 1.50 1.40
KG 31% 38% 20%
GYM 8% 13% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8113%
14Ammanford Association FCAmmanford Association FC
Ammanford Association FC

Ammanford Association FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
0.69
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.67
Deplasman
  • B
  • M
  • B
  • M
  • G
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 17% 14%
ORT 3.23 4.17 2.43
Atılan Gol 0.77 0.83 0.71
Yenilen Gol 2.46 3.33 1.71
KG 46% 50% 43%
GYM 8% 0% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

600%
15TrefelinTrefelin
Trefelin

Trefelin

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
0.46
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
0.17
Deplasman
  • M
  • B
  • B
  • M
  • G
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 8% 0% 14%
ORT 3.00 2.83 3.14
Atılan Gol 0.62 0.33 0.86
Yenilen Gol 2.38 2.50 2.29
KG 46% 33% 57%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

600%
16Holywell Town FCHolywell Town FC
Holywell Town FC

Holywell Town FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.15
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
0.29
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 4.46 4.57 4.33
Atılan Gol 1.08 1.14 1.00
Yenilen Gol 3.38 3.43 3.33
KG 85% 86% 83%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

700%

Deplasman / Gol yememeden (Galler Premier Ligi)

# TakımO
Oynanan Maç
Deplasman
Gol yememeden
Deplasman
GYM%
1The New Saints FCThe New Saints FC
The New Saints FC

The New Saints FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.85
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 92% 100% 83%
ORT 3.85 3.86 3.83
Atılan Gol 3.38 3.57 3.17
Yenilen Gol 0.46 0.29 0.67
KG 38% 29% 50%
GYM 62% 71% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6350%
2Cardiff Metropolitan University FCCardiff Metropolitan University FC
Cardiff Metropolitan University FC

Cardiff Metropolitan University FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 46% 43% 50%
ORT 3.08 4.00 2.00
Atılan Gol 1.85 2.14 1.50
Yenilen Gol 1.23 1.86 0.50
KG 38% 57% 17%
GYM 38% 29% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6350%
3Penybont FCPenybont FC
Penybont FC

Penybont FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2.31
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.43
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
2.17
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 69% 71% 67%
ORT 2.77 2.57 3.00
Atılan Gol 1.92 1.71 2.17
Yenilen Gol 0.85 0.86 0.83
KG 62% 71% 50%
GYM 31% 29% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6233%
4Colwyn Bay FCColwyn Bay FC
Colwyn Bay FC

Colwyn Bay FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
1.92
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 100% 29%
ORT 2.85 2.67 3.00
Atılan Gol 1.69 2.17 1.29
Yenilen Gol 1.15 0.50 1.71
KG 31% 33% 29%
GYM 46% 67% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
5Airbus UK FCAirbus UK FC
Airbus UK FC

Airbus UK FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
1.62
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.00
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 54% 67% 43%
ORT 3.31 3.67 3.00
Atılan Gol 1.92 2.50 1.43
Yenilen Gol 1.38 1.17 1.57
KG 38% 33% 43%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
6Caernarfon Town FCCaernarfon Town FC
Caernarfon Town FC

Caernarfon Town FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
2.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.50
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 50% 71%
ORT 4.00 4.17 3.86
Atılan Gol 2.85 3.00 2.71
Yenilen Gol 1.15 1.17 1.14
KG 62% 50% 71%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
7Cambrian & Clydach Vale FCCambrian & Clydach Vale FC
Cambrian & Clydach Vale FC

Cambrian & Clydach Vale FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.83
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 29%
ORT 4.15 3.00 5.14
Atılan Gol 1.62 1.67 1.57
Yenilen Gol 2.54 1.33 3.57
KG 54% 67% 43%
GYM 23% 17% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
8ConnahConnah's Quay Nomads FC
Connah

Connah's Quay Nomads FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.38
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2.29
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 77% 71% 83%
ORT 3.00 2.71 3.33
Atılan Gol 2.31 2.29 2.33
Yenilen Gol 0.69 0.43 1.00
KG 54% 29% 83%
GYM 46% 71% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
9Llandudno FCLlandudno FC
Llandudno FC

Llandudno FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
1.23
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
1.86
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 57% 17%
ORT 3.46 3.00 4.00
Atılan Gol 1.69 1.71 1.67
Yenilen Gol 1.77 1.29 2.33
KG 62% 57% 67%
GYM 23% 29% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
10Barry Town United FCBarry Town United FC
Barry Town United FC

Barry Town United FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
1.92
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
2.17
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
1.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 62% 67% 57%
ORT 3.92 4.00 3.86
Atılan Gol 2.15 2.33 2.00
Yenilen Gol 1.77 1.67 1.86
KG 77% 83% 71%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7114%
11Briton Ferry Llansawel AFCBriton Ferry Llansawel AFC
Briton Ferry Llansawel AFC

Briton Ferry Llansawel AFC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
0.92
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
1.17
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 23% 33% 14%
ORT 2.62 2.67 2.57
Atılan Gol 0.92 1.00 0.86
Yenilen Gol 1.69 1.67 1.71
KG 62% 67% 57%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7114%
12Flint Town United FCFlint Town United FC
Flint Town United FC

Flint Town United FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
0.62
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
0.67
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
0.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 17% 14%
ORT 2.85 2.50 3.14
Atılan Gol 0.92 1.17 0.71
Yenilen Gol 1.92 1.33 2.43
KG 46% 50% 43%
GYM 15% 17% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7114%
13Ammanford Association FCAmmanford Association FC
Ammanford Association FC

Ammanford Association FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
0.69
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.67
Deplasman
  • B
  • M
  • B
  • M
  • G
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 17% 14%
ORT 3.23 4.17 2.43
Atılan Gol 0.77 0.83 0.71
Yenilen Gol 2.46 3.33 1.71
KG 46% 50% 43%
GYM 8% 0% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7114%
14Haverfordwest County AFCHaverfordwest County AFC
Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
0.77
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.13
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.20
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 23% 38% 0%
ORT 2.08 2.38 1.60
Atılan Gol 0.62 0.88 0.20
Yenilen Gol 1.46 1.50 1.40
KG 31% 38% 20%
GYM 8% 13% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

500%
15TrefelinTrefelin
Trefelin

Trefelin

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
0.46
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
0.17
Deplasman
  • M
  • B
  • B
  • M
  • G
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 8% 0% 14%
ORT 3.00 2.83 3.14
Atılan Gol 0.62 0.33 0.86
Yenilen Gol 2.38 2.50 2.29
KG 46% 33% 57%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

700%
16Holywell Town FCHolywell Town FC
Holywell Town FC

Holywell Town FC

Galler Premier Ligi ( 1 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Galler

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.15
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
0.29
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 4.46 4.57 4.33
Atılan Gol 1.08 1.14 1.00
Yenilen Gol 3.38 3.43 3.33
KG 85% 86% 83%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

600%

Kalesini En Çok Maçta Gole Kapatan Galler Premier Ligi Takımı Hangisi?

Galler Premier Ligi'de en çok gol yemeyen takımlar The New Saints FC'dir (13 maçlarında 8 gol yememe sayısı) ve onları Colwyn Bay FC (13 eşleşmelerinde 6 gol yememe) ve Connah's Quay Nomads FC takip ediyor (13 maçlarında 6 gol yememe). The New Saints FC bu sezon Galler Premier Ligi'deki maçların 62%'sinde hiç gol yemedi, bu gerçekten etkileyici ve arka hattının ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. Colwyn Bay FC ayrıca % 46% gibi iyi bir gol yememe oranına sahiptir ve Connah's Quay Nomads FC da 46% gibi iyi bir gol yememe oranına sahiptir.

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!