Loading

SD Beasain logo
1.13
LDLWW
SD Beasain
1.27
DDWWL
UD Logrones
UD Logroñés logo

Maç Skoru

1 - 1

İY

(1 - 0)

Asist Yok


27'


57'

İstatistikBeasainUD Logroñés
Topla Oynama47%53%
Åžutlar911
KartlarYokYok
Kornerler07
FaullerYokYok
OfsaytlarYokYok
xG1.281.41

1
Maçlar

0%
0%
100%

1 Galibiyetler

SD Beasain ve UD Logrones's başa baş kayıtları, yaptıkları 1 toplantılarında SD Beasain's 0 kez kazandığını ve UD Logrones's 1 kez kazandığını gösteriyor. SD Beasain ve UD Logrones arasındaki 0 fikstürü beraberlikle sonuçlandı.

100%1.5 Üst
1 / 1 Maçlar
100%2.5 Üst
1 / 1 Maçlar
0%3.5 Üst
0 / 1 Maçlar
100%KG
1 / 1 Maçlar
0%Gol yememeden
SD Beasain
0%Gol yememeden
UD Logrones

SD Beasain - UD Logrones Önceki Sonuçlar

Tüm Tahminler- SD Beasain - UD Logrones

52%2.5 Üst
Lig Ortalaması : 46%
79%1.5 Üst
Lig Ortalaması : 73%
55%KG
Lig Ortalaması : 52%
2.81Goller / Maç
Lig Ortalaması : 2.53
1.5 Üst, İY/2H & daha fazlası
8.5 Üst, 9.5 & daha fazlası

ChatGPT LogoGPT4 AI Analiz

Maç Analizi: Beasain vs UD Logroñés Sezon: 2025/2026 | Haftа 32 | Stadyum: Estado Municipal de Loinaz | Kick-off: 20 Nisan Durum: İnceleme verileri tam deÄŸil Kullanılabilir veriye göre özet - Öne çıkan eÄŸilimler: Beasain evinde oynamasÄ...
GPT5 istatistik analizini görüntülemek için kullanıcı (ücretsiz) olmak için kaydolun »

*SD Beasain ve UD Logrones takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

Bu istatistik terimleri ne anlama geliyor? Sözlüğü Oku
Form - Ev Sahibi
 
Form - Deplasman
SD Beasain Logo
1.13
  • M
    SD Beasain

    SD Beasain

    Segunda División RFEF Group 2

    31/1 15:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

  • B
    SD Beasain

    SD Beasain

    Segunda División RFEF Group 2

    14/2 15:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Deportivo Alavés II

    Deportivo Alaves II

  • M
    SD Beasain

    SD Beasain

    Segunda División RFEF Group 2

    28/2 15:30

    1 - 5

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    CD Tudelano

    CD Tudelano

  • G
    SD Beasain

    SD Beasain

    Segunda División RFEF Group 2

    14/3 15:30

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    SD Gernika Club

    Gernika

  • G
    SD Beasain

    SD Beasain

    Segunda División RFEF Group 2

    28/3 15:30

    3 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    UD Mutilvera

    UD Mutilvera

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

SD Beasain
UD Mutilvera
SD Beasain
Gernika
SD Beasain
CD Tudelano
SD Beasain
Deportivo Alaves II
SD Beasain
SD Amorebieta
  • Önceki

  • Sonraki

UD Logrones logoUD Logrones dır +12% daha iyi açısından Maç Başı Puan

1.27
  • B
    CD Tudelano

    CD Tudelano

    Segunda División RFEF Group 2

    8/2 16:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    UD Logroñés

    UD Logrones

  • B
    SD Ejea

    Ejea

    Segunda División RFEF Group 2

    22/2 16:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    UD Logroñés

    UD Logrones

  • G
    SD Gernika Club

    Gernika

    Segunda División RFEF Group 2

    8/3 11:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    UD Logroñés

    UD Logrones

  • G
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Segunda División RFEF Group 2

    22/3 16:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    UD Logroñés

    UD Logrones

  • M
    SD Eibar II

    SD Eibar II

    Segunda División RFEF Group 2

    4/4 15:30

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    UD Logroñés

    UD Logrones

UD Logroñés Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

SD Eibar II
UD Logrones
CD Alfaro
UD Logrones
Gernika
UD Logrones
Ejea
UD Logrones
CD Tudelano
UD Logrones
  • Önceki

  • Sonraki

Ücretsiz Günlük Tahminler

FootyStats Tahminlerine Abone Ol, Her Gün 3 ~ 10 Ücretsiz Tahmin Al. Kârı Takip Ediyoruz!

Üye olmak için mail adresini kullan *

Atılan Goller Kim daha fazla gol atacak?

UD Logrones dır +31% daha iyi açısından Atılan Gol

Beasain
1.27 Goller / Maç

SD Beasain (Ev Sahibi)

UD Logroñés
1.67 Goller / Maç

UD Logrones (Deplasman)

Maç Başı GolBeasainUD Logroñés
0.5 Üst73%73%
1.5 Üst33%47%
2.5 Üst13%33%
3.5 Üst7%13%
Gol Atılamayan Maç27%27%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da atılan gollerBeasainUD Logroñés
İY Atılan Gol47%60%
2Y Atılan Gol50%54%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç17%38%
İY Ortalama Gol0.330.6
2Y Ortalama Gol0.830.92

* İstatistikler SD Beasain's evindeki skor rekoru ve UD Logrones's deplasman fikstürlerindeki verileri.

Yenen Goller Kim gol yiyecek?

SD Beasain dır +5% daha iyi açısından Yenen Gol

Beasain
1.27 Yenen Gol / Maç

SD Beasain (Ev Sahibi)

UD Logroñés
1.33 Yenen Gol / Maç

UD Logrones (Deplasman)

Gol Yeme / MaçBeasainUD Logroñés
0.5 Üst73%73%
1.5 Üst27%40%
2.5 Üst13%20%
3.5 Üst7%0%
Gol yememeden27%27%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da yenilen gollerBeasainUD Logroñés
İY Gol Yememe47%60%
2Y Gol Yememe50%46%
İY Ortalama Yenen Gol0.60.4
2Y Ortalama Yenen Gol0.580.69

* İstatistikler SD Beasain's evindeki yenilgi rekoru ve UD Logrones's deplasman fikstürlerindeki verileri.

2,5 Üst ve KG Tahminleri Bu maçta kaç gol var?

SD Beasain ve UD Logrones's 0,5 ~ 4,5 Üzeri ve KG verileri.

Toplam GollerBeasainUD LogroñésOrtalama
0.5 Üst93%93%93%
1.5 Üst73%87%80%
2.5 Üst33%60%47%
3.5 Üst27%40%34%
4.5 Üst20%13%17%
KG53%53%53%
KG Var & Galibiyet7%13%10%
KG & Beraberlik27%20%24%
KG VAR & 2.5 Üst0%0%0%
KG YOK / 2.5 Alt0%0%0%
1. Yarı GolleriBeasainUD LogroñésOrtalama
İY KG VAR
İY 0.5 Üst
İY 1.5 Üst
İY 2.5 Üst
2. Yarı GolleriBeasainUD LogroñésOrtalama
2Y KG VAR
Her İki Yarıda KG
2Y 0.5 Üst
2Y 1.5 Üst
2Y 2.5 Üst
Goller (Alt)BeasainUD LogroñésOrtalama
0,5 Alt7%7%7%
1.5 Alt27%13%20%
2.5 Alt67%40%54%
3.5 Alt73%60%67%
4.5 Alt80%87%84%
İY/2YBeasainUD LogroñésOrtalama
İY 0.5 Alt53%47%50%
İY 1.5 Alt67%67%67%
İY 2.5 Alt87%87%87%
2Y 0.5 Alt25%15%20%
2Y 1.5 Alt50%46%48%
2Y 2.5 Alt83%85%84%

Son Kullanıcı Tahminleri

Henüz Kullanıcı tahmini yok.
Sanal footystats paralarını kullanarak kendi tahmininizi ekleyin!
Tahmin Ekle

Korner İstatistikleri Kaç tane köşe vuruşu olacak?

UNLOCKKorner / maç

SD Beasain ve UD Logrones arasında * Maç başına Ortalama Köşe Vuruşları

/ maç
Kazanılan Korner
/ maç
Kazanılan Korner
Toplam KornerBeasainUD LogroñésOrtalama
6 Üst
7 Üst
8 Üst
9 Üst
10 Üst
11 Üst
12 Üst
13 Üst
İlk YarıBeasainUD LogroñésOrtalama
İY Ortalama
İY 4 Üst
İY 5 Üst
İY 6 Üst
İkinci YarıBeasainUD LogroñésOrtalama
2Y Ortalama
2Y 4 Üst
2Y 5 Üst
2Y 6 Üst

SD Beasain ve UD Logrones için Toplam Maç Korner Sayısı. Lig ortalaması Segunda División RFEF Group 2's 2025/2026 sezonundaki 285 maçlarındaki ortalamasıdır.

Segunda División RFEF Group 2 Korner Tablosu

Takım Kornerleri Korner Kazanılan / Rakip

SD Beasain ve UD Logrones's bireysel takım korner verileri.

Takım KornerleriBeasainUD LogroñésOrtalama
Kazanılan Korner Sayısı / Maç
Karşı Kornerler / Maç
2.5 Üst - Kazanılan Korner
3.5 Üst - Kazanılan Korner
4.5 Üst - Kazanılan Korner
2.5 Üst - Karşı Korner
3.5 Üst - Karşı Korner
4.5 Üst - Karşı Korner

SD Beasain Gol Atacak Mı?

SD Beasain
Gol Attığı Maç
73%
maç içinde (Ev Sahibi)

Orta İhtimal

Elimizdeki verilere göre SD Beasain takımının bu maçta gol atması Orta İhtimal
UD Logroñés
Gol Yenmeyen
27%
maç içinde (Deplasman)

UD Logrones Gol Atacak Mı?

SD Beasain
Gol Yenmeyen
27%
maç içinde (Ev Sahibi)

Orta İhtimal

Elimizdeki verilere göre UD Logrones takımının bu maçta gol atması Orta İhtimal
UD Logroñés
Gol Attığı Maç
73%
maç içinde (Deplasman)
Premium'a yükselt! 500 Karlı Lig Ekstra.

Premium size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Kârlı olduğu bilinen ve bahisçiler tarafından daha az takip edilen 500 ekstra lig. Ayrıca CSV indirmelerinin yanı sıra Korner istatistiklerini ve Kart istatistiklerini de alırsınız. Bugün abone olun!

UNLOCKToplam Kartlar / Maç

* SD Beasain ve UD Logrones arasındaki maç başına kart görme toplamı

Kartlar
/ maç
SD Beasain
Kartlar
/ maç
UD Logrones
Toplam KartlarBeasainUD LogroñésOrtalama
2.5 Üst
3.5 Üst
4.5 Üst
5.5 Üst
6.5 Üst
Görülen KartlarBeasainUD LogroñésOrtalama
Görülen Kart Ortalaması
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst
Rakibin Gördüğü KartlarBeasainUD LogroñésOrtalama
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst

SD Beasain ve UD Logrones için Tüm Maç Kartları. Lig ortalaması Segunda División RFEF Group 2's ortalamasıdır. 2025/2026 sezonundaki 285 maçlarında 0 kart vardı.

Segunda División RFEF Group 2 Sarı / Kırmızı Kart İstatistikleri

İlk / İkinci Yarı Galibiyet-Beraberlik-Mağlubiyet

İlk Yarı Performansı
 
İlk Yarı Performansı
SD Beasain Logo
0.80
İlk Yarı

UD Logrones logoUD Logrones dır +59% daha iyi açısından İlk Yarı Performansı

1.27
İlk Yarı
UD Logroñés Logo
İY/2Y FormBeasainUD Logroñés
İY Galibiyet13%27%
2Y Galibiyet33%38%
İY Beraberlik40%47%
2Y Beraberlik33%31%
İY Yenilgi27%13%
2Y Yenilgi33%31%

Tahminleriniz için SD Beasain ve UD Logrones's ilk yarı ve ikinci yarı kart istatistikleri.

Kart (İY / 2Y)BeasainUD LogroñésOrtalama
İlk Yarı Görülen Kart Ortalaması
İkinci Yarı Kart Ortalaması
Maçın Kart Ortalaması (1Y)
Maçın Kart Ortalaması (2Y)
1Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
2Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
İY/2Y ÜstBeasainUD LogroñésOrtalama
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y 2~3 Toplam Kartları
2Y 2~3 Toplam Kartları
1Y Toplam 3 Üst
2Y Toplam 3 Üst

İlk Golü Kim Atar?

SD BeasainSD Beasain
 
SD Beasain

35%

11 / 31 maçta ilk golü attı

UD LogronesUD Logrones
 
UD Logrones

52%

16 / 31 maçta ilk golü attı

Dakikalara Göre Goller
SD Beasain ve UD Logrones's 10 dakika ve 15 dakikada attığı goller.

10. Dk'ya KadarBeasainUD Logroñés
0 - 10 Dakika'5%5%
11 - 20 Dakika'12%6%
21 - 30 Dakika'11%13%
31 - 40 Dakika'4%7%
41 - 50 Dakika'11%10%
51 - 60 Dakika'12%8%
61 -70 Dakika'11%14%
71 - 80 Dakika'12%9%
81 -90 Dakika'14%17%
15. Dk'ya KadarBeasainUD Logroñés
0 - 15 Dakika'13%8%
16 - 30 Dakika'14%16%
31 -45 Dakika'8%15%
46 - 60 Dakika'18%10%
61 - 75 Dakika'13%19%
76 - 90 Dakika'24%21%
10. Dk'ye Kadar Atılan GolBeasainUD Logroñés
0 - 10 Dakika'3%8%
11 - 20 Dakika'15%6%
21 - 30 Dakika'3%12%
31 - 40 Dakika'3%6%
41 - 50 Dakika'18%12%
51 - 60 Dakika'12%9%
61 -70 Dakika'6%15%
71 - 80 Dakika'12%9%
81 -90 Dakika'18%17%
15. Dk'ye Kadar Atılan GolBeasainUD Logroñés
0 - 15 Dakika'15%9%
16 - 30 Dakika'6%17%
31 -45 Dakika'9%15%
46 - 60 Dakika'24%12%
61 - 75 Dakika'9%20%
76 - 90 Dakika'26%21%
10. Dk'ye Kadar Yenen GolBeasainUD Logroñés
0 - 10 Dakika'7%0%
11 - 20 Dakika'10%6%
21 - 30 Dakika'17%16%
31 - 40 Dakika'5%9%
41 - 50 Dakika'5%6%
51 - 60 Dakika'12%6%
61 -70 Dakika'14%13%
71 - 80 Dakika'12%9%
81 -90 Dakika'12%19%
15. Dk'ye Kadar Yenen GolBeasainUD Logroñés
0 - 15 Dakika'12%6%
16 - 30 Dakika'21%16%
31 -45 Dakika'7%16%
46 - 60 Dakika'14%6%
61 - 75 Dakika'17%19%
76 - 90 Dakika'21%22%

45' ve 90', uzatma süresi gollerini içerir.

Şutlar, Ofsaytlar, Fauller ve daha fazlası

Takım Şut SayısıBeasainUD LogroñésOrtalama
Maç Başı Şut11.8212.9112.00
Şut Dönüşüm OranıYokYokYok
Kaleyi Bulan Şut / Maç4.735.825.00
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç7.097.097.00
Gol Başına Çekilen ŞutYokYokYok
Takım 10.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 11.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 12.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 13.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 14.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 15.5 Şut Üst0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 3.5+0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 4.5+0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 5.5+0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 6.5+0%0%0%
Maçtaki Toplam ŞutBeasainUD LogroñésOrtalama
Toplam Şut 23.5 Üst0%0%0%
Toplam Şut 24.5 Üst0%0%0%
Toplam Şut 25.5 Üst0%0%0%
Toplam Şut 26.5 Üst0%0%0%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 7.5 Üst0%0%0%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 8.5 Üst0%0%0%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 9.5 Üst0%0%0%
Ofsayt İstatistikleriBeasainUD LogroñésOrtalama
Ofsayt / Maç4.135.575.00
2.5 Üst Ofsaytlar75%86%81%
3.5 Üst Ofsaytlar63%71%67%
Diğer İstatistiklerBeasainUD LogroñésOrtalama
Yaptığı Faul / Maç9.277.098.00
Yapılan Faul / Maç000.00
Ortalama Topla Oynama54%55%55%
Beraberlik % MS33%27%30%

Bazı veriler yukarıya veya aşağıya en yakın yüzdeye yuvarlanır ve bu nedenle toplandığında %101'e eşit olabilir.

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 UD Logrones

16

69%

41

12

29

35

3.31

2

 Real Unión

16

56%

36

14

22

32

3.13

3

 Deportivo Alaves II

17

53%

25

12

13

31

2.18

4

 CD Tudelano

16

56%

30

17

13

31

2.94

5

 Utebo FC

16

50%

34

18

16

30

3.25

6

 CD Ebro

16

38%

23

13

10

28

2.25

7

 Gernika

16

50%

17

13

4

27

1.88

8

 Sestao River

16

44%

22

14

8

26

2.25

9

 SD Amorebieta

16

44%

17

11

6

25

1.75

10

 SD Eibar II

16

50%

22

23

-1

25

2.81

11

 CD Basconia

15

40%

29

18

11

24

3.13

12

 Ejea

16

31%

19

19

0

22

2.38

13

 Náxara CD

16

31%

20

21

-1

20

2.56

14

 SD Logrones

15

27%

12

16

-4

19

1.87

15

 SD Beasain

15

27%

19

19

0

17

2.53

16

 Real Zaragoza II

16

31%

16

21

-5

17

2.31

17

 CD Alfaro

15

27%

13

21

-8

16

2.27

18

 UD Mutilvera

16

25%

16

28

-12

16

2.75

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Real Unión

16

63%

25

18

7

34

2.69

2

 Deportivo Alaves II

15

47%

14

7

7

27

1.40

3

 Utebo FC

16

50%

21

23

-2

25

2.75

4

 CD Tudelano

16

38%

24

21

3

23

2.81

5

 CD Ebro

16

31%

19

19

0

21

2.38

6

 SD Amorebieta

16

31%

18

20

-2

21

2.38

7

 SD Eibar II

16

31%

15

16

-1

20

1.94

8

 Sestao River

16

25%

16

18

-2

20

2.13

9

 UD Logrones

15

33%

25

20

5

19

3.00

10

 CD Basconia

17

24%

21

24

-3

19

2.65

11

 Náxara CD

15

33%

15

22

-7

18

2.47

12

 Gernika

16

25%

17

27

-10

16

2.75

13

 SD Beasain

16

19%

15

23

-8

15

2.38

14

 UD Mutilvera

16

25%

15

32

-17

14

2.94

15

 SD Logrones

16

13%

8

23

-15

12

1.94

16

 Ejea

16

19%

14

30

-16

12

2.75

17

 Real Zaragoza II

15

7%

11

33

-22

8

2.93

18

 CD Alfaro

16

6%

17

35

-18

6

3.25

* Segunda División RFEF Group 2 Ev ve Deplasman Tablolar ayrıca mevcut

Half Time Result
İstatistik
bet365
Draw
44%
2.20
Away
27%
2.50
Home
13%
4.00
Double Chance
İstatistik
×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!