Beraberlikler - SWPL 1

# TakımO
Oynanan Maç
BeraberliklerBeraberlikler %Ev Sahibi BeraberliklerDeplasman Beraberlikler
1Glasgow City LFCGlasgow City LFC
Glasgow City LFC

Glasgow City LFC

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 4 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.89
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.80
Deplasman
  • G
  • B
  • B
  • G
2.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 60% 50%
ORT 4.00 4.20 3.75
Atılan Gol 2.89 3.20 2.50
Yenilen Gol 1.11 1.00 1.25
KG 67% 60% 75%
GYM 33% 40% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

9222%0%50%
2Partick Thistle LFCPartick Thistle LFC
Partick Thistle LFC

Partick Thistle LFC

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 6 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
0.89
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • M
0.75
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 22% 25% 20%
ORT 3.78 3.75 3.80
Atılan Gol 1.44 1.50 1.40
Yenilen Gol 2.33 2.25 2.40
KG 78% 75% 80%
GYM 11% 0% 20%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

9222%0%40%
3Hibernian LFCHibernian LFC
Hibernian LFC

Hibernian LFC

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 5 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
1.78
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
1.75
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
1.80
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 50% 60%
ORT 4.33 5.75 3.20
Atılan Gol 2.89 4.25 1.80
Yenilen Gol 1.44 1.50 1.40
KG 56% 75% 40%
GYM 33% 25% 40%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

9111%25%0%
4Heart of Midlothian LFCHeart of Midlothian LFC
Heart of Midlothian LFC

Heart of Midlothian LFC

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 2 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2.44
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • B
  • G
1.75
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 78% 50% 100%
ORT 4.89 5.00 4.80
Atılan Gol 3.78 3.50 4.00
Yenilen Gol 1.11 1.50 0.80
KG 44% 50% 40%
GYM 44% 25% 60%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

9111%25%0%
5Spartans LFCSpartans LFC
Spartans LFC

Spartans LFC

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 7 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.78
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.80
Deplasman
  • M
  • M
  • G
  • M
0.75
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 22% 20% 25%
ORT 3.56 2.40 5.00
Atılan Gol 0.67 0.80 0.50
Yenilen Gol 2.89 1.60 4.50
KG 22% 40% 0%
GYM 11% 0% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

9111%20%0%
6Motherwell LFCMotherwell LFC
Motherwell LFC

Motherwell LFC

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 8 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
0.70
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
0.80
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.60
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 20% 20% 20%
ORT 3.20 2.60 3.80
Atılan Gol 0.50 0.40 0.60
Yenilen Gol 2.70 2.20 3.20
KG 20% 20% 20%
GYM 10% 20% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

10110%20%0%
7Montrose FC KadınlarMontrose FC Kadınlar
Montrose FC Kadınlar

Montrose FC Kadınlar

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 9 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
0.67
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.60
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • G
0.75
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 22% 20% 25%
ORT 4.44 4.40 4.50
Atılan Gol 1.22 1.00 1.50
Yenilen Gol 3.22 3.40 3.00
KG 56% 60% 50%
GYM 22% 20% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

900%0%0%
8Celtic FC KadınlarCeltic FC Kadınlar
Celtic FC Kadınlar

Celtic FC Kadınlar

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 3 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
2.33
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
2.40
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
2.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 78% 80% 75%
ORT 4.11 3.20 5.25
Atılan Gol 2.78 2.40 3.25
Yenilen Gol 1.33 0.80 2.00
KG 44% 20% 75%
GYM 56% 80% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

900%0%0%
9Rangers LFCRangers LFC
Rangers LFC

Rangers LFC

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 1 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 100% 100% 100%
ORT 4.30 5.60 3.00
Atılan Gol 3.60 4.60 2.60
Yenilen Gol 0.70 1.00 0.40
KG 50% 60% 40%
GYM 50% 40% 60%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1000%0%0%
10Aberdeen LFCAberdeen LFC
Aberdeen LFC

Aberdeen LFC

SWPL 1 ( 1 Sev.)

Sıralama 10 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 0% 0% 0%
ORT 3.44 3.50 3.40
Atılan Gol 0.22 0.00 0.40
Yenilen Gol 3.22 3.50 3.00
KG 22% 0% 40%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

900%0%0%

Bu SWPL 1 sezonunda toplam beraberlik sayısı kaç?

SWPL 1 ligindeki maçların 9%'si 2026/27 sezonunda beraberlikle sonuçlandı. Bu, oynanan 46 maçlarında 4 fikstürlerinin berabere sonuçlandığı anlamına geliyor.

Hangi SWPL 1 takımı en fazla beraberliğe sahip?

SWPL 1 takımları arasında en fazla beraberliğe sahip takım Glasgow City LFC. 9 maçta 2 beraberlik aldılar. Bu maçlarının 22% oranında beraberlikle sonuçlandığı anlamına geliyor. Partick Thistle LFC ise maçları en çok beraberlikle sonuçlanan 2. takım. Onların maçları da 9 maçta 2 kez beraberlikle sonuçlandı. Ligde beraberliği en fazla olan diğer takımlar ise şu şekilde: Hibernian LFC (9 maçta 1 beraberlik), Heart of Midlothian LFC (9 maçta 1 beraberlik) ve Spartans LFC (9 maçta 1 beraberlik).
lig tablosu içinde en iyi performans gösteren takımlardan Rangers LFC maçlarını 0% oranında beraberlikle tamamladı. (10 maçta 0 beraberlik) Eğer Rangers LFC bu maçları kazanmayı başarsaydı ligde 0 puan fazlası olacaktı.

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!