Loading

Maç İstatistikleri / Önceki Sonuçlar - Ejea - CD Cuarte Industrial

SD Ejea Logo

SD Ejea
(50%)

4
Maçlar

50%
25%
25%

2 Galibiyetler

1 Beraberlikler(25%)

1 Galibiyetler

CD Cuarte Industrial Logo

Cuarte
(25%)

Ejea ve CD Cuarte Industrial's başa baş kayıtları, yaptıkları 4 toplantılarında Ejea's 2 kez kazandığını ve CD Cuarte Industrial's 1 kez kazandığını gösteriyor. Ejea ve CD Cuarte Industrial arasındaki 1 fikstürü beraberlikle sonuçlandı.

75%1.5 Üst
3 / 4 Maçlar
25%2.5 Üst
1 / 4 Maçlar
25%3.5 Üst
1 / 4 Maçlar
25%KG
1 / 4 Maçlar
50%Gol yememeden
Ejea
25%Gol yememeden
CD Cuarte Industrial

Tüm Tahminler- Ejea - CD Cuarte Industrial

67%2.5 Üst
Lig Ortalaması : 56%
83%1.5 Üst
Lig Ortalaması : 76%
67%KG
Lig Ortalaması : 50%
3.50Goller / Maç
Lig Ortalaması : 2.74
1.5 Üst, İY/2H & daha fazlası
8.5 Üst, 9.5 & daha fazlası

*Ejea ve CD Cuarte Industrial takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

Bu istatistik terimleri ne anlama geliyor? Sözlüğü Oku
Form - Toplam
 
Form - Toplam
SD Ejea Logo
2.50
  • G
    SD Ejea

    Ejea

    3. Lig - Grup 17

    13/9 3:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CD Belchite 97

    CD Belchite 97

  • G
    CF Illueca

    CF Illueca

    3. Lig - Grup 17

    20/9 8:15

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    SD Ejea

    Ejea

  • G
    SD Ejea

    Ejea

    3. Lig - Grup 17

    27/9 3:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Inter Huesca

    Inter Huesca

  • G
    Andorra National Team

    Andorra Milli Takımı

    3. Lig - Grup 17

    4/10 8:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    SD Ejea

    Ejea

  • G
    SD Ejea

    Ejea

    3. Lig - Grup 17

    10/10 9:00

    5 - 3

    MS

    ( İY : 3 - 2 )

    Club Deportivo Juvenil Tamarite

    Club Deportivo Juvenil Tamarite

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Ejea
Club Deportivo Juvenil Tamarite
Andorra Milli Takımı
Ejea
Ejea
Inter Huesca
CF Illueca
Ejea
Ejea
CD Belchite 97
  • Önceki

  • Sonraki

Ejea logoEjea dır +50% daha iyi açısından Maç Başı Puan

1.67
  • G
    CD Cuarte Industrial

    CD Cuarte Industrial

    3. Lig - Grup 17

    13/9 3:00

    5 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Inter Huesca

    Inter Huesca

  • M
    Andorra National Team

    Andorra Milli Takımı

    3. Lig - Grup 17

    20/9 9:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CD Cuarte Industrial

    CD Cuarte Industrial

  • M
    Club Deportivo Juvenil Tamarite

    Club Deportivo Juvenil Tamarite

    3. Lig - Grup 17

    27/9 8:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    CD Cuarte Industrial

    CD Cuarte Industrial

  • G
    CD La Almunia

    CD La Almunia

    3. Lig - Grup 17

    4/10 8:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    CD Cuarte Industrial

    CD Cuarte Industrial

  • B
    CD Cuarte Industrial

    CD Cuarte Industrial

    3. Lig - Grup 17

    10/10 3:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    CD Caspe

    CD Caspe

CD Cuarte Industrial Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

CD Cuarte Industrial
CD Caspe
CD La Almunia
CD Cuarte Industrial
Club Deportivo Juvenil Tamarite
CD Cuarte Industrial
Andorra Milli Takımı
CD Cuarte Industrial
CD Cuarte Industrial
Inter Huesca
  • Önceki

  • Sonraki

Ücretsiz Günlük Tahminler

FootyStats Tahminlerine Abone Ol, Her Gün 3 ~ 10 Ücretsiz Tahmin Al. Kârı Takip Ediyoruz!

Üye olmak için mail adresini kullan *

Atılan Goller Kim daha fazla gol atacak?

Ejea dır +7% daha iyi açısından Atılan Gol

SD Ejea
2.33 Goller / Maç

Ejea (Ev Sahibi)

Cuarte
2.17 Goller / Maç

CD Cuarte Industrial (Deplasman)

Maç Başı GolSD EjeaCuarte
0.5 Üst83%83%
1.5 Üst83%67%
2.5 Üst33%33%
3.5 Üst17%17%
Gol Atılamayan Maç17%17%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da atılan gollerSD EjeaCuarte
İY Atılan Gol67%67%
2Y Atılan Gol67%67%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç50%50%
İY Ortalama Gol1.170.83
2Y Ortalama Gol1.171.33

* İstatistikler Ejea ve CD Cuarte Industrial'nin hem iç saha hem de deplasman maçlarını içerir.

Yenen Goller Kim gol yiyecek?

Ejea dır +14% daha iyi açısından Yenen Gol

SD Ejea
1.17 Yenen Gol / Maç

Ejea (Ev Sahibi)

Cuarte
1.33 Yenen Gol / Maç

CD Cuarte Industrial (Deplasman)

Gol Yeme / MaçSD EjeaCuarte
0.5 Üst83%83%
1.5 Üst17%50%
2.5 Üst17%0%
3.5 Üst0%0%
Gol yememeden17%17%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da yenilen gollerSD EjeaCuarte
İY Gol Yememe67%50%
2Y Gol Yememe33%50%
İY Ortalama Yenen Gol0.50.67
2Y Ortalama Yenen Gol0.670.67

* Yenilen gol verileri Ejea ve CD Cuarte Industrial's hem iç saha hem de deplasman maçlarını içermektedir.

2,5 Üst ve KG Tahminleri Bu maçta kaç gol var?

Ejea ve CD Cuarte Industrial's 0,5 ~ 4,5 Üzeri ve KG verileri.

Toplam GollerSD EjeaCuarteOrtalama
0.5 Üst100%100%100%
1.5 Üst83%83%83%
2.5 Üst67%67%67%
3.5 Üst33%50%42%
4.5 Üst17%17%17%
KG67%67%67%
KG Var & Galibiyet67%33%50%
KG & Beraberlik0%17%9%
KG VAR & 2.5 Üst67%67%67%
KG YOK / 2.5 Alt0%0%0%
1. Yarı GolleriSD EjeaCuarteOrtalama
İY KG VAR
İY 0.5 Üst
İY 1.5 Üst
İY 2.5 Üst
2. Yarı GolleriSD EjeaCuarteOrtalama
2Y KG VAR
Her İki Yarıda KG
2Y 0.5 Üst
2Y 1.5 Üst
2Y 2.5 Üst
Goller (Alt)SD EjeaCuarteOrtalama
0,5 Alt0%0%0%
1.5 Alt17%17%17%
2.5 Alt33%33%33%
3.5 Alt67%50%59%
4.5 Alt83%83%83%
İY/2YSD EjeaCuarteOrtalama
İY 0.5 Alt33%17%25%
İY 1.5 Alt50%67%59%
İY 2.5 Alt83%67%75%
2Y 0.5 Alt17%0%9%
2Y 1.5 Alt50%50%50%
2Y 2.5 Alt67%67%67%

Son Kullanıcı Tahminleri

Henüz Kullanıcı tahmini yok. Oranlar yayınlandıktan sonra bir tane yayınlayabilirsiniz.

Korner İstatistikleri Kaç tane köşe vuruşu olacak?

UNLOCKKorner / maç

Ejea ve CD Cuarte Industrial arasında * Maç başına Ortalama Köşe Vuruşları

/ maç
Kazanılan Korner
/ maç
Kazanılan Korner
Toplam KornerSD EjeaCuarteOrtalama
6 Üst
7 Üst
8 Üst
9 Üst
10 Üst
11 Üst
12 Üst
13 Üst
İlk YarıSD EjeaCuarteOrtalama
İY Ortalama
İY 4 Üst
İY 5 Üst
İY 6 Üst
İkinci YarıSD EjeaCuarteOrtalama
2Y Ortalama
2Y 4 Üst
2Y 5 Üst
2Y 6 Üst

Ejea ve CD Cuarte Industrial için Toplam Maç Korner Sayısı. Lig ortalaması 3. Lig - Grup 17's 2026/2027 sezonundaki 54 maçlarındaki ortalamasıdır.

3. Lig - Grup 17 Korner Tablosu

Takım Kornerleri Korner Kazanılan / Rakip

Ejea ve CD Cuarte Industrial's bireysel takım korner verileri.

Takım KornerleriSD EjeaCuarteOrtalama
Kazanılan Korner Sayısı / Maç
Karşı Kornerler / Maç
2.5 Üst - Kazanılan Korner
3.5 Üst - Kazanılan Korner
4.5 Üst - Kazanılan Korner
2.5 Üst - Karşı Korner
3.5 Üst - Karşı Korner
4.5 Üst - Karşı Korner

Ejea Gol Atacak Mı?

Ejea
Gol Attığı Maç
83%
maç içinde (Toplam)

Yüksek İhtimal

Elimizdeki verilere göre Ejea takımının bu maçta gol atması Yüksek İhtimal
CD Cuarte Industrial
Gol Yenmeyen
17%
maç içinde (Toplam)

CD Cuarte Industrial Gol Atacak Mı?

Ejea
Gol Yenmeyen
17%
maç içinde (Toplam)

Yüksek İhtimal

Elimizdeki verilere göre CD Cuarte Industrial takımının bu maçta gol atması Yüksek İhtimal
CD Cuarte Industrial
Gol Attığı Maç
83%
maç içinde (Toplam)
Premium'a yükselt! 500 Karlı Lig Ekstra.

Premium size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Kârlı olduğu bilinen ve bahisçiler tarafından daha az takip edilen 500 ekstra lig. Ayrıca CSV indirmelerinin yanı sıra Korner istatistiklerini ve Kart istatistiklerini de alırsınız. Bugün abone olun!

UNLOCKToplam Kartlar / Maç

* Ejea ve CD Cuarte Industrial arasındaki maç başına kart görme toplamı

Kartlar
/ maç
Ejea
Kartlar
/ maç
CD Cuarte Industrial
Toplam KartlarSD EjeaCuarteOrtalama
2.5 Üst
3.5 Üst
4.5 Üst
5.5 Üst
6.5 Üst
Görülen KartlarSD EjeaCuarteOrtalama
Görülen Kart Ortalaması
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst
Rakibin Gördüğü KartlarSD EjeaCuarteOrtalama
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst

Ejea ve CD Cuarte Industrial için Tüm Maç Kartları. Lig ortalaması 3. Lig - Grup 17's ortalamasıdır. 2026/2027 sezonundaki 54 maçlarında 0 kart vardı.

3. Lig - Grup 17 Sarı / Kırmızı Kart İstatistikleri

İlk / İkinci Yarı Galibiyet-Beraberlik-Mağlubiyet

İlk Yarı Performansı
 
İlk Yarı Performansı
SD Ejea Logo
2.00
İlk Yarı

Ejea logoEjea dır +20% daha iyi açısından İlk Yarı Performansı

1.67
İlk Yarı
CD Cuarte Industrial Logo
İY/2Y FormSD EjeaCuarte
İY Galibiyet50%50%
2Y Galibiyet50%67%
İY Beraberlik50%17%
2Y Beraberlik33%0%
İY Yenilgi0%33%
2Y Yenilgi17%33%

Tahminleriniz için Ejea ve CD Cuarte Industrial's ilk yarı ve ikinci yarı kart istatistikleri.

Kart (İY / 2Y)SD EjeaCuarteOrtalama
İlk Yarı Görülen Kart Ortalaması
İkinci Yarı Kart Ortalaması
Maçın Kart Ortalaması (1Y)
Maçın Kart Ortalaması (2Y)
1Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
2Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
İY/2Y ÜstSD EjeaCuarteOrtalama
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y 2~3 Toplam Kartları
2Y 2~3 Toplam Kartları
1Y Toplam 3 Üst
2Y Toplam 3 Üst

İlk Golü Kim Atar?

EjeaEjea
 
Ejea

67%

4 / 6 maçta ilk golü attı

CD Cuarte IndustrialCD Cuarte Industrial
 
CD Cuarte Industrial

67%

4 / 6 maçta ilk golü attı

Dakikalara Göre Goller
Ejea ve CD Cuarte Industrial's 10 dakika ve 15 dakikada attığı goller.

10. Dk'ya KadarSD EjeaCuarte
0 - 10 Dakika'14%0%
11 - 20 Dakika'14%0%
21 - 30 Dakika'5%24%
31 - 40 Dakika'14%14%
41 - 50 Dakika'0%14%
51 - 60 Dakika'19%0%
61 -70 Dakika'14%14%
71 - 80 Dakika'10%14%
81 -90 Dakika'10%19%
15. Dk'ya KadarSD EjeaCuarte
0 - 15 Dakika'19%0%
16 - 30 Dakika'14%24%
31 -45 Dakika'14%19%
46 - 60 Dakika'19%10%
61 - 75 Dakika'19%28%
76 - 90 Dakika'14%19%
10. Dk'ye Kadar Atılan GolSD EjeaCuarte
0 - 10 Dakika'21%0%
11 - 20 Dakika'14%0%
21 - 30 Dakika'7%31%
31 - 40 Dakika'7%8%
41 - 50 Dakika'0%8%
51 - 60 Dakika'7%0%
61 -70 Dakika'14%23%
71 - 80 Dakika'14%8%
81 -90 Dakika'14%23%
15. Dk'ye Kadar Atılan GolSD EjeaCuarte
0 - 15 Dakika'28%0%
16 - 30 Dakika'14%31%
31 -45 Dakika'7%8%
46 - 60 Dakika'7%8%
61 - 75 Dakika'21%31%
76 - 90 Dakika'21%23%
10. Dk'ye Kadar Yenen GolSD EjeaCuarte
0 - 10 Dakika'0%0%
11 - 20 Dakika'14%0%
21 - 30 Dakika'0%13%
31 - 40 Dakika'28%25%
41 - 50 Dakika'0%25%
51 - 60 Dakika'43%0%
61 -70 Dakika'14%0%
71 - 80 Dakika'0%25%
81 -90 Dakika'0%13%
15. Dk'ye Kadar Yenen GolSD EjeaCuarte
0 - 15 Dakika'0%0%
16 - 30 Dakika'14%13%
31 -45 Dakika'28%38%
46 - 60 Dakika'43%13%
61 - 75 Dakika'14%25%
76 - 90 Dakika'0%13%

45' ve 90', uzatma süresi gollerini içerir.

Şutlar, Ofsaytlar, Fauller ve daha fazlası

Takım Şut SayısıSD EjeaCuarteOrtalama
Maç Başı Şut0.008.004.00
Şut Dönüşüm OranıYok25%12%
Kaleyi Bulan Şut / Maç0.003.002.00
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç0.005.003.00
Gol Başına Çekilen ŞutYok4.002
Takım 10.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 11.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 12.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 13.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 14.5 Şut Üst0%0%0%
Takım 15.5 Şut Üst0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 3.5+0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 4.5+0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 5.5+0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 6.5+0%0%0%
Maçtaki Toplam ŞutSD EjeaCuarteOrtalama
Toplam Şut 23.5 Üst0%0%0%
Toplam Şut 24.5 Üst0%0%0%
Toplam Şut 25.5 Üst0%0%0%
Toplam Şut 26.5 Üst0%0%0%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 7.5 Üst0%100%50%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 8.5 Üst0%100%50%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 9.5 Üst0%100%50%
Ofsayt İstatistikleriSD EjeaCuarteOrtalama
Ofsayt / Maç0.001.001.00
2.5 Üst Ofsaytlar0%0%0%
3.5 Üst Ofsaytlar0%0%0%
Diğer İstatistiklerSD EjeaCuarteOrtalama
Yaptığı Faul / Maç0.000.000.00
Yapılan Faul / Maç000.00
Ortalama Topla Oynama0%56%28%
Beraberlik % MS0%17%9%

Bazı veriler yukarıya veya aşağıya en yakın yüzdeye yuvarlanır ve bu nedenle toplandığında %101'e eşit olabilir.

Lig Tablosu

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Real Zaragoza II

6

83%

14

3

11

16

2.83

2

 Ejea

6

83%

14

7

7

15

3.50

3

 CD Brea

6

67%

10

2

8

14

2.00

4

 UD Fraga

6

50%

8

4

4

11

2.00

5

 CD Cuarte Industrial

6

50%

13

8

5

10

3.50

6

 CA Monzón

6

50%

8

10

-2

10

3.00

7

 CD Caspe

6

33%

11

8

3

9

3.17

8

 AD CF Epila

6

33%

7

7

0

8

2.33

9

 AD Almudevar

6

33%

7

6

1

7

2.17

10

 SD Huesca II

6

17%

4

5

-1

7

1.50

11

 CD Binéfar

6

33%

11

12

-1

7

3.83

12

 CD La Almunia

6

33%

8

10

-2

7

3.00

13

 CF Illueca

6

33%

4

7

-3

7

1.83

14

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

6

33%

10

13

-3

6

3.83

15

 Inter Huesca

6

17%

7

10

-3

5

2.83

16

 Andorra Milli Takımı

6

17%

4

10

-6

5

2.33

17

 CD Robres

6

0%

6

13

-7

2

3.17

18

 CD Belchite 97

6

0%

2

13

-11

2

2.50

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Real Zaragoza II

6

83%

14

3

11

16

2.83

2

 Ejea

6

83%

14

7

7

15

3.50

3

 CD Brea

6

67%

10

2

8

14

2.00

4

 UD Fraga

6

50%

8

4

4

11

2.00

5

 CD Cuarte Industrial

6

50%

13

8

5

10

3.50

6

 CA Monzón

6

50%

8

10

-2

10

3.00

7

 CD Caspe

6

33%

11

8

3

9

3.17

8

 AD CF Epila

6

33%

7

7

0

8

2.33

9

 AD Almudevar

6

33%

7

6

1

7

2.17

10

 SD Huesca II

6

17%

4

5

-1

7

1.50

11

 CD Binéfar

6

33%

11

12

-1

7

3.83

12

 CD La Almunia

6

33%

8

10

-2

7

3.00

13

 CF Illueca

6

33%

4

7

-3

7

1.83

14

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

6

33%

10

13

-3

6

3.83

15

 Inter Huesca

6

17%

7

10

-3

5

2.83

16

 Andorra Milli Takımı

6

17%

4

10

-6

5

2.33

17

 CD Robres

6

0%

6

13

-7

2

3.17

18

 CD Belchite 97

6

0%

2

13

-11

2

2.50

* Tercera Group 17 Form Tablosu da mevcuttur

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!