Şutlar - 3. Lig - Grup 8

Takım Şut Sayısı

# Takım 10.5 Üst 11.5 Üst 12.5 Üst 13.5 Üst Toplam 14.5 Üst 15.5 Üst
1UD Santa Marta de Tormes LogoUD Santa Marta de Tormes100%67%67%67%67%67%
2Arandina CF LogoArandina CF100%100%100%50%50%0%
3CD La Virgen del Camino LogoCD La Virgen del Camino100%67%67%67%67%67%
4CD Atletico Mansilles LogoCD Atletico Mansilles100%0%0%0%0%0%
5CD Burgos Promesas 2000 LogoCD Burgos Promesas 200086%71%71%56%56%56%
6CD Colegios Diocesanos LogoCD Colegios Diocesanos75%50%50%50%0%0%
7Cultural Leonesa II LogoCultural Leonesa II71%56%43%43%43%14%
8CA Bembibre LogoCA Bembibre67%50%33%33%33%33%
9CD Villaralbo LogoCD Villaralbo67%67%33%0%0%0%
10Turegano LogoTuregano67%33%33%33%33%33%
11CF Palencia LogoCF Palencia60%60%60%40%20%20%
12Cristo Atlético LogoCristo Atlético60%40%40%20%20%20%
13CD Mirandés II LogoCD Mirandés II43%28%14%14%14%14%
14Unionistas Salamanca II LogoUnionistas Salamanca II40%40%40%0%0%0%
15Salamanca II LogoSalamanca II33%33%33%0%0%0%
16CD Guijuelo LogoCD Guijuelo33%33%33%33%33%33%
17SD Almazán LogoSD Almazán0%0%0%0%0%0%
18Calasanz Soria LogoCalasanz Soria0%0%0%0%0%0%

Maçtaki Toplam Şut

# Takım 23.5 Üst 24.5 Üst 25.5 Üst 26.5 Üst
1UD Santa Marta LogoUD Santa Marta de Tormes100%67%67%33%
2Arandina CF LogoArandina CF100%100%100%100%
3Calasanz Soria LogoCalasanz Soria100%0%0%0%
4La Virgen del Camino LogoCD La Virgen del Camino67%67%67%67%
5Villaralbo LogoCD Villaralbo67%67%67%67%
6Turégano LogoTuregano67%33%33%33%
7Salamanca II LogoSalamanca II67%67%67%50%
8CD Guijuelo LogoCD Guijuelo67%33%33%0%
9Burgos Promesas LogoCD Burgos Promesas 200056%56%56%56%
10Mirandés II LogoCD Mirandés II56%43%43%28%
11Colegios Diocesanos LogoCD Colegios Diocesanos50%50%50%50%
12CF Palencia LogoCF Palencia40%20%20%20%
13Cristo Atlético LogoCristo Atlético40%20%20%20%
14Unionistas Salamanca II LogoUnionistas Salamanca II40%40%40%0%
15Bembibre LogoCA Bembibre33%33%33%17%
16Cultural Leonesa II LogoCultural Leonesa II28%14%14%0%
17Atlético Mansillés LogoCD Atletico Mansilles0%0%0%0%
18Almazán LogoSD Almazán0%0%0%0%

Oyuncular - Çekilen Şut

No data

Şutlar - İspanya

La Liga Şutlar
- Seviye 1
2. Lig Şutlar
- Seviye 2
2. Lig B Şutlar
- Seviye 3
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!