
Dylan Lawlor İstatistik
2025/2026
2024/2025
2023/2024
Yukarıdaki Dylan Lawlor için kariyer istatistikleri. Dylan Lawlor toplam 51 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Dylan Lawlor, İngiltere'de 51 apperances ile Lig 1'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Lig 1'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Lig 1 Dylan Lawlor için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 32 | Yok | 61 |
| Dakika | 2360 | Maç başına 74 dakika | 69 |
| Yıllık Maaş | €497,951 | Yok | 92 |
| Maçlar Başladı | 27 | Yok | 71 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 5 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 4 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 2 | 0.08 | 55 |
| Gol Katkısı | 4 | 0.15 | 51 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.07 | 52 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.08 | 61 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.71 | 0.07 | 39 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.71 | 0.07 | 39 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 1180 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Dylan Lawlor has skored 2 gol in 32 maçları şu ana kadar Lig 1 2025/2026 sezonunda. 2 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Dylan Lawlor'in 90 dakikada attığı goller 0.08'dır. Dahası, Dylan Lawlor'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 4. Skor katkıları, 90 dakikada 0.15'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.07'dır. Bu, Dylan Lawlor'in npxG çıktısını 1.71'a koyar ve bu da onları Lig 1 oyuncularının en üst 39 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 7 | 0.27 | 13 |
| Kaleyi bulan şut | 3/ 7 | 0.11 | 24 |
| Kaleyi bulmayan şut | 4/ 7 | 0.15 | 12 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 66 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 28.57% | Yok | 98 |
| Şut Doğruluğu | 42.86% | Yok | 84 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 3.50 | Yok | Yok |
Dylan Lawlor, 2025/2026 Lig 1 sezonunda 7 şu ana kadar 32 maçlarında 7 şut çekti. 3 atışları hedefteydi ve diğer 4 atışları hedef dışıydı. Bu, Dylan Lawlor'in çekim doğruluğunun 42.86% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 3.50 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.27 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 2 | 0.08 | 60 |
| Beklenen Asistler (xA) | 5.20 | 0.20 | 87 |
| Toplam pas | 1904 | 72.64 | 99 |
| Başarılı Paslar | 1720/ 1904 | 65.62 | 99 |
| Pas Tamamlama Oranı | 90.34% | Yok | 99 |
| Tehlikeli Paslar | 10 | 0.38 | 26 |
| Ortalar | 5 | 0.19 | 17 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 5 | 0.04 | 21 |
| Orta Tamamlama Oranı | 20.00% | Yok | 45 |
| Dakika Başına Asist | 1180 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Dylan Lawlor şu ana kadar Lig 1 2025/2026 sezonunda 32 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Dylan Lawlor, 90.34 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 72.64 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.38 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Dylan Lawlor'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.20'dir. Bu istatistik, Lig 1'deki oyuncuların 87 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 5 | 0.19 | 14 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 0.19 | 28 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 7 | 0.27 | 77 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 35 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 6 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 6 | 0.23 | 69 |
| Dakika Başına Kart | 393 Dk' / Kart | Yok | 45 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 6 | 19% | 82 |
| İşlenen Fauller | 19 | 0.72 | 25 |
| Karşı Faul | 17 | 0.65 | 28 |
Dylan Lawlor şu ana kadar Lig 1 2025/2026 sezonunda 32 maçlarında 6 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.72 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 25 | 0.95 | 83 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 94 Dk' | Yok | 82 |
| Gol yememeden | 14 | 44% | 98 |
| Müdahaleler | 23 | 0.88 | 22 |
| Müdahaleler | 30 | 1.14 | 80 |
| Düellolar | 158 | 6.03 | 10 |
| Düellolar Kazandı | 93 | 3.55 | 17 |
| Hava Düelloları Kazandı | 49 | 1.87 | 57 |
| çalım atmak | 7 | 0.27 | 77 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 135 | 5.15 | 81 |
| Engellenen şutlar | 22 | 0.84 | 93 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Dylan Lawlor henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
FA Kupası Dylan Lawlor için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €497,951 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 56 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 33 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 72 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 72 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 28 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 28 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 28 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 97 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 56 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 44 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 67 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Toplam pas | 0 | 0.00 | 0 |
| Başarılı Paslar | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Pas Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 0 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 38 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 34 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 56 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 41 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 47 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 47 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 72 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 44 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 44 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 50 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 22 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 22 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 1 | 44 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 90 Dk' | Yok | 44 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 28 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 16 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 31 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 0 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 0 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 6 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 6 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 41 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Lig Kupası Dylan Lawlor için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 180 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €497,951 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 3 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 64 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 47 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 77 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 83 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.04 | 0.02 | 34 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.04 | 0.02 | 34 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.50 | 39 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 46 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 0.50 | 51 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 92 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 72 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 46 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 70 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.30 | 0.15 | 61 |
| Toplam pas | 116 | 58.00 | 72 |
| Başarılı Paslar | 104/ 116 | 52.00 | 72 |
| Pas Tamamlama Oranı | 89.66% | Yok | 78 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.50 | 47 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 33 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 62 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 62 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.50 | 46 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 45 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 45 |
| Dağıtılmış | 2 | 1.00 | 22 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 82 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 62 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 62 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 64 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.50 | 37 |
| Karşı Faul | 2 | 1.00 | 70 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 1 | 45 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 90 Dk' | Yok | 47 |
| Gol yememeden | 1 | 50% | 81 |
| Müdahaleler | 2 | 1.00 | 39 |
| Müdahaleler | 1 | 0.50 | 50 |
| Düellolar | 11 | 5.50 | 25 |
| Düellolar Kazandı | 6 | 3.00 | 32 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 1.00 | 51 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 5 | 2.50 | 67 |
| Engellenen şutlar | 5 | 2.50 | 99 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
EFL Kupası Dylan Lawlor için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 136 | Maç başına 68 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €497,951 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 48 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 25 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 60 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 79 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.11 | 0.07 | 52 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.11 | 0.07 | 52 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.66 | 51 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 1 | 0.66 | 82 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 1 | 0.00 | 23 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 90 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 63 |
| Şut Doğruluğu | 100.00% | Yok | 99 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 54 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.40 | 0.26 | 82 |
| Toplam pas | 188 | 124.41 | 99 |
| Başarılı Paslar | 174/ 188 | 115.15 | 99 |
| Pas Tamamlama Oranı | 92.55% | Yok | 99 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 23 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 25 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 42 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.66 | 51 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.66 | 68 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.66 | 37 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 75 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 62 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 62 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 63 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 18 |
| Karşı Faul | 2 | 1.32 | 79 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 3.31 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 27 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 1 | 50% | 94 |
| Müdahaleler | 1 | 0.66 | 23 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 24 |
| Düellolar | 10 | 6.62 | 30 |
| Düellolar Kazandı | 5 | 3.31 | 34 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.66 | 32 |
| çalım atmak | 1 | 0.66 | 31 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 3 | 1.99 | 58 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.66 | 86 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Uluslararası Hazırlık Maçları Dylan Lawlor için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 25 | Maç başına 25 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €497,951 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 99 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 99 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 99 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 99 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 99 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 99 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 99 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 99 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 99 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 99 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.06 | 0.22 | 99 |
| Toplam pas | 32 | 115.20 | 99 |
| Başarılı Paslar | 32/ 32 | 115.20 | 99 |
| Pas Tamamlama Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 99 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 99 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 99 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 99 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 99 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 99 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 99 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 99 |
| İşlenen Fauller | 1 | 3.60 | 99 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 0 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 0 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 99 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 99 |
| Düellolar | 3 | 10.80 | 99 |
| Düellolar Kazandı | 2 | 7.20 | 99 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 7.20 | 99 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 3 | 10.80 | 99 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 99 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
WC Qualification Europe Dylan Lawlor için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 0 |
| Dakika | 360 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €497,951 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 4 | Yok | 8 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 54 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 41 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 69 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 71 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 16 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 33 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 21 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 83 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 56 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 33 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 62 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.91 | 0.21 | 74 |
| Toplam pas | 380 | 87.69 | 97 |
| Başarılı Paslar | 355/ 380 | 81.92 | 97 |
| Pas Tamamlama Oranı | 93.42% | Yok | 95 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.23 | 32 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 23 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 51 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 51 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 3 | 0.69 | 44 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 0.46 | 54 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 66.67% | Yok | 83 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.46 | 45 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 67 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 43 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 43 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 43 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.23 | 14 |
| Karşı Faul | 1 | 0.23 | 14 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 0.5 | 86 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 180 Dk' | Yok | 89 |
| Gol yememeden | 2 | 50% | 81 |
| Müdahaleler | 2 | 0.46 | 20 |
| Müdahaleler | 3 | 0.69 | 53 |
| Düellolar | 18 | 4.15 | 14 |
| Düellolar Kazandı | 12 | 2.77 | 24 |
| Hava Düelloları Kazandı | 7 | 1.62 | 76 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 16 | 3.69 | 79 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 37 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Dylan Lawlor bu sezon 32 matches Lig 1 maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 2360 minutes dakika sahada kaldı. Dylan Lawlor sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.08 asist
yapıyor.
Dylan Lawlor ligde bu sezon 2 goals gol attı. Bu da onu Cardiff City FC takımının en golcü oyuncular listesinde 13 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 1180 dakikada bir gol
Her 1180 dakikada bir asist
Her 393 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar