Loading

KİLİDİ AÇ
3. Lig - Grup 13

FootyStats Premium'a Abone Ol

1
Maçlar

0%
0%
100%

1 Galibiyetler

Santomera CF Logo

Santomera
(100%)

CD Algar ve Santomera CF's başa baş kayıtları, yaptıkları 1 toplantılarında CD Algar's 0 kez kazandığını ve Santomera CF's 1 kez kazandığını gösteriyor. CD Algar ve Santomera CF arasındaki 0 fikstürü beraberlikle sonuçlandı.

100%1.5 Üst
1 / 1 Maçlar
0%2.5 Üst
0 / 1 Maçlar
0%3.5 Üst
0 / 1 Maçlar
0%KG
0 / 1 Maçlar
0%Gol yememeden
CD Algar
100%Gol yememeden
Santomera CF

CD Algar - Santomera CF Önceki Sonuçlar

Tüm Tahminler- CD Algar - Santomera CF

0%2.5 Üst
Lig Ortalaması : 0%
0%1.5 Üst
Lig Ortalaması : 0%
0%KG
Lig Ortalaması : 0%
0Goller / Maç
Lig Ortalaması : 0
1.5 Üst, İY/2H & daha fazlası
8.5 Üst, 9.5 & daha fazlası

*CD Algar ve Santomera CF takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

Bu istatistik terimleri ne anlama geliyor? Sözlüğü Oku
Form - Toplam
 
Form - Toplam
CD Algar Logo
0.50
  • M
    CD Algar

    CD Algar

    3. Lig - Grup 13

    13/9 2:30

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Bullas

    Bullas

  • M
    Santomera CF

    Santomera CF

    3. Lig - Grup 13

    20/9 9:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CD Algar

    CD Algar

  • M
    CD Algar

    CD Algar

    3. Lig - Grup 13

    27/9 7:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Balsicas Atlético

    Balsicas Atletico

  • G
    FC Cartagena-La Unión

    Cartagena II

    3. Lig - Grup 13

    4/10 2:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CD Algar

    CD Algar

  • M
    CD Algar

    CD Algar

    3. Lig - Grup 13

    11/10 8:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    SJ Mar Menor

    SJ Mar Menor

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

CD Algar
SJ Mar Menor
Cartagena II
CD Algar
CD Algar
Balsicas Atletico
Santomera CF
CD Algar
CD Algar
Bullas
  • Önceki

  • Sonraki

Santomera CF logoSantomera CF dır +434% daha iyi açısından Maç Başı Puan

2.67
  • B
    Los Garres CF

    Los Garres CF

    3. Lig - Grup 13

    13/9 2:30

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Santomera CF

    Santomera CF

  • G
    Santomera CF

    Santomera CF

    3. Lig - Grup 13

    20/9 9:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CD Algar

    CD Algar

  • G
    Bullas

    Bullas

    3. Lig - Grup 13

    27/9 8:30

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Santomera CF

    Santomera CF

  • G
    Club Atlético Pulpileño

    Club Atlético Pulpileño

    3. Lig - Grup 13

    4/10 2:30

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Santomera CF

    Santomera CF

  • G
    Santomera CF

    Santomera CF

    3. Lig - Grup 13

    10/10 2:30

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Balsicas Atlético

    Balsicas Atletico

Santomera CF Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Santomera CF
Balsicas Atletico
Club Atlético Pulpileño
Santomera CF
Bullas
Santomera CF
Santomera CF
CD Algar
Los Garres CF
Santomera CF
  • Önceki

  • Sonraki

Ücretsiz Günlük Tahminler

FootyStats Tahminlerine Abone Ol, Her Gün 3 ~ 10 Ücretsiz Tahmin Al. Kârı Takip Ediyoruz!

Üye olmak için mail adresini kullan *

Atılan Goller Kim daha fazla gol atacak?

Santomera CF dır +366% daha iyi açısından Atılan Gol

CD Algar
0.5 / maç

CD Algar (Ev Sahibi)

Santomera
2.33 Goller / Maç

Santomera CF (Deplasman)

Maç Başı GolCD AlgarSantomera
0.5 Üst33%100%
1.5 Üst17%100%
2.5 Üst0%33%
3.5 Üst0%0%
Gol Atılamayan Maç67%0%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da atılan gollerCD AlgarSantomera
İY Atılan Gol0%67%
2Y Atılan Gol20%83%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç0%50%
İY Ortalama Gol00.83
2Y Ortalama Gol0.401.50

* İstatistikler CD Algar ve Santomera CF'nin hem iç saha hem de deplasman maçlarını içerir.

Yenen Goller Kim gol yiyecek?

Santomera CF dır +54% daha iyi açısından Yenen Gol

CD Algar
2.17 Yenen Gol / Maç

CD Algar (Ev Sahibi)

Santomera
1 Yenen Gol / Maç

Santomera CF (Deplasman)

Gol Yeme / MaçCD AlgarSantomera
0.5 Üst100%67%
1.5 Üst83%33%
2.5 Üst33%0%
3.5 Üst0%0%
Gol yememeden0%33%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da yenilen gollerCD AlgarSantomera
İY Gol Yememe20%50%
2Y Gol Yememe20%50%
İY Ortalama Yenen Gol1.20.5
2Y Ortalama Yenen Gol1.000.50

* Yenilen gol verileri CD Algar ve Santomera CF's hem iç saha hem de deplasman maçlarını içermektedir.

2,5 Üst ve KG Tahminleri Bu maçta kaç gol var?

CD Algar ve Santomera CF's 0,5 ~ 4,5 Üzeri ve KG verileri.

Toplam GollerCD AlgarSantomeraOrtalama
0.5 Üst100%100%100%
1.5 Üst100%100%100%
2.5 Üst67%83%75%
3.5 Üst0%33%17%
4.5 Üst0%17%9%
KG33%67%50%
KG Var & Galibiyet17%50%34%
KG & Beraberlik0%17%9%
KG VAR & 2.5 Üst33%67%50%
KG YOK / 2.5 Alt33%17%25%
1. Yarı GolleriCD AlgarSantomeraOrtalama
İY KG VAR
İY 0.5 Üst
İY 1.5 Üst
İY 2.5 Üst
2. Yarı GolleriCD AlgarSantomeraOrtalama
2Y KG VAR
Her İki Yarıda KG
2Y 0.5 Üst
2Y 1.5 Üst
2Y 2.5 Üst
Goller (Alt)CD AlgarSantomeraOrtalama
0,5 Alt0%0%0%
1.5 Alt0%0%0%
2.5 Alt33%17%25%
3.5 Alt100%67%84%
4.5 Alt100%83%92%
İY/2YCD AlgarSantomeraOrtalama
İY 0.5 Alt20%17%19%
İY 1.5 Alt60%67%64%
İY 2.5 Alt100%83%92%
2Y 0.5 Alt0%17%9%
2Y 1.5 Alt60%17%39%
2Y 2.5 Alt100%83%92%

Son Kullanıcı Tahminleri

Henüz Kullanıcı tahmini yok. Oranlar yayınlandıktan sonra bir tane yayınlayabilirsiniz.

Korner İstatistikleri Kaç tane köşe vuruşu olacak?

UNLOCKKorner / maç

CD Algar ve Santomera CF arasında * Maç başına Ortalama Köşe Vuruşları

/ maç
Kazanılan Korner
/ maç
Kazanılan Korner
Toplam KornerCD AlgarSantomeraOrtalama
6 Üst
7 Üst
8 Üst
9 Üst
10 Üst
11 Üst
12 Üst
13 Üst
İlk YarıCD AlgarSantomeraOrtalama
İY Ortalama
İY 4 Üst
İY 5 Üst
İY 6 Üst
İkinci YarıCD AlgarSantomeraOrtalama
2Y Ortalama
2Y 4 Üst
2Y 5 Üst
2Y 6 Üst

CD Algar ve Santomera CF için Toplam Maç Korner Sayısı. Lig ortalaması 3. Lig - Grup 13's 2026/2027 sezonundaki 54 maçlarındaki ortalamasıdır.

3. Lig - Grup 13 Korner Tablosu

Takım Kornerleri Korner Kazanılan / Rakip

CD Algar ve Santomera CF's bireysel takım korner verileri.

Takım KornerleriCD AlgarSantomeraOrtalama
Kazanılan Korner Sayısı / Maç
Karşı Kornerler / Maç
2.5 Üst - Kazanılan Korner
3.5 Üst - Kazanılan Korner
4.5 Üst - Kazanılan Korner
2.5 Üst - Karşı Korner
3.5 Üst - Karşı Korner
4.5 Üst - Karşı Korner

CD Algar Gol Atacak Mı?

CD Algar
Gol Attığı Maç
33%
maç içinde (Toplam)

Belirsiz

Elimizdeki verilere göre CD Algar takımının bu maçta gol atma şansı Belirsiz
Santomera CF
Gol Yenmeyen
33%
maç içinde (Toplam)

Santomera CF Gol Atacak Mı?

CD Algar
Gol Yenmeyen
0%
maç içinde (Toplam)

Çok Yüksek İhtimal

Elimizdeki verilere göre Santomera CF takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
Santomera CF
Gol Attığı Maç
100%
maç içinde (Toplam)
Premium'a yükselt! 500 Karlı Lig Ekstra.

Premium size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Kârlı olduğu bilinen ve bahisçiler tarafından daha az takip edilen 500 ekstra lig. Ayrıca CSV indirmelerinin yanı sıra Korner istatistiklerini ve Kart istatistiklerini de alırsınız. Bugün abone olun!

UNLOCKToplam Kartlar / Maç

* CD Algar ve Santomera CF arasındaki maç başına kart görme toplamı

Kartlar
/ maç
CD Algar
Kartlar
/ maç
Santomera CF
Toplam KartlarCD AlgarSantomeraOrtalama
2.5 Üst
3.5 Üst
4.5 Üst
5.5 Üst
6.5 Üst
Görülen KartlarCD AlgarSantomeraOrtalama
Görülen Kart Ortalaması
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst
Rakibin Gördüğü KartlarCD AlgarSantomeraOrtalama
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst

CD Algar ve Santomera CF için Tüm Maç Kartları. Lig ortalaması 3. Lig - Grup 13's ortalamasıdır. 2026/2027 sezonundaki 54 maçlarında 0 kart vardı.

3. Lig - Grup 13 Sarı / Kırmızı Kart İstatistikleri

İlk / İkinci Yarı Galibiyet-Beraberlik-Mağlubiyet

İlk Yarı Performansı
 
İlk Yarı Performansı
CD Algar Logo
0.20
İlk Yarı

Santomera CF logoSantomera CF dır +815% daha iyi açısından İlk Yarı Performansı

1.83
İlk Yarı
Santomera CF Logo
İY/2Y FormCD AlgarSantomera
İY Galibiyet0%50%
2Y Galibiyet20%50%
İY Beraberlik20%33%
2Y Beraberlik0%50%
İY Yenilgi80%17%
2Y Yenilgi80%0%

Tahminleriniz için CD Algar ve Santomera CF's ilk yarı ve ikinci yarı kart istatistikleri.

Kart (İY / 2Y)CD AlgarSantomeraOrtalama
İlk Yarı Görülen Kart Ortalaması
İkinci Yarı Kart Ortalaması
Maçın Kart Ortalaması (1Y)
Maçın Kart Ortalaması (2Y)
1Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
2Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
İY/2Y ÜstCD AlgarSantomeraOrtalama
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y 2~3 Toplam Kartları
2Y 2~3 Toplam Kartları
1Y Toplam 3 Üst
2Y Toplam 3 Üst

İlk Golü Kim Atar?

CD AlgarCD Algar
 
CD Algar

0%

0 / 6 maçta ilk golü attı

Santomera CFSantomera CF
 
Santomera CF

67%

4 / 6 maçta ilk golü attı

Dakikalara Göre Goller
CD Algar ve Santomera CF's 10 dakika ve 15 dakikada attığı goller.

10. Dk'ya KadarCD AlgarSantomera
0 - 10 Dakika'6%20%
11 - 20 Dakika'6%5%
21 - 30 Dakika'0%10%
31 - 40 Dakika'6%0%
41 - 50 Dakika'19%5%
51 - 60 Dakika'6%20%
61 -70 Dakika'25%10%
71 - 80 Dakika'0%5%
81 -90 Dakika'13%25%
15. Dk'ya KadarCD AlgarSantomera
0 - 15 Dakika'13%20%
16 - 30 Dakika'0%15%
31 -45 Dakika'25%5%
46 - 60 Dakika'6%20%
61 - 75 Dakika'25%10%
76 - 90 Dakika'13%30%
10. Dk'ye Kadar Atılan GolCD AlgarSantomera
0 - 10 Dakika'0%21%
11 - 20 Dakika'0%0%
21 - 30 Dakika'0%14%
31 - 40 Dakika'0%0%
41 - 50 Dakika'0%0%
51 - 60 Dakika'0%21%
61 -70 Dakika'67%7%
71 - 80 Dakika'0%7%
81 -90 Dakika'0%28%
15. Dk'ye Kadar Atılan GolCD AlgarSantomera
0 - 15 Dakika'0%21%
16 - 30 Dakika'0%14%
31 -45 Dakika'0%0%
46 - 60 Dakika'0%21%
61 - 75 Dakika'67%7%
76 - 90 Dakika'0%36%
10. Dk'ye Kadar Yenen GolCD AlgarSantomera
0 - 10 Dakika'8%17%
11 - 20 Dakika'8%17%
21 - 30 Dakika'0%0%
31 - 40 Dakika'8%0%
41 - 50 Dakika'23%17%
51 - 60 Dakika'8%17%
61 -70 Dakika'15%17%
71 - 80 Dakika'0%0%
81 -90 Dakika'15%17%
15. Dk'ye Kadar Yenen GolCD AlgarSantomera
0 - 15 Dakika'15%17%
16 - 30 Dakika'0%17%
31 -45 Dakika'31%17%
46 - 60 Dakika'8%17%
61 - 75 Dakika'15%17%
76 - 90 Dakika'15%17%

45' ve 90', uzatma süresi gollerini içerir.

Şutlar, Ofsaytlar, Fauller ve daha fazlası

Takım Şut SayısıCD AlgarSantomeraOrtalama
Maç Başı Şut3.7510.257.00
Şut Dönüşüm Oranı0%22%11%
Kaleyi Bulan Şut / Maç1.755.003.00
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç2.005.254.00
Gol Başına Çekilen Şut0.004.562
Takım 10.5 Şut Üst0%50%25%
Takım 11.5 Şut Üst0%50%25%
Takım 12.5 Şut Üst0%25%13%
Takım 13.5 Şut Üst0%25%13%
Takım 14.5 Şut Üst0%25%13%
Takım 15.5 Şut Üst0%25%13%
Takımın Kaleye Şutları 3.5+25%75%50%
Takımın Kaleye Şutları 4.5+0%75%38%
Takımın Kaleye Şutları 5.5+0%50%25%
Takımın Kaleye Şutları 6.5+0%25%13%
Maçtaki Toplam ŞutCD AlgarSantomeraOrtalama
Toplam Şut 23.5 Üst0%25%13%
Toplam Şut 24.5 Üst0%0%0%
Toplam Şut 25.5 Üst0%0%0%
Toplam Şut 26.5 Üst0%0%0%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 7.5 Üst75%50%63%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 8.5 Üst0%25%13%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 9.5 Üst0%0%0%
Ofsayt İstatistikleriCD AlgarSantomeraOrtalama
Ofsayt / Maç2.000.001.00
2.5 Üst Ofsaytlar50%0%25%
3.5 Üst Ofsaytlar50%0%25%
Diğer İstatistiklerCD AlgarSantomeraOrtalama
Yaptığı Faul / Maç4.500.002.00
Yapılan Faul / Maç804.00
Ortalama Topla Oynama44%49%47%
Beraberlik % MS0%17%9%

Bazı veriler yukarıya veya aşağıya en yakın yüzdeye yuvarlanır ve bu nedenle toplandığında %101'e eşit olabilir.

Lig Tablosu

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Santomera CF

6

83%

14

6

8

16

3.33

2

 SJ Mar Menor

6

67%

11

5

6

14

2.67

3

 Union Molinense CF

6

50%

13

8

5

11

3.50

4

 EF Santa Cruz

6

33%

9

8

1

9

2.83

5

 Alcantarilla FC

6

33%

5

5

0

9

1.67

6

 UCAM Murcia II

6

33%

13

7

6

8

3.33

7

 Aguilas FC II

6

17%

7

5

2

8

2.00

8

 Club Atlético Pulpileño

6

33%

8

7

1

8

2.50

9

 Los Garres CF

6

33%

6

6

0

8

2.00

10

 CD Bala Azul

6

33%

7

7

0

8

2.33

11

 Club Olímpico de Totana

6

33%

7

7

0

8

2.33

12

 SFC Minerva

6

33%

3

4

-1

8

1.17

13

 Cartagena II

6

33%

9

10

-1

8

3.17

14

 Cotillas

6

33%

7

9

-2

7

2.67

15

 Balsicas Atletico

6

33%

6

11

-5

6

2.83

16

 Bullas

6

17%

8

10

-2

5

3.00

17

 CD Algar

6

17%

3

13

-10

3

2.67

18

 Mazarrón FC

6

0%

6

14

-8

1

3.33

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Santomera CF

6

83%

14

6

8

16

3.33

2

 SJ Mar Menor

6

67%

11

5

6

14

2.67

3

 Union Molinense CF

6

50%

13

8

5

11

3.50

4

 EF Santa Cruz

6

33%

9

8

1

9

2.83

5

 Alcantarilla FC

6

33%

5

5

0

9

1.67

6

 UCAM Murcia II

6

33%

13

7

6

8

3.33

7

 Aguilas FC II

6

17%

7

5

2

8

2.00

8

 Club Atlético Pulpileño

6

33%

8

7

1

8

2.50

9

 Los Garres CF

6

33%

6

6

0

8

2.00

10

 CD Bala Azul

6

33%

7

7

0

8

2.33

11

 Club Olímpico de Totana

6

33%

7

7

0

8

2.33

12

 SFC Minerva

6

33%

3

4

-1

8

1.17

13

 Cartagena II

6

33%

9

10

-1

8

3.17

14

 Cotillas

6

33%

7

9

-2

7

2.67

15

 Balsicas Atletico

6

33%

6

11

-5

6

2.83

16

 Bullas

6

17%

8

10

-2

5

3.00

17

 CD Algar

6

17%

3

13

-10

3

2.67

18

 Mazarrón FC

6

0%

6

14

-8

1

3.33

* Tercera Group 13 Form Tablosu da mevcuttur

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!