Loading

Maç İstatistikleri / Önceki Sonuçlar - CD Arenteiro - Céltiga CF

2
Maçlar

0%
100%
0%

2 Beraberlikler(100%)

CD Arenteiro ve Céltiga CF's başa baş kayıtları, yaptıkları 2 toplantılarında CD Arenteiro's 0 kez kazandığını ve Céltiga CF's 0 kez kazandığını gösteriyor. CD Arenteiro ve Céltiga CF arasındaki 2 fikstürü beraberlikle sonuçlandı.

50%1.5 Üst
1 / 2 Maçlar
0%2.5 Üst
0 / 2 Maçlar
0%3.5 Üst
0 / 2 Maçlar
50%KG
1 / 2 Maçlar
50%Gol yememeden
CD Arenteiro
50%Gol yememeden
Céltiga CF

Tüm Tahminler- CD Arenteiro - Céltiga CF

34%2.5 Üst
Lig Ortalaması : 44%
59%1.5 Üst
Lig Ortalaması : 67%
42%KG
Lig Ortalaması : 56%
2.33Goller / Maç
Lig Ortalaması : 2.61
1.5 Üst, İY/2H & daha fazlası
8.5 Üst, 9.5 & daha fazlası

*CD Arenteiro ve Céltiga CF takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

Bu istatistik terimleri ne anlama geliyor? Sözlüğü Oku
Form - Toplam
 
Form - Toplam
CD Arenteiro Logo
0.67
  • M
    Portonovo

    Portonovo

    3. Lig - Grup 1

    13/9 9:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • G
    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

    3. Lig - Grup 1

    20/9 9:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Lalín

    Lalin

  • M
    Pontevedra CF II

    Pontevedra CF II

    3. Lig - Grup 1

    27/9 7:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • M
    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

    3. Lig - Grup 1

    3/10 10:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Antela

    Antela

  • B
    SD Sarriana

    SD Sarriana

    3. Lig - Grup 1

    11/10 9:00

    3 - 3

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

SD Sarriana
CD Arenteiro
CD Arenteiro
Antela
Pontevedra CF II
CD Arenteiro
CD Arenteiro
Lalin
Portonovo
CD Arenteiro
  • Önceki

  • Sonraki

Céltiga CF logoCéltiga CF dır +49% daha iyi açısından Maç Başı Puan

1.00
  • M
    Céltiga CF

    Céltiga CF

    3. Lig - Grup 1

    12/9 9:30

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    CD Boiro

    CD Boiro

  • M
    RC Villalbés

    RC Villalbés

    3. Lig - Grup 1

    19/9 9:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Céltiga CF

    Céltiga CF

  • G
    Céltiga CF

    Céltiga CF

    3. Lig - Grup 1

    27/9 9:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CD Estradense

    CD Estradense

  • B
    Viveiro CF

    Viveiro CF

    3. Lig - Grup 1

    4/10 3:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Céltiga CF

    Céltiga CF

  • B
    Céltiga CF

    Céltiga CF

    3. Lig - Grup 1

    11/10 8:30

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Alondras CF

    Alondras CF

Céltiga CF Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Céltiga CF
Alondras CF
Viveiro CF
Céltiga CF
Céltiga CF
CD Estradense
RC Villalbés
Céltiga CF
Céltiga CF
CD Boiro
  • Önceki

  • Sonraki

Ücretsiz Günlük Tahminler

FootyStats Tahminlerine Abone Ol, Her Gün 3 ~ 10 Ücretsiz Tahmin Al. Kârı Takip Ediyoruz!

Üye olmak için mail adresini kullan *

Atılan Goller Kim daha fazla gol atacak?

CD Arenteiro dır +41% daha iyi açısından Atılan Gol

Arenteiro
1.17 Goller / Maç

CD Arenteiro (Ev Sahibi)

Céltiga
0.83 Goller / Maç

Céltiga CF (Deplasman)

Maç Başı GolArenteiroCéltiga
0.5 Üst67%50%
1.5 Üst33%33%
2.5 Üst17%0%
3.5 Üst0%0%
Gol Atılamayan Maç33%50%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da atılan gollerArenteiroCéltiga
İY Atılan Gol25%40%
2Y Atılan Gol50%20%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç25%20%
İY Ortalama Gol0.50.4
2Y Ortalama Gol0.500.20

* İstatistikler CD Arenteiro ve Céltiga CF'nin hem iç saha hem de deplasman maçlarını içerir.

Yenen Goller Kim gol yiyecek?

Céltiga CF dır +40% daha iyi açısından Yenen Gol

Arenteiro
1.67 Yenen Gol / Maç

CD Arenteiro (Ev Sahibi)

Céltiga
1 Yenen Gol / Maç

Céltiga CF (Deplasman)

Gol Yeme / MaçArenteiroCéltiga
0.5 Üst83%50%
1.5 Üst50%33%
2.5 Üst33%17%
3.5 Üst0%0%
Gol yememeden17%50%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da yenilen gollerArenteiroCéltiga
İY Gol Yememe75%60%
2Y Gol Yememe25%80%
İY Ortalama Yenen Gol0.50.4
2Y Ortalama Yenen Gol0.750.20

* Yenilen gol verileri CD Arenteiro ve Céltiga CF's hem iç saha hem de deplasman maçlarını içermektedir.

2,5 Üst ve KG Tahminleri Bu maçta kaç gol var?

CD Arenteiro ve Céltiga CF's 0,5 ~ 4,5 Üzeri ve KG verileri.

Toplam GollerArenteiroCéltigaOrtalama
0.5 Üst100%67%84%
1.5 Üst50%67%59%
2.5 Üst50%17%34%
3.5 Üst33%17%25%
4.5 Üst33%17%25%
KG50%33%42%
KG Var & Galibiyet0%0%0%
KG & Beraberlik17%17%17%
KG VAR & 2.5 Üst50%17%34%
KG YOK / 2.5 Alt0%0%0%
1. Yarı GolleriArenteiroCéltigaOrtalama
İY KG VAR
İY 0.5 Üst
İY 1.5 Üst
İY 2.5 Üst
2. Yarı GolleriArenteiroCéltigaOrtalama
2Y KG VAR
Her İki Yarıda KG
2Y 0.5 Üst
2Y 1.5 Üst
2Y 2.5 Üst
Goller (Alt)ArenteiroCéltigaOrtalama
0,5 Alt0%33%17%
1.5 Alt50%33%42%
2.5 Alt50%83%67%
3.5 Alt67%83%75%
4.5 Alt67%83%75%
İY/2YArenteiroCéltigaOrtalama
İY 0.5 Alt75%40%58%
İY 1.5 Alt75%80%78%
İY 2.5 Alt75%100%88%
2Y 0.5 Alt0%60%30%
2Y 1.5 Alt75%100%88%
2Y 2.5 Alt100%100%100%

Son Kullanıcı Tahminleri

Henüz Kullanıcı tahmini yok. Oranlar yayınlandıktan sonra bir tane yayınlayabilirsiniz.

Korner İstatistikleri Kaç tane köşe vuruşu olacak?

UNLOCKKorner / maç

CD Arenteiro ve Céltiga CF arasında * Maç başına Ortalama Köşe Vuruşları

/ maç
Kazanılan Korner
/ maç
Kazanılan Korner
Toplam KornerArenteiroCéltigaOrtalama
6 Üst
7 Üst
8 Üst
9 Üst
10 Üst
11 Üst
12 Üst
13 Üst
İlk YarıArenteiroCéltigaOrtalama
İY Ortalama
İY 4 Üst
İY 5 Üst
İY 6 Üst
İkinci YarıArenteiroCéltigaOrtalama
2Y Ortalama
2Y 4 Üst
2Y 5 Üst
2Y 6 Üst

CD Arenteiro ve Céltiga CF için Toplam Maç Korner Sayısı. Lig ortalaması 3. Lig - Grup 1's 2026/2027 sezonundaki 54 maçlarındaki ortalamasıdır.

3. Lig - Grup 1 Korner Tablosu

Takım Kornerleri Korner Kazanılan / Rakip

CD Arenteiro ve Céltiga CF's bireysel takım korner verileri.

Takım KornerleriArenteiroCéltigaOrtalama
Kazanılan Korner Sayısı / Maç
Karşı Kornerler / Maç
2.5 Üst - Kazanılan Korner
3.5 Üst - Kazanılan Korner
4.5 Üst - Kazanılan Korner
2.5 Üst - Karşı Korner
3.5 Üst - Karşı Korner
4.5 Üst - Karşı Korner

CD Arenteiro Gol Atacak Mı?

CD Arenteiro
Gol Attığı Maç
67%
maç içinde (Toplam)

Belirsiz

Elimizdeki verilere göre CD Arenteiro takımının bu maçta gol atma şansı Belirsiz
Céltiga CF
Gol Yenmeyen
50%
maç içinde (Toplam)

Céltiga CF Gol Atacak Mı?

CD Arenteiro
Gol Yenmeyen
17%
maç içinde (Toplam)

Belirsiz

Elimizdeki verilere göre Céltiga CF takımının bu maçta gol atma şansı Belirsiz
Céltiga CF
Gol Attığı Maç
50%
maç içinde (Toplam)
Premium'a yükselt! 500 Karlı Lig Ekstra.

Premium size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Kârlı olduğu bilinen ve bahisçiler tarafından daha az takip edilen 500 ekstra lig. Ayrıca CSV indirmelerinin yanı sıra Korner istatistiklerini ve Kart istatistiklerini de alırsınız. Bugün abone olun!

UNLOCKToplam Kartlar / Maç

* CD Arenteiro ve Céltiga CF arasındaki maç başına kart görme toplamı

Kartlar
/ maç
CD Arenteiro
Kartlar
/ maç
Céltiga CF
Toplam KartlarArenteiroCéltigaOrtalama
2.5 Üst
3.5 Üst
4.5 Üst
5.5 Üst
6.5 Üst
Görülen KartlarArenteiroCéltigaOrtalama
Görülen Kart Ortalaması
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst
Rakibin Gördüğü KartlarArenteiroCéltigaOrtalama
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst

CD Arenteiro ve Céltiga CF için Tüm Maç Kartları. Lig ortalaması 3. Lig - Grup 1's ortalamasıdır. 2026/2027 sezonundaki 54 maçlarında 8 kart vardı.

3. Lig - Grup 1 Sarı / Kırmızı Kart İstatistikleri

İlk / İkinci Yarı Galibiyet-Beraberlik-Mağlubiyet

İlk Yarı Performansı
 
İlk Yarı Performansı
CD Arenteiro Logo
1.00
İlk Yarı

Céltiga CF logoCéltiga CF dır +20% daha iyi açısından İlk Yarı Performansı

1.20
İlk Yarı
Céltiga CF Logo
İY/2Y FormArenteiroCéltiga
İY Galibiyet0%20%
2Y Galibiyet25%20%
İY Beraberlik100%60%
2Y Beraberlik25%60%
İY Yenilgi0%20%
2Y Yenilgi50%20%

Tahminleriniz için CD Arenteiro ve Céltiga CF's ilk yarı ve ikinci yarı kart istatistikleri.

Kart (İY / 2Y)ArenteiroCéltigaOrtalama
İlk Yarı Görülen Kart Ortalaması
İkinci Yarı Kart Ortalaması
Maçın Kart Ortalaması (1Y)
Maçın Kart Ortalaması (2Y)
1Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
2Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
İY/2Y ÜstArenteiroCéltigaOrtalama
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y 2~3 Toplam Kartları
2Y 2~3 Toplam Kartları
1Y Toplam 3 Üst
2Y Toplam 3 Üst

İlk Golü Kim Atar?

CD ArenteiroCD Arenteiro
 
CD Arenteiro

33%

2 / 6 maçta ilk golü attı

Céltiga CFCéltiga CF
 
Céltiga CF

17%

1 / 6 maçta ilk golü attı

Dakikalara Göre Goller
CD Arenteiro ve Céltiga CF's 10 dakika ve 15 dakikada attığı goller.

10. Dk'ya KadarArenteiroCéltiga
0 - 10 Dakika'6%0%
11 - 20 Dakika'6%9%
21 - 30 Dakika'0%9%
31 - 40 Dakika'6%18%
41 - 50 Dakika'6%9%
51 - 60 Dakika'6%0%
61 -70 Dakika'12%0%
71 - 80 Dakika'0%0%
81 -90 Dakika'12%9%
15. Dk'ya KadarArenteiroCéltiga
0 - 15 Dakika'12%0%
16 - 30 Dakika'0%18%
31 -45 Dakika'12%18%
46 - 60 Dakika'6%9%
61 - 75 Dakika'12%0%
76 - 90 Dakika'12%9%
10. Dk'ye Kadar Atılan GolArenteiroCéltiga
0 - 10 Dakika'14%0%
11 - 20 Dakika'0%0%
21 - 30 Dakika'0%20%
31 - 40 Dakika'0%20%
41 - 50 Dakika'14%0%
51 - 60 Dakika'0%0%
61 -70 Dakika'14%0%
71 - 80 Dakika'0%0%
81 -90 Dakika'14%20%
15. Dk'ye Kadar Atılan GolArenteiroCéltiga
0 - 15 Dakika'14%0%
16 - 30 Dakika'0%20%
31 -45 Dakika'14%20%
46 - 60 Dakika'0%0%
61 - 75 Dakika'14%0%
76 - 90 Dakika'14%20%
10. Dk'ye Kadar Yenen GolArenteiroCéltiga
0 - 10 Dakika'0%0%
11 - 20 Dakika'10%17%
21 - 30 Dakika'0%0%
31 - 40 Dakika'10%17%
41 - 50 Dakika'0%17%
51 - 60 Dakika'10%0%
61 -70 Dakika'10%0%
71 - 80 Dakika'0%0%
81 -90 Dakika'10%0%
15. Dk'ye Kadar Yenen GolArenteiroCéltiga
0 - 15 Dakika'10%0%
16 - 30 Dakika'0%17%
31 -45 Dakika'10%17%
46 - 60 Dakika'10%17%
61 - 75 Dakika'10%0%
76 - 90 Dakika'10%0%

45' ve 90', uzatma süresi gollerini içerir.

Şutlar, Ofsaytlar, Fauller ve daha fazlası

Takım Şut SayısıArenteiroCéltigaOrtalama
Maç Başı Şut7.509.679.00
Şut Dönüşüm Oranı0%10%5%
Kaleyi Bulan Şut / Maç1.505.003.00
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç6.004.675.00
Gol Başına Çekilen Şut0.009.675
Takım 10.5 Şut Üst50%33%42%
Takım 11.5 Şut Üst50%33%42%
Takım 12.5 Şut Üst50%33%42%
Takım 13.5 Şut Üst0%33%17%
Takım 14.5 Şut Üst0%33%17%
Takım 15.5 Şut Üst0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 3.5+0%100%50%
Takımın Kaleye Şutları 4.5+0%100%50%
Takımın Kaleye Şutları 5.5+0%0%0%
Takımın Kaleye Şutları 6.5+0%0%0%
Maçtaki Toplam ŞutArenteiroCéltigaOrtalama
Toplam Şut 23.5 Üst50%33%42%
Toplam Şut 24.5 Üst50%33%42%
Toplam Şut 25.5 Üst50%33%42%
Toplam Şut 26.5 Üst50%33%42%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 7.5 Üst50%67%59%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 8.5 Üst50%33%42%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 9.5 Üst0%33%17%
Ofsayt İstatistikleriArenteiroCéltigaOrtalama
Ofsayt / Maç3.002.003.00
2.5 Üst Ofsaytlar100%33%67%
3.5 Üst Ofsaytlar0%33%17%
Diğer İstatistiklerArenteiroCéltigaOrtalama
Yaptığı Faul / Maç14.007.3311.00
Yapılan Faul / Maç17.5913.00
Ortalama Topla Oynama50%50%50%
Beraberlik % MS17%50%34%

Bazı veriler yukarıya veya aşağıya en yakın yüzdeye yuvarlanır ve bu nedenle toplandığında %101'e eşit olabilir.

Frikik, Kale Vuruşu & Taç

Serbest vuruşlarArenteiroCéltigaOrtalama
Maç ORT Frikik Sayısı314036
Serbest Vuruşları Toplam 20.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 21.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 22.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 23.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 24.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 25.5+100%100%100%
Kale vuruşuArenteiroCéltigaOrtalama
ORT Maç Kale Vuruşu214.58
Tüm Kale Vuruşları 8.5+0%100%50%
Tüm Kale Vuruşları 9.5+0%50%25%
Tüm Kale Vuruşları 10.5+0%50%25%
Tüm Kale Vuruşları 11.5+0%50%25%
Tüm Kale Vuruşları 12.5+0%50%25%
Tüm Kale Vuruşları 13.5+0%50%25%
Taç atışıArenteiroCéltigaOrtalama
Maç ORT Taç Sayısı502638
Taç Atışları Toplam 37.5+100%0%50%
Taç Atışları Toplam 38.5+100%0%50%
Taç Atışları Toplam 39.5+100%0%50%
Taç Atışları Toplam 40.5+100%0%50%
Taç Atışları Toplam 41.5+100%0%50%
Taç Atışları Toplam 42.5+100%0%50%
Taç Atışları Toplam 43.5+100%0%50%
Taç Atışları Toplam 44.5+100%0%50%

Lig Tablosu

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 CD Boiro

6

67%

11

6

5

13

2.83

2

 CD Barco

6

50%

7

5

2

11

2.00

3

 Antela

6

50%

6

5

1

11

1.83

4

 Portonovo

6

50%

8

6

2

10

2.33

5

 SD Sarriana

6

50%

12

10

2

10

3.67

6

 Alondras CF

6

50%

10

9

1

10

3.17

7

 Lalin

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 CD Estradense

6

50%

10

10

0

10

3.33

9

 RC Villalbés

6

33%

8

7

1

9

2.50

10

 Silva SD

6

33%

8

9

-1

8

2.83

11

 Pontevedra CF II

6

33%

9

7

2

7

2.67

12

 Gran Pena

6

33%

9

11

-2

7

3.33

13

 Céltiga CF

6

17%

5

6

-1

6

1.83

14

 Somozas

6

17%

5

6

-1

6

1.83

15

 CA Arteixo

6

17%

8

10

-2

6

3.00

16

 Atletico Coruna

6

33%

10

12

-2

6

3.67

17

 CD Arenteiro

6

17%

7

10

-3

4

2.83

18

 Viveiro CF

6

17%

2

6

-4

4

1.33

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 CD Boiro

6

67%

11

6

5

13

2.83

2

 CD Barco

6

50%

7

5

2

11

2.00

3

 Antela

6

50%

6

5

1

11

1.83

4

 Portonovo

6

50%

8

6

2

10

2.33

5

 SD Sarriana

6

50%

12

10

2

10

3.67

6

 Alondras CF

6

50%

10

9

1

10

3.17

7

 Lalin

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 CD Estradense

6

50%

10

10

0

10

3.33

9

 RC Villalbés

6

33%

8

7

1

9

2.50

10

 Silva SD

6

33%

8

9

-1

8

2.83

11

 Pontevedra CF II

6

33%

9

7

2

7

2.67

12

 Gran Pena

6

33%

9

11

-2

7

3.33

13

 Céltiga CF

6

17%

5

6

-1

6

1.83

14

 Somozas

6

17%

5

6

-1

6

1.83

15

 CA Arteixo

6

17%

8

10

-2

6

3.00

16

 Atletico Coruna

6

33%

10

12

-2

6

3.67

17

 CD Arenteiro

6

17%

7

10

-3

4

2.83

18

 Viveiro CF

6

17%

2

6

-4

4

1.33

* Tercera Group 1 Form Tablosu da mevcuttur

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!