Gol yememeden - MLS Next Pro

Kaleci - Gol yememeden

# OyuncuO
Oynanan Maç
Gol yememedenGol yememeden %Ev SahibiDeplasman
1Chattanooga FC BadgeEldin Jakupovic29828%62
2Austin II BadgeErik Lauta20840%35
3Huntsville City BadgeWilliam Mackay21628%42
4St. Louis City II BadgeColin Welsh14536%23
5Columbus Crew II BadgeLuke Pruter23522%41
6Houston Dynamo FC II BadgePedro Henrique de Oliveira Cruz11545%32
7Carolina Core BadgeNicholas Holliday20525%41
8Tacoma Defiance BadgeMax Anchor20525%32
9Philadelphia Union II BadgeGeorge Marks7456%40
10San Jose Earthquakes II BadgeNathan Crockford18422%22
11Connecticut United BadgeGunther Rankenburg23417%22
12New England II BadgeDonovan Parisian14428%31
13North Texas BadgeEryk Dymora20420%31
14Austin II BadgeCharlie Farrar44100%22
15St. Louis City II BadgeLucas McPartlin8338%21

Takımlar - Gol yememeden

# TakımO
Oynanan Maç
Gol yememedenGYM%Ev SahibiDeplasman
1Portland Timbers IIPortland Timbers II
Portland Timbers II

Portland Timbers II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 4 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • B
  • G
  • M
1.83
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
1.56
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
2.14
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 38% 64%
ORT 2.30 2.13 2.50
Atılan Gol 1.30 1.13 1.50
Yenilen Gol 1.00 1.00 1.00
KG 40% 44% 36%
GYM 50% 44% 57%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

301550%44%57%
2Austin FC IIAustin FC II
Austin FC II

Austin FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 1 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
2.20
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
2.19
Deplasman
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
2.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 69% 64%
ORT 2.63 3.00 2.21
Atılan Gol 1.87 1.94 1.79
Yenilen Gol 0.77 1.06 0.43
KG 47% 56% 36%
GYM 50% 38% 64%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

301550%38%64%
3Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II
Houston Dynamo FC II

Houston Dynamo FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 6 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
1.69
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
1.80
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
1.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 48% 53% 43%
ORT 3.10 3.00 3.21
Atılan Gol 1.90 2.00 1.79
Yenilen Gol 1.21 1.00 1.43
KG 59% 40% 79%
GYM 31% 40% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

29931%40%21%
4Huntsville City FCHuntsville City FC
Huntsville City FC

Huntsville City FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 14 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.45
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
1.43
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 36% 47%
ORT 3.45 3.29 3.60
Atılan Gol 1.72 1.79 1.67
Yenilen Gol 1.72 1.50 1.93
KG 59% 57% 60%
GYM 31% 43% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

29931%43%20%
5Los Angeles Galaxy IILos Angeles Galaxy II
Los Angeles Galaxy II

Los Angeles Galaxy II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 5 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
1.83
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.20
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 53% 67% 40%
ORT 3.33 3.73 2.93
Atılan Gol 2.07 2.53 1.60
Yenilen Gol 1.27 1.20 1.33
KG 67% 73% 60%
GYM 30% 27% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

30930%27%33%
6St Louis City SC IISt Louis City SC II
St Louis City SC II

St Louis City SC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 18 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • B
  • B
  • M
1.43
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.90 3.07 2.73
Atılan Gol 1.45 1.71 1.20
Yenilen Gol 1.45 1.36 1.53
KG 59% 57% 60%
GYM 28% 29% 27%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

29828%29%27%
7Chattanooga FCChattanooga FC
Chattanooga FC

Chattanooga FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 3 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
1.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.38
Deplasman
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 57% 75% 36%
ORT 3.43 3.50 3.36
Atılan Gol 2.07 2.44 1.64
Yenilen Gol 1.37 1.06 1.71
KG 67% 56% 79%
GYM 27% 38% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

30827%38%14%
8Crown Legacy FC (Charlotte FC II)Crown Legacy FC (Charlotte FC II)
Crown Legacy FC (Charlotte FC II)

Crown Legacy FC (Charlotte FC II)

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 2 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.87
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
2.06
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
1.64
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 53% 63% 43%
ORT 3.73 3.31 4.21
Atılan Gol 2.33 2.19 2.50
Yenilen Gol 1.40 1.13 1.71
KG 63% 50% 79%
GYM 27% 38% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

30827%38%14%
9New England Revolution IINew England Revolution II
New England Revolution II

New England Revolution II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 11 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
1.52
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.50
Deplasman
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
1.53
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 43% 40%
ORT 3.17 3.21 3.13
Atılan Gol 1.66 1.57 1.73
Yenilen Gol 1.52 1.64 1.40
KG 72% 64% 80%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

29724%29%20%
10Minnesota United FC IIMinnesota United FC II
Minnesota United FC II

Minnesota United FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 13 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
1.45
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
1.79
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • B
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 50% 33%
ORT 3.00 3.36 2.67
Atılan Gol 1.55 2.00 1.13
Yenilen Gol 1.45 1.36 1.53
KG 55% 64% 47%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

29724%29%20%
11New York City FC IINew York City FC II
New York City FC II

New York City FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 10 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
1.52
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.14
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.93
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 64% 27%
ORT 3.38 3.36 3.40
Atılan Gol 1.76 2.07 1.47
Yenilen Gol 1.62 1.29 1.93
KG 62% 64% 60%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

29724%29%20%
12Seattle Sounders FC IISeattle Sounders FC II
Seattle Sounders FC II

Seattle Sounders FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 20 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
1.34
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
1.71
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 27%
ORT 3.17 2.57 3.73
Atılan Gol 1.52 1.57 1.47
Yenilen Gol 1.66 1.00 2.27
KG 52% 50% 53%
GYM 21% 29% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

29621%29%13%
13Carolina CoreCarolina Core
Carolina Core

Carolina Core

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 25 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
0.93
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
1.43
Deplasman
  • M
  • B
  • M
  • B
  • B
0.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 18% 36% 0%
ORT 3.32 3.14 3.50
Atılan Gol 1.43 1.64 1.21
Yenilen Gol 1.89 1.50 2.29
KG 71% 71% 71%
GYM 21% 29% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28621%29%14%
14Toronto FC II USLToronto FC II USL
Toronto FC II USL

Toronto FC II USL

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 21 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.32
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
1.86
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
0.79
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 39% 57% 21%
ORT 3.71 3.71 3.71
Atılan Gol 1.71 2.00 1.43
Yenilen Gol 2.00 1.71 2.29
KG 68% 86% 50%
GYM 18% 14% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28518%14%21%
15Bethlehem Steel FCBethlehem Steel FC
Bethlehem Steel FC

Bethlehem Steel FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 17 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
1.46
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
1.50
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 43% 43%
ORT 2.75 2.29 3.21
Atılan Gol 1.32 1.21 1.43
Yenilen Gol 1.43 1.07 1.79
KG 57% 57% 57%
GYM 18% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28518%29%7%
16North Texas SCNorth Texas SC
North Texas SC

North Texas SC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 23 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • B
1.50
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
0.93
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 36% 21%
ORT 2.96 3.29 2.64
Atılan Gol 1.50 1.93 1.07
Yenilen Gol 1.46 1.36 1.57
KG 57% 64% 50%
GYM 18% 21% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28518%21%14%
17Chicago Fire Premier FC IIChicago Fire Premier FC II
Chicago Fire Premier FC II

Chicago Fire Premier FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 22 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
1.25
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
1.79
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 57% 14%
ORT 3.50 3.64 3.36
Atılan Gol 1.75 2.21 1.29
Yenilen Gol 1.75 1.43 2.07
KG 64% 57% 71%
GYM 18% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28518%29%7%
18San Jose Earthquakes IISan Jose Earthquakes II
San Jose Earthquakes II

San Jose Earthquakes II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 19 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
1.33
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
1.53
Deplasman
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 37% 47% 27%
ORT 3.27 3.60 2.93
Atılan Gol 1.87 2.27 1.47
Yenilen Gol 1.40 1.33 1.47
KG 63% 53% 73%
GYM 17% 20% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

30517%20%13%
19Columbus Crew IIColumbus Crew II
Columbus Crew II

Columbus Crew II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 12 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • G
1.63
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.27
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 67% 27%
ORT 3.27 3.20 3.33
Atılan Gol 1.77 2.13 1.40
Yenilen Gol 1.50 1.07 1.93
KG 73% 73% 73%
GYM 17% 27% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

30517%27%7%
20Los Angeles Football Club 2Los Angeles Football Club 2
Los Angeles Football Club 2

Los Angeles Football Club 2

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 15 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • G
1.53
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.21
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 40% 64% 19%
ORT 3.43 3.00 3.81
Atılan Gol 1.77 1.93 1.63
Yenilen Gol 1.67 1.07 2.19
KG 73% 71% 75%
GYM 17% 21% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

30517%21%13%
21Atlanta United FC IIAtlanta United FC II
Atlanta United FC II

Atlanta United FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 7 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
2.00
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
1.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 48% 60% 36%
ORT 3.76 4.13 3.36
Atılan Gol 2.14 2.60 1.64
Yenilen Gol 1.62 1.53 1.71
KG 66% 73% 57%
GYM 14% 13% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

29414%13%14%
22Real Monarchs SLCReal Monarchs SLC
Real Monarchs SLC

Real Monarchs SLC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 24 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
1.04
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
1.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 43% 14%
ORT 3.32 3.21 3.43
Atılan Gol 1.36 1.71 1.00
Yenilen Gol 1.96 1.50 2.43
KG 54% 64% 43%
GYM 14% 21% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28414%21%7%
23Connecticut UnitedConnecticut United
Connecticut United

Connecticut United

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 9 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
1.57
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
1.56
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 50% 50%
ORT 3.87 4.07 3.69
Atılan Gol 2.03 2.21 1.88
Yenilen Gol 1.83 1.86 1.81
KG 77% 79% 75%
GYM 13% 14% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

30413%14%13%
24Vancouver Whitecaps FC IIVancouver Whitecaps FC II
Vancouver Whitecaps FC II

Vancouver Whitecaps FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 26 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
0.89
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
0.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 50% 0%
ORT 3.61 3.50 3.71
Atılan Gol 1.43 1.79 1.07
Yenilen Gol 2.18 1.71 2.64
KG 71% 64% 79%
GYM 11% 7% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28311%7%14%
25Colorado Rapids IIColorado Rapids II
Colorado Rapids II

Colorado Rapids II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 28 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
0.64
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
1.07
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 14% 29% 0%
ORT 2.86 2.93 2.79
Atılan Gol 0.96 1.21 0.71
Yenilen Gol 1.89 1.71 2.07
KG 57% 64% 50%
GYM 11% 21% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28311%21%0%
26FC Cincinnati IIFC Cincinnati II
FC Cincinnati II

FC Cincinnati II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 29 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • B
  • M
0.64
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
0.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 18% 29% 7%
ORT 3.36 3.14 3.57
Atılan Gol 1.14 1.50 0.79
Yenilen Gol 2.21 1.64 2.79
KG 61% 64% 57%
GYM 11% 21% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

28311%21%0%
27New York Red Bulls IINew York Red Bulls II
New York Red Bulls II

New York Red Bulls II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 8 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.73
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.40
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 53% 40%
ORT 3.77 4.13 3.40
Atılan Gol 2.07 2.60 1.53
Yenilen Gol 1.70 1.53 1.87
KG 80% 73% 87%
GYM 10% 20% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

30310%20%0%
28Swope Park Rangers KCSwope Park Rangers KC
Swope Park Rangers KC

Swope Park Rangers KC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 27 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.79
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
0.79
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.79
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 21% 21% 21%
ORT 3.96 3.50 4.43
Atılan Gol 1.29 1.07 1.50
Yenilen Gol 2.68 2.43 2.93
KG 68% 57% 79%
GYM 4% 7% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2814%7%0%
29Orlando City IIOrlando City II
Orlando City II

Orlando City II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 16 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.50
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 43% 43%
ORT 3.96 4.50 3.43
Atılan Gol 2.00 2.43 1.57
Yenilen Gol 1.96 2.07 1.86
KG 82% 93% 71%
GYM 4% 0% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2814%0%7%
30Club Internacional de Futbol Miami IIClub Internacional de Futbol Miami II
Club Internacional de Futbol Miami II

Club Internacional de Futbol Miami II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 30 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.50
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
  • M
0.86
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.14
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 11% 21% 0%
ORT 3.71 3.50 3.93
Atılan Gol 1.07 1.29 0.86
Yenilen Gol 2.64 2.21 3.07
KG 64% 71% 57%
GYM 4% 7% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2814%7%0%

Ev Sahibi / Gol yememeden (MLS Next Pro)

# TakımO
Oynanan Maç
Ev Sahibi
Gol yememeden
Ev Sahibi
GYM%
1Portland Timbers IIPortland Timbers II
Portland Timbers II

Portland Timbers II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 4 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • B
  • G
  • M
1.83
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
1.56
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
2.14
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 38% 64%
ORT 2.30 2.13 2.50
Atılan Gol 1.30 1.13 1.50
Yenilen Gol 1.00 1.00 1.00
KG 40% 44% 36%
GYM 50% 44% 57%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

16744%
2Huntsville City FCHuntsville City FC
Huntsville City FC

Huntsville City FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 14 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.45
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
1.43
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 36% 47%
ORT 3.45 3.29 3.60
Atılan Gol 1.72 1.79 1.67
Yenilen Gol 1.72 1.50 1.93
KG 59% 57% 60%
GYM 31% 43% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14643%
3Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II
Houston Dynamo FC II

Houston Dynamo FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 6 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
1.69
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
1.80
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
1.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 48% 53% 43%
ORT 3.10 3.00 3.21
Atılan Gol 1.90 2.00 1.79
Yenilen Gol 1.21 1.00 1.43
KG 59% 40% 79%
GYM 31% 40% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15640%
4Austin FC IIAustin FC II
Austin FC II

Austin FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 1 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
2.20
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
2.19
Deplasman
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
2.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 69% 64%
ORT 2.63 3.00 2.21
Atılan Gol 1.87 1.94 1.79
Yenilen Gol 0.77 1.06 0.43
KG 47% 56% 36%
GYM 50% 38% 64%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

16638%
5Chattanooga FCChattanooga FC
Chattanooga FC

Chattanooga FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 3 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
1.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.38
Deplasman
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 57% 75% 36%
ORT 3.43 3.50 3.36
Atılan Gol 2.07 2.44 1.64
Yenilen Gol 1.37 1.06 1.71
KG 67% 56% 79%
GYM 27% 38% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

16638%
6Crown Legacy FC (Charlotte FC II)Crown Legacy FC (Charlotte FC II)
Crown Legacy FC (Charlotte FC II)

Crown Legacy FC (Charlotte FC II)

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 2 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.87
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
2.06
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
1.64
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 53% 63% 43%
ORT 3.73 3.31 4.21
Atılan Gol 2.33 2.19 2.50
Yenilen Gol 1.40 1.13 1.71
KG 63% 50% 79%
GYM 27% 38% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

16638%
7St Louis City SC IISt Louis City SC II
St Louis City SC II

St Louis City SC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 18 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • B
  • B
  • M
1.43
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.90 3.07 2.73
Atılan Gol 1.45 1.71 1.20
Yenilen Gol 1.45 1.36 1.53
KG 59% 57% 60%
GYM 28% 29% 27%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%
8New England Revolution IINew England Revolution II
New England Revolution II

New England Revolution II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 11 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
1.52
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.50
Deplasman
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
1.53
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 43% 40%
ORT 3.17 3.21 3.13
Atılan Gol 1.66 1.57 1.73
Yenilen Gol 1.52 1.64 1.40
KG 72% 64% 80%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%
9Minnesota United FC IIMinnesota United FC II
Minnesota United FC II

Minnesota United FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 13 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
1.45
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
1.79
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • B
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 50% 33%
ORT 3.00 3.36 2.67
Atılan Gol 1.55 2.00 1.13
Yenilen Gol 1.45 1.36 1.53
KG 55% 64% 47%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%
10New York City FC IINew York City FC II
New York City FC II

New York City FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 10 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
1.52
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.14
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.93
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 64% 27%
ORT 3.38 3.36 3.40
Atılan Gol 1.76 2.07 1.47
Yenilen Gol 1.62 1.29 1.93
KG 62% 64% 60%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%
11Seattle Sounders FC IISeattle Sounders FC II
Seattle Sounders FC II

Seattle Sounders FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 20 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
1.34
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
1.71
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 27%
ORT 3.17 2.57 3.73
Atılan Gol 1.52 1.57 1.47
Yenilen Gol 1.66 1.00 2.27
KG 52% 50% 53%
GYM 21% 29% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%
12Carolina CoreCarolina Core
Carolina Core

Carolina Core

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 25 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
0.93
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
1.43
Deplasman
  • M
  • B
  • M
  • B
  • B
0.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 18% 36% 0%
ORT 3.32 3.14 3.50
Atılan Gol 1.43 1.64 1.21
Yenilen Gol 1.89 1.50 2.29
KG 71% 71% 71%
GYM 21% 29% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%
13Bethlehem Steel FCBethlehem Steel FC
Bethlehem Steel FC

Bethlehem Steel FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 17 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
1.46
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
1.50
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 43% 43%
ORT 2.75 2.29 3.21
Atılan Gol 1.32 1.21 1.43
Yenilen Gol 1.43 1.07 1.79
KG 57% 57% 57%
GYM 18% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%
14Chicago Fire Premier FC IIChicago Fire Premier FC II
Chicago Fire Premier FC II

Chicago Fire Premier FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 22 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
1.25
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
1.79
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 57% 14%
ORT 3.50 3.64 3.36
Atılan Gol 1.75 2.21 1.29
Yenilen Gol 1.75 1.43 2.07
KG 64% 57% 71%
GYM 18% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%
15Los Angeles Galaxy IILos Angeles Galaxy II
Los Angeles Galaxy II

Los Angeles Galaxy II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 5 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
1.83
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.20
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 53% 67% 40%
ORT 3.33 3.73 2.93
Atılan Gol 2.07 2.53 1.60
Yenilen Gol 1.27 1.20 1.33
KG 67% 73% 60%
GYM 30% 27% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15427%
16Columbus Crew IIColumbus Crew II
Columbus Crew II

Columbus Crew II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 12 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • G
1.63
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.27
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 67% 27%
ORT 3.27 3.20 3.33
Atılan Gol 1.77 2.13 1.40
Yenilen Gol 1.50 1.07 1.93
KG 73% 73% 73%
GYM 17% 27% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15427%
17North Texas SCNorth Texas SC
North Texas SC

North Texas SC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 23 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • B
1.50
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
0.93
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 36% 21%
ORT 2.96 3.29 2.64
Atılan Gol 1.50 1.93 1.07
Yenilen Gol 1.46 1.36 1.57
KG 57% 64% 50%
GYM 18% 21% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%
18Los Angeles Football Club 2Los Angeles Football Club 2
Los Angeles Football Club 2

Los Angeles Football Club 2

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 15 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • G
1.53
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.21
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 40% 64% 19%
ORT 3.43 3.00 3.81
Atılan Gol 1.77 1.93 1.63
Yenilen Gol 1.67 1.07 2.19
KG 73% 71% 75%
GYM 17% 21% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%
19Real Monarchs SLCReal Monarchs SLC
Real Monarchs SLC

Real Monarchs SLC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 24 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
1.04
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
1.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 43% 14%
ORT 3.32 3.21 3.43
Atılan Gol 1.36 1.71 1.00
Yenilen Gol 1.96 1.50 2.43
KG 54% 64% 43%
GYM 14% 21% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%
20Colorado Rapids IIColorado Rapids II
Colorado Rapids II

Colorado Rapids II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 28 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
0.64
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
1.07
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 14% 29% 0%
ORT 2.86 2.93 2.79
Atılan Gol 0.96 1.21 0.71
Yenilen Gol 1.89 1.71 2.07
KG 57% 64% 50%
GYM 11% 21% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%
21FC Cincinnati IIFC Cincinnati II
FC Cincinnati II

FC Cincinnati II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 29 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • B
  • M
0.64
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
0.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 18% 29% 7%
ORT 3.36 3.14 3.57
Atılan Gol 1.14 1.50 0.79
Yenilen Gol 2.21 1.64 2.79
KG 61% 64% 57%
GYM 11% 21% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%
22San Jose Earthquakes IISan Jose Earthquakes II
San Jose Earthquakes II

San Jose Earthquakes II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 19 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
1.33
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
1.53
Deplasman
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 37% 47% 27%
ORT 3.27 3.60 2.93
Atılan Gol 1.87 2.27 1.47
Yenilen Gol 1.40 1.33 1.47
KG 63% 53% 73%
GYM 17% 20% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15320%
23New York Red Bulls IINew York Red Bulls II
New York Red Bulls II

New York Red Bulls II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 8 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.73
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.40
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 53% 40%
ORT 3.77 4.13 3.40
Atılan Gol 2.07 2.60 1.53
Yenilen Gol 1.70 1.53 1.87
KG 80% 73% 87%
GYM 10% 20% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15320%
24Toronto FC II USLToronto FC II USL
Toronto FC II USL

Toronto FC II USL

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 21 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.32
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
1.86
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
0.79
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 39% 57% 21%
ORT 3.71 3.71 3.71
Atılan Gol 1.71 2.00 1.43
Yenilen Gol 2.00 1.71 2.29
KG 68% 86% 50%
GYM 18% 14% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%
25Connecticut UnitedConnecticut United
Connecticut United

Connecticut United

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 9 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
1.57
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
1.56
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 50% 50%
ORT 3.87 4.07 3.69
Atılan Gol 2.03 2.21 1.88
Yenilen Gol 1.83 1.86 1.81
KG 77% 79% 75%
GYM 13% 14% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%
26Atlanta United FC IIAtlanta United FC II
Atlanta United FC II

Atlanta United FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 7 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
2.00
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
1.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 48% 60% 36%
ORT 3.76 4.13 3.36
Atılan Gol 2.14 2.60 1.64
Yenilen Gol 1.62 1.53 1.71
KG 66% 73% 57%
GYM 14% 13% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15213%
27Vancouver Whitecaps FC IIVancouver Whitecaps FC II
Vancouver Whitecaps FC II

Vancouver Whitecaps FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 26 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
0.89
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
0.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 50% 0%
ORT 3.61 3.50 3.71
Atılan Gol 1.43 1.79 1.07
Yenilen Gol 2.18 1.71 2.64
KG 71% 64% 79%
GYM 11% 7% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1417%
28Swope Park Rangers KCSwope Park Rangers KC
Swope Park Rangers KC

Swope Park Rangers KC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 27 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.79
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
0.79
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.79
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 21% 21% 21%
ORT 3.96 3.50 4.43
Atılan Gol 1.29 1.07 1.50
Yenilen Gol 2.68 2.43 2.93
KG 68% 57% 79%
GYM 4% 7% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1417%
29Club Internacional de Futbol Miami IIClub Internacional de Futbol Miami II
Club Internacional de Futbol Miami II

Club Internacional de Futbol Miami II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 30 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.50
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
  • M
0.86
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.14
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 11% 21% 0%
ORT 3.71 3.50 3.93
Atılan Gol 1.07 1.29 0.86
Yenilen Gol 2.64 2.21 3.07
KG 64% 71% 57%
GYM 4% 7% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1417%
30Orlando City IIOrlando City II
Orlando City II

Orlando City II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 16 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.50
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 43% 43%
ORT 3.96 4.50 3.43
Atılan Gol 2.00 2.43 1.57
Yenilen Gol 1.96 2.07 1.86
KG 82% 93% 71%
GYM 4% 0% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1400%

Deplasman / Gol yememeden (MLS Next Pro)

# TakımO
Oynanan Maç
Deplasman
Gol yememeden
Deplasman
GYM%
1Austin FC IIAustin FC II
Austin FC II

Austin FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 1 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
2.20
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
2.19
Deplasman
  • B
  • B
  • M
  • G
  • G
2.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 67% 69% 64%
ORT 2.63 3.00 2.21
Atılan Gol 1.87 1.94 1.79
Yenilen Gol 0.77 1.06 0.43
KG 47% 56% 36%
GYM 50% 38% 64%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14964%
2Portland Timbers IIPortland Timbers II
Portland Timbers II

Portland Timbers II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 4 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • B
  • G
  • M
1.83
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
1.56
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
2.14
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 38% 64%
ORT 2.30 2.13 2.50
Atılan Gol 1.30 1.13 1.50
Yenilen Gol 1.00 1.00 1.00
KG 40% 44% 36%
GYM 50% 44% 57%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14857%
3Los Angeles Galaxy IILos Angeles Galaxy II
Los Angeles Galaxy II

Los Angeles Galaxy II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 5 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
1.83
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.20
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 53% 67% 40%
ORT 3.33 3.73 2.93
Atılan Gol 2.07 2.53 1.60
Yenilen Gol 1.27 1.20 1.33
KG 67% 73% 60%
GYM 30% 27% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15533%
4St Louis City SC IISt Louis City SC II
St Louis City SC II

St Louis City SC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 18 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • B
  • B
  • M
1.43
Deplasman
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.90 3.07 2.73
Atılan Gol 1.45 1.71 1.20
Yenilen Gol 1.45 1.36 1.53
KG 59% 57% 60%
GYM 28% 29% 27%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15427%
5Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II
Houston Dynamo FC II

Houston Dynamo FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 6 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
1.69
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
1.80
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
1.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 48% 53% 43%
ORT 3.10 3.00 3.21
Atılan Gol 1.90 2.00 1.79
Yenilen Gol 1.21 1.00 1.43
KG 59% 40% 79%
GYM 31% 40% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%
6Toronto FC II USLToronto FC II USL
Toronto FC II USL

Toronto FC II USL

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 21 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.32
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
1.86
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
0.79
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 39% 57% 21%
ORT 3.71 3.71 3.71
Atılan Gol 1.71 2.00 1.43
Yenilen Gol 2.00 1.71 2.29
KG 68% 86% 50%
GYM 18% 14% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%
7Huntsville City FCHuntsville City FC
Huntsville City FC

Huntsville City FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 14 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.45
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • G
  • M
1.43
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 36% 47%
ORT 3.45 3.29 3.60
Atılan Gol 1.72 1.79 1.67
Yenilen Gol 1.72 1.50 1.93
KG 59% 57% 60%
GYM 31% 43% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15320%
8New England Revolution IINew England Revolution II
New England Revolution II

New England Revolution II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 11 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
1.52
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.50
Deplasman
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
1.53
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 43% 40%
ORT 3.17 3.21 3.13
Atılan Gol 1.66 1.57 1.73
Yenilen Gol 1.52 1.64 1.40
KG 72% 64% 80%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15320%
9Minnesota United FC IIMinnesota United FC II
Minnesota United FC II

Minnesota United FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 13 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
1.45
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
1.79
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • B
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 50% 33%
ORT 3.00 3.36 2.67
Atılan Gol 1.55 2.00 1.13
Yenilen Gol 1.45 1.36 1.53
KG 55% 64% 47%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15320%
10New York City FC IINew York City FC II
New York City FC II

New York City FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 10 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
1.52
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.14
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.93
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 64% 27%
ORT 3.38 3.36 3.40
Atılan Gol 1.76 2.07 1.47
Yenilen Gol 1.62 1.29 1.93
KG 62% 64% 60%
GYM 24% 29% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15320%
11Chattanooga FCChattanooga FC
Chattanooga FC

Chattanooga FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 3 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
1.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.38
Deplasman
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 57% 75% 36%
ORT 3.43 3.50 3.36
Atılan Gol 2.07 2.44 1.64
Yenilen Gol 1.37 1.06 1.71
KG 67% 56% 79%
GYM 27% 38% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%
12Crown Legacy FC (Charlotte FC II)Crown Legacy FC (Charlotte FC II)
Crown Legacy FC (Charlotte FC II)

Crown Legacy FC (Charlotte FC II)

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 2 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.87
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
2.06
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
1.64
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 53% 63% 43%
ORT 3.73 3.31 4.21
Atılan Gol 2.33 2.19 2.50
Yenilen Gol 1.40 1.13 1.71
KG 63% 50% 79%
GYM 27% 38% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%
13Carolina CoreCarolina Core
Carolina Core

Carolina Core

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 25 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
0.93
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
1.43
Deplasman
  • M
  • B
  • M
  • B
  • B
0.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 18% 36% 0%
ORT 3.32 3.14 3.50
Atılan Gol 1.43 1.64 1.21
Yenilen Gol 1.89 1.50 2.29
KG 71% 71% 71%
GYM 21% 29% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%
14North Texas SCNorth Texas SC
North Texas SC

North Texas SC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 23 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • B
1.50
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
0.93
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 36% 21%
ORT 2.96 3.29 2.64
Atılan Gol 1.50 1.93 1.07
Yenilen Gol 1.46 1.36 1.57
KG 57% 64% 50%
GYM 18% 21% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%
15Atlanta United FC IIAtlanta United FC II
Atlanta United FC II

Atlanta United FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 7 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
2.00
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
1.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 48% 60% 36%
ORT 3.76 4.13 3.36
Atılan Gol 2.14 2.60 1.64
Yenilen Gol 1.62 1.53 1.71
KG 66% 73% 57%
GYM 14% 13% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%
16Vancouver Whitecaps FC IIVancouver Whitecaps FC II
Vancouver Whitecaps FC II

Vancouver Whitecaps FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 26 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
0.89
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
0.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 50% 0%
ORT 3.61 3.50 3.71
Atılan Gol 1.43 1.79 1.07
Yenilen Gol 2.18 1.71 2.64
KG 71% 64% 79%
GYM 11% 7% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%
17Seattle Sounders FC IISeattle Sounders FC II
Seattle Sounders FC II

Seattle Sounders FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 20 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
1.34
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
1.71
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 27%
ORT 3.17 2.57 3.73
Atılan Gol 1.52 1.57 1.47
Yenilen Gol 1.66 1.00 2.27
KG 52% 50% 53%
GYM 21% 29% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15213%
18Los Angeles Football Club 2Los Angeles Football Club 2
Los Angeles Football Club 2

Los Angeles Football Club 2

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 15 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • G
1.53
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.21
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 40% 64% 19%
ORT 3.43 3.00 3.81
Atılan Gol 1.77 1.93 1.63
Yenilen Gol 1.67 1.07 2.19
KG 73% 71% 75%
GYM 17% 21% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

16213%
19San Jose Earthquakes IISan Jose Earthquakes II
San Jose Earthquakes II

San Jose Earthquakes II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 19 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
1.33
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
1.53
Deplasman
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 37% 47% 27%
ORT 3.27 3.60 2.93
Atılan Gol 1.87 2.27 1.47
Yenilen Gol 1.40 1.33 1.47
KG 63% 53% 73%
GYM 17% 20% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

15213%
20Connecticut UnitedConnecticut United
Connecticut United

Connecticut United

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 9 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
1.57
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
1.56
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 50% 50%
ORT 3.87 4.07 3.69
Atılan Gol 2.03 2.21 1.88
Yenilen Gol 1.83 1.86 1.81
KG 77% 79% 75%
GYM 13% 14% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

16213%
21Bethlehem Steel FCBethlehem Steel FC
Bethlehem Steel FC

Bethlehem Steel FC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 17 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
1.46
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
1.50
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 43% 43%
ORT 2.75 2.29 3.21
Atılan Gol 1.32 1.21 1.43
Yenilen Gol 1.43 1.07 1.79
KG 57% 57% 57%
GYM 18% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1417%
22Chicago Fire Premier FC IIChicago Fire Premier FC II
Chicago Fire Premier FC II

Chicago Fire Premier FC II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 22 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
1.25
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
1.79
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 57% 14%
ORT 3.50 3.64 3.36
Atılan Gol 1.75 2.21 1.29
Yenilen Gol 1.75 1.43 2.07
KG 64% 57% 71%
GYM 18% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1417%
23Columbus Crew IIColumbus Crew II
Columbus Crew II

Columbus Crew II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 12 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • B
  • G
  • G
1.63
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.27
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 67% 27%
ORT 3.27 3.20 3.33
Atılan Gol 1.77 2.13 1.40
Yenilen Gol 1.50 1.07 1.93
KG 73% 73% 73%
GYM 17% 27% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1517%
24Real Monarchs SLCReal Monarchs SLC
Real Monarchs SLC

Real Monarchs SLC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 24 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
1.04
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
1.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 43% 14%
ORT 3.32 3.21 3.43
Atılan Gol 1.36 1.71 1.00
Yenilen Gol 1.96 1.50 2.43
KG 54% 64% 43%
GYM 14% 21% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1417%
25Orlando City IIOrlando City II
Orlando City II

Orlando City II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 16 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.50
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 43% 43%
ORT 3.96 4.50 3.43
Atılan Gol 2.00 2.43 1.57
Yenilen Gol 1.96 2.07 1.86
KG 82% 93% 71%
GYM 4% 0% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1417%
26Colorado Rapids IIColorado Rapids II
Colorado Rapids II

Colorado Rapids II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 28 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
0.64
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
1.07
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 14% 29% 0%
ORT 2.86 2.93 2.79
Atılan Gol 0.96 1.21 0.71
Yenilen Gol 1.89 1.71 2.07
KG 57% 64% 50%
GYM 11% 21% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1400%
27FC Cincinnati IIFC Cincinnati II
FC Cincinnati II

FC Cincinnati II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 29 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • B
  • M
0.64
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
0.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 18% 29% 7%
ORT 3.36 3.14 3.57
Atılan Gol 1.14 1.50 0.79
Yenilen Gol 2.21 1.64 2.79
KG 61% 64% 57%
GYM 11% 21% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1400%
28New York Red Bulls IINew York Red Bulls II
New York Red Bulls II

New York Red Bulls II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 8 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.73
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.40
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 53% 40%
ORT 3.77 4.13 3.40
Atılan Gol 2.07 2.60 1.53
Yenilen Gol 1.70 1.53 1.87
KG 80% 73% 87%
GYM 10% 20% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1500%
29Swope Park Rangers KCSwope Park Rangers KC
Swope Park Rangers KC

Swope Park Rangers KC

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 27 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.79
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
0.79
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.79
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 21% 21% 21%
ORT 3.96 3.50 4.43
Atılan Gol 1.29 1.07 1.50
Yenilen Gol 2.68 2.43 2.93
KG 68% 57% 79%
GYM 4% 7% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1400%
30Club Internacional de Futbol Miami IIClub Internacional de Futbol Miami II
Club Internacional de Futbol Miami II

Club Internacional de Futbol Miami II

MLS Next Pro ( 3 Sev.)

Sıralama 30 / 30

ABD

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.50
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
  • M
0.86
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.14
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 11% 21% 0%
ORT 3.71 3.50 3.93
Atılan Gol 1.07 1.29 0.86
Yenilen Gol 2.64 2.21 3.07
KG 64% 71% 57%
GYM 4% 7% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1400%

Kalesini En Çok Maçta Gole Kapatan MLS Next Pro Takımı Hangisi?

MLS Next Pro'de en çok gol yemeyen takımlar Austin FC II'dir (30 maçlarında 15 gol yememe sayısı) ve onları Portland Timbers II (30 eşleşmelerinde 15 gol yememe) ve Los Angeles Galaxy II takip ediyor (30 maçlarında 9 gol yememe). Austin FC II bu sezon MLS Next Pro'deki maçların 50%'sinde hiç gol yemedi, bu gerçekten etkileyici ve arka hattının ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. Portland Timbers II ayrıca % 50% gibi iyi bir gol yememe oranına sahiptir ve Los Angeles Galaxy II da 30% gibi iyi bir gol yememe oranına sahiptir.

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!