Pniowek Pawlowice Slaskie - - Maç İstatistikleri

Polonya

3. Lig logo3. Lig

7. Hafta

5 September 2020

23:30

Stadyum : Stadion Pniówek (Pawłowice Śląskie)

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

3 - 2

İY

(3 - 2)

 logo

Deplasman

Maç Önü İstatistikleri

*Pniowek Pawlowice Slaskie ve takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

0.00Lig : 0

Karşılıklı Gol

0%Lig : 0%

1.5 Üst

0%Lig : 0%

2.5 Üst

0%Lig : 0%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

Pniowek Pawlowice Slaskie iç saha istatistikleri deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
Form Son 5 MBP
Toplam
    0.00
    Ev Sahibi
      0.00
      Deplasman
        0.00
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 0% 0% 0%
        ORT 0.00 0.00 0.00
        Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
        Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
        Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
        GYM 0% 0% 0%
        GAM 0% 0% 0%
        Deplasman
        KS Polonia Nysa

        Sıralama. 0 / 84

        3. Lig

        Form Son 5 MBP
        Toplam
          0.00
          Ev Sahibi
            0.00
            Deplasman
              0.00
              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
              Galibiyet % 0% 0% 0%
              ORT 0.00 0.00 0.00
              Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
              Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
              Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
              GYM 0% 0% 0%
              GAM 0% 0% 0%

              Form

              Form - İç Saha
               
              Form - Deplasman
              Pniowek Pawlowice Slaskie Logo
              0.00
                • Tüm

                • Ev Sahibi

                • Deplasman

                • Önceki

                • Sonraki

                İki takım Form olarak eşit durumda

                0.00
                  KS Polonia Nysa Logo
                  • Tüm

                  • Ev Sahibi

                  • Deplasman

                  • Önceki

                  • Sonraki

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Önceki Sonuçlar
                  * İki takım arasında önceki maçlar için data mevcut değil.
                  Atılan Goller
                   

                   

                  • KS Falubaz Zielona Góra

                    1

                  • MKS Piast Żmigród

                    1

                  Pniowek Pawlowice Slaskie Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Atılan Gol olarak eşit durumda

                   Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • 1

                    MZKS Stal Brzeg

                   
                  Yenen Goller
                   

                   

                  • KS Falubaz Zielona Góra

                    2

                  • MKS Piast Żmigród

                    1

                  Pniowek Pawlowice Slaskie Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Yenen Gol olarak eşit durumda

                   Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • MZKS Stal Brzeg

                    7

                   
                  Kornerler

                  KİLİDİ AÇ

                  Korner / maç

                  Bu sezon Pniowek Pawlowice Slaskie ve
                  maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  Korner / maç
                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  Korner / maç

                   FootyStats
                  • 150+ Kazandıran Lig
                  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
                  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

                  KİLİDİ AÇ
                  ŞİMDİ

                  Kartlar

                  KİLİDİ AÇ

                  Toplam Kartlar / Maç

                  Pniowek Pawlowice Slaskie and arasında oynanan
                  maçların toplam kart sayısı.
                  Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  Kart / maç
                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  Kart / maç

                  KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

                  7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

                   
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                  Ortalama
                  Üst 7.5
                  Üst 8.5
                  Üst 9.5
                  Üst 10.5
                  Üst 11.5
                  Üst 12.5
                  Üst 13.5

                  İlk kolon maç başı Pniowek Pawlowice Slaskie korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise maçlarından. Son kolon 3. Lig 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

                  1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

                   
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                  Ortalama
                  Üst 1.5
                  Üst 2.5
                  Üst 3.5
                  Üst 4.5
                  Üst 5.5
                  Üst 6.5
                  Üst 7.5

                  Birinci kolon Pniowek Pawlowice Slaskie takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde takımı için.

                  Son kolon Toplam Kart Üst için 3. Lig 2020/21 sezonunda Pniowek Pawlowice Slaskie ve arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                   
                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  100%

                  iç saha maçında
                  gol attı

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre Pniowek Pawlowice Slaskie takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  KS Polonia Nysa

                  0%

                  deplasman maçında
                  gol yemedi
                  Gol Atacak Mı?
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                   
                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  iç saha maçında
                  gol yemedi

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  KS Polonia Nysa

                  100%

                  deplasman maçında
                  gol attı
                  İlk Golü Kim Atar?
                  Pniowek Pawlowice SlaskiePniowek Pawlowice Slaskie
                   
                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                   

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Üst +

                  0.5 Üst

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  1.5 Üst

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  2.5 Üst

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  3.5 Üst

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  4.5 Üst

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  5.5 Üst

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  Alt -

                  0,5 Alt

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  1.5 Alt

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  2.5 Alt

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  3.5 Alt

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  4.5 Alt

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  5.5 Alt

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

                  Form - İlk Yarı

                  Form - İç Saha
                   
                  Form - Deplasman
                  Pniowek Pawlowice Slaskie Logo
                  0.00
                  İlk Yarı

                  İki takım Form olarak eşit durumda

                  0.00
                  İlk Yarı
                  KS Polonia Nysa Logo

                  Üst + - İlk Yarı

                  0.5 Üst (İY)

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  1.5 Üst (İY)

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  2.5 Üst (İY)

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  0%

                  *Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

                  İç Saha / Dış Saha

                  * #home_table_and_away_table da mevcut

                  3. Lig İç Saha

                  Şu an Sezon Ortası - 201 / 843 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   KS Wisla Pulawy

                  4

                  100%

                  10

                  6

                  4

                  12

                  2

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  3

                  100%

                  8

                  4

                  4

                  9

                  3

                   Stal Brzeg

                  3

                  67%

                  11

                  2

                  9

                  7

                  4

                   Wisla Sandomierz

                  3

                  67%

                  8

                  2

                  6

                  7

                  5

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  3

                  67%

                  8

                  2

                  6

                  7

                  6

                   MKS Sokol Sieniawa

                  3

                  67%

                  7

                  2

                  5

                  7

                  7

                   

                  3

                  67%

                  6

                  3

                  3

                  7

                  8

                   

                  4

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  7

                  9

                   MKS Flota Świnoujście

                  4

                  50%

                  9

                  9

                  0

                  7

                  10

                   

                  2

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  6

                  11

                   Radunia Stezyca

                  2

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  6

                  12

                   GP TS Avia Swidnik

                  3

                  67%

                  11

                  6

                  5

                  6

                  13

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  2

                  100%

                  8

                  3

                  5

                  6

                  14

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  3

                  67%

                  7

                  3

                  4

                  6

                  15

                   Sokol Aleksandrow

                  2

                  100%

                  6

                  2

                  4

                  6

                  16

                   Sleza Wroclaw

                  2

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  6

                  17

                   Stal Stalowa Wola

                  2

                  100%

                  6

                  3

                  3

                  6

                  18

                   Podlasie Biala Podlaska

                  2

                  100%

                  4

                  2

                  2

                  6

                  19

                   KP Starogard Gdanski

                  3

                  67%

                  7

                  6

                  1

                  6

                  20

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  3

                  67%

                  5

                  4

                  1

                  6

                  21

                   

                  3

                  67%

                  4

                  3

                  1

                  6

                  22

                   

                  4

                  25%

                  6

                  4

                  2

                  5

                  23

                   KP Legia Warszawa II

                  2

                  50%

                  7

                  2

                  5

                  4

                  24

                   GKS Wikielec

                  2

                  50%

                  8

                  4

                  4

                  4

                  25

                   Polonia Bytom

                  2

                  50%

                  5

                  2

                  3

                  4

                  26

                   Ruch Chorzow

                  2

                  50%

                  5

                  3

                  2

                  4

                  27

                   Jarota Jarocin

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  28

                   RKP Bron 1926 Radom

                  2

                  50%

                  3

                  1

                  2

                  4

                  29

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  2

                  50%

                  3

                  1

                  2

                  4

                  30

                   GKS Przodkowo

                  3

                  33%

                  5

                  4

                  1

                  4

                  31

                   Rekord Bielsko-Biala

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  4

                  32

                   Baltyk Gdynia

                  2

                  50%

                  1

                  0

                  1

                  4

                  33

                   

                  3

                  33%

                  2

                  3

                  -1

                  4

                  34

                   Kotwica Kolobrzeg

                  3

                  33%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  35

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  2

                  50%

                  5

                  1

                  4

                  3

                  36

                   Pogon Szczecin II

                  1

                  100%

                  4

                  1

                  3

                  3

                  37

                   Baltyk Koszalin

                  2

                  50%

                  8

                  6

                  2

                  3

                  38

                   Gornik Zabrze II

                  2

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  3

                  39

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  1

                  100%

                  2

                  0

                  2

                  3

                  40

                   Ursus Warsawa

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  41

                   Zaglebie Lubin II

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  42

                   KSZO Ostrowiec

                  2

                  50%

                  2

                  1

                  1

                  3

                  43

                   Polonia Warsaw

                  2

                  50%

                  2

                  1

                  1

                  3

                  44

                   MKS Korona Kielce II

                  3

                  33%

                  4

                  4

                  0

                  3

                  45

                   Kluczbork

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  46

                   

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  47

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  48

                   Miedz Legnica II

                  2

                  50%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  49

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  3

                  33%

                  7

                  9

                  -2

                  3

                  50

                   Gwardia Koszalin

                  4

                  25%

                  4

                  6

                  -2

                  3

                  51

                   Energetyk Row Rybnik

                  4

                  0%

                  4

                  6

                  -2

                  3

                  52

                   

                  3

                  33%

                  5

                  8

                  -3

                  3

                  53

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  2

                  50%

                  2

                  5

                  -3

                  3

                  54

                   

                  4

                  25%

                  6

                  11

                  -5

                  3

                  55

                   KS Pelikan Lowicz

                  2

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  2

                  56

                   CKS Chelmianka Chelm

                  3

                  0%

                  3

                  4

                  -1

                  2

                  57

                   Elana Torun

                  1

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  1

                  58

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  59

                   Sokol Kleczew

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  60

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  61

                   Huragan Morag

                  2

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  1

                  62

                   Siarka Tarnobrzeg

                  3

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  63

                   RKS Radomsko

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  64

                   MKS Piast Zmigrod

                  3

                  0%

                  2

                  6

                  -4

                  1

                  65

                   Gryf Wejherowo

                  3

                  0%

                  3

                  8

                  -5

                  1

                  66

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  67

                   KS Hetman Zamosc

                  3

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  1

                  68

                   Unia Skierniewice

                  1

                  0%

                  1

                  2

                  -1

                  0

                  69

                   

                  2

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  0

                  70

                   Falubaz Zielona Gora

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  71

                   Jutrzenka Giebultow

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  72

                   MMKS Concordia Elblag

                  1

                  0%

                  0

                  2

                  -2

                  0

                  73

                   KS Gornik Konin

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  0

                  74

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  0

                  75

                   Jagiellonia Bialystok II

                  2

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  76

                   Legionovia Legionowo

                  1

                  0%

                  0

                  3

                  -3

                  0

                  77

                   KS Wasilkow

                  2

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  78

                   Unia Janikowo

                  2

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  79

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  2

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  0

                  80

                   KS Wisloka Debica

                  3

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  0

                  81

                   

                  3

                  0%

                  5

                  11

                  -6

                  0

                  82

                   Stal Krasnik

                  4

                  0%

                  5

                  11

                  -6

                  0

                  83

                   Chemik Police

                  2

                  0%

                  2

                  9

                  -7

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  2

                  0%

                  1

                  12

                  -11

                  0

                  VS

                  3. Lig Dış Saha

                  Şu an Sezon Ortası - 201 / 843 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Kluczbork

                  4

                  75%

                  7

                  4

                  3

                  10

                  2

                   KS Wisla Pulawy

                  3

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  9

                  3

                   Ruch Chorzow

                  4

                  75%

                  11

                  5

                  6

                  9

                  4

                   

                  3

                  100%

                  8

                  2

                  6

                  9

                  5

                   Radunia Stezyca

                  3

                  100%

                  7

                  1

                  6

                  9

                  6

                   Baltyk Gdynia

                  3

                  100%

                  10

                  5

                  5

                  9

                  7

                   Wisla Sandomierz

                  3

                  100%

                  7

                  3

                  4

                  9

                  8

                   Legionovia Legionowo

                  3

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  9

                  9

                   Elana Torun

                  3

                  67%

                  9

                  1

                  8

                  7

                  10

                   MKS Sokol Sieniawa

                  3

                  67%

                  6

                  4

                  2

                  7

                  11

                   Stal Krasnik

                  3

                  67%

                  4

                  2

                  2

                  7

                  12

                   KS Wisloka Debica

                  4

                  50%

                  6

                  6

                  0

                  7

                  13

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  2

                  100%

                  9

                  1

                  8

                  6

                  14

                   Sleza Wroclaw

                  2

                  100%

                  9

                  3

                  6

                  6

                  15

                   KP Legia Warszawa II

                  2

                  100%

                  8

                  2

                  6

                  6

                  16

                   Jarota Jarocin

                  3

                  67%

                  12

                  7

                  5

                  6

                  17

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  2

                  100%

                  6

                  3

                  3

                  6

                  18

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  2

                  100%

                  4

                  1

                  3

                  6

                  19

                   Gryf Wejherowo

                  2

                  100%

                  5

                  3

                  2

                  6

                  20

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  2

                  100%

                  2

                  0

                  2

                  6

                  21

                   CKS Chelmianka Chelm

                  4

                  50%

                  6

                  6

                  0

                  6

                  22

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  3

                  67%

                  5

                  6

                  -1

                  6

                  23

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  4

                  50%

                  7

                  10

                  -3

                  6

                  24

                   Siarka Tarnobrzeg

                  3

                  33%

                  8

                  2

                  6

                  5

                  25

                   MKS Piast Zmigrod

                  3

                  33%

                  6

                  4

                  2

                  5

                  26

                   

                  3

                  33%

                  5

                  3

                  2

                  5

                  27

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  2

                  50%

                  7

                  1

                  6

                  4

                  28

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  2

                  50%

                  4

                  1

                  3

                  4

                  29

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  2

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  4

                  30

                   GKS Przodkowo

                  2

                  50%

                  5

                  3

                  2

                  4

                  31

                   Kotwica Kolobrzeg

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  32

                   KS Pelikan Lowicz

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  33

                   

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  34

                   Sokol Aleksandrow

                  2

                  50%

                  2

                  0

                  2

                  4

                  35

                   Pogon Szczecin II

                  4

                  25%

                  8

                  7

                  1

                  4

                  36

                   Jagiellonia Bialystok II

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  4

                  37

                   Falubaz Zielona Gora

                  3

                  33%

                  4

                  4

                  0

                  4

                  38

                   Baltyk Koszalin

                  3

                  33%

                  3

                  3

                  0

                  4

                  39

                   

                  3

                  33%

                  4

                  6

                  -2

                  4

                  40

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  3

                  33%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  41

                   Energetyk Row Rybnik

                  1

                  100%

                  5

                  0

                  5

                  3

                  42

                   Gwardia Koszalin

                  2

                  50%

                  6

                  2

                  4

                  3

                  43

                   Zaglebie Lubin II

                  1

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  3

                  44

                   Stal Brzeg

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  3

                  45

                   Polonia Bytom

                  1

                  100%

                  2

                  1

                  1

                  3

                  46

                   Jutrzenka Giebultow

                  1

                  100%

                  1

                  0

                  1

                  3

                  47

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  3

                  33%

                  8

                  8

                  0

                  3

                  48

                   Polonia Warsaw

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  49

                   Unia Janikowo

                  2

                  50%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  50

                   Huragan Morag

                  2

                  50%

                  1

                  2

                  -1

                  3

                  51

                   KSZO Ostrowiec

                  3

                  33%

                  5

                  7

                  -2

                  3

                  52

                   

                  3

                  33%

                  5

                  7

                  -2

                  3

                  53

                   GP TS Avia Swidnik

                  3

                  33%

                  1

                  3

                  -2

                  3

                  54

                   MKS Korona Kielce II

                  4

                  25%

                  5

                  9

                  -4

                  3

                  55

                   RKS Radomsko

                  2

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  2

                  56

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  1

                  0%

                  2

                  2

                  0

                  1

                  57

                   

                  1

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  1

                  58

                   

                  2

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  1

                  59

                   Rekord Bielsko-Biala

                  2

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  60

                   Unia Skierniewice

                  2

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  61

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  2

                  0%

                  0

                  2

                  -2

                  1

                  62

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  63

                   

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  64

                   Sokol Kleczew

                  3

                  0%

                  3

                  7

                  -4

                  1

                  65

                   Gornik Zabrze II

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  66

                   RKP Bron 1926 Radom

                  2

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  1

                  67

                   Chemik Police

                  3

                  0%

                  1

                  7

                  -6

                  1

                  68

                   Ursus Warsawa

                  2

                  0%

                  4

                  6

                  -2

                  0

                  69

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  1

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  0

                  70

                   MKS Flota Świnoujście

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  71

                   Stal Stalowa Wola

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  72

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  1

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  73

                   

                  2

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  74

                   KP Starogard Gdanski

                  1

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  75

                   Miedz Legnica II

                  2

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  76

                   

                  3

                  0%

                  0

                  5

                  -5

                  0

                  77

                   KS Mieszko Gniezno

                  3

                  0%

                  3

                  9

                  -6

                  0

                  78

                   Podlasie Biala Podlaska

                  2

                  0%

                  2

                  8

                  -6

                  0

                  79

                   

                  1

                  0%

                  1

                  7

                  -6

                  0

                  80

                   GKS Wikielec

                  2

                  0%

                  2

                  9

                  -7

                  0

                  81

                   MMKS Concordia Elblag

                  3

                  0%

                  2

                  10

                  -8

                  0

                  82

                   KS Hetman Zamosc

                  4

                  0%

                  2

                  10

                  -8

                  0

                  83

                   KS Gornik Konin

                  3

                  0%

                  1

                  10

                  -9

                  0

                  84

                   KS Wasilkow

                  2

                  0%

                  1

                  12

                  -11

                  0

                  3. Lig Tablo

                  Şu an Sezon Ortası - 201 / 843 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Ruch Chorzow

                  6

                  67%

                  16

                  8

                  8

                  13

                  2

                   Kluczbork

                  6

                  67%

                  10

                  7

                  3

                  13

                  3

                   Sleza Wroclaw

                  4

                  100%

                  13

                  3

                  10

                  12

                  4

                   Stal Brzeg

                  5

                  60%

                  14

                  4

                  10

                  10

                  5

                   

                  5

                  60%

                  11

                  7

                  4

                  9

                  6

                   Polonia Bytom

                  3

                  67%

                  7

                  3

                  4

                  7

                  7

                   Zaglebie Lubin II

                  3

                  67%

                  8

                  3

                  5

                  6

                  8

                   Energetyk Row Rybnik

                  5

                  20%

                  9

                  6

                  3

                  6

                  9

                   MKS Piast Zmigrod

                  6

                  17%

                  8

                  10

                  -2

                  6

                  10

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  6

                  33%

                  9

                  15

                  -6

                  6

                  11

                   Rekord Bielsko-Biala

                  4

                  25%

                  5

                  6

                  -1

                  5

                  12

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  6

                  17%

                  5

                  12

                  -7

                  5

                  13

                   Falubaz Zielona Gora

                  4

                  25%

                  5

                  7

                  -2

                  4

                  14

                   Gornik Zabrze II

                  5

                  20%

                  8

                  11

                  -3

                  4

                  15

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  3

                  33%

                  4

                  7

                  -3

                  4

                  16

                   

                  5

                  20%

                  9

                  13

                  -4

                  4

                  17

                   Miedz Legnica II

                  4

                  25%

                  5

                  11

                  -6

                  3

                  18

                   

                  4

                  25%

                  6

                  15

                  -9

                  3

                  19

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  4

                  0%

                  4

                  8

                  -4

                  2

                  Oranlar

                  İstatistiklerOranlar
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                  (Ev Sahibi Galibiyeti)
                  0%2.08
                  Beraberlik
                  0%3.5

                  (Deplasman Galibiyeti)
                  0%2.75
                  0.5 Üst
                  0%-
                  1.5 Üst
                  0%-
                  2.5 Üst
                  0%1.575
                  3.5 Üst
                  0%-
                  4.5 Üst
                  0%-
                  Karşılıklı Gol
                  0%-

                  Analiz

                  5 September 2020 tarihinde, 3. Lig fikstüründe oynanan maçlardan biri Pniowek Pawlowice Slaskie ile arasındaydı . Maç 3 - 2 beraberlikle sonuçlandı.

                  Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için Pniowek Pawlowice Slaskie ile arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

                  ×
                  Tahmin Ekle
                  /tr/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Başlıyor ###dk'
                  - Başlıyor###S'
                  - Başladı
                  Yakında
                  Başladı
                  no

                  İstatistikler Yükleniyor