Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo - Maç İstatistikleri

Polonya

3. Lig logo3. Lig

5. Hafta

30 August 2020

0:00

Stadyum : Stadion WKS Gryf Wejherowo (Wejherowo)

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

2 - 2

İY

(2 - 2)

GKS Przodkowo logo

GKS Przodkowo

Deplasman

Maç Önü İstatistikleri

*Gryf Wejherowo ve GKS Przodkowo takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

0.00Lig : 0

Karşılıklı Gol

0%Lig : 0%

1.5 Üst

0%Lig : 0%

2.5 Üst

0%Lig : 0%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

Gryf Wejherowo iç saha istatistikleri GKS Przodkowo deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
WKS Gryf Wejherowo

Gryf Wejherowo

Sıralama. 0 / 84

3. Lig

Form Son 5 MBP
Toplam
    0.00
    Ev Sahibi
      0.00
      Deplasman
        0.00
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 0% 0% 0%
        ORT 0.00 0.00 0.00
        Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
        Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
        Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
        GYM 0% 0% 0%
        GAM 0% 0% 0%
        Deplasman
        GKS Przodkowo

        GKS Przodkowo

        Sıralama. 0 / 84

        3. Lig

        Form Son 5 MBP
        Toplam
          0.00
          Ev Sahibi
            0.00
            Deplasman
              0.00
              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
              Galibiyet % 0% 0% 0%
              ORT 0.00 0.00 0.00
              Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
              Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
              Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
              GYM 0% 0% 0%
              GAM 0% 0% 0%

              Form

              Form - İç Saha
               
              Form - Deplasman
              Gryf Wejherowo Logo
              0.00
                • Tüm

                • Ev Sahibi

                • Deplasman

                • Önceki

                • Sonraki

                İki takım Form olarak eşit durumda

                0.00
                  GKS Przodkowo Logo
                  • Tüm

                  • Ev Sahibi

                  • Deplasman

                  • Önceki

                  • Sonraki

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Önceki Sonuçlar
                  * İki takım arasında önceki maçlar için data mevcut değil.
                  Atılan Goller
                   

                   

                  • GKS Przodkowo

                    2

                  • Radunia Stężyca

                    1

                  Gryf Wejherowo Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Atılan Gol olarak eşit durumda

                  GKS Przodkowo Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • 2

                    WKS Gryf Wejherowo

                  • 3

                    KS Gwardia Koszalin

                   
                  Yenen Goller
                   

                   

                  • GKS Przodkowo

                    2

                  • Radunia Stężyca

                    2

                  Gryf Wejherowo Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Yenen Gol olarak eşit durumda

                  GKS Przodkowo Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • WKS Gryf Wejherowo

                    2

                  • KS Gwardia Koszalin

                    1

                   
                  Kornerler

                  KİLİDİ AÇ

                  Korner / maç

                  Bu sezon Gryf Wejherowo ve GKS Przodkowo
                  maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

                  Gryf Wejherowo

                  Korner / maç
                  Gryf Wejherowo

                  GKS Przodkowo

                  Korner / maç
                  GKS Przodkowo

                   FootyStats
                  • 150+ Kazandıran Lig
                  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
                  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

                  KİLİDİ AÇ
                  ŞİMDİ

                  Kartlar

                  KİLİDİ AÇ

                  Toplam Kartlar / Maç

                  Gryf Wejherowo and GKS Przodkowo arasında oynanan
                  maçların toplam kart sayısı.
                  Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

                  Gryf Wejherowo

                  Kart / maç
                  Gryf Wejherowo

                  GKS Przodkowo

                  Kart / maç
                  GKS Przodkowo

                  KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

                  7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

                   
                  Gryf Wejherowo
                  GKS Przodkowo
                  Ortalama
                  Üst 7.5
                  Üst 8.5
                  Üst 9.5
                  Üst 10.5
                  Üst 11.5
                  Üst 12.5
                  Üst 13.5

                  İlk kolon maç başı Gryf Wejherowo korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise GKS Przodkowo maçlarından. Son kolon 3. Lig 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

                  1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

                   
                  Gryf Wejherowo
                  GKS Przodkowo
                  Ortalama
                  Üst 1.5
                  Üst 2.5
                  Üst 3.5
                  Üst 4.5
                  Üst 5.5
                  Üst 6.5
                  Üst 7.5

                  Birinci kolon Gryf Wejherowo takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde GKS Przodkowo takımı için.

                  Son kolon Toplam Kart Üst için 3. Lig 2020/21 sezonunda Gryf Wejherowo ve GKS Przodkowo arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Gryf Wejherowo Gol Atacak Mı?
                  Gryf Wejherowo
                   
                  GKS Przodkowo
                  Gryf Wejherowo

                  100%

                  iç saha maçında
                  gol attı

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre Gryf Wejherowo takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  GKS Przodkowo

                  0%

                  deplasman maçında
                  gol yemedi
                  GKS Przodkowo Gol Atacak Mı?
                  Gryf Wejherowo
                   
                  GKS Przodkowo
                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  iç saha maçında
                  gol yemedi

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre GKS Przodkowo takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  GKS Przodkowo

                  100%

                  deplasman maçında
                  gol attı
                  İlk Golü Kim Atar?
                  Gryf WejherowoGryf Wejherowo
                   
                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  GKS PrzodkowoGKS Przodkowo
                   
                  GKS Przodkowo

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Üst +

                  0.5 Üst

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  1.5 Üst

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  2.5 Üst

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  3.5 Üst

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  4.5 Üst

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  5.5 Üst

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  Alt -

                  0,5 Alt

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  1.5 Alt

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  2.5 Alt

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  3.5 Alt

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  4.5 Alt

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  5.5 Alt

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

                  Form - İlk Yarı

                  Form - İç Saha
                   
                  Form - Deplasman
                  Gryf Wejherowo Logo
                  0.00
                  İlk Yarı

                  İki takım Form olarak eşit durumda

                  0.00
                  İlk Yarı
                  GKS Przodkowo Logo

                  Üst + - İlk Yarı

                  0.5 Üst (İY)

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  1.5 Üst (İY)

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  2.5 Üst (İY)

                  Gryf Wejherowo

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Przodkowo

                  0%

                  *Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

                  İç Saha / Dış Saha

                  * İç Saha / Dış Saha da mevcut

                  3. Lig İç Saha

                  Şu an Sezon Başı - 187 / 1224 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  3

                  100%

                  8

                  4

                  4

                  9

                  2

                   KS Wisla Pulawy

                  3

                  100%

                  7

                  4

                  3

                  9

                  3

                   Stal Brzeg

                  3

                  67%

                  11

                  2

                  9

                  7

                  4

                   Wisla Sandomierz

                  3

                  67%

                  8

                  2

                  6

                  7

                  5

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  3

                  67%

                  8

                  2

                  6

                  7

                  6

                   

                  3

                  67%

                  6

                  3

                  3

                  7

                  7

                   MKS Flota Świnoujście

                  4

                  50%

                  9

                  9

                  0

                  7

                  8

                   

                  2

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  6

                  9

                   Radunia Stezyca

                  2

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  6

                  10

                   GP TS Avia Swidnik

                  3

                  67%

                  11

                  6

                  5

                  6

                  11

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  2

                  100%

                  8

                  3

                  5

                  6

                  12

                   MKS Sokol Sieniawa

                  2

                  100%

                  6

                  1

                  5

                  6

                  13

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  3

                  67%

                  7

                  3

                  4

                  6

                  14

                   Sokol Aleksandrow

                  2

                  100%

                  6

                  2

                  4

                  6

                  15

                   Sleza Wroclaw

                  2

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  6

                  16

                   

                  3

                  67%

                  5

                  3

                  2

                  6

                  17

                   Podlasie Biala Podlaska

                  2

                  100%

                  4

                  2

                  2

                  6

                  18

                   KP Starogard Gdanski

                  3

                  67%

                  7

                  6

                  1

                  6

                  19

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  3

                  67%

                  5

                  4

                  1

                  6

                  20

                   

                  3

                  67%

                  4

                  3

                  1

                  6

                  21

                   

                  4

                  25%

                  6

                  4

                  2

                  5

                  22

                   GKS Wikielec

                  2

                  50%

                  8

                  4

                  4

                  4

                  23

                   Ruch Chorzow

                  2

                  50%

                  5

                  3

                  2

                  4

                  24

                   Jarota Jarocin

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  25

                   RKP Bron 1926 Radom

                  2

                  50%

                  3

                  1

                  2

                  4

                  26

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  2

                  50%

                  3

                  1

                  2

                  4

                  27

                   GKS Przodkowo

                  3

                  33%

                  5

                  4

                  1

                  4

                  28

                   Rekord Bielsko-Biala

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  4

                  29

                   

                  3

                  33%

                  2

                  3

                  -1

                  4

                  30

                   Kotwica Kolobrzeg

                  3

                  33%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  31

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  2

                  50%

                  5

                  1

                  4

                  3

                  32

                   Pogon Szczecin II

                  1

                  100%

                  4

                  1

                  3

                  3

                  33

                   Baltyk Koszalin

                  2

                  50%

                  8

                  6

                  2

                  3

                  34

                   Gornik Zabrze II

                  2

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  3

                  35

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  1

                  100%

                  2

                  0

                  2

                  3

                  36

                   Polonia Warsaw

                  1

                  100%

                  2

                  0

                  2

                  3

                  37

                   Stal Stalowa Wola

                  1

                  100%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  38

                   Ursus Warsawa

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  39

                   Zaglebie Lubin II

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  40

                   KSZO Ostrowiec

                  2

                  50%

                  2

                  1

                  1

                  3

                  41

                   Gwardia Koszalin

                  3

                  33%

                  4

                  4

                  0

                  3

                  42

                   MKS Korona Kielce II

                  3

                  33%

                  4

                  4

                  0

                  3

                  43

                   Kluczbork

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  44

                   

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  45

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  46

                   Miedz Legnica II

                  2

                  50%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  47

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  3

                  33%

                  7

                  9

                  -2

                  3

                  48

                   Energetyk Row Rybnik

                  4

                  0%

                  4

                  6

                  -2

                  3

                  49

                   

                  3

                  33%

                  5

                  8

                  -3

                  3

                  50

                   

                  3

                  33%

                  6

                  10

                  -4

                  3

                  51

                   KS Pelikan Lowicz

                  2

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  2

                  52

                   CKS Chelmianka Chelm

                  3

                  0%

                  3

                  4

                  -1

                  2

                  53

                   Polonia Bytom

                  1

                  0%

                  2

                  2

                  0

                  1

                  54

                   Elana Torun

                  1

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  1

                  55

                   KP Legia Warszawa II

                  1

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  1

                  56

                   Baltyk Gdynia

                  1

                  0%

                  0

                  0

                  0

                  1

                  57

                   Gryf Wejherowo

                  2

                  0%

                  3

                  4

                  -1

                  1

                  58

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  59

                   Sokol Kleczew

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  60

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  61

                   Huragan Morag

                  2

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  1

                  62

                   Siarka Tarnobrzeg

                  3

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  63

                   RKS Radomsko

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  64

                   MKS Piast Zmigrod

                  3

                  0%

                  2

                  6

                  -4

                  1

                  65

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  66

                   KS Hetman Zamosc

                  3

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  1

                  67

                   Unia Skierniewice

                  1

                  0%

                  1

                  2

                  -1

                  0

                  68

                   

                  2

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  0

                  69

                   Falubaz Zielona Gora

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  70

                   Jutrzenka Giebultow

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  71

                   MMKS Concordia Elblag

                  1

                  0%

                  0

                  2

                  -2

                  0

                  72

                   KS Gornik Konin

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  0

                  73

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  0

                  74

                   Jagiellonia Bialystok II

                  2

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  75

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  1

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  76

                   Legionovia Legionowo

                  1

                  0%

                  0

                  3

                  -3

                  0

                  77

                   KS Wasilkow

                  2

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  78

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  1

                  0%

                  0

                  4

                  -4

                  0

                  79

                   Stal Krasnik

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  80

                   Unia Janikowo

                  2

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  81

                   KS Wisloka Debica

                  3

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  0

                  82

                   

                  3

                  0%

                  5

                  11

                  -6

                  0

                  83

                   Chemik Police

                  2

                  0%

                  2

                  9

                  -7

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  2

                  0%

                  1

                  12

                  -11

                  0

                  VS

                  3. Lig Dış Saha

                  Şu an Sezon Başı - 187 / 1224 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Kluczbork

                  4

                  75%

                  7

                  4

                  3

                  10

                  2

                   KS Wisla Pulawy

                  3

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  9

                  3

                   Ruch Chorzow

                  4

                  75%

                  11

                  5

                  6

                  9

                  4

                   

                  3

                  100%

                  8

                  2

                  6

                  9

                  5

                   Radunia Stezyca

                  3

                  100%

                  7

                  1

                  6

                  9

                  6

                   Baltyk Gdynia

                  3

                  100%

                  10

                  5

                  5

                  9

                  7

                   MKS Sokol Sieniawa

                  3

                  67%

                  6

                  4

                  2

                  7

                  8

                   Stal Krasnik

                  3

                  67%

                  4

                  2

                  2

                  7

                  9

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  2

                  100%

                  9

                  1

                  8

                  6

                  10

                   Sleza Wroclaw

                  2

                  100%

                  9

                  3

                  6

                  6

                  11

                   KP Legia Warszawa II

                  2

                  100%

                  8

                  2

                  6

                  6

                  12

                   Jarota Jarocin

                  3

                  67%

                  12

                  7

                  5

                  6

                  13

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  2

                  100%

                  6

                  3

                  3

                  6

                  14

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  2

                  100%

                  4

                  1

                  3

                  6

                  15

                   Legionovia Legionowo

                  2

                  100%

                  3

                  0

                  3

                  6

                  16

                   Wisla Sandomierz

                  2

                  100%

                  3

                  0

                  3

                  6

                  17

                   Gryf Wejherowo

                  2

                  100%

                  5

                  3

                  2

                  6

                  18

                   CKS Chelmianka Chelm

                  4

                  50%

                  6

                  6

                  0

                  6

                  19

                   KS Wisloka Debica

                  3

                  67%

                  5

                  5

                  0

                  6

                  20

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  4

                  50%

                  7

                  10

                  -3

                  6

                  21

                   MKS Piast Zmigrod

                  3

                  33%

                  6

                  4

                  2

                  5

                  22

                   

                  3

                  33%

                  5

                  3

                  2

                  5

                  23

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  2

                  50%

                  7

                  1

                  6

                  4

                  24

                   Siarka Tarnobrzeg

                  2

                  50%

                  7

                  1

                  6

                  4

                  25

                   Elana Torun

                  2

                  50%

                  5

                  1

                  4

                  4

                  26

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  2

                  50%

                  4

                  1

                  3

                  4

                  27

                   Pogon Szczecin II

                  3

                  33%

                  8

                  6

                  2

                  4

                  28

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  2

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  4

                  29

                   GKS Przodkowo

                  2

                  50%

                  5

                  3

                  2

                  4

                  30

                   Kotwica Kolobrzeg

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  31

                   KS Pelikan Lowicz

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  32

                   

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  33

                   Falubaz Zielona Gora

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  4

                  34

                   Jagiellonia Bialystok II

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  4

                  35

                   Baltyk Koszalin

                  3

                  33%

                  3

                  3

                  0

                  4

                  36

                   

                  3

                  33%

                  4

                  6

                  -2

                  4

                  37

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  3

                  33%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  38

                   Energetyk Row Rybnik

                  1

                  100%

                  5

                  0

                  5

                  3

                  39

                   Gwardia Koszalin

                  2

                  50%

                  6

                  2

                  4

                  3

                  40

                   Zaglebie Lubin II

                  1

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  3

                  41

                   Stal Brzeg

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  3

                  42

                   Polonia Bytom

                  1

                  100%

                  2

                  1

                  1

                  3

                  43

                   Jutrzenka Giebultow

                  1

                  100%

                  1

                  0

                  1

                  3

                  44

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  1

                  100%

                  1

                  0

                  1

                  3

                  45

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  3

                  33%

                  8

                  8

                  0

                  3

                  46

                   Polonia Warsaw

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  47

                   

                  2

                  50%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  48

                   Unia Janikowo

                  2

                  50%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  49

                   Huragan Morag

                  2

                  50%

                  1

                  2

                  -1

                  3

                  50

                   MKS Korona Kielce II

                  3

                  33%

                  5

                  7

                  -2

                  3

                  51

                   KSZO Ostrowiec

                  3

                  33%

                  5

                  7

                  -2

                  3

                  52

                   GP TS Avia Swidnik

                  3

                  33%

                  1

                  3

                  -2

                  3

                  53

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  2

                  50%

                  3

                  6

                  -3

                  3

                  54

                   RKS Radomsko

                  2

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  2

                  55

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  1

                  0%

                  2

                  2

                  0

                  1

                  56

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  1

                  0%

                  2

                  2

                  0

                  1

                  57

                   

                  1

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  1

                  58

                   Sokol Aleksandrow

                  1

                  0%

                  0

                  0

                  0

                  1

                  59

                   

                  2

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  1

                  60

                   Rekord Bielsko-Biala

                  2

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  61

                   Unia Skierniewice

                  2

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  62

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  2

                  0%

                  0

                  2

                  -2

                  1

                  63

                   

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  64

                   Sokol Kleczew

                  3

                  0%

                  3

                  7

                  -4

                  1

                  65

                   Gornik Zabrze II

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  66

                   RKP Bron 1926 Radom

                  2

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  1

                  67

                   Chemik Police

                  3

                  0%

                  1

                  7

                  -6

                  1

                  68

                   Ursus Warsawa

                  2

                  0%

                  4

                  6

                  -2

                  0

                  69

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  1

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  0

                  70

                   MKS Flota Świnoujście

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  71

                   Stal Stalowa Wola

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  72

                   GKS Wikielec

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  73

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  1

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  74

                   

                  2

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  75

                   KP Starogard Gdanski

                  1

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  76

                   Miedz Legnica II

                  2

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  77

                   

                  3

                  0%

                  0

                  5

                  -5

                  0

                  78

                   KS Mieszko Gniezno

                  3

                  0%

                  3

                  9

                  -6

                  0

                  79

                   Podlasie Biala Podlaska

                  2

                  0%

                  2

                  8

                  -6

                  0

                  80

                   

                  1

                  0%

                  1

                  7

                  -6

                  0

                  81

                   MMKS Concordia Elblag

                  3

                  0%

                  2

                  10

                  -8

                  0

                  82

                   KS Hetman Zamosc

                  4

                  0%

                  2

                  10

                  -8

                  0

                  83

                   KS Gornik Konin

                  3

                  0%

                  1

                  10

                  -9

                  0

                  84

                   KS Wasilkow

                  2

                  0%

                  1

                  12

                  -11

                  0

                  3. Lig Tablo

                  Şu an Sezon Başı - 187 / 1224 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Radunia Stezyca

                  5

                  100%

                  17

                  3

                  14

                  15

                  2

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  5

                  100%

                  17

                  5

                  12

                  15

                  3

                   Jarota Jarocin

                  5

                  60%

                  16

                  9

                  7

                  10

                  4

                   Baltyk Gdynia

                  4

                  75%

                  10

                  5

                  5

                  10

                  5

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  5

                  60%

                  11

                  8

                  3

                  10

                  6

                   GKS Przodkowo

                  5

                  40%

                  10

                  7

                  3

                  8

                  7

                   Kotwica Kolobrzeg

                  5

                  40%

                  7

                  7

                  0

                  8

                  8

                   Pogon Szczecin II

                  4

                  50%

                  12

                  7

                  5

                  7

                  9

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  5

                  40%

                  14

                  10

                  4

                  7

                  10

                   Baltyk Koszalin

                  5

                  40%

                  11

                  9

                  2

                  7

                  11

                   Gryf Wejherowo

                  4

                  50%

                  8

                  7

                  1

                  7

                  12

                   MKS Flota Świnoujście

                  5

                  40%

                  10

                  12

                  -2

                  7

                  13

                   Gwardia Koszalin

                  5

                  40%

                  10

                  6

                  4

                  6

                  14

                   KP Starogard Gdanski

                  4

                  50%

                  8

                  11

                  -3

                  6

                  15

                   Elana Torun

                  3

                  33%

                  6

                  2

                  4

                  5

                  16

                   

                  5

                  20%

                  4

                  7

                  -3

                  5

                  17

                   

                  4

                  25%

                  5

                  8

                  -3

                  4

                  18

                   Unia Janikowo

                  4

                  25%

                  5

                  11

                  -6

                  3

                  19

                   Sokol Kleczew

                  5

                  0%

                  5

                  10

                  -5

                  2

                  20

                   Chemik Police

                  5

                  0%

                  3

                  16

                  -13

                  1

                  21

                   KS Gornik Konin

                  5

                  0%

                  3

                  15

                  -12

                  0

                  22

                   KS Mieszko Gniezno

                  5

                  0%

                  4

                  21

                  -17

                  0

                  Oranlar

                  İstatistiklerOranlar
                  Gryf Wejherowo
                  (Ev Sahibi Galibiyeti)
                  0%2.45
                  Beraberlik
                  0%3.65
                  GKS Przodkowo
                  (Deplasman Galibiyeti)
                  0%2.45
                  0.5 Üst
                  0%-
                  1.5 Üst
                  0%-
                  2.5 Üst
                  0%1.6
                  3.5 Üst
                  0%-
                  4.5 Üst
                  0%-
                  Karşılıklı Gol
                  0%-

                  Analiz

                  30 August 2020 tarihinde, 3. Lig fikstüründe oynanan maçlardan biri Gryf Wejherowo ile GKS Przodkowo arasındaydı . Maç 2 - 2 beraberlikle sonuçlandı.

                  Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için Gryf Wejherowo ile GKS Przodkowo arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

                  ×
                  Tahmin Ekle
                  /tr/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Başlıyor ###dk'
                  - Başlıyor###S'
                  - Başladı
                  Yakında
                  Başladı
                  no

                  İstatistikler Yükleniyor